Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Manius o widzisz dobrze ze mi powiedzialas, ja kwas zawsze biore rano tuz przed sniadaniem i z Pentasa (te co wyplukuja) jednoczesnie, to mi dalas ciekawostke, dzieki. a co do toxo ja 5tyg po stracie IgG 448.5 a IgM przypadkowo mi nie zrobili, a szkoda bo bylabym na 100% pewna opinii lekarza, a tak domysly choc oparte byly na kolejnym odczycie 19dni od tego pierwszego i wyszlo ze IgG spadly na 64 a IgM (-), Ginka powiedziala mi ze najprawdopodobniej to bylo przyczyna obumarcia, bo mialam ogormna ilosc przeciwcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku a robili ci awidność IgG - to mowi o tym jak dawno było zakazenie, mi lekarz powiedzial ze jak dzieckiem byłam i faktycznie znalazłam potem jakis wpis w ksiazeczce zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no awidnosci nie zrobili mi Manius, a jakbym zrobila to teraz na wlasna reke, mialoby to sens, by sie przekonac, bo zawsze to 'ale' siedzi mi w glowie... bylo to 5mcy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku ja mysle ze jesli bedziesz w ciazy to oni na pewno zbadaja ci przeciwciała toxo jeszcze raz tylko przypilnuj by wszystkie klasy przeciwciał zbadali i niech zrobia ta awidnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Manus 😘 napewno zrobie i ja ich juz do sciany przycisne! bo wiesz ja nie panikuje, ja mam tylko przeszeroka wyobraznie, tamtem tydzien czulam sie potwornie slabo, zmeczenie takie jakiego w zyciu nie mialam, nogi miesnie jak detka, normalnie jak na deszcz (no i nam tu popaduje) zakladajac hipoteze, ze do zaplodnienia doszlo te 1.5tyg i to moje przeogromne zmeczenie spanie po 14h, moze toxo again???? organizm walczy... rodzinnemu nie mam odwagi o tym nawet wspomniec, bo babka juz na ostatniej wizycie, powiedzial mi ze my jeden i ten sam temat walkujemy i powinnysmy dac sobie z tym spokoj, a ja na to, ze sie mam juz to za soba, a ze od tego wydarzenia wszystko sie w moim organizmie pokrecilo i martwia mnie tylko moje dlugie cykle ostatni 48dniowy! w obecnej sytuacji wydarzenie to, z punktu medycznego, stanowi dla mnie pewna date, bo nie poznaje swojego organizmu i nic nie mogle zaplanowac... na to pani Doktor..."acha"...no ale chetnie pobrala krew na progesteron i morfologie, by sprawdzic przyczyny mojego zlego samopoczucia, a w dodatku nawet niezmierzyla mi cisnienia... nawet w oczy mi nie spojrzala, brzucha zreszta tez...tylko zawierza na slowo... normalnie cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, straszne i smutne jest ze trzeba lekarzy prosic o to co sie nam nalezy. i rozumiem twoje obawy, ja tez teraz na maksa sie w siebie wpatruje ale uwazam ze po tym co przeszłysmy to normalne. titku lece lulu bo oczka mi sie kleja do juterka! :) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius w moim przypadku wszystko bylo za pozno... pierwsze usg robilam w Polsce niemalze w dzien swoich urodzin, gdzie wszystko wygladalo w porzadku, byl to 6tc, po powrocie zglosilam fakt o ciazy do lekarza rodzinnego, ta przeslala papiery do ginekologa, w odpowiedzi ktorego czekalam na list z zaproszeniem na pierwsze usg wykonane do niego, ktore przypadlo na 16tc...niezle zaangazowanie co? takie sa tu panstwowe procedury...moja psiapsiolka miala wiecej szczescia i na piersza wizyte poszla w 9tc... no a wracajac do mnie, nie donioslam do tego terminu i w toku postepowania wykonalam sama prywatnie w naszymukochanym kraju (w grudniu jak bylam na swieta) szczegolowe badania poczawszy od toxo na cytomegalii konczac. Lekow zatem nie dostalam... a tu w szpitalu, nie robia tego typu badan...co jest to kompletna bzdura, bo w momencie straty, mozna byloby je wykonac i zawezic przypuszczenia i domniemania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale sie rozpisalam, nie mecze wiecej :) tez uciekam w lulki, caluski na dobranoc dla kazdej z Was! 😘 😘 Do juterka Myszki moje! Tylko mi za bardzo tam w nocy nie harcowac! bo ogonki poucinam! Heheheheh wroc: z uwagi na miesiac urodzajnego podlewania cofam w/w wypowiedz! fasolki fasolunie musza byc nawozone i szczegolnie pielegnowane. A zatem do dziela!!!!! