Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ponoć na wybrzeżu jest takie powiedzenie że jak kobiete oczy pieką to się bzykać chce... Akurat Fisi mąż pojechał do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja właśnie wsatalam i jednym okiem ogladam Dzień Dobry Tvn i zobaczylam, że jesteście.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale wczoraj z Wami zaczęłam pisać i niestety musialam skończyć :(, - mąż. :) Obejrzeliśmy Galimatias już kolejny raz. Dzisiaj jedziemy już kolejny raz oglądać jakieś materiały budowlane do naszego mieszkanka- bo przypominam, dostajemy już bardzo niedlugo klucze do naszego nowiutkiego mieszkanka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiadomo wszystko musimy pokupować, teraz najwyższy czas bo to już lada dzień....:) Bardzo się cieszymy, przeogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sie doprowadzić do porządku aby wyjść do ludzi :) Lazienka czeka ;) Więc pewnie później z Wami poplotkuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziubasku zgodnie z obietnicą pokazuję się u Was :) Przepraszam za dłuższa nieobecność, ale zwalam winę na brak czasu :D Pewnie się tu dużo wydarzyło? Ciekawe czy ja to kiedyś nadrobię? Ja i dzidzia czujemy się świetnie i rośniemy sobie zdrowo :) już po I trymestrze, a gdyby nie brzuszek to bym nie czuła wcale, ze jestem w ciąży :) aha i jeszcze jedno mężatkom się już chwaliłam, a teraz chwalę się Wam, ze zostanę ciocią, bo moja bratowa urodzi 3 m-ce po mnie!!!! Hurra!!!!! Wszystkich, których jeszcze nie znam serdecznie witam mam nadzieję, że teraz będę częściej zaglądać :) Pozdrawiam i całuje 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitalku:) witam:) ja dziewczynki chyba tez sie zbiore ruszyc do jakiejsc roboty!! ale mi sie nie chce:( wrrr mam dzien antykoncepcyjny do pracy w domu!!!!! ide meza z wyrka sciagac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna z jaskrą analną :D:D:D-Validosku-cmok Cześć Agital-myslałam że zmieniłas topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie śpię:D Titi wiem wiem:D super,że Ty też poczekasz:D ja dzisiaj już wszystkiego się dowiem i już się stresuję..w nocy już śniła mi się uczelnia:/ brrr Dziubassku czekam na fotkę:D ja jestem strasznym nerwusem i dziwię się,że przy pazurach mam anielską cierpliwość:D chociaż ostatnio jak robiłam siostrze wzorek, to za cholerę mi nie wychodził i się wkurzyłam i zrobiłam inny:D No,bo wzorek był pracochłonny a ona się śpieszyła. Dziś sobota i idę pojeździć na odkurzaczu i na szmacie.. Oglądałam wczoraj filmidło i tal zgryzłam pazura,że dzisiaj go muszę zreperować:D nie wiem co ja mam z tym gryzieniem:D Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem uporządzona bylam w lazieneczce :) Troszkę posprzątalam zaraz tylko śniadanko..... i ruszamy na podboj paneli, plytek i sprzętu agd... Poopowiadam później jak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!Ale miałam sen...Byłam na wakacjach,cieplutko było,morze,plaża i zdradzałam mojego chłopa na prawo i lewo z ognistymi Włochami...I co ważniejsze-byłam w zaawansowanej ciąży,6 mies na bank!Podobno sny z piątku na sobotę sprawdzają się...Te zdrady raczej odpadają,ale ta ciąża...A z drugiej strony hormony w ciąży szaleją...he,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi....ale Włosi....plaża.... :P Nie wybierasz się czasem do Włoch ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug,wszystko jest możliwe,zawsze biorę last minute jak jest jakaś super oferta!1,5 roku temu byłam z koleżanką na Sycylii i było super!Może jakaś mała powtórka...A tak na serio to tęsknię za ciepełkiem,może uda mi się wyskoczyć gdzieś na tydz pod koniec lutego,mój chłop jedzie z kolegami na narty-ja nie cierpię zimy!Co prawda jak zajdę w ciążę to już teraz zapowiedział,że mnie nie puści...Zresztą najlepiej