Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

To gdzie ma być w końcu spotkanie, hę ? Fisiu -- to tak jak mój! też wszystko bez dodatków... suchy biszkopt lupi najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji zeby mój husband zjadł kokosy albo rodzynki, zawsze na imprezach robi mi takiego wstydu bo wszystko zdejmuje, wydłubuje:-) ale plus w tym to taki, ze nie wyjada mi niektórych słodyczy :-) Harbatko dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć gwiazdy moje :) pije herbatke i myslę o tym fisiowym serniku-w sumie to juz wczoraj na ciepło go próbowałam ale...jesli jeszcze jest to ja chetnie :P Ja zazwyczaj sernik tez robie bez dodatków ze względu na zjadaczy-a kokos czy rodzynki zawsze zostaną dla mnie :D validosku proponuje wizytę w aptece dla Ciebie persen a dla szefa rzewień.-rozgnieć mu tabletkę i dosyp do kawy przed zalaniem. Obiecuje że matoł do 20.oo ze sracza nie wylezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug na pewno wypraktykuje ta metode:) póki co piatek relaks:) luzik i wogle odpoczynek!!!!!! Kawka ? ja juz 2 pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! robur: szkoda ze tym razem sie nie udało ale skoro jest stan zapalny to moze lepiej sie wyleczyc najpierw ja tez sie martwie ze jakas infekcje mam i ze w tym miesiacu tez ze staranek nici, dzis odbieram wyniki cytologii to zobacze co sie tam dzieje mama zuzi: ja miałam w tym miesiacu podobnie jak ty, tez bolał mnie brzuch (jak poprzednio w ciązy) a okresu nie było, testy negatywne, jeden z bardzo bardzo blada dzidziusiowa kreseczka (jakis błedny) bo nastepnego dnia robiłam i juz tylko jedna krecha była :( i tego samego dnia @ przyszła. wiesz nadzieji ci robic nie chce ale skoro @ nie ma to zawsze jest jakies prawdopodobieństwo. jak jej np do poniedziałku nie dostaniesz to moze zrób testy z krwii, tak jak mi Koug radziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam czasu dzisiaj wcale ;( i jakoś mi sie w tej pracy siedzieć nie chce :( BUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję pójść do domu ! Mi też jakoś ciężko dziś w robocie... oglądam kolczyki-koty w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Harbatko do domu? OK ja jestem na TAK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jasli o staranka chodzi to ja planuje kochac sie po prostu kiedy bedzie ochota i nie patrzec specjalnie na to czy mineły dwa dni od stosunku czy nie cała doba. czytałam gdzies ze podobno najlepiej współzyc rano, ale na to to rzdko kiedy jest czas :) ale mowie, nie chce nic specjalnie wydziwiac, poprzednio kochalismy sie kiedy chcieliśmy i sie udało wiec licze na powtórke :) testy owulacyjne sobie odpuszczam, troche kosztuja a pozatym jakos mnie to stresuje. a jesli chodzi o sex we wczesnej ciazy to mi gin powiedział ze powinno sie unikac zblizen kiedy wypada termin miesiaczki i ze wtych dniach powinno sie uwazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co myślę.... jeśli Kruszynka ma zamieszkać w Waszych brzuszkach to zamieszka... pomimo seksu po zapłodnieniu, częstego/rzadkiego seksu, kąpieli gorących/zimnych, robienia świecy/leżenia na brzuszku, testów, itd. itp..... Tylko mam takie wrażenie, że to właśnie Maleństwo, a nie my do końca określamy czas "wprowadzenia" się. P.S. u mnie pierwszy test też był negatywny (10 dni po zapł.) dopiero drugi leciutko pokazał drugą kreche. Aha... i nie róbcie testów przed @... często dochodzi do poronień samoistnych, które normalnie są dla nas nieodczuwalne, ale czułe testy mogą te "ciąże" wyłapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie słyszałam o rezygnacji ze współżycia we wczesnej ciąży, ale faktycznie gdzieś czytałam że należy zrezygnować w dniach kiedy normalnie byłaby miesiączka(do końca 1 trymestru - wtedy ponoć najczęściej występują poronienia lub krwawienia0-u mnie w poprzedniej ciąży pojawiło się plamienie właśnie w czasie kiedy miałabym 2 @ po zapłodnieniu-na wszelki wypadek dostałam dophaston i przeszło Fisiu śniło mi się że założyłaś topik o chrzcinach może jakiś sen proroczy miałam. Ja też wszystkim staraczkom przesyłam fluidki ciążowe -bardzo bardzo silne tak silne jak kopie moje maleństwo-aż mi brzuch podskakuje. Aha