Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jestem jestem:) mam kolor fioletowy na głowie;):) hmm ne chciały mnie obciaz bo powiedziały ze nie bedzie mi ładnie:) ale i tak boski kolorek wogle to padam:( ale dzielnie Was przeczytałam:) Fisiu nio to miałas zaprawe z autkiem:) ale gratuluje przetrwania w swiecie zepsutych hamulców chociaz ja jeszcze takiej sytuacji nie miałam!!! a ty juz masz za soba i miejmy najdzieje ze ostatni raz! gargamelko -witaj moja imienniczko:) dziubasku łapie fluidki :) dobrego samopoczucia:) Koug a te 10 tygodniowe lapie rekami i nogami:) Jezeli chodzi o gre w chomii jetsem beznadziejna:) malutka_mh malowanko sypialni bosko:) nic tylko spac:) bo odpoczywa sie osobno:) przeciez;) andzia mam nadzieje ze bedzie zielone swiatełko:) nio ale dzis sie tu co zawieszało!!!! posty po 4x masakra cóz ja padam:( ZWIEDZIŁAM 2 URZEDY, BANK, FRYZJERA I KOSMETYCZKE!! A TERAZ IDE NA GORACA CZEKOLADE:) MOZE KTÓRAS SIE PISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie nam topik zawiesza! jakaly jestescie i tyle! - dobrze to opisalas Sylwus! :-) Validosku przeslij mi swoja zdjecie w nowiutkich wloskach, ok? Dziubassku Ty tu takich rzeczy mi nie pisz, ze sie nie czujesz i w ogole! bo jak Ci dupke zbije to Ci nawet chomikowa poduszka nie pomoze! ;-) Ja tez przekladam malenswo na pozniej a mam 28lat i zero swoich, a nastepnym tyg zapierdzielam do gina z wszystkimi wynikami jakie mialam, przesledzi zobaczy i napewno zleci kolejne... damy rade! Pamietaj urwisie Ty! pisz mi tu szybko i tyle! Fisia ale mialas jazde z ta jazda! maksior totalny! to testy Jamesa Bonda juz masz za soba! heheh :-) a ja na necie szukam pracy bo nie jestem zadowolona z tej co mam, niby dobrze bo moge sobie dluzej pospac, ale to nie to! i czuje lekkie opadniecie sil! dostalam 1wsz wyplate i nie jest tak jak powinno, i ogolnie jakos beeee :-( Dajcie mi cos slodkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i dodam ze moja psiapsiolka z ktora pracowalam do niedawna ma dzidzusia dUUUUUUzego na 7.1cm!!!! i faaaaaajno! tak sie ucieszylam to juz 14tydz! jak sie bobasek urodzi to go normalnie wycaluje i wygilgam do czkawki :-) ciocia da mu popalic! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jak ja pisze to znowu nie ma chetnych , siedza przy tych chomikach i sie znecaja! ide i ja powalic poducha a cooo?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakaczki uuuuuuuuu boli mnie glowa co za dzien a i lewy poladek w sroku czsami cos zakuje kurde nie wiem co to jest ? to nie kreglosup jeszcze za wczesnie ale dziwne te klucie w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim1 :) tak czytam i czytam te wasze wpisy i widze ze sporo z nas w tym cyklu bierze sie do roboty :) ... kurcze ja to juz doczekac sie nie moge, juz 3 dzien @ i myśle ze od soboty ostra jazda bedzie grana :) :) :) nie mam na razie zbyt regularnych cykli ale mysle ze jak poszalejemy tak przez ten miesiac pracowicie to moze ktos zamieszka w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nikogo nie ma... pewnie wszystkie juz sie starają :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety na razie mecze sie z okresowym bólem brzucha, a mój mężulek po meczacym dniu pracy gra na playstation :) normalnie to niecierpie tego jego grania (na szczescie rzadko to robi) ale dzis nie zabraniam niech sie wygra teraz na cały miesiac bo od soboty to kazda noc nasza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki... nie pisałam bo zalatany dzień miałam, no i necik mi padł, świnka. zrobiłam dziś test, miałam jutro ale nie wytrzymałam....jedna kreska :( czuję się z tym bardzo bardzo źle. a @ ni ma. boli mnie brzuch. muszę zjeść tabliczkę czekolady. