Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Wenuss mi tez wyszło ze przechodziłam cytomegalie:( ale juz nie mam!! wg badan tak wychodzi! a cholerstwo jest bezlitosne-widziałam dzieci po cytomegali:( masakra! kurde no-ja ostatnio od mojego wziełam super wymyte autko i prosuił zebym uwazała:) a ja wjezdzajac do kolezanki na podjezdzie sie zakopałam w błocie:) pomieliłam kołami i bloto w góre i na całe auto:) haha ale mój juz wie jaka jestem:0 wiec co miał powiedziec:) dzien doberek moje słoneczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj lipa. wielkie rozsczarowanie stracilam dwa paznokcie:( moge przybic piatke z Kurde no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Przykro czytać, że nie każdy miał wczoraj miły dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital nio niestety nier bylo tak jak sobie wymarzylam.... przyszlam do domku posprzatalam wypachnilam i czekalam przyszedl z pustymi rekami i dal mi 70zl na aerobik bo słyszal moja rozmowe z koleznka jak mowilam,ze narazie nie bede chodzila bo nie mam kasy, nio i mi przyniosl ale ja wolalam cholernego kwiatka od jakiejs kasy(tak symbolicznie) kupilam mu slodkosci ale powiedzialam,ze nie zasluguje po czym wpadlam w lament*(jestem przed okresem i ciagle wyje) i w klotni chcial mi zabrac torebke(chcialam jechac do koelzanki) nio i niefortunnie zachaczylam tipsami o pasek torebki w wyniku czego odpadly 2 akryle(bolalo jak jasny gwint) wylam wylam wylam on prawie plakal przepraszajac mnie. pozniej zaprosilam kolezanke, zamowilismy pizze i fryty i wcinalismy w trojeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co czytam o tych waszych walentynkach to coraz gorzej! Aż się boje co kolejna z was napisze ;) validos27 co masz na myśli pisząc: „widziałam dzieci po cytomegali, masakra!”???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj miałam strasznego doła, choć Mąż bardzo się postarał bo kupił mi piękny bukiet tulipanów, winko i jakieś tam słodycze. Mała jest u Babci na feriach więc mieliśmy domek tylko dla siebie i leżeliśmy sobie całe popołudnie i wieczór przy telewizorku. Było miło. Wenus ja też miałam przebytą cytomelagie, zrób sobie jeszcze tarczyce bo mnie pomimo jakichkolwiek objawów wyszło tsh 4. Nie wiem do dziś dnia czy może to nie było powodem poronienia. W przyszłym tyg. jade do profesora i niech on mi zaleci kuracje bo kobiety chcące zajsc w ciąże nie mogą mieć wyższej niż ok 2. któraś ma ochote na czekoladowe ciacho?:-) Mam nadzieje, że dzisiaj będzie mi lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie walenty nawet oki - bukiet czerwonych tulipanów i dwie filiżanki rosenthala. Wieczór - powiedzmy letni - za to noc gorąca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) teraz kolej na mnie:D myślałam,że nic nie dostanę od mojego i jak przyszedł to nawet nie leciałam do niego,bo po co:D no to przyszedł do mnie ze strorczykiem:D kiedyś byliśmy i szwagierki i zaczęłam się nim zachwycać no i moja łosinka sobie to zakodowała:D on był dla mnie miły to i ja byłam w nocy:D:D hihi:D mieliśmy pracowitą noc:D nasze łóżko to już do wymiany się nadaje, bo strasznie zgrzypi:D Wenuss nie czytaj głupot w necie, bo zwariujesz. Moja lekarka kazała mi zrobić cytomegalię, bo w moim przypadku mogła przyczynić się do obumarcia. Ale wyniki wyszły dobre. Dziubassku auuć:( Twoje paznokietki są całe po takiej akcji i też ucierpiały jak akryle? Przytulam mocniusio:* Cebulka ja poproszę:D:D później będę Wam płakać,że tyłek mi rośnie:D Czym tak się zdołowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek dzieki Bogu paznokcie nie sa w złym stanie, jutro ide je dorobic a i maz jest o wiele milszy...dziwnie wygladam bo co drugi to inny:D haha dobrze,ze to lewa reka, wpadne do ciebie to mi dorobisz:P ide dzis na imieniny to sie troche rozluznie... Boże nie straszcie mnie,ze nie bede mogla miec dzidzi albo,zwe cos moze byc nie tak bo ja mma niedoczynnosc tarczycy!!! co prawda biore tabletki i hormony sa w granicach no ale jednak w ciazy hormony szaleja i moglo by sie cos stac mojej przyszlej