Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tak jak powiedziała Titowa,strasznie fajne chwile przed Wami...Nawet uzywajac niezbyt drogich materiałów można super mieszkanko dopieścić!A np glazura czy podłoga niezależnie czy droga czy tańsza prędzej się znudzi niż bardzo zniszczy,z lżejszym sercem wymienia się tę tańszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też się cieszę... Titowa mój e-mail to: pierwiosnek29@tlen.pl Zdjęcia Ci teraz nie wyślę niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze Cie rozumiem! :-) Malwinko my poza swoim lozkiem w sypialni nie mielismy nic, normalnie wszystko od lyzeczki...ale przynosilo nam to ogromna radosc! mielismy tylko kwiaty i pustosc w domu ktora po miesiacach udalo nam sie zagospodarowac...meble fakt z fornitu tansze, ale znalesc mozna te o fajnych wzorach i na pierwszy rzut oka niewidoczne sa miedzy nimi roznice... Agi widze ze ty tez to masz za soba? teraz marzymy o budowie, dzialeczka kupiona w listopadzie, czekamy tylko na jej przeksztalcenie, wtedy pojda pieniadze bo bedzie to inwestycja naszego zycia, projekt myslimy podac swoj z malym nanoszeniem przez architekta, ktory pomoze wybrac odpowiednie materialy, marzy mi sie ogrod zimowy z unikatowymi drzewami wlacznie z tropikalnymi...ale to za pare ladnych lat, mysle ze za okolo 5-7,teraz zupki w papierkach i oszczedzanie hihihi, z tymi zupkami to zartuje, nie moge jesc substytutow, zdowa dieta w moim przypadku i przy zdrowiu wskazana... ale marzeniami trzeba zyc - bo bez nich trudniej jakos, daja kopa by o nie walczyc i poczuc sie spelnionym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi krewetki to wiem, często jadamy. Mam na myśli takie cos jak małże, ośmiorniczki i nie wiem co tam jeszcze w tym zestawie jest. Napewno z czosnkiem tez by było dobre, do tego ryz na rosole gotowany, doprawiony kurkumą, szukam czegoś bardziej złozonego. Przeszukałam internet i nic ciekawego nie znalazłam. Coś wymyślę. Sprytna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta jadę do sklepu po te skladniki później zajrzę..... Na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Titowa ja to już dwa razy przerabiałam... Najpierw urządzałam malutkie mieszkanko,póżniej mały domek.teraz myslę raczej o niewielkim remoncie przed ew pojawieniem się maleństwa,no i muszę uporządkować ogródek-jest bardzo mały,tylko 42 m2,ale zawsze jest gdzie posiedzieć czy zrobić grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta! ja juz zrobione pazurki;) ja niestety chyba nigdy sie nie doczekam wlasnego mieszkanka a co dopiero domu wiec pozostalo mi tylko pozazdraszac:) niestety moj dzisiejszy obiad zjadl maz wczoraj jak wrocil do domu i za,mowilam sobie pizze bo umieram z glodu. malwinka podejslij jakas fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa dzięki za zdjęcia...... Piękny masz ten domek, my to czekamy na mieszknko w bloku niestety....Ale też się bardzo cieszę.... A co masz na podłodze w kuchni.... Ja narazie nie prześlę zdjęć mieszkanka bo jeszcze nie mam..... A tutaj tym co mieszkam nie będę sie chwalić bo to i tak nie moje, zresztą już tak jakby mieszkamy na walizkach.... Ale jakieś swoje - coś wybiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa a z jakiej Ty miejscowości jesteś? Zobaczyłam kolejne zdjęcia i widzę, że to nie jest jednorodzinny domek....ale i tak jest super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ja wróciłam:) byłam na mojej wsi zobaczyc moja działeczke:) ale trawska-wrrrrrrr maz w poniedziałek robi wizyte w gminie dot. przyłaczy wiec zobaczymy!!!ale juz widze ile to wszytsko trwa!:( a o kasie nie wspamne:( ale cóz na pewno troche potrwa nasza budowa! ale za to jak zrobie parapetówe:) to wszystkie Was zaprosze:) Agi ja nigdy nie jadłąm owoców morza!! jakos nie moge sie przełamac :( titowa:) powiadasz zupki:) chyba my tez zaczniemy:) oszczedzac:) my tez walczymy o nasze marzenia:) dobrze to ujełas:)z tym spełnieniem:) a my jutro narty:) o 7 wyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ja tylko małze jadlam:) skakuje jak kurczak w sosie:) napewno przyjade na parapetowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku obraziłaś się? Titowa sprawdzilam mieszkasz w Irlandii....przepraszam ale zapomnialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!!!smiałam!sie bo kolezanka! była z małym i zostawiła przez przypadek piekuche! wpadła za łózko:) i dzis znalazłam:) hahahahah smieje zie ze teraz juz musi u nas pojawic sie dzidzius!