Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam kochane ja tylko na chwilkę bo jestem padnieta wyobrażcie sobie ze jak tylko przyszłam z przedszkola to wpadłam na pomysł by zmienić cos w domu ... noiiii sie zaczeło wszystko przemeblowałam pomyłam okna pozmieniałam firany zasłony i co .... mi sie podoba ... a moje kochanie chodzi i stęka ale on ma wybur albo to przyjąć albo odrzucic a ja i tak zostawie tak jak jest bo ja lubie zmiany nie lubie rutyny.....jak któraś ma coś do sprzatania to sie polecam .... uciekam położyć swe stare kosci życze miłej nocki i kolorowych snów :-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku- jeśli zęby jak fortepian to nie co drugi wystap tylko co trzeci czarny a tego sobie jakoś u Ciebie nie wyobrażam.... Cebulcia- nie smutaj się...ten parszywy 23ci na szczęście się kończy. Kiedyś sobie obiecywałyśmy nie wracać do tego dnia i nawet wyrzucałyśmy go z kalendarza z każdego miesiąca-pamiętasz?? Roburek- na Twoim miejscu ja stawiałabym na dziecko a nie na skóre.Jeśli to tylko ze względów estetycznych to pamiętaj że zawsze możesz się poopalać bez obawy ze ktoś Cię podejrzy na jakiejś prywatnej posesji,na działce czy gdzieś tam...Poza tym jak sama pisałaś niektóre leki są szkodliwe w pierwszych miesiącach ciąży więc zawsze te 3 miesiące leki mogą zaczekać :) Ania- przeprowadziłaś się juz? Titulek- nie czekaj do niedzieli tylko podlewajcie fasolkę :D Validos,Agi 👄 4 All 2 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug To chyba nie tylko chodzi o estetykę.Skóra na twarzy jest u mnie podrażniona,zaczerwieniona,czasem swędzi i piecze,nie wiem czym myć,bo ciągle skóra jakby ściągnięta,do tego czasem czerwone plamy i czerwone policzkitakie małe czerwone krostki i trądzikowe na brodzie,czole i nosie.Może nie wygląda to tak tragicznie jak np.lekko posmaruję korektorem ale mi to przeszkadza,zwłaszcza to,że mnie swędzi i piecze.Jeśli chodzi zaś o plecy,ramiona i dekolt dużo czerwonych śladów po trądziku (efekt zdrapywania małych krostek) i część krostek ciągle mi się tworzy.Chciałabym choć przez te możliwe 2 tygodnie podleczyć.W koncu w ciąży nie jestem,a po jajeczkowaniu odstawię leki w razie czego.Jakoś wypadałoby wyjść do ludzi jak się zaczną upały (mam nadzieję), już sobie zresztą zaplanowałam wakacje w Austrii i we Włoszech na plaży.Zresztą jakoś nie bardzo wierzę,że zajdę w drugim cyklu starań,tyle szczęścia nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona+
Czesc dziewczyny :) Czytam Was od dluzszego czasu, wkoncu odwazylam sie cos napisac... :) Gratuluje Wszystkim ciezarowka i trzymam kciuki za staraczki :) moj M wraca za miesiac z Niemiec, i zamierzamy rozpoczc starania :) dziewczynki czy moge sie do Was przylaczyc ? Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa, mozesz sie przyłaczyć, zaczernij najpierw nika by nikt za Ciebie sie nie podszywał i napisz nam coś o sobie, tj skad jestes ile masz lat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona+
jak mozna zaczernic nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Witaj Iwona+, myślę, że wypowiem zdanie wszystkich - zaczernij nicka, powiedz nam coś o sobie i dołączaj do naszego szczęśliwego topicu :) Witam serdecznie Robur jesli masz problemy z doborem mydełka to spróbuj może serii AA a najlepiej zastosuj szare mydło. Podobno najlepsze na podrażnienia jest szare mydło. No niestety nie przeprowadziłam sie jeszcze. Chyba tylko Titowa sąsiadeczka moja, wie jak to jest - jak mówią w tym tygodniu to dodaj sobie co najmniej dwa do tego, no cóż taki ich urok, trzeba z tym żyć. Grunt że mamy dach nad głową i nikt nas z tąd nie wyrzuci dopóki tamten dom nie będzie gotowy. Koug kochana, mam nadzieję, że pamiętasz o tych moich nieszczęsnych wynikach... Dzięki wielkie i 🌻 i 😘 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to dobry wieczór Kochane :) validos --- widze ze energia Cie rozpiera :) super, ale chyba ze Ciebie na mnie ta sennosc przeszła bo ja dzis zasypiałam :) ale rownowaga w przyrodzie byc musi a jak :) titek --- ja bede trzymac kciuki za Twoje testowanie :) ja w tym cyklu co zaskoczyłam tez miałam plamienia, to było 17 dnia cyklu i mysle ze to była implantacja :) bo 26 dnia tescik był juz pozytywny :) takze mocno kciukasy zaciskam agi37 --- wstyd sie przyznac ale boje sie dentysty jak cholera :) ale gdybym do ciebie przyjsc mogła to bym sie nie bała :) dobrze wiedziec ze jestes stomatologiem