kruszynce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenuss -chodzi o to ze studiujac pedagogike specjalna widziałam dziecki które sie rodziły po tym jak ich mamy miały cytomegalie w ciązy......hmmm naprawde kazda kobieta powinna zrobic te badania na cytomegalie i toxoplazmoze przed planem ciazy tylko dlaczego lekarz o tym nie mówia:( a jak sie objawia cytomegalia u dzieci jak kobieta chorowała...chyba Wam to odpuszcze i ne bede opisywc! powiem Wam tylko ze lepiej stracic taką ciże bardzo wczesniej niz zeby dziecko sie miało mezcyc całę swoje wtedy krótkie zycie!!! uwierzcie mi.............byłam silna ale wychodzac z takiego ośrodka ryczałam jak bób:( Dlatego wiem ze te badania sa konieczne i jak macie mozliwosc przed ciąza wykonajcie! to tylko ok 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek sama nie wiem co mi tak naprawde popsuło humor, ale wczoraj przez tel. usłyszałam, ze koleżanka będzie miała córeczke. Byłyśmy razem w ciązy no ale ja niestety.... Cudny prezent na Walentynki... Ty pewnie wiesz o co mi chodzi, jest mi tylko przykro. Nic już nie mówie bo ochrona mnie stąd wyrzuci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam Was, ale wpadnę później bo idę na spotkania :/ Młode pęcherzem się bawi.... Jeziu...... ale uczucie, co godz siusiu.... Dziubasku, dziewczyny -- przypominam: olewka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss Koug gdzie jesteś?:D Wiecie co zrobiłam? zaczęłam obgryzać pazury przy skórkach i zaraz 4 dorobić, żeby wyglądały ładnie:D Agital szkoda,że w ogumieniu:( Dziubassku mogę dorobić, ale żelowe bo akryli jeszcze nie mam:D a dzidzię będziesz miała i to nie jedną:) więc po co zamartwiać się na zapas?:P Cebulka oj rozumiem, aż za bardzo:( zobaczysz,że już niedługo i Ty będziesz nam tu opowiadać o wyczynach w brzuszku Twojego Maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, jak widac coponiektore znowu uwiera nieśmietelny termometr w dupie.. Zeby tylko przynioslo toto jaki rezultat, bo jak narazie cos efekty pomiarów marne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczek hihi to nie dlugo bede u ciebie;) no pewnie,ze ni8e Goska jak Agniecha P. nie boj sie my wszystko wiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zamiast karmić trola to sprawdzcie pocztę:D:D Dziubek w takim razie czekam na Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku tak pytam , bo ja pewnie też mam niedoczynność bo mieszcze się w górnej granicy. a masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko nie mialam zadnych objawow, poproastu pewnego dnia lekarka spojzala na moja szyje i powiedziala,ze mam chyba "wole" wiec poszlam dalej i dostalam skierowanie na badania. okazalo sie ,ze mam za wysokie TSH i poszlam na usg znalezli jakis guzek tzn plywaka jakiegos ale to nic takiego i od tej pory biore leki i jest ok. Gocha chwalisz sie czy zalisz? szukasz kolezanek do pogadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ja tez nie miałam żadnych objawów, zrobiłam profilaktycznie po poronieniu. Ale od kilku dni czuje jakieś dziwne duszności, mam wrażenie jakby ciągle mnie ktoś delikatnie dusił... Jade do endo w przyszłym tyg. to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulus mnie czasem tez cos w szyjce lekko uciska ale to normalne przy zapaleniach tarczycy.lepiej idzkaj zrob usg WARIATKO to nie nasza wina,ze nikt cie nie chce nawet palcem tknac masz pecha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majek ogumienie jeszcze sobie odbijesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja TSH mam 0,603 a nim jest 0,4 wiec chyba bedzie? FT 3 2,82 max 4,2 FT 4 1,37 max 1,9 ahah mam reszte wyników i chyba sa dobre:)ale sie ciesze:) 850 zł i człowiek wie ze nic mu nie jest:) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczy: może wejdziesz na normalnym nicku szmatławcu co? cykora masz że Ci zablokują? i tak wszystkie Twoje nicki znamy. Zmień opis bo jeszcze Twój były zobaczy i cie znów pobije :D:D:D P.S. dawno mi pobudek nie robiłaś żmijo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×