Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hoł Hoł Hoł :P Witam wszystkie gwiazdy Ja dzisiaj sie wyspałam w końcu:) Zaraz zabieram sie za obiad a potem śmigam na zebranie do szkoły.Mam nadzieję że migreny po nim nie dostanę.....o nerwicy nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz obiadek zaczynam robic, a najchetniej to bym lulu poszła do łózia, dzis serwuje chińszczyznę, w sosie słodko kwasnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, juz zrobiłam obiad... ta... jasne, słuchajcie kupiłam pierś z kurczaka .pani mi pakowala ładna rozowiutka, teraz chciałam ja umyć, rozkładam cycki a w srodku zielone miecho ble ble, a miała taka ochote na chinczyzne w sosie słodko kwasnym :( ale juz 2-gi raz nie ide po cycki o nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje kierownika " nie stój tak bo wygladasz jak w ciązy" hhhaa co Ty mu powiedziałam:) chyba sie szybko wyda moja tajemnica!!!!:) ale co widac:) brzuszek jak przed @ lekko zaokraglony ale tak miałam zawsze:) niech mi tu nie mawia:) jakiejś ciązy:):):) haha jest wesoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki słuchajcie kolejny dzień jakoś czuje się nieswojo.....temp dziś 37.5 poprzednie dni 37,2 37,1 non stop powyzej 37(termometr elektroniczny) ale poza tym tylko te pobolewania podbrzusza jak przed @....wczoraj niewytrzymałam i zrobiłam test i :( jedna krecha ale skusiłam sie na niego po opowiadaniach dziewczyn które robiły przed @ ja mam miec dopiero 29-tego@ Teraz nie wiem czy robiłam za wczesnie....Dodam ze okres miałam wywoływany zastrzykami z Progesteronu:( Co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu stare ale jare :D Basiu tylko spokój i cierpliwość nas uratuje 🌻 moim zdaniem musisz poczekać co najmniej do 29. Niestety nie wiem jak organizm może reagować na takie leczenie, może któraś z dziewczyn Ci podpowie. Ja trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam wczoraj na USG i na 70% daje nam dzieczynkę Poza tym mała ssała kciuka i machała do nas. Śwetne uczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie się podziewacie? Jak Wam mija dzionek? Kasika świetnie, że dzidzia zdrowa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllooool!!!! no jestem jestem! Bosze spokojnie mi testow nie dadza kupic! tak wlasnie wracam z apteki z dwoma reklamowkami tesciorow, jest ich tak pelno,ze zaraz rozwala mi siatke! A co do wiaderek z siuskami to stoja juz dwa pod schodami! :) :) :) :) :) :) Validosku Mysle ze ta wstretna @ w niedziele nie przyjdzie... caly czas mam biallutki sluzik, ale przekonamy sie wkrotce... zawolam Cie jak co ok? Anius Cebus Fisia ale z Was zgrywuski zwlaszcza z Fisi!!!!! :) :) A jak dlugie masz te cykle Fisiaczku? Koug 🌻 czkawka!!!!! no nieeeeeeeee! trza bylo tego \"rosolku\" mniej wypic, to dzidzia by nie czkawkowala! :p Fajne uczucie...mam nadzieje ze niebawem je przezyje! :) witaj Ilonko. wszystkiego dobrego z Nami Ci zycze! Dziubassku a masz ! a masz! Ty wsteciucho! te baty co sie o nie prosilas! :) wszystko sie ulozy i sie nie smutaj, fasolkuj i tyle, moze ciocia Titkowa wygra w lotka w najblizszy piatek, przesle na konto pare dziewiatek i bedzie na kwiatki. Wiedz, ze sa rzeczy ktore zaplanowac sie nie da, nie blokujmy tego co ma sie stac. 