Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzień doberek :) Przeprowadzka w toku... teraz przerwa obiadowa, zaglądam na kafe a tu co ?? kolejna radosna nowina!!!!! Przeczuwałam to dziś ze Fisia nam oznajmi o swojej ciąży :D Kochana GRATULUJĘ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Validos a Tobie kochana z okazji urodzin, życzę oczywiście wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń duuużo miłości i radości z powiększającej się rodziny. ❤️ Dziewczyny nie gniewajcie się, ale spadam bo roboty masa zajrzę jak już to zamieszanie się skończy. Fiśka jak ja się cieeeeeeszęęęęęę!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja też ogarniam trochę w tym domu i robię obiad...;) Validosku wszystkiego naj naj naj i spełnienia marzeń tych najskrytszych...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I gromadki dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fisia** GRATULUJE!! Nic dodać nic ujać :) a Tobie Validosku powtórzę poranne życzenia sms'kowe Wszystkiego NAJ dla Ciebie io dzidziulka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie... jakie wspaniałe wiadomości!!! bardzo się ciesze!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼 V.A.L.I.D.S.K.U 🌼🌼🌼🌼🌼 życzę Ci dużo usmiech ! wielu marzeń !radosnych chwil!dużo optymizmu 000000___00000 _00000000_0000000 _0000000000000000 __00000000000000 ____00000000000 _______00000 _________0 ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 _______*_____00000000000 ________*_______00000 _________*________0 _000000___00000___* 00000000_0000000___* 0000000000000000____* _00000000000000_____* ___00000000000_____* ______00000_______* ________0________* ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 ______*______00000000000 _______*________00000 ________*________ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 F.I.S.I.A,C.Z.K.U. 🌼🌼🌼🌼🌼 bardzo się ciesze i nie martw sie że kreseczka taka słaba za pare dni bedzie wyrazista i grubiutka trak bardzo ciesze sie Twym szczesciem ❤️G.R.A.T.U.L.J.E.!!!!❤️__________________________@__ ________________@@@@_____@ _______________@@@@@@___@_ ______________@@@@@@@@@ ______@@@@@@__@@@@@@@@ ____@@@@@@@@@@@@@@@__ __@@@@@@@@@@@@@@@____ _/@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@_______ ___@@@@@@@@@@@@________ ___@@@@@___@@@@@________ ___@@@@_____@@@@_________ __@@@@@@@@@@@@@_______ @@@@@@@@@@@@@@@@____ a te słoniki na szczęscie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus juz mialam do Ciebie pisac smska, by oznajmic CI tak piekna nowine, ze nasza Fisieńka zostala zapylona!!! no ale zajelam sie sprzataniem i zapomnialam...wyprzedzilas mnie po prostu. Fajnie no nie?!!!!!! Fisia swiezutenka Mamusiu! gdzie sie podziewasz? nie mow ze latasz po aptekach i tesciochy wszystkie wykupujesz? :p Dziubuss wiesz Ty co j atak sie czulam 1.5tyg temu, pewnie te powietrze stad wywialo nad Trojmiasto, tez mialam mdlosci, krecioly w glowie, slina ciagnela sie przez gardlo jak kisiel i juz myslalam, ze to to... no ale jednak nie, to chyba jakies cisnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke wyspałam się po weselisku i szybciutko do was !!!! a tu wspaniałe wiadomości tak bardzo miło sie czyta takie wiadomości ...... a weselisko super przewspaniale udane nasza dziewczynka super sie bawiła tak jak by jej wcale nie było szybko poznała sie z koleżankami i biegała aż do godziny 4:30 ...... wogole nie stekala i wigole jestem zadowolona ide wypić kawke bo jestem taka przymulona i obolała BUZJACZKI KOCHANE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to jednak nie remis... przybyly nam nowe dziewczyny i w zwiazku z tym mamy 17:15 dla straczek ale ciazowki mimo swego stanu i obciazenia z przodu gnaja do przodu...odbijaja sie brzuszkach jak pileczki, a malenstwa im w tym pomagaja na przemian raczkami i nozkami machajac... F A J O W O!