Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Zamyślona witaj:-) wiem jak to jest jak chce się szybko zobaczyć 2 kreseczki, ale wiem jedno pośpiech w naszym przypadku nie jest wskazany. Zacznij serię staranek jak trzeba a zobaczysz że testy owulacyjne do niczego Ci nie będą potrzebne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 no tak to sie nie dziwie, ze je kochasz :) Wszystkie smutki i radosci przezywacie razem. Ciesze sie, ze moge dołaczyc do waszego grona :) Oby za 2 tygodnie okazało sie, ze ja bede mogła pochwalic sie cudowna nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka30 ja bym testu wcale nie robiła tylko nie wiedziałam jak to bedzie po odstawieniu tabletek :) Rózne wersje na ten temat słyszałam i dlatego chciałam sie przekonac jak to jest w rzeczywistosci :) Test wyszedł pozytywny, ale nie wiem czy rzeczywiscie ta owulacja bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamyslona -- tu na serio jest fajnie, sama widzisz ;) Ja się już uzależniłam od tego topicu, a jestem niedługo... Co do tabsów to każda kobieta jest inna i chyba nawet każdy cykl po odstawieniu jest inny bo trzy lata temu po odstawieniu tabletek (a brałam 5 lat) zaciążyłam za pierwszym razem i mam teraz słodkiego diabełka - Weronisię :) a w zeszłym roku w grudniu niestety nie wyszło a cykl miałam maaaasakrycznie długi... Teraz odłożyliśmy staranka na kwiecień żeby zobaczyć czy mój organizm doszedł do siebie no i żeby mieć czas na badania podstawowe. Tobie się uda na pewno jeśli nie tym to następnym razem! Spadam wyszykować dziewczyny do szkoły. Ja też dziś idę z moją Weroniką na zajęcia. Zaglądnę po mojej 11.00 (to u Was będzie po 12 :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 dziekuje za słowa otuchy- one sa mi teraz bardzo potrzebne :) Co do topiku to masz racje- jest wciagajacy :) Ja juz sie zaczynam uzalezniac :) Mam nadzieje, ze mi sie juz w tym miesiacu uda :) Niczego bardziej obecnie nie pragne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona witaj serdecznie🌻 uja tez jestem madudaL:) witaj w klubie:P aaaaa i t5ez kocham moje dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek WITAJ :) wIDZE, ZE WSZYSTKIE JESTESCIE BARDZO KOCHANE :) A TY CZYM SIE ZAJMUJESZ NA CO DZIOEN?? PRACUJESZ, STUDIUJESZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 a jaki kierunek studiów ukończyłas?? Znacie moze stronke na której mogłabym uzyskac informacje na temat tego jaki wpływ na wynik testu owulacyjnego ma odstawienie tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczyłam surdopedagogike:) a co do testów to wiem ze ich wynik bywa mylny!! niesttey lepiej dsc do lekarza na monitoring owulacji jak chcesz miec pewnosc ze wszystko jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 nie wiem czy teraz nie jest juz za pozno- w sumie to wczoraj była połowa cyklu :/ Chyba bede musiała poczekac te 2 tygodnie i wtedy zobaczymy czy pojawi sie okres :) Z jakiej miejscowosci jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Moj dzidzius jest ZDROWY! ;))) :D Badanie wyszly dobrze, bylam u mojej ginki wczoraj. Mam L4 do konca tygodnia, odpoczne, porobie okresowe badania. Szefowa spoko to zaakceptowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze matko swieta!!! 20min spedzilam na czytanie tego co napisalyscie! Witam Witaj i Zamyslona Z nami bedzie wam tu lepiej :-) ja powrocilam do pracy stad brak czasu na bazgrolenie. Dziewczyny dostalam wyniki testow! 5tyg po stracie toxo IgG bylo 448.5 natomiast przez omylke pani IgM nie zostalo przeprowadzone. coza pech!!!! Po 2mcach po stracie ponowilam probe IgG wyszlo 64 (czyli spadlo cholernie w ciagu nastepnych 4tyg) IgM wyszlo ujemne...dzwonilam do tutejszej ginki, jest polka. Powiedziala ze trzeba wykonac kolejne badanie, babka konkretna, powiedziala ze prawdopodobnie byla to toxo :-( ale nie chce tego potwierdzac z racji nie posiadania moich wynikow przed soba.... Nie wiem ile mnie to bedzie kosztowalo sama wizyta 80euro a pomyslec o badaniach....ale trzeba dzialac co to sa przeciw ciala kardiolipinowe? bo cos o nich mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa :) ja tez te badania robiłam!i chyba musze poczytac co oznaczaj:) co do toxy tez robiłam!! ale ie miałam i nie mam a z badan wynika ze przechodziłam kiedys cytomegalie!!!!:) jestem z zamyslona jestem z Krakowa ale mnie lewy jajnik boli:( czuje @ ta wredna:) pewnie po tych tabletkach przyjdzie w czasie:):)wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki kochane ja zmykam makeupa zarzucic zjesc