Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzien dober:) Basiunia chyba w K A M B O D Z Y jest a tam inna godzina hehehe zabiram sie za sniadanko kto herbatki/kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek to ja poproszę kafffe.mam czekolade.delicje i chipsy do tej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek .... basiunia co ty nie mogłaś zasnąć? a może baraszkował za długo ... a tera pewnie odsypiasz ;-);-) dziubassku jak już to wypije kawęcię!!!bo mam ponury i smutny dzien zeeeero słoneczka.. a do kawusi mam karpatkę fisiaczku delicje mniam mniam mniam mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chetnie po strajkowała w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic mi sie nie chce! nio nic bez meza:) moze kawy ktos zrobi na obudzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak zamulona,ze szkoda gadac buszuje po necie i nic ciekwego nie znalazlam:( zasne na siedzaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorunieczka
dziubasek a czego szukasz? my z chlopakiem starmy sie rozniez o dzidzie, ale jak narazie bez skutku ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorunieczka
jezeli wogóle jeszcze o tym rozmawiacie na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos zrobie Ci tej kawki tylko nie zasypiaj ... dziewuszki a co wy takie ospałe do roboty fiśka pogoń no je tam ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak woóle to wiecie jak tam nasza cebulka ???? jak któraś ma z nią kątakt tel. to pozdrówcie ja odemnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku kawe Ci zrobiłam ale chyba już zimna Wiola dziewczynki chyba zasnęły:):):) Lorunieczka oczywiście ze rozmawiamy o starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorunieczka
fisia a Ty masz dzidzie czy dalej strania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorunieczka
fisia zobaczylam w suwaczku ze masz 3latnia coreczke:) a stacie sie o nastepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriunieczka tu kazda sie stara o dziecko, juz sporo dziewczynek zaszlo na stronie 368 masz tabelke mozesz zobaczyc co i jak u nas mam prosbe zaczernij nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorunieczka
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzibasek chcialam kliknac w Twój bloog, ale hasło trzeba podać, jeśli możesz to podaj z checią poczytam a jeśli to tylko dla wtajemniczonych to oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od sobotki zaczeły mi się dni płodne. pracujemy nad dzidzia codzinnie, jedynie wczoraj odpuściłam, ale dziś wieczorkiem znowu spróbujemy... mysicie, ze takie nasienie produkowane z dnia na dzien jest mniejwartosciowe od takiego 3 dniowego np:) prosze sie nie smiac, ale takie rzeczy mnie zastanawiaja, czy jest sens kochac sie codzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore rozniez kwas foliowy on tez podobno pomaga ehh,piszcie jakies rady kolezanki bo dni plodne powloli sie koncza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem to tylko moje urojenia, ale dzis rano wymiotowalam... ale to napewno po tym, ze na czczo wypilam dwie szklanice zielonej herbaty i wzielam witaminy dla kobiet planujacych ciaze i tabletke kwasu foliowego:/ bo na jakiekolwiek nudnosci czy wymioty zdecydowanie zawczenie.. ( a tak bym chciala:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tak jak najęta bo mam wolne, a Wy pewnie odpisujecie tutaj sporadycznie, zagladacie ukradkiem i piszecie kiedy szef nie patzry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorunieczka staram się o drugie dziecko.co do kwasiku foliowego to jest on wskazany i witaminki również nie zaszkodzą. poduszka pod pupką jest dobrym sposobem na plemniczki.trzeba im niekiedy pomóc,zeby zawędrowały gdzie trzeba. co do staranek to nie ma co się kontrolować kiedy trzeba a kiedy nie.to czysta przyjemnośc więc staraj się kiedy poprostu przyjdzie Ci na to ochota.napisz coś o sobie jak możesz będzie nam łatwiej sie poznać.nasze podstawowe dane sa w tabelkach które znajdziesz na stronie podanej przez dziubassa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajna tabelka:) a wiec mam 24 lata i mieszkam w Anglii, potomstwa brak ostatnia @ 20marzec ;) to chyba wszystko. fisia masz gdzies zdjatka swojej córeczki moze? tak tylko pytam jakbys chciala pokazac to fajnie by bylo. ja juz sie wieczorka doczekac nie moge..:) 3 latka przerwy miedzy rodzenstwem to akurat.. co bys chciala teraz chlopczyka czy dzieczynke, wiadomo, ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe jak to sie mowi ale podswiadomie cos tam sobie "wolimy"... ja mam duzo plusów, zeby miec dziewczynke i tyle samo na chlopczyka,,, a Wy co myslicie z kim jest wiecej lub mniej problemow.. wiadomo chlopczyka nie wystroisz i nie zrobisz kucyczków, ale bedzie za to twoim bohaterem i oczkiem w glowie tatusia bo nie ma to jak pierworodny syn... ehhh ale przemslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorunieczka w wolnej chwili dziubassek Cie wpisze w naszą tabele. co do płci to jest mi to naprawde obojetnie.chyba nie ma znaczenia czy bedzie chłopczyk czy dziewczynka:) moja córcia jest oczkiem w głowie tatusia.(moim również) a co do ciuszkow to chłopczyka tez można super wystroić.teraz jest tyle superowych rzeczy.no jedynie co to z tymi kucykami dla chłopca to raczej Nie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) widzę że dzionek dzis dla was zapracowany i zagoniony... Witam Lorunieczka 🌻 rozumiem że też chciałabyś byc w naszej tabelce :) zaraz wstawię nową, bo dostałam @ i trzeba uaktualnić to cię tez tam wciągnę, wyręczę Dziubasska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków.............................10 cykl....18.03 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata.....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.03 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat.........2 cykl....08.03 🌻Gooosha.......24.....Ballymena............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin............Weronisia 2lata...1 cykl....02.04 🌻Mania23........23....Warszawa.............................3 cykl....18.03 🌻MamaZuzi......20....Bytom..................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....08.03 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.03 🌻Robur..................Zach.pom........Daniel 8 lat.........0 cykl....24.03 🌻Zuza-82.........25....Pomorskie.............................1 cykl.......... 🌻Lorunieczka....24....Anglia..................................1 cykl....20.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża......02.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11 .08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×