bo zawsze nam tu jakąs rade udzielisz :) powiedz jak to jest z leczeniem zębów w ciaży, Mozna czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aniu :) a wiec tak mam 25 lat, od dwoch lat jestem zona mojego meza Maćka (29 l) mieszkam i pracuje w Inowrocławiu. Moj malzonek jest obecnie w pracy w Niemczech gdy wroci to rozpoczynamy staranka. Ja w tym roku w lipcu bronie pracy mgr (studiuje prawo celne). Pracuje w Urzedzie miasta i to by bylo tyle o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- spojrz na to tak wiele kobiet nie wiedzac ze sa w ciazy biora rozne leki, pija alkohol , czasem pala i nie maja takich problemów jak my. takze sama widzisz ze roznie to bywa. oczywiscie wiadomo ze sa leki ktore moga zaszkodzic, np antybiotyki, one miedzy innymi dlatego zabijaja bakterie bo blokuja przemiany kwasu foliowego a jak wiadomo on jest potrzebny zarowno dla podziału komórek i bakterii i zarodka (pisze prace mgr o kwasie foliowym). jesli masz wątpliwosci moze w aptece zapytaj, producenci takie informacje zamieszczaja na wiekszosci lekow nawet na tych ktore warunkowo mozna w ciazy stosowac (no-spa np), w celu zabezpieczenia siebie. porozmawiaj z farmaceuta i zobaczysz co Ci powie. pokaz ulotke i zapytaj to powinno rozwiac Twoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ku ścisłości jeszcze podaj nam datę ostatniej @ a Ania już będzie wiedziała co z tym zrobić :) Anuś dzwoniłam dziś do niego chyba 3 razy ale miał wył.komórkę.Wydaje mi się ze ciągnie 24 godzinny dyżur w szpitalu i wyłącza telefon :/ Jutro go złapię przed 17.oo jak jeszcze nie będzie przyjmował. Dziś mój maluch miał do południa chyba ze 4 razy czkawkę ale śmieszne uczucie....chociaż wiem, że maleństwu pewnie wcale do śmiechu nie było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Cię poznać Iwona :) Jeśli chcesz dopiszę Cię do naszej szczęśliwej tabelki. Podaj tylko datę ostatniej @ (miesiączki) i który cykl się już staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- albo sproboj kupic jakies łagodzą emulsje do mycia i kremy w aptece czy naprawdę az tylu leków to leczenie wymaga. witamina E tez pomaga w regeneracji naskórka, ale jesli starasz sie o dzidzie to nie przyjmój natomiast witaminy A w tabletkach bo w nadmaiarze działa na płód teratogennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja dopiero za miesiac sie zaczne starac na razie nie ma mojej małżowiny a sama raczej nie dam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, Aniu, Mania mi rowniez jest bardzo milo Was poznac mam nadzieje ze jutro bedzie Was wiecej na topiku to poznam reszte dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona -- mam nadzieje ze i dla Ciebie ten topik bedzie szczesliwy tj wiem to na pewno :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a gdzie nowy suwaczek cooo???? Przelicz sobie datę porodu wg.ost.@ a zrobię Ci taki jak mam ja-tzn.jesli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................3 cykl....03.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................1 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław.............................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża................ 🌻Validos27........27....Kraków............................ciąża................ 🌻Agi37.............37....Warszawa.........................ciąża................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu mam nadzieje :) musi byc, mam dwa psa i rybki, cudownego zaradnego meza, 2 lata odkladalismy teraz czuje ze do pelni szczescia brakuje mi tylko dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was tu jest duzo w tej tabelce :) dziewczynki zagladne do Was jutro bo juz mnie na sen zbiera a wstaje raniutko :) Odezwe sie juro. Buziaki dla wszystkich. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :0 Niedawno wróciłam z mojego mieszkanka nowego, jak dobze pojdzie ;) to będę do Was pisała już w piątek maksymalnie w następnym tyg. z mojego nowiutkiego i własnego mieszkanka..... Niedawno wróciliśmy...;) U mnie dzisiaj 20 d . c. a mąż śpi ;(.... Jakoś nie czuję się dziwnie...(normalnie troszkę mnie w dole brzucha pobolewa ale mniej niż ze dwa trzy dni temu.... Idę Was troszkę poczytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce jest błąd ......u mnie dopiero 2 cykl starań ;) OJ oj nieładnie, życzycie mi niezadobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×