😘 Manius dziekuje za kciukowanie! trzymaj trzymaj po testowaniu Ci je odkciukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku--- trzymam trzymam, tak mocno ze juz mi całe zsiniały :) dziubasek --- powiem Ci ze ja zgadzam sie z tym co agital napisała, poza tym uwazam ze nie wszystko do konca w życiu mozna zaplanować. zobacz jak było z moja pierwsza ciążą. tak sobie rozmyslałam urodze w lipcu (na lipiec termin miałam) obronie po porodzie prace magisterska, 5 rok studiów fajny czas na ciaze, mogłabym duzo odpoczywac (studia dzienne, mało zajec, prace miałam wtedy tylko w weekendy ale po 12 h na nogach wiec musiałbym zrezygnowac, ale i tak grosze z tego przynosiłam) i tak sobie planowałam ze rok jeszcze po studiach w domu z dzieckiem, posiedze, moze podszkole sie przez ten czas z angielskim i wiele tych planów było... i co z tego... ciąza obumarła teraz jestem w ciazy, bronie prace w lipcu, koncze studia, pracy tez stałej nie mam ale mam nadzieje ze ciaza bedzie bez problemowo przebiegac i ze bede mogła pracowac bo lubie swoja prace i chce byc na bierzaco a poza tym duzo sie w niej ucze (duzo godzin nie pracuje, i tez nie codziennie chodze do pracy, ale jakis grosz mam). z mężem i tak ustalilismy ze ten pierwszy rok to obowiazkowo z dzieckiem byc powinnam, poza tym chce karmic jak najdłuzej sie da, wiec nawet gdybym miała etet to wychowawczy jest juz bezpłatny. poza tym jesli chodzi o moja prace to nawet majac małe dziecko czesc rzeczy mogłabym wykonywac i chodzic choc czasem na troche (żeby w domku nie zgrzybieć :)) i powiem Ci ze nie wyobrazam sobie ze szukam teraz pracy na etat, ze czekam ten okres próbny, potem jeszcze jak mi maja cos przedłuzac i tp i dopiero potem zaczynam, kurcze przeciez ta praca mogła by mi nie odpowiadac, mogłabym ja chciec zmienic i od nowa tak. a moze potem tez nie wiadomo co by wynikło. dziubasku pamietaj ze życia nie przewidzisz, nie ustalisz tzw najlepszego momentu bo nigdy nie wiemy co przyniesie zycie i nastepny dzien. my z mężem tak zdecydowalismy, moze nie bedzie nam najłatwiej, ale damy rade, zle nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wieszała :( koug mam takie pytanko, czy dostane jeszcze raz skierowanie na toksoplazmoze, bo jak w poprzedniej ciazy rbiłam to wyszło ze kiedys chorowałm i mam przeciwciała, wiec nie wiem dadza mi jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zapytać o to lekarza.Wiem z doświadczenia że co lekarz to inne mądrości narodu-przy czym każdy jest najmądrzejszy.gdyby to tylko od nas samych zależało to zrobiłybyśmy sobie dla spokojności badania nawet włosów.Ja ostatnio grzecznie przypomniałam mojemu lekarzowi o kolejnym terminie w którym już powinnam zrobić badania na przeciwciała (w 9tc stwierdził ze panikuje :o)to tym razem mówił że za wcześnie jeszcze,chociaż w karcie ciąży jak byk jest termin 16 tc.Ale co mam się z nim kłócić...? Po wywiadówce hmmm ...Michał z ocenami jakoś nie kuleje chociaż problem tkwi w zupełnie czymś innym.W okolicy jest dom dziecka a dzieciaki stamtąd czują się bezkarne i atakują młodszych.Dziś się dowiedziałam że znów go 3 gimnazjalistów z domu dziecka pobiło i wychowawczyni musi powiadomić policję.Gówniarze zastraszają młodszych,zazwyczaj dziewczynki ale ostatnio im mało wrażeń jak widać.Masakra to co się dzieje terazz dziećmi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u internistki po recepty na kwas foliowy i tak się z ciekawości spytałam o te leki od dermatologa.Powiedziała,że co prawda zewnętrzne i nic się nie powinno stać,ale ona na moim miejscu by odłożyła.Do jajeczkowania mogę smarować,aby sobie podgoić różne rzeczy i odstawić,aby czasem nie zaszkodzić ciąży.Albo radziła odłożyć na miesiąc ewentualne starania,ale mój mąż i tak był zły jak mu powiedziałam coś o przekładaniu o miesiąc.Nawet woli mieć żonę pocętkowaną na plecach i ramionach niż zrezygnować z ciężarnej żony.A co mi tam.Leki mają daty ważności do 09.2009,12.2009 i 01.2011.Najwyżej wykorzystam jak skonczę karmić,co nastąpi pewnie niedługo po urodzeniu,gdyż w ciąży z synkiem przestałam karmić już po w sumie po miesiącu a sporadycznie karmiłam tylko do 3 miesiąca (mały się nie najadał,płakał z głodu,musiałam mu i tak dawać mleko sztuczne,nie mówiąc o potwornych problemach z brodawkami) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- a