Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ania K dziękuję za zdjątka-super!A gdzie to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek ja rusze za chwile wszystkie oszczedniosci!! same nadania 850 zł! + wizyty jedna 150 zł!! cóz nie mam wyjscia:) paznokcie piekne:):):):) a kochana poczekam na Ciebie:) masz to jak w banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi teraz czekam na Twoje. :) A zdjęcia robilismy w Bray (Irlandia) to niecała godzinka drogi odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku to super,ze poczekasz:D qrcze strasznie duzo za te badania,ale jak maja pomoc to koniecznie trzeba je zrobic. Mnie tam jest obojetne czy bede za nie placic czy nie, najwazniejsze zeby daly wreszcie efekt. Cholernie sie bojej tej operacji:( jak mnie nie ominie to bedzie pierwsza w moim zyciu. W ogole tego nie czuje,ze mam lezec w szpitalu tak daleko od domu. Nikt nawet mnie nie odwiedzi i chyba umre tam z nudow, bo nawet laptopa nie wemze, bo tam internetu nie bedzie a ja mam neostrade:( dobrze,ze jeszcze telefon jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o badania i lekarzy-moja ginka powiedziała 2 tyg temu,że jak chcę szybko dzidzię,to najlepiej od razu pójść do kliniki niepłodności,to mnie szybko przebadają wzdłuż i wszerz ale...1 wizyta u profesora 300zł,każde bad hormonów 40zł,usg-100 itd..Wzięłam sprawę w swoje ręce-zrobiłam bad horm w pracy-za każde płaciłam 14,50 a nie 40!I najprawdop znamy już przyczynę-hiperprolaktynemia czynnościowa.Zadzw do ginki,przepisałam sobie lek i miałam owulkę,co prawda w 20dc a nie w 14,trochę przesunął mi się cykl po leku.Teraz zamierzam jeszcze przepisać sobie duphaston i brać od jutra na wydłuzenie fazy lutealnej-zobaczymy czy moje leczenie będzie zakończone sukcesem,czy jednak za kilka mies trafię do kliniki leczenia niepł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ja tez mamm hiperplolaktyne czynnosciowa:( ja jzu długo czekam az moje cykle sie "same" unormuja i juz oddałam sie w rece lekarza!!! tanio nie jest ale moze skutecznie! bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie martw sie nie damy Ci z nudów zginąć!! Będziemy pełniły dyżury telefoniczne albo osobiscie :) Myślę, że dziewczyny się ze mną zgodzą! A tak w ogóle to nie martw się na zapas. Może obejdzie się bez operacj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku wlasnie albo poloza mnie w Krakowie albo w Rabce, bo ta lekarka pracuje i tu i tu, tyle ze w Krakowie w prywatnej klinice a w Rabce w szpitalu. No,ale niewiadomo jeszcze czy sie mna zajmie, bo jesli nie ona to ten lekarz ma jakiegos znajomego profesora i wtedy z nim bedzie zalatwial i wezmie mnie na oddzial. Aniu 3mam za slowo:D 🌼 nawet jesli obejdzie sie bez operacji to szpital mnie nie omine, bo badania mi maja robic. Z tego co narazie wiem to maja mi wprowadzic jakas rurke zakonczona kamera do macicy,zeby zobaczyc jak to wyglada:| brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja miałam całe życie cykle jak w zegarku-jedno co mnie ostatnio niepokoiło-to,że nie w kazdym cyklu miałam ból owulacyjny,niby był skok tempki,ale to mogło być też spowod prolaktyną.Mam też dosć cienkie endometrium,dlatego będę brać dodatkowo duphaston.I może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak pustawo?:> Spotyka się dwóch facetów, jeden mówi: - Cholera, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do ładu. - Spoko, kup jej samochód, teraz jest dużo samochodów, wypadki, zabije się gdzieś. - O.K. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Chryste, aleś mi doradził. - Co się stało? - Posłuchaj, nie dość, że straciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan, to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu. - A jaki jej samochód kupiłeś??? - No, syrenkę. - Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła. - O.K. teraz kupię jaguara. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Rany julek, jaki jestem szczęśliwy! - Co, nie żyje? A nie mówiłem? - Uffff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Majek witaj ciesze sie ze wrocilas- kochana na pewno sie uda i Tobie i Validoskowi -- trzymam za was kciuki - najwazniejzsze ze jestescie na dobrej drodze fisiu - jak tam jazdy ? ja swoje lekcje sprzed 10 lat mialam z kobieta zreszta jedyna wtedy w miescie i nie zaluje bylo swietnie - zdalam za 1 razem :) maz dostal kwarantanne spal w osobnym pokoju i dzisiaj juz lepiej sie czuje mam nadzieje ze mnie wirusisko ominie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek kawał super:) pusto ! ja juz czekam na 16:):) potem sprzatanko! a w niedziele NARTY:):):):):):) bosko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w pon ide na pierwsze genetyczne badania - juz nie moge sie doczekac chce zobaczyc moja kruszynke :) bede w 12 tyd i kilka dni a jak chcialm sie umowic za tydz w pon to powiedzieli ze za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka przypominam po raz 100-tny o focie na mailika:) madzienka69@wp.pl Agi niech ci ktos w racy pomoze wyslac jakas fote:) ehh te badania tyle kosztuja ,ze glowa boli:( nie dawno wymaz kosztowal 20zł teraz juz 40zł kiedys wynik dostalam z miejsca(babka patrzala przez mikroskop przy mnie) a teraz czekam tydzie i nadal ich nie ma:O posprzatalam juz dzis zeby weekend meic wolny a teraz czas na obiad... ja tez rbie sobie pazurki:P a dokladniej jutro, trzymajcie kciuki bo dziewczyna jest na etapie uczenia sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka ja przyłączam się do prośby Dziubasska - zdjęcia :) mailik powyżej :) Odwdzięczę sie tym samym oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi fotek michelle?(nie wiem czy w ogole ma zamiar do nas wrocic) sylwia margerita harbatka mawina29 dafodilek wiktoria-vanilka basiunia agi chering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi brakuje czasu, żeby cokolwiek do Was napisać! Pozdrawiam! Pamiętajcie o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no zdjecia wyslane na dobrze wyslalam??? Sylwius szkoda,ze nie masz chwili zeby do nas zagadac:( w tym stani powinnas sie szczedzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sama nie wiem czemu ;( raz wyswietla mejlisko a raz nie. foteczki doszly! moja cierpliwosc zostala nagrodzona ;P zaraz bede oglądac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki melduyje sie:) hahah wypiłam własnie calego szampana;):) wiec wiecie humor mi dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę szampana!!!!!! Zostawiłabyś coś koleżankom Validosku :P A co to za okazja że szampanem się raczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku a co ty tak rozpaczasz?? Nie łam się jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szampana dostałam wczoraj od kolezanki za bawienie małego wiec okazja rhmmmmm moze byc ze piatek:) kurcze juz nie mam sie czym dzielic:) ale mam na dole sklep ;) z szampanami i nie tylko:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K. nio nie mam sily dzis na nic a i zlosc jak na zawolanie w sumie to zaczeo sie od blachego powodu w racy a teraz jestem czerwona ze zlosci i w dodatku maz mi ciagle spiernicza gdzie popadnie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie ją!!! samam szampana wyżłopała i sie nie podzieliła ja dziewczynki mykam zaraz na impre. przyżekam że od poniedziałku będe częsciej zaglądać.(no prócz tych godzin co mam jazdy) bawta sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×