i serniczka dla mnie zostawcie chociaż kawałeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Harbatko masz rację z tymi testami.U mnie dziś 35dc i czekam w dalszym ciągu na @,pewnie jeszcze trochę poczekam bo tempka nadal podwyższona 36,9.Dziś po raz pierwszy zmierzyłam od soboty,wkurzyłam się po ujemnym teście i przestałam mierzyć.Brzuch raz mnie boli,raz nie,żadnego śluzu,szyjka twarda i wysoko,a @ nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi -- :D objawy masz boskie, zobaczymy co z tego wyniknie. Miałam u siebie baaardzo podobnie, tylko w dniu spodziewanej @ miałam jeszcze kilka kropelek takiego strasznie jaśniutkiego śluzu/krwi/upławu. Po tym się domyśliłam, że chyba będzie bobo. Potem zmacałam szyjkę i też była wysoko. Trzymam kciuki! ale ukradkiem i po cichutku, aby nie zapeszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i zawlniaja kolege w pracy:( masakra! wrrr ten kiero jest walniety:( agi miejmy nadzieje ze nie przyjdzie;) agitalku tez mi sie nie chce siedziec!!! a ja w tym miesiacu wywaliła termometr:) i staram sie nie myslec miałam mam lub bede miała owulacje bo wizyte mam u lekarza 6 marca do tego czasu pełny spokój i seksik tylko jak mamy na niego ochote:) na efekty nie mam pewnie co czekac..........bo chyba owulacja nie wróciła!! ale wiecie cuda sie zdarzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nic z tego,wszystko mi się poprzestawiało po parlodelu i duphastonie,poza tym cycuszki mało napięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, że czasami trzeba się medycyną podeprzeć ;) Najgorsze co może być to nawiedzony lub pokręcony szef...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko ja bede podpierac nature:) czyms zeby kopnac jajniki:) a co do szefa to kretyn nie ma co sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja w temacie seksu we wczesnej ciąży... mojej kuzynce lekarz definitywnie zabronił do końca 1 trymestru chociaż nic jej nie było a ja jestem zdania, że to kwestia indywidualna. Mnie lekarz nie zabraniał i jakoś na razie jest OK :) a 1 trymestr za mną :) Jeśli kobieta źle się czuje i nie ma ochoty mną seks to chyba zrozumiałe, ale jeśli nawet mdłości nie ma i jest ok to myślę, że jak napisała Harbatka jeśli dzidziuś ma być to będzie :) Pewnie, że bez przesady i prowokowania losu, ale jeśli o to chodzi, to nawet spotkałam się z opinią, ze jeśli mamusia nie rezygnuje z seksu, który sprawia jej przyjemność, to i dziecku jest radośniej i tego sie trzymam :D Natomiast podobno powinno się ograniczyć korzystanie z komputera i ja tak robie :) chociaż nie ma dowodów na to, że to faktycznie zrobi dziecku krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos a kolega zasłużył na zwolnienie czy to tylko wybryk szefa? Mimi, że moja praca i płaca nie są powalające, to jeden wielki plus jest... Świetny szef! :) inaczej się pracuje jak sie ma przyjazną atmosferę i jak nie musi się człowiek bać skutków zajścia w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biedna po 7 godz siedze przy głupim kompie :( :( :( ale od marca ograniczam, koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku co do kolegi to wybryk szefa! wg niego ma lepszego na jego miejsce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z Małą od lekarza, zapalenie gardła i dlatego taka wysoka gorączka:-( własnie zrobiłam jej chłodną kąpiel i teperatura troche spadła, bo nie chce ciągle jej dawać tych przeciwgoraczkowych leków. Odebrałam tez swoje wyniki badań i wyglądaja na przyzwoite tylko mało magnesu..reszte skonsultuje z lekarką. A i jeszcze co mnie zdziwiło to TSH spadło do 2 po 1 miesiącu czy to mozliwe ...? miałam 4. Idę dzisiaj na 22.00 do endo. Kto przyjmuje o tej godzinie pacjentów...?! dziwne no ale tak mnie zapisała. serwuje zalewajke dzisiaj :-) mam któras ochote..? jest z grzybkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka -- no to dałaś czadu z endo :) na 22.00... jakaś randka czy co ???? Dobrze, że wiadomo co z Małą. 🌼 Zalewajkę - znaczy ziupkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka no ale to tylko endo:-P i do tego kobieta:-( zalewajka to zupka akurat na zachcianki ciężarnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×