Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dafi pewnie,ze ladniejsza data zwlaszcza,ze moj mezus ma w tedy urodzinki:) zccczcasfaf o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście.trzymajcie mocno kciuki bo testy zaliczam o 17.00.teraz miałam jazdy.tak mnie wymordował ten chłop dzisiaj.same skrzyżowania i ronda.generalnie dwie godziny po centrum jeżdziłam.wszystkie możliwe drogi zaliczyłam.ruch niemiłosierny a same wiecie jak ludzie też jeżdzą.DWA razy klaksonu użyłam.hihi ale frajda tak potrąbić :D:D:D:D:D:D muszę się pochwalić,instruktor powiedział ze swietnie daje rade tylko że...........\"budzi się we mnie demon prędkości\"hihihih ciekawe co on miał na myśli:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P:P gyby nie ta @ z rana to bym dzień zaczęła super. Dafi wrześnióweczki są przekochane.22mm powiadasz? oj to już nie fasolka tylko FASOLA hihihihihi lecę dziewczyny posiedziec nad tymi testami bo czym bliżej 17.00 tym mniej umiem wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzsiubassek
Agital:) Fisia korzystaj z dobrej passy;) mam dzis jakis nienajlepszy dzien cos sie zle czuje , mam o0chote wskoczyc do lozka i tak caly dzien lezec. nie dlugo spadam na chatke papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku tej fotki nie podaruję:D w środę sobie zrobię nowe, bo te już mi się znudziły:D Aniu no właśnie tak sobie tłumaczę z tą psychiką, ale u mnie to coś nie tak, bo ja myślałam już o następnym dziecku jak dowiedziałam się,że serduszko Jasia już nie bije. Później po porodzie i pogrzebie mnie strasznie przydołowało i stwierdziłam,że sobie adoptujemy, no ale później znowu mnie opętało i tylko czekałam do stycznia,żeby znowu się starać. No i znowu nie wyszło..Więc nie rozumiem o co biega z tą psychiką, bo widocznie sama chęć nie wystarcza. Fisiu a jak ze znakami?:> zwracasz na nie uwage?:D mój instruktor zawsze jak przejechałam jakiś znak i nawet na niego nie popatrzyłam to mnie pytał jaki znak właśnie minęliśmy:D a ja ratowałam się uśmieszkiem:D jak miałam za dużo na liczniku to mnie odputywał o te normy prędkości i do dzisiaj tego nie umiem:D No,ale fakt faktem prawko mam 2 lata i leży u męża w portfelu:D bo nie lubię łazić z torebką a jak jeżdziłam to jemu wrzuciłam,żeby zawsze miał pod ręką:D no,ale jazda samochodem potwornie mnie stresuje a w szczególności jak chcę ruszyć pod górkę na światłach i trąbią na mnie jakbym niewiadomo co robiła:| mój tata zawsze powtarzał,że trąbią tylko kobiety:) ja może raz w życiu użyłam klaksona i to dlatego,że instruktor kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie wszystko OK Byłam dziś u lekarza-strasznie zestresowana ale mnie uspokoił.Z dzidzia wszystko jest w porządku-rośnie,bije maleńkie serduszko :D Nie psryknęłam foci bo telefon miałam w spodniach...obok -bo pan miły doktor zrobił mi dowcipne USG Przepisał mi tylko luteinę i kazał dużo wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja również byłam dziś u lekarza. Wszystko w porządku, dzidzia rośnie, serduszko bije pieknie, no i nawet nie przytyłam tak dużo jak mi się wydawało - 2,5 kg w ciągu prawie 6 tygodni. Dostałam skierowanie na badania no i kolejna wizyta za miesiąc. Ulżyło mi bardzo, bo wciąż tych ruchów jakoś nie mogę wyczuć, no ale bobasek ma się dobrze, więc pewnie lada moment zacznie dokazywać na całego:) Koug, cieszę się, że i u Ciebie wszystko gra. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdg
hej, mam pytanie, dotyczace ciazy, widze ze duzo was tu mam moze ktoras z was miala podobny przypadek do mojego. ostatnio mialam silne bole jajnika i krwawienie z drog rodnych, udalam sie do lekarza i dowiedzialam sie ze jestem w ciazy prawdopodobnie 3-4 tydzien, zrobili mi badanie beta wyszlo 384, kolejne badanie w sobote bylo 566, przestalam juz krwawic, ale nie przestalam sie martwic, za tydzien w poniedzialek mam sie zglosic na usg, bo teraz jest jeszcze za wczenie i nic nie widac, czy sa szanse zeby wszystko bylo dobrze, naprawde bardzo mi zle ze swiadomoscia, ze moglabym stracic to co juz mam. