Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Titek ty mnie lepiej trzymaj bo jak spadne i połamie kulosy to będziesz mi rosołek gotowała dopóki mi gipsu nie zdejmą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo widzisz Cebulcia, zapalila i sie zmyla, mama w domu nie mowila ze prad drogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia zaraz tu przyjdzie i nam jakims halogenem zaświeci po oczach to nam się odechce tego majstrowania przy żarówkach:-) w razie czego mamy alibii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia dobrze ze ja mam fotel taki na kolkach to nie spadne tylko sie w kolko krece jak ty na tym taborecie z zarowka! :-) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys spadłam w pracy z takiego fotela bo tak się wyginałam do szafki za mną, a że nie chciało mi się wstac to fiknełam do tyłu i prawie walnęłam w kaloryfer.....uuuuu mogło sie to próżniactwo źle skończyć:-) to co gasimy to czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia aaaa to teraz rozumiem jej nieobecnosc, poszla do komorki po lampe, jak nam trachnie takim halogenem co zabytki oswietla to sie zdziwymy... a my wytkiemy paluchy, loczka a la' kotecek ze Shreka, powiemy.....aaaaa to Koug kaziala, ne my, my gsecne, ne ne... :-) no to alibi chyba jest przekonujace ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok gasimy! raz dwa trzy, niech nikt sie nie odwazy! bo taboorety i drabiny z Cebulka skonfiskujemy do konca lutego! pstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaZuzi aż mi się lżej zrobiło jak zobaczyłam,że Ty z Bytomia.wkońcu ktoś kto mieszka całkiem niedaleko mnie.nie smutać mi się dziewczyny mają racje,i tak za dużo żalu i smutku w serduszku jest. Kachulec 29 witaj na naszym wspaniałym topiku Koug śpioszku jeden.coś do południa nam się opylasz Titowa oj Ty mi lepiej kabelków nie podcinaj.tfu tfu narazie mi idzie spoko i mam nadzieję,że tak będzie na egzaminkach Niki 27 również witam na naszym topiku. Kurde no serio z tym topikiem????? zaraz tam wejde jak znajde hihi:D:D:D a nie ma takiego topiku założonego przez Twoją szefową????chętnie bym się na Fr**cy wyżyła Mania ja piz**ęłam termometrem już dawno temu.kontrolowaniezapisywanie.staranka kiedy wypadną oj nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to nie dla mnie Validos co tam u Mostowiaków????? bo kuna zapomniałam ,że dzisiaj mój serialos Dziubassek kochen kirczak 22lata to już stara jesteś hihi(żartowałam) dziewczyny wybaczcie ale czytam i odrazu odp na posty mamaZuzi apetyt masz powiadasz????ja jak dostaje @ to mam ochote na coś obrzydliwie słodkiego ale to tak słodkiego ze az muli.jak coś wtrąbie to dopiero się czuje dobrze Validos a mogę się wkecić na ten casting?????oj nacieszę oko chociaż c.d.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie pewnie w kaloszach co by ją prąd nie kopnął i po gałach dostaniemy że nam te minki od razu zrzedną:-) :-) ale co tam ważne że mamy alibii. wszystko na Koug:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mosz ja jeszcze się nie wypowiedziałam a te zołzy mi światło gaszą i jak mam tu pisać???? hihi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz nie wspomnę ze nie zdązyłam przeczytać wszystkich postów cebulka nie bądź upierdliwa i zapal latareczkę fisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiunia ja nie mam nic wspólnego ze światełkiem ani Titek to wina Koug ona nam kazała:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaaaa Koug ma teraz spanie jak ta lala to i nam każe spać a figa z makiem bedę tu siedzieć do 3.00 i pisać i zapłacimy później za prąd jak za zboże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka titowa gooosha nie śpijcie buuuuuuuuuuuuuu jak się która odezwie do mnie to powiem coś w sekrecie hihi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się pospały............ papa ide powalić poduchą w chomika a co się będę doblanoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już myślałam że uciekłaś no i powiedz mi o jakie chomiki chodzi bo ja nie w temacie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna spać nie możesz?????Wikusia już pewnie śpi a mój szatan jeszcze nie.Jesuuu dodaj mi sił.to moje dziecko mnie wykonczy któregoś dnia.Ona chyba naprawde na amfie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś w pracy, mała śpi a ja nie mam co robić buu nudzi mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna to wpadaj do mnie na chate.poklachamy całą noc hihi.u mnie chłop już od godziny leży do góry kominem i chrapie.mała wymyśla byle by nie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna ja też siedze na "nasza-klasa"dzisiaj w nocy będą coś grzebać i ma nie być dostępu fajny pomysł z Tą "nasza-klasa" ojjj ile ludzisków człowiek odnajdzie po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super sprawa tylko ja ostatnio wszystko zaniedbałam nigdzie się nie udzielam jakoś nie mam do tego głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeee to ja śledze na bieżąco "nasza-klasa".no i cenzuruje profil mojego żona bo coś za dużo nieznajomych lachon go zaprasza.cenzura musi być a cooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam zapytać demiluna to pytanie do Ciebie i do wszystkich cięzarnych dziewczyn oglądacie codziennie o 12.45 na reality zone program o porodach????? tak tylko pytam bo ja zerkam od czasu do czasu.kiedyś rodziła mułzumanka.jejku kobita się pociła stękała jęczała ale tych szat nie zdjęła.widac jej było tylko oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie ogladam,(raz może widziałam) nie przepadam za takimi programami, przed urodzeniem małej jakoś częściej oglądałam takie programy ale teraz jakoś nie czuje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×