wyjechać dopiero w 2 trym,jak będzie wszystko ok.A wracając do tematu ciąża-robisz test potrójny?Jak w ogóle się czujesz?Nudności,wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test PAPPA na wykrywanie wad genetycznych,robi się go ok 10-12tc,po 35 roku życia to standard,Ty jesteś trochę młodsza,więc nie wiem czy lekarz Ci zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie go o to poproszę a za to się płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale dokładniejszy jest właśnie test PAAPa 10-14tc,jak jest póżniej to można zrobić test potrójny,jest mniej czuły.Po 35rż są te badania refundowane,nie wiem jak u młodszych,zapytaj gina,Ja na pewno będę robić,amniopunkcję też,nie chcę denerwować się przez całą ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko najpierw muszę zajść,a to nie jest takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w tym roku będę miała 35 więc moze na chorą kasę mi policzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, spać nie mozecie?? :D Już o 8 rano w SOBOTE na forum. Ja dopiero wstałam, ide pozmywać i jakieś pranie zrobić. Miłego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie💤 dopiero wygrzebalam sie z wyrka:) Majek wizyta przelozona na 15 wiec fotka albo wieczorkiem albo jutro bo maz znow mnie dzis opuszcza na caly dzien a bez niego foty nie przesle na kompa:O mnie sie nie raz snilo,ze jestem w ciazy a nie dawno snilam ,ze urodzila sie dzidzia to bylo takie piekne:) wczorj zalewalam sie łzami(chyba jestem przed okresem bo wszystko mnie denerwowalo i plakaam z byle powodu) przyszedl maz i pytaco sie stalo a ja nie kiwnelam okien i pyta: zwolnili twoja kolezanke z pracy?(bo ma klopoty) NIE zwolnili ciebie? NIE zle sie czujesz? NIE bedziemy mieli dzidzie? (wielki banan na ustach)?????????? skłamałam,ze TAK bo chcialam zobaczyc czy sie ucieszy i byl podniecony ale jakos tak do konca nie chcial mi wierzyc i przyznalam sie,ze niestety nie rzytulkal mnie i powiedzial\"predzej czy pozniej bedziemy mieli dzidziusia, tylko masz sie starac tak zeby byl CHŁOPAK\" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku widzę,że Twój Mąż,podobnie jak mój chłop marzy o synku...Mój chłop w czwartek był mocno zmęczony i nie bardzo zainteresowany starankami-powiedziałam,że niech się przyzna,że woli małą dziewczynkę bo zawsze strzela przed owulką i od razu wziął sie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi hahahaha to sprytnie go podeszlas;) moj twierdzi,ze albo bedzie chłopak albo 11-ście dziewczynek:) hehehe bo jest zafasynowany pilka nozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój również,piłka ponad wszystko...Ale także hokej,narty,motoryzacja,chciałby mieć synka,żeby podzielał jego pasje!Twierdzi,że z babami to jest tylko kłopot,ale jak widzę jak zajmuje się swoją bratanicą to stwierdzam,że dziewczynka też by zawładnęła jego sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sferiaaa
pomozecie mi?? tropche moze odbiegam od tematu, ale potrzebuje rady doswiadczonych mam :) mam regularne miesiaczki czesciej co 27 dni malo kiedy 2 dni poslizgu. dzis juz 30 dzien cylku okresu nie ma. temp 36,3 wrazliwe piersi powiekszone, delikatne zmeczenie. boje sie zrobic test. bo gdybym byla w ciazy cieszylabym sie chociaz to nie jest najlepszy moment. a z drugiej strony poczulabym rozczarowanie nie wiem co robic... delikatnie naprawde troszenke plamilam dzis rano ok6 , ale to po seksie najprawdopodobniej. dodatkowo bola mnie plecy, sprzatalam ostatnio cale mieszkanko i jakos bola dalej juz drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sferia ciąży na 99 proc nie ma-za niska tempka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sferiaaa zrob tescik i bedzie wiadomo kazda kobieta inaczej przechodzi ten stan wiec trudno powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×