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDG mam znajoma ktora krwawila do 4 m-ca ciazy takze badz od stala opieka lekarza i staraj sie nie stresowac za bardzo bo to zle wplywa na fasolcie, a tak w ogole GRATULUJE:) Sywia i Koug jakie to szczescie ogladac takie male bijace serduszko:):):) pewnie jestescie w ełni szczesliwe🌻[kwiat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mdg: Jeśli lekarz prowadzący zleca tylko badania b.HCG i kontrolę USG za tydzień,bez hospitalizacji ani leków-widać nie musisz się martwić. P.S.Jeśli chcesz pogadać lub dołączyć do nas koniecznie zaczernij nick-mamy złe doświadczenia z wrednymi pomarańczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl...11.02 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....22.01 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl...05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..2 cykl...11.02 🌻Gooosha........24...Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................er.por. 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...20.09.2008 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koug hej dzieki za slowa pocieszenia, powiem ci szczerze ze nie martwilabym sie tak bardzo, gdyby nie fakt ze jestem w anglii, a oni tutaj podobno do 12 tc maja stosunej jest to jest nie ma to nie ma, nawet gdy rozmawia sie z lekarzem, dla niego strata dziecka we wczesnej ciazy to nic takiego. ale jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz do domu - nareszcie. Ale młyn w pracy, ledwo na oczy widzę. Dlatego w weekend nawet nie patrzę na komputer. Mam dość. Poprawcie tabelkę - ja drugi cykl. Powiem wam - ostatanio mieliśmy chwilę zapomnienia... Mogę być w ciąży, niby jajeczkowanie miałam kilka dni wcześniej ale z moimi cyklami nic nie wiadomo... A z moim jestem w stanie lekkiej wojny podjazdowej od wczoraj. Ech, te chłopy. Wogóle to mam takie górki i dołki, ze az sama czasem boję sie swoich nastrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego Ty się boisz Yenny??? to Twój facet powinien drżeć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku ja tez padam:( maz mnie wyciagnoł na zakupy! zaczoł cwiczyc:) i musiał sobie kupic to i ówdzie;) ah te chłopy:) miłego wieczorka i pozwólcie ze dzis juz nie bede:) jakos sie nie czuje tem 37,3 niby nic ale jestem padnieta!! całuski i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, niestety - to się odbija negatywnie tylko i wyłącznie na mnie! Siadłam na chwilę do kompa - i już oczy łzawią wiec uciekam. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry chciałam oznajmić ,że wczorajszy testy zliczony bezbłednie.skutecznie i mooocno trzymałyscie kciuki dzięęęęęękuję😘😘😘 jeszcze tylko jazdy do konca i mogę składać papiery na egzaminy.w sumie wewnętrzne powinnam mieć po jazdach ale poprosiliśmy instruktora o wcześniejsze Yennyfer 😘 jak nastrój dzisiaj????? Dafodilek😘 reszta śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pora chyba już opuścić post OBUMARŁA CIĄŻA mi dołączyć do was. Chyba już się otrząsnęłam po stracie mojej perełki i mogę zacząć myśleć o kolejnej ciąży :) Dla tych które mnie nie znają przypomnę się: Mam na imię Ewa. Moja perełka odeszła 21 stycznia 2008 roku (dzień babci :/). Byłam w 9 tygodniu ciąży. Na poście OBUMARŁA CIĄŻA dowiedziałam się że powinnam zrobić takie badania: - toxoplazmoza - cytomegalia - różyczka - tsh - prolaktyna - p. ciała kardiolipinowe - chlamydia - progesteron - badanie \"żołnierzyków\" tatusia Już wiem, że to koszt ok. 500,00 zł Mój lekarz kazał mi zrobić tylko: - cytomegalia - chlamydia trachomatis - p. ciała kardiolipinowe Czy uważacie że powinnam zrobić resztę badań? Pozdrawiam i całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia! - gratuluję :) A długo się teraz czeka na termin egzaminu? Również będziemy trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzis chwilke dluzej moglam pospac wiec zaraz sie zieram do roboty Dafi daj jakas swoja focie na maila: madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dziubasku :) Już mi się tutaj podoba :) hehehe Ale macie tu fajną atmosferkę! Aż miło czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wennuss, witaj :) Ja bym słuchała lekarza, po co masz niepotrzebnie wydawać pieniądze. Lekarz chyba wie, co robi. Najwyżej potem zrobisz sobie kolejne badania :) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raz jeszcze. ja wstaję o 5 rano, na 7 mam do pracy, muszę trochę dojechać a jeszcze trzeba zrobić włosy i pomalowac się :-) Taki los kobiety. Nastroj - cóz, dzis rozstrzygnie się w pracy pewna sprawa - trzymajcie kciuki by było ponaszej mysli. Jak nie - bedzie masakra i to masakra masakr. Albo jeszcze gorzej. A pozatym? Z chłopem - ok, wieczorem poprzymilał się do mnie, znów chcwila zapomnienia ;-) i zobaczymy co z tego wyjdzie... Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×