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dzisiaj ja robie kawe i herbatke dla zafasolkowanych:-) szybki prysznic i spadam do robotki. wczoraj byłam na ćwiczonkach i stwierdziłam, że kondycji dalej brak. Ale kupiłam Nadii rolki więc będziemy sobie śmigały razem jak tylko pogoda dopisze:-) Titek, Mania ja też robiłam po stracie badania na toxo, cytomelagie i różyczke. Toxo nie miałam i przeciwciał tez nie mam, a cytomelagia i różyczke mam przeciwciała. nie wiem czy mam powtórzyć te badania czy nie? Boje si e o toxo bo to niebezpieczna dla plodu choroba i szkoda że nie można sie zaszczepić na nią. A co do pprogesteronu to nigdy nie badałam, powiedzcie coś bliżej na jego temat kiedy to moge zrobić w jakimś konkretnym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry perelki!!!!!! ja tylko na chwile Cebulcia progesteron przed owulka , jesli masz opoznienia w cyklach i po owulce, by sprawdzic czy masz go wystarczajaco by potrzymac ciaze. Niski poziom tego hormonu rowniez przyczynia sie do obumierania. A toxo to fakt, ciezka sprawa, ja przechodzilam ja bezobjawo jak na male przemeczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kopnijcie mnie:( wstałam rano piersi bola jak by mniej i odrazu sobie wmówiłam ze to pewnie juz po ciazy:( chciałam jecac na bete ale była kolejka:( ej zwariuje dzieczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak nic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej --- validos --- nawet tak nie mysl! mnie tez nie bolą cały czas jednakowo, najbardziej wieczorem a najmniej po południami, tak samo brzunio wieczorem daje znac o sobie i wogole jest wtedy taki wydęty! titku --- dzis bede u ginka to napisze o wszystkim co mi zalecił. cebulko --- ja herbatke po poroszę :) z cytrynką. a co do przecieciał to ja na toxo miałam tylko badane w ciazy, na rozyczke chorowałam i potem jeszcze szczepiona byłam i ciekawa jestem na co mi teraz dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- a gdzie Ty sie podziewasz?? wieczorkiem Cie nie było, teraz tez Cie nie ma,a zawsze rano nas witasz. jak tam Twoje samopoczucie i przemyslenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Kochane :) No nareszcie znalazła się moja sąsiadeczka 😘 dla Ciebie. Jest szansa że w ten weekend się przeprowadzę, choć boję się głośno o tym mówić... Nielubię czekać!!!! badania badania... tutaj w irlandii oni są \"bliżej natury\" jak to stwierdził mój znajomy, niestety my nie jesteśmy przyzwyczajone do takiego podejścia (np. do 12 tyg nie podtrzymują ciąży, USG tylko 3 razy itd) ja, będąc w ciąży USG miałam robione na każdej wizycie więc ciężko będzie mi się przyzwyczaić, ale jakoś dam radę :) Zawsze zostają nam wizyty prywatne w polskich przychodniach :) Validos kochana nie możesz tak panikować i się denerwować (ale o tym pewnie wiesz, tylko łatwiej powiedzieć trudniej wykonać) wszystko jest i będzie dobrze!!! Trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie inne dziewczyny ❤️ trzymajcie się Kochane moje 🌻 dla wszystkich i miłego dzionka :) Ja zmykam zaraz dziewczynki odwieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, wlasnie robie kawkę, kto pije ze mną? Validosku nie mozna tak mysleć, piersi nie bedą cię wiecznie cały czas tak samo bolały, wyszystko jest dobrze i bedzie, nie steruj się bo to może twojej fasolce zaszkodzić, odpędź te złe myśli. Ja mam postanowione w maju około okresu owulacyjnego ide na monitoring jajecZek, zobaczymy co pokaże, mam jakies dziwne wrazenie że nie mam owulacji, juz moge zrezygnowac w tym miesiącu z fasolki ale niech cykle się unormują i bedą takie jakie powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi niespodziewanie zrobiło się wolne popołudnie,siedzę sobie więc sama,po małego jadę na 16.00,więc luz.Powinnam może trochę posprzątać,ale mi się nie chce.Idę oglądać kolejną część filmu American Pie-oglądałyście może,myślałam,że się posikam jak wczoraj oglądałam 3 część.Dziś będę katowała 4 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie dziewczynki gdzie to się podziewacie, co tu taka cisza