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia przeslalabys mi Swoje fotki bo Ciebie nie mam :( titowa@op.pl No widzisz! a mowia ze z dziecmi nie ma imprezy, bo ubawic sie nie mozna... ale widze ze cora tez lubi tany tany! czyzby po mamie? :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina sprzataj na raty, mniej sie zmeczysz... wiem wiem nie latwe zadanie, ja jak zaczne skonczyc nie moge... na szczescie juz po wszystkim teraz wystarczy w sobotke wypucowac wszystko a potem lezanka i oranzada! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z 5 godzinnego spaceru zjadlam na plazy kurczaka,frytaski i sorowki potem znow spacerek i pizza :P a najlepsze,ze bylam nadal głodna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Widzę, że jesteście radosne, to dobrze :) Ja też bym chciała. Rok czekam i nic........ smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Gabrysia ten miesiac jest wyjatkowo owocny 4 z nas zaszły w ciaze:) Tobie tez sie uda trzeba wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę bo co innego mi pozostaje...jestem już pod opieką lekarza, zaczęły sie badania, tzn dopiero miałam badane hormony i prowadzę obserwację cyklu, z mierzeniem temperatury itd. we wtorek idę do lekarza i dowiem się co dalej... mam kochanego męża i zawsze jak mi smutno to spiewam sobie lub mąż mi zanuci słowa piosenki \"mamy to szczęście, że mamy siebie\" i to pozwala mi wierzyć, że będzie dobrze ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________ 🌻 🌻 ____________ _____ 🌻 🌻 🌻 🌻 _______ _____ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 _______ ________ 🌻 🌻 🌻 __________ _______________ 🌻 _________________ _______________ 🌻 ________________ ________ 🌻 🌻 🌻 __________ _ 🌻 ____ 🌻 🌻 ___ 🌻 __ 🌻___ 🌻 🌻 🌻 ___ 🌻 🌻 __ 🌻 🌻 🌻 __ 🌻 ________ 🌻 ❤️ 🌻 __________ ____________ 🌻 🌻 _____________ __________ 🌻___🌻 ____________ ________ 🌻 ____ 🌻 ___________ ________ 🌻 _____ 🌻 ___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mialo byc dla ciazowek!!!! ze niby ludzik w ciazy! z ukochanym malym bijacym serduszkiem w brzuszku... a wyszedl mi z tego normalnie MUMINEK!!!! na dodatek z listkiem figowym! no nieeeeeeeeeee! :D :D :D wyczaczycie moje starania! ok uciekam bo mi bije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba nie mam wyobraźni....myślałam że to jakaś żyrafka :o Tituś na topikowym bloogu jest fotka Wiolci :) Cześć Gabrysia napisz coś o sobie takie podstawowe rzeczy jak w randce w ciemno :P chętnie Cię poznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zmecznieta:O zaraz klade sie spac, wytupalam dzis caly dzien i normalnie padam na pyszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tituś foteczka poszła ... napisz czy dostałas ... bo ja z tą techniką to czasami gine hahaha:-):-):-)... wielkie dzia za Twa foteczkę odrazu wiem z kim pisze i odrazu robi się milej... Gabrysia witam Cię serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my własnie wrócilismy z wycieczki nad zalewem. pogoda super dopisała :) pospałam troszkę na swiezym powietrzu :), od razu lepiej na duszy... troszke wyciszyłam sie d tych moich stresów :) teraz zaraz spac lece bo dosłownie dzis ały dzien byłam senna, a teraz to po prostu padam na twarz. nawet z psiapsiuła gadac mi sie nie chciało poza tym wiedze ze dzis spory ruch u nas na topiku :) a słuchajcie słoneczko troszke złapało mi ramiona i dekoldzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×