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur !!!! jeśli podejrzewasz dzidzię to na boga na początku odpuść sobie seksik pliiisss!! zero gorących kąpieli, fajek, alkoholu i SEKSU! bo to może fasolce zaszkodzić. Potem, jak już będzie pewny, to można.. ;) Demilunko, miałaś farta...dziękuję za optymistyczne słowa, widać cudeńka się zdarzają, ale ja widać też i do tych szczęśliwych nie należę ;( dziś jedna kreska... mój K. kupił w aptece dwa testy choć go prosiłam o jeden....widać powątpiewał w to że będą dwie, i ten drugi to tak na wszelki za kilka dni jak @ dalej nie będzie...smutno mi, ja chcę moją Fasolkę/Fasolka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z myślą o Maluszku nie paliłam ostatnio, a dziś...głupia jedna kreska ;( Demilunko, przy pierwszej ciąży zrobiłam pierwszy test po 5 dniach od terminu spodziewanej @ i od razu wyskoczyła kreska "dzidziusiowa", później kontrolna...Szok. i ta dzidziusiowa ciągle na teście jest bardziej czerwona. Wtedy nie myślałam że jestem w ciąży. Po prostu myślałam że się @ spóźnia, choć trochę za długo..Bolało mnie jak na okres, nie wiedziałam, że w ciąży też tak może być...nie znałam objawów, nie wiedziałam, jakie to uczucie...teraz wiem, i chyba sobie te objawy wmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zuzi -dobrze jest nie palić i ograniczac alkohol ale zeby tak bez seksu.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przez te chomiki takiego czadu dałaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia a "jaśki" w aucie nadal zostały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zuzi -dobrze jest nie palić i ograniczac alkohol ale zeby tak bez seksu.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug ja też wale w te chomiki.nie moge się powstrzymać ihihihi oj jakby mi sie te jasieczki w aucie przydały.może maske bym wtedy widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, no mówię, ze na początku tylko.. ;) tak mi gin powiedział,że dla dobra fasolki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ale ja pytam czy jasiek ten z kierownicy nadal tam został.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Koug obawiam się ,że to uboga wersja punto i jasków od nowości NIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba instruktora uświadomić ze będzie musiał uposażyć punciaka w jasieczki,gdyż wozić ze sobą musi maniaczkę chomikowego walenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz Ty.......... TYM BARDZIEJ!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titek-Ty to widzisz i nie grzmisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi Koug o czym tu mowa.facet sępi mi płynu ze spryskiwaczy a co dopiero jaśki. ostatnio jak chciałam spryskać szybe bo była umaziana to powiedział ze on nie widzi potrzeby to ja mu na to ,że mnie to dekoncentruje i tak jeżdzić nie bede to wiesz co zrobił?????......................................podjechałam na stacje a on wysiadł i mi szybe umył myjką .chyba mu kupie 5l płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mu muszę przegląd tego auta zrobić chyba.bo cholerka może też oszczedza na płynie hamulcowym stąd ta dzisiejsza akcja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Zuzi Dzięki za rady,ale wezmę je do siebie za miesiąc.Na razie okazało się,że dostałam okres,co prawda niezbyt dużo krwi na razie,ale chyba z tym okresem wszystko w porządku.Czyli w ciąży nie jestem,macica była powiększona owszem ale przed okresem. W tym miesiącu nici ze staranek,gdyż muszę brać lekarstwa dopochwowe na drożdże (15 dni) i na bakterie (10 dni - antybiotyk).Na tych pierwszych napisane jest,aby nie brać w I trymestrze ciąży, a II to antybiotyk,więc nie powinno się w ogóle brać na początku ciąży - zresztą lekarka powiedziała,że mogę je wziąć tylko jak nie będę w ciąży.Więc oficjalne starania zacznę od 20.03 (od I dnia następnej miesiączki). W sobotę chyba jednak idę na te badania hormonalne,aby stwierdzić poziom estrogenów i ponownie progesteronu.Chcę mieć pewność czy nie będzie potrzeby brania Duphastonu tak na wszelki wypadek przed zajściem w ciążę, no i może jednak będzie można stwierdzić czy mam cykle owulacyjne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur, szkoda no...Z mojej Fasolki chyba też nici....dziś znowu jedna kreska...choć jedna dziewczyna napisała że zrobiła kilka testów i nic, i dopiero po 12 dniach od spodziewanej @ wyszły dwie :o wykuruj się szybko i zaczynajcie staranka, musi sie udac :) a, w aptece można kupić takie testy które robi się w ciągu cyklu żeby zobaczyć, czy są akurat dni płodne. Może to być pomocne przy starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×