tez bedziesz brała kwas foliowy w wiekszej dawce tak jak ja (5mg) skorp po recepty poszłaś?? i co jednak nie rezygnujecie ze staranek :) koug -- nie dziwie sie za sie martwisz, tez uwazam ze to co sie odtatnio dzieje to ludzkie pojecie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od ciąży (od grudnia) biorę cały czas kwas foliowy 5mg,nie wiem czy robię dobrze czy źle,ale tak mi dawała cały czas lekarka rodzinna.Może tak asekuracyjnie aby znowu nie poronić.Poza tym ten kwas foliowy na receptę kosztuje tylko 2,50,może dlatego taki mi dała a nie np.folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u znajomych na kolacji:( pycha! od mamy dostałam na ur kosz owoców:) w sam raz teraz dla mnie:) zmykam spac kochane:) padam!!! Dziubasku baty masz i odemnie! ja tweirdze jak dziewczyny ze pewnych rzeczy nie zaplanujesz:) poprostu działaj potem sie bedziesz zastanawiac:) całuski!!! titek wyganiam Twoja @@@@@@@@@@@@ i Fisi @@@@@@@@@@@@@@@ wredne uciekac!!!!!!!!!! mi juz a kysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku -- fajnie to ujełaś \"najpierw działaj potem bedziesz sie zastanawiac\" oby naszego topiku nie czytały 16-latki hahaha :) a powiedziałaś juz znajomym o ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- ja poprzednio brałam 0,4mg, ale ginek zalecił 5mg i juz od połowy stycznia taki łykam, ja oststnio kupiłam go nawet z 1,9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku A wygon cholere!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co ona pszyjsc chce?! majtochy zabrudzic, co ona sobie mysli! :) :) :) :) Koug no z tymi dzieciakami to naprawde urwanie glowy, pilnuj dziewoje swoje i jak najdalej od tych z maginesu, pozniej klopotow sie mozna nabawic, a po drugie to sie nie denerwuj, bo dzidzia przez to nauczy sie sztuki walki i ciosy z karate! :p Manius wiesz jak jestes w tym kwasiku naszym taka dobra, to mam do Ciebie pytanko: ja od ok 3mcy biore k.foliowy w dawce 0.4mg, czy powinnam zwiekszyc dozy skoro zazywam inne leki ktore wyplukuja folik i zelazo? czy narazie sie wstrzymac poczekac do niedzieli na test, jesli wyjdzie na \'tak\' kontynuowac dawke, a jak wyjdzie na \'nie\' zwiekszyc dawke chociazby na 1mg, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius widze ze dopytujesz sie o badania toksoplazmozy, tez ja przechodzilam, no ale niestety poraz pierwszy podczas ciazy :( zastanawiam sie rowniez nad tym tematem, bo niby przechodzi sie tego wirusa raz w zyciu i nabywa przeciwciala, ktore chronia nastepna ciaze,ale wiadomo mi rowniez z informacji na necie, ze sa przypadki powrotow i zalezy to od czynnikow immulogicznych matki, przewlekle choroby zwiekszaja ryzyko ponownego zachrowania, a ja wlasnie taka mam... i sie zaczynam martwic byc moze i nie potrzebnie :( Osobiscie uwazam, ze toxo powinno sie badac za kazdym razem. A jakie miano przeciwcial IgG masz, jak mogle sie zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku, a jakie leki bierzesz?? jak moja znajoma brała kiedys leki wypłukujace jakies witamny to jej lekarz dodatkowo i te wiataminy przepisał ale nie wiem jakie to były dawki i jakie witaminy i czy na recepte czy takie zwykłe. moim zdaniem powinnas sie zapytac swojego ginka, lub lekarza ktory Ci te leki przepisał, co masz robic jesli sie starasz o dzidzie. wiesz ja lekarzem nie jestem i nie chce Ci w błąd wprowadzic. na pewno staraj sie nie łykac tych lekow razem z kwasem foliowym tzn o tej samej porze, wogole kwas foliowy najlepiej brac tuz przed snem i nie podczes posiłków , bo sie najlepiej i najwiecej wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie pamietam, ale awidnosc miałam wysoka i lekarz powiedzial ze to zachorowanie było bardzo dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×