Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzieńdoberek, Co ja słyszę! Beata - gratuluję!!!!!!!!!! 🌻 no prosze, kto następny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziubasku fotek dzidzi jeszcze nie mam, w sobotę zaczyna mi sie 9 t.c. Jak jakieś będę miała to wkleje:) Koug dobre z tym kontaktem ojca z dzieckiem, uśmiałam się:D Beata gratulacje, chyba sie załapiesz jeszcze na listopad, jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na USG 4 D. MOJE DZIECIĄTKO JEST Z D R O W E !!!!!!!!!!!!!!!!;))))) a jak slicznie ziewalo..;) jak widzilam ten cudny pyszczek i usteczka w trąbke zwinelo to az JUZ chcialam je wycalowac!! ;) Mam zdjecia, nagranie itp. co do plci... hmmm..dziecko ulozylo sie tak ze nie mozna bylo na 100% zobaczyc co ma miedzy nozkami, ale .. LEKARZ MOWI ZE NIE WIDZI PISIAKA! NA 99% BEDE MIALA CÓRECZKE!! ;) a ja juz mowilam do niego Szymuś ;) coz, czyli to dla nas nadal tajemnica.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek gwiazdeczki mnie już troszke dupa odżyła czuje się nieźle ale to gardziołko mnie jeszcze napieprza.cebulko chyba muszę iśc za Twoją radą i wysmarować gardełko magicznym eliksirem :D:D:D:D:D Kurde no gratuluje pieknej zdrowej dziecinki.mówiłam ze będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no:) bosko prosze filmik na maila:) z mała lub małym:) mnie jakies kretyn rano zastawił i nie mogłam wyjechac:( zaczełam trabic i pół bloku w oknie staneło a gosc ze juz zchodzi!! jak Go zwyzywałam:) jak mozna tak nie myslec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zszedł i powiedział ze w aucie w razie takich wypadków jest kartka z numerem telefonu-wrrr az sie zasmiałam co to za wytłumaczenie!! Fisiu smaruj gardełko:) mi sie juz po mału konczy @ i od soboty CLO + duphastono:) mIłego dnia robie kawusie :) pijecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chorowitki wylazic z lozek:) jestem madra ale sama pociagam nosem:P kurde no to super,ze ogladalas swoje malenstwo:) Validosku trzeba bylo kopnac go w dupe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kobietki proszę o zmianę w tabelce na 17 marca, juz jestem po wstrętnej @, nie wiem do licha co jest ze mna ale tempka mi nie spadla, dzisiaj mialam 37, a wczoraj 36.8, powinna zejsc do 36,6, ja juz sama nie wiem, rozmawialam z validos, poradzila żebym zrobila sobie trscik, tak zrobie jutro, najpierw zmierze tempke, moze jutro spadnie, jak dalej bedzie na wysokim pozomie zrobie teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Beata :) GRATULACJE ❤️ Kurde no cieszę się, że z dzidzią wszystko OK i zdrowo rośnie. te nowoczesne USG są cudne, można tak dokładnie zobaczyć maleństwo jeszcze zanim się urodzi :) 🌻🌻 dla Was wszystkich Kochane U nas zima w pełni, chciałam pokazać Weronice śnieg to mam jak na zamówienie... tylko że mam dziś kilkadziesiąt kilometrów do przejechania i mam nadzieję że nie zapomniałam jak się jeździ w takich warunkach. Miłego dzionka dziewczynki ja idę z Małą na śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis:-) przyszam do pracy a tu wszyscy chorzy:-( ja juz w miare się czuje tylko taka kołowata chodze. Kurde no super widziec maleństwo zanim się urodzi, najwazniejsze że jest zdrowiutkie:-) Ania_K wystraszysz nam wiosne która jest tuż tuż, chociaz nie lep bałwana tylko coś bardziej ciepłego :-) ;-) biorę się za robotke bo sterta dokumentów przede mną i nie wiem od czego zacząć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, caly dzien bucze bo JUZ bym chciala miec to malenstwo..przytulic, ukochac, wycalowac..a tu jeszcze tyle czasu ;( a jaka gestykulantka ;) te ruchy co je czuje to jej wymachiwanie rączusiami ;) caly czas nimi macha, na glowce trzyma..sliczna jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień doberek kochane