Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Wenus witaj u nas🌼 przekonasz się jak szybko się można uzależnić od naszego topiku i dziewczyn.i co najwazniejsze.mamy szybkie tempo zaciązania. Yennyfer ja trzymam moooooocnoooo kciuki za Ciebie. dziubdziusiu wyspana????? Dafi dziękować dziękować.u nas na ezaminy się czeka około 2 miesięcy.wczoraj byłam na ośrodku to ludzi było w piguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
Czesc dziewczyny mam do was pytanie :/ Moze zaczne od poczatku....brałam przez 2 miesiace tabletki antykoncepcyjne- kolejnego opakowania nie przyjełam bo pragne miec dzidziusia. Od czwartku robiłam test owulacyjny i wychodził ujemny az do wczoraj... Akurat wczoraj był 14 dzien cyklu Niestety nie wspołzylam wczoraj z partnerem bo wyjechał, ale kochalismy sie w sobote i niedziele. Mam dwa pytania po pierwsze czy jest mozliwosc, ze odstawienie tabletek sfałszowało wynik testu owulacyjnego?? Po drugie czy jest mozliwosc zapłodnienia jesli stosunek odbył sie w niedziele a nie w dniu poprzedzajacym ewentualna owulacje?? Bradzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyślona - jasne, ze jest mozliwe :) najwytrwalsze plemniczki żyją podobno nawet do tygodnia (a jak się przekonujemy z praktyki to czasem nawet dłużej ;) ) Ale przecietnie 2-3 dni to spokojnie. Więcej nie piszę, bo nie czuję się ekspertką ;) p.s. Pamiętaj tylko, że nie zawsze zachodzi się za pierwszym razem, więc nie bądź rozczarowana, jeżeli będziesz musiała poczekać do następnego cyklu. W każdym razie Życze powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była odpowiedź na pytanie drugie oczywiście :) na pytanie pierwsze nie znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona po odstawieniu tabletek(wiem to z własnego doświadczenia) organizm kobiety szlaje.potrzeba troszkę czasu ,żeby wszystko zaczęło funkcjonować bez "wspomagaczy".dobrze jest odczekać troszkę i zaobserwować swoje cykle.Ty nie brałaś tabletek długo więc powinno szybciutko wszystko wrócić do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
Dafodilek dziekuje za odpowiedz- bardzo chciałabym by sie juz w tym miesiacu udało :) Testy pewnie nie kłamia, ale nie wiem jaki wpływ na wynik testu ma fakt odstawienia tabletek :/ Czyli jesli owulka wystapiła to jest duza szansa na zapłodnienie jesli wspolzycie byłam ze 2 dni przed owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
fisia** ale co w takim razie z wynikiem testu owulacyjnego?? Wynik jest sfałszowany?? Juz nie wiem co mam myslec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona z tymi testami owu też cyrki wychodzą.dziewczyny u nas robiły i u nie których się one nie sprawdziły. nie twierdze jednak ze u Ciebie wynik wyszedł błednie.brałaś krótko tabsy więc może organizm nie poprzestawiał się zabardzo.Trzymam kciuki za dwie kreski na tescie ciązowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
fisia** dziekuje :) Oby rzeczywiscie sie udało. A Ty jestes juz po porodzie czy czekasz na upragniona dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyślona jednego diabełka już w domu mam:D:D:D:D teraz staramy się o drugiego. zaczernij nick i dołacz do nas.w kupie raźniej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
fisia** no pewnie, ze w grupce razniej :) Miałaby przez cały dzien z kim na ten temat rozmawaić bo mój maz pracuje do pózna :) Oby tym razem tez udało Wam sie zdziałac dzidzie- oczywiscie zdrowiutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WENUSSS witamy:):) u nas fajnie i wesoło:) a fasolki co róz sie pojawiaja:):):) ja wczoraj cos miałąm lekka goraczke wieczorem wiec dzis miód i cytrynka:) zawsze sie tak lecze! chodz nie zawsze pomaga:) Yennyfer trzymam kciuki:) daj znac:):) fisiu gratuluje testów:) zmysłowa ja walcze z odstawieniem juz 9 miesiac:( u mnie nie jest łatwo! ale wierze ze bedzie dobrze:) KAWE:):):)????????? aha moje dzieko jakies ma humory:) hahaale ja sie nie stresuje tym:) a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
validos27 a nie wiesz czy odstawienie tabletek moze sfałszowac wynik testu owulacyjnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona więc zapraszamy do nas.sama zobaczysz jaka fajna tu jest atmosfera..i jak widać nie tylko o zaciązaniu tu piszemy.niekiedy do głowy nam przychodzą taaakie pomysły i tematy,że łoohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Witam koleżankę Wenusss 🌼 na naszym topicu :) Fisia -- graaatuuulaaacjeee!! Teraz czekamy na te włąściwe egzaminy :) Dafodilek -- czy ja tez mogłabym poprosić o Twoją focie?? Ładnie się uśmiechnę... :) Yennyfer -- dziś moje kciuki są dla Ciebie - oby wszystko poszło po Twojej mysli kochana. 🌼🌼 dla wszystkich dziewczyn Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
fisia** chetnie do Was sie przyłacze :) Ostrzegam, ze jestem okropna maruda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_
validos27 w takim razie nie bedzie zbyt wesoło, gdy beda na forum dwie marudy :) Nikt tu długo nie wytrzyma :) A jak to jest z Tobą?? Masz juz dziecko czy planujesz dopiero??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyślona zaczernij nick powiedz coś o sobie i nic się nie przejmuj bo ja tez marudna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PLANUJE:) własnie od maja walcze z odatweienim tabletem a brałam 10 lat:( wiec nie jeste łatwo:( obecnie wziełam sie za leczenie ! na badania wydałam po pierwszej wizycie 850 zł:( ale mysle ze warto!! 28 lutego wizyta u lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak cos o sibie...hmmmm. :) Mam 25 lat. Staram sie o dzidziusia bo niestety 3 miesiace temu poroniłam :( Wtedy bardzo mocno to przezyłam, ale teraz powoli sie juz zbieram bo wierze, ze tym razem wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona i pewnie ,że będzie wszystko oki.trzeba myśleć pozytywnie,a skąd jestes? jak możesz napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki:-) Wenuss tu będzie Ci lepiej, wiem cos o tym:-) Fisia a nie mówiłam:-) Validos a kawka dla mnie to się znajdzie?:-) szybki make-up i ja tez spadam do robotki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz bardziej sie niepokoje Chciałabym wiedziec co z tym wynikiem testu... Powiem Wam, ze czekanie jest okropne- zwłaszcza dla ludzi, którzy sa tak bardzo niecierpliwi jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMYSLONA U NAS ZAWSZE WESOłO:):):) I WIESZ CO POWEIM CI W SEKRECIE KOCHAM TE DZIEWCZYNKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 KOCHASZ?? :) nO WIESZ BO JESZCZE SOBIE COS POMYSLE :) Ładne sie tu rzeczy dzieja....:) Dziewczyny stresuje sie- nie wiem juz co robic ta niepwnosc mnie normalnie zabija...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA Z KRAKOWA:) jak je nie kochac ja spedzam z nimi pół dnia:) kazda @ przechodzimy razem:) niektóre maja nawet wspólnych mezów:) hahahahhaha pije z nimi kawe:) zale na siostre i meza wylewam:).....wiec sama widzisz:) jak zle to na topik:) a jak tobrze tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×