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robi nam się obiad... Zapiekanka z warzywami.....i mięsem mielonym. Zobaczę co z tego wyjdzie... Zaraz będziemy jeść. Chociaż przestaję, być głodna tak naprawdę. Zdjęcia wybiorę i coś Wam prześlę, ale nie wiem tak naprawdę jakie.... Dziubasku nie obrarzaj się i nie olewam Cie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle nieźle....to musi być być validos to....Dobra wróżba, a może ona to specjalnie zrobiła bo wiedziała, że to dobrze wróży.... Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka nie obrazilam sie tylkio poszlam ogladac \"nianie\", to jak cos tam znajdziesz to wyslij;) zjadlam izze i troche mi lepiej... czekam na meza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na mojego, obiecał wrocić o 6 i cos do jedzenia po drodze upolować. Umieram z głodu, jak umre to ładne kwiatki poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do wanny się troche zrelaksować, może wróci w tym czasie. Mam ochotę dziś na coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 5h glodowalam i jak erocilam do domu to zadzwonilam po pizze i dodatkowe 30min godu ae zjadlam ol pizzy i nie jest zle choc glowa pulsuje bod tych smrodow akrylowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sferiaaa
dzieki dziewczyny ;) okresu nie mam dalej ale strasznie oslabiona jestem. piersi bola i dalej nic. odstawilam rok temu tabletki, wczesniej bylam na zastrzyku i po odstawieniu tabsow okres mialam regularny 27 dniowy max 29 dniowy nigdy 28... nie wiem co jest nie tak. jutro chyba kupie ten test albo poczekam do poniedzialku. zrobie test jesli @ nie bedzie a pozniej do gina... pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sferiaaa zrob tescik w poniedzialek jak wydzie jedna kreska to idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sferiaaa
kurcze to bedzie jesli bedzie moj 3 test w zyciu. wczesniej balam sie ze 2 kreski wyjda, a teraz jakos inaczej do tego podchodze. w tym roku skoncze 24 lata, kolezanki w okolo juz albo maja dzieci albo dziecko albo spodziewaja sie.jedna urodzila poltorej tygodnia temu.. to nie ze wzgl na nie. nawet gdyby byly 2 kreski to ciaza absolutnie nie planowana. chociaz jestesmy ze soba juz 3 lata, mieszkamy razem ale planow konkretnych nie mamy, po prostu jestesmy razem :) jak ja nie lubie takiego czekania, zebym jeszcze ten okres miala to jakos inaczej, a tu odrobinka krwi ze sluzem ciupinka doslownie i dalej nic, do tego po pukanku rannym 😠. albo czuje ze to tzw fasolka albo sobie wmawiam bo juz glupieje... kiedys pytalam sie mamy czy miala jakies objawy w ciazy, mowila ze nie. nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale mnie nigdy nie bolal brzuch podczas okresu, moglam sie troche czuc oslabiona ale nic poza tym, wszystkie kolezanki ktore znam maja bolesne okresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sferiaa niestety cizo cokoliek powiedziec, najlepiej zrob tescik ale jesi masz nick temp. to raczej nie pownas byc w ciazy w innym razie mialas bys stan podgroraczkowy... ale test niegryzyzie dlateo dla swietego spokoju warto go zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny sorka za literowki ale calkiem nie radze sobie z pisaniem z dlugimi pazurkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku jak pazury?:> jakie długie,że masz takie problemy?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sferiaaa
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×