sniadanko i marsz do pracy...odezwe sie popoludniem jak wroce, mam nadzieje ze napiszecie mi na moje pytanko, moze ktoras z was juz to przerabiala... caluje i caluje Validosku dawaj zdjecia z nart Koug i Demulinka Tak sie ciesze z waszego szczescia, malenstwa rosna zdrowo a i nam z nimi bedzie kolorowo, tak sie ciesze!!! wiecie jak to podbudowywuje! fasolunie bija serduszkami niedlugo machac beda raczkami,to takie piekne! Kurde no to fajno ze u ciebie tez wszystko ok! tak trzymac i odpoczywac dziewczeta z dolnej tabelki! Cmok cmok aaaaaaa Yenny nie dolowac mi sie tam prosze, z nami jestes wiecej pozytywizmu!! jak zycie pupke bije my ci ja wymasujemy! glowa do gory slonko swieci idzie wiosenka wszystko budzi sie do zycia tylko stac ogladac obserwowac i sie usmiechac. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku to my sobie razem poczytamy! dawaj ksiege albo neta konferencje zalozymy i bedziemy debatowac...zalozymy kilty i okulary i pobawimy sie w lekarzy ja wystawie ci diagnoze a ty mnie, damy sobie wskazoweczki na schadzeczki i zafasolkujemy ze hohoho! Sciskam cie! troszke mi sie za wami tesknilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa:) hhaha okulary mam kitel tez sie znajdzie;) bedziemy sie leczyc:) ja ma podejzenie PCO ale wykluczona endometrioze:) jakie fajne te nazwy:) boskie wrecz:)zdajecia zaraz wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mozna się tu od was uzależnić, można. To jest pozytywne uzależnienie. Witam nowe koleżanki. Spadam do pracy, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa nie mam maila do ciebie gdzies mi wcieło:) reszta chyba dostała:)jak nie to sie upominac:) aha nowe dziewczynki prosze o zdjecia:)wysle swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynkowy wierszyk
Szedł ch*j ch*jowy ch*jowo po ch*jowej drodze i ch*jem się podpierał. Patrzy ch*j - leży ch*j. "Co za ch*j?!" - mysli ch*j. "Ale ch*j, ch*j nie ch*j", łap za ch*j, wyrzucił w ch*j I ch*j. :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:DD:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zdjęcia. Zaraz odeślę swoje. Jak któraś chce moje zdjęcie, to proszę o emaila na mój adres - i napiszcie nick swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do moich dołków... Mam je od czasu jak poroniłam i nie potrafie całkowicie odpuścić. Kciuki trzymajcie dalej, bo nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Wstręciuchy :( Validosku mnie pominęłaś:( Na pazury Dziubasska też sie już pewnie nie doczekam:P Witam nowe koleżanki:) 🌼 super,że się przyłączyłyście:) Fisiu wiedziałam,że sobie poradzisz:) 🌼 Qrczę ja coś dzisiaj bez humoru jestem:( teraz i mnie dopadło:( jutro mają być wyniki wycinków i pewnie to mnie dołuje, bo już sama nie wiem czy wolę,żeby coś wykazały czy żeby nic w nich nie było:( dobija mnie cała ta sytuacja ze mną,że na tylu lekarzy tyle wersji i w dalszym ciągu nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochen❤️ moje miłe:) ja juz padam na głowe ze zmeczenia i zlego samopoczuciqa:O pogoda jest beee chce mi sie spac:O jeszcze czeka mnie aero anie mam chceci Majek kochana nio nie mam jak wyslac pazurkow, wybacz🌻 Yeny z nami nie mozesz sie smucic bo jestesmy zm toba❤️ Titek ale macie z Validoskiem pomysly zwariowane:P ale chyba nie chcecie sie zafasolkowac nazwajem:P aa Fisia sie obija hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tak własnie mamy z dziubaskiem dzien narzekań:( ja sie czuje do dup.....strasznie!! czuje ta @ i nich juz przyłazi bo marudna jestem!! jutro ide po prezent na walentynki:) mysle ze kupie mu wizytownika skórzany :) taki porzadny mało romantyczny ale bedzie co??? a Wy jakie macie pomysły aha ja wiem co dostane:) pompe do samochodu-hahahahahah dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Dziubassku:P wybaczone:D Ja nic nie kupuję:P mój najbardziej się ucieszy jak sama będę prezentem:D codziennie mnie męczy,że już za długi ma post:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupię mojemu Mężowi przyrząd do wyrywania włosów z nosa hehehehehehe....bo ciągle mi zabiera moją pensetę do brwi i mnie denerwuje jak to robi:-) no a dodatkiem będę ja...a co!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam isc do centrum kopiowania i wydrukowac nasze zdjecie slubne na poduszce ale po naszej wczorajszej rozmowe (powiedzial,ze nic nie robimy na walentynki bo pracuje dlugo) nie mam ochoty czegokolwiek kupowac ani planowac. a w ogole to mam dzis smutaskowanie z Validoskiem:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×