panie ... jakie wiadomość od ranka ... Beatko super gratulacje 👄👄 kurde jak to miło widziec ze promieniejesz ze szcześćia i tak trzymaj prosze o fotki maleństwa na meila kobietki a ja juz pomalutku szykuje na swieta bo w tym roku zostaje w domku nigdzie nie jedziemy chcemy spedzoc je w gronie naszej trójki... a w sobote planuje pozapalać znicze na cmetarzu u naszej córeczki i mej mamy i naj blizszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku dziekuje za zmiany w tabelce Ania k wielkie buziole z okazij rocznicy ślubu oby wiele takich szczesliwych i zawsze razem spoznione ale bardzo bardzo szczere 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku dasz rade moze pampersa ci podłozyc bedzie miękciej...;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka zimaaaa! Sypie i sypie tym śniegiem. Weronika była zachwycona ale szybko musiałysmy wrócić do domku bo ona przecież nie jest przyzwyczajona do takiej pogody i nawet butów zimowych nie mamy. Dobrze, że przezornie rękawiczki jej zabrałam. W każdym razie ubaw miała wielki :D Ja chciałam zobaczyc śnieg ale teraz to już wiosnę poproszę, zwłaszcza na drogach, bo nie wiem jak tam nasi drogowcy... zaskoczeni czy nie ;) Trzymajcie się ciepło dziwczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo rany chce do domu!!!!!!!!!!!!!!! u nas wszyscy zaskoczeni zima:O w nocy znowu koty o 4 nad ranem zaczely wyc i spiewac do siebie myslalam,ze zwariuje:O za godzinke spadowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz sie stad zmywam, co tu bede tak sama w tej robocie siedziec. Wole juz na zakupy isc. jutro mam wolne na szczescie. ok, wylaczam kompa, odezwe sie wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk nie chore to marudzą(dziubassek:D:D:D:D:D:D:D) mnie zasypało śniegiem w drodze z przedszkola.A tak się chwaliłam ,że u mnie zimy niet.brrrrrrrrrrrr w sobote jaja pójde święcić na sankach chyba moje dziecko chyrla więc jutro po przedszkolu wizyta u lekarza.wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nunununu jak mam nie marudzic jak tyle musze siedziec w robocie :O dziewoje mam dosc! wszystko mnie wkurza i nie moze usiedziec w miejscu mam ADHD? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Właśnie wróciłam od lekarza, powiedział, że wszystko jest ok i że jest malutki pęcherzyk, ale bardziej go będzie widać za 3 dni. Ale jak na razie jest ok, strasznie się cieszę i już się nie mogę doczekać aż będzie widać więcej!!! Normalnie jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko ciesze sie ze wszystko ok u Ciebie, w którym jestes tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, lat 22 województwo Wielkopolskie a obliczyłam, że ten szczęśliwy dzień ma być na 24 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha rzeczywiście krótko trwała Twoja @, zawsze masz takie?? w razie co zrób tescik jak radzi Validos :) kurde no Ciesze sie ze z bobaskiem lub bobaska wszystko ok :) dużo zdrówka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 t.c i 3 dni :) normalnie chyba każdy dzień będę odliczyła, ale jeszcze trzeba powiedziec pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko fajnie ze lakarz tak szybciutko Ci usg zrobił, zazwyczaj to chca czekac do conajmniej 8 tyg, a Ty juz mogłas podejrzec tam swoja dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko szkoda, że dużo tam nie widziałam, ale zawsze coś :) Właściwie to nie długo, bo w sumie to już w 2 cyklu zaszłam, także... Czekam aż ktoś jeszcze do mnie dołączy, do marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić mojego lekarza, zawsze dokładnie zbada, i nawet dużo nie bierze, jak inni, że wizytwa tyle, a za usg dodatkowo, ten bierze tylko jedną kwotę i robi wszystkie badania. i ma dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×