Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................10 cykl....18.03 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....08.03 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................3 cykl....18.03 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....08.03 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 🌻Robur................Zach.-pom...Daniel 8lat.....0 cykl....21.02 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl...06.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻B_eata22.....22....Wielkopolska................ciąża...21.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!1 Ja na tak piękny obrazek, to muszę jeszcze trochę zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! Ja na tak piękny obrazek, to muszę jeszcze trochę zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_eatko wszystko w swoim czasie doczekasz sie >>> a co do widoku to przesłodki trzymajcie sie ciepełko kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam do piekarni po ciepły chlebek i bułeczki. Czy ktoś ma na coś ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no super foteczka i piękna dzidzia wcale się nie drapie po głowie tylko chyta się za głowe bo Avinion czyta na głos nasze posty i bejbusia wszystko wie co się tu wyprawia:D:D:D:D:D:D ide lulu bo rano pobudka do przedszkola papa dużo sexu w tą noc Wam Życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne zdjątka:-) ja też uciekam lulu, miłej nocki ale malowanie jajek zostawcie na sobote:-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko skoro tak szybciutko udało ci sie zaciążyc to zdradz mi swoj sposób, bo tu dziewczynki troszke juz wymieniały np pupcia do góry, bzykanko co 2-gi dzionek itp :) :) prowadziłas jakies obserwacje np sluz badz temperaturke mierzyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - gratulacje!!! Ja z racji tego że jestem Twoją imienniczką to mogłabym i chciała dołączyć do tych marcowych....:) no ale cóż będę wiedziała dopiero za dwa tygodnie.!! Na razie zrobiłam teścik na owu i jest pozytywny już drugi dzień dlatego caly czas musze \"pracować\" i nie mam czasu zaglądać teraz do was - tylko i wyłącznie robię to w przerwie na odpoczynek!! Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki życzę Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt! Spędźcie je w cieple rodzinnego ogniska z najbliższymi Waszym sercom osobami :) Smacznego jajka, mokrego Dyngusa i kolorowych pisanek :) Już dzisiaj całuje wszystkie na raz i każdą z osobna 😘 Jestem zabiegana więc nie mogę zbyt często zaglądać :( Avinion jaka fotogeniczna ta Twoja dzidzia :) - a propos dziękuję za fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziubassku a ja przeciwnie nic mi się nie chce a już najbardziej siedzieć w pracy :( BUUUUUUUUUUUUU mogę sobie iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital idź do domu.powiedz ,że Fisia Ci pozwoliła :D:D:D:D:D:D napewno szef to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis wolne. o czym niestety nie wszyscy klienci wiedza i wydzwaniaja do mnie na komore ;/ dziekuje wam za mile slowa.. ;) i rzecz jasna na czasie czyli: HAPPY EASTER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
OK idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! ja juz dzis popracowałam:) i nie zamierzam pracowac do 16:) lekko sie mecze po wczorajszych ur przyjaciółki:) ale juz lepiej sie czuje dzis do domu!!!!!a raczej do tesciówmoze jakos przezyje te swieta !! nie mam tam netu wiec wybaczcie nieobecnosc do poniedziałku! Avi dzidzia piekna:) tez chce taka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wesołch swiat wielkanocnych, smacznych jajeczek :) i przyjemnego polewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz drugi raz w tym tygodniu zaspałam i męzulek przeze mnie do pracy sie spóźnił ups... ale to wszystko przez mój cudowny sen, najpierw sniło mi sie ze robiłam test ciazowy podczes miesiaczki??? i był pozytywny a potem ze byłam w ciązy i miałam spory brzuszek i lada dzień miałam rodzic :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku a ja myślałam,że Ty skożystalaś z okazji,że troszkę śniegiem popruszyło i na narty pojechałaś hihi dziewczyny jaja już pomalowane????????????????????????????????????????? mnie wyreczy mała.dam jej poprosty farby pisaki i niech robi z tym co zechce byle było kolorowo. w zeszłym roku wsadziłam zajączka czekoladowego do koszyka i gorace jeszcze jajka.no i wyobraćie sobie co mi kapało z koszyka :D:D:D:D:D:D:D w tym roku nie dam się :D:D Ja też Wam gwiazdeczki moje życze zdrowych wesołych i płodnych Świąt wielkanocnych.niech Wasi mężczyźni wcinają dużo jaj bo to ponoć działa dobrze później na białeczko hihihi a i mokregoooooo dingusaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia aaaa jaja jeszcze nie pomalowane maz nie chce dac:D musze poszukac tych badyli do dekoracji :O przylaczam sie do validoska i strajkuje dzis w robocie, nie ma pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia cos oststnio szwankuje mi net i nie moge obejrzec filmików :( bo ciagle mi sie coś wiesza :( dziewczynki powiedzcie jak wstawiaceie serduszka i kwiatki i takie smieszne buzki bo ja tylko umiem :) i taka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wróciłam, było fajnie i nie chciało sie wracać. Widze dziewczynki, że się nie obijałyście i mam dużo do czytania. Poproszę o zmiane w tabelce ostatnia @4.03 3 cykl starań, mówi się że do 3 razy sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikooooo
Witam Panie:* Ja dzisiaj zrobiłam test jakieś 40 minut temu jedna kreska sie tylko pojawiła :( A okresu nie mam już prawie tydzień Kurcze tak sie napaliłam, że może w ciązy jestem a tu nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! Ja właśnie byłam u ginekologa i już rozpoczynam staranka (rozpoczęłam) podobno mam długi cykl - 19 dnia cyklu mam mieć owulację....to chyba późno...ale jest wszystko ok. U której tak było....Jejku to chyba będzie tak naprawdę I cykl starań.... A dla Was wszystkich najlepsze życzenia.... Nie odiwedzam Was za często ale jestem z Wami myślami..... I ciągle myślę o zajrzeniu ale nie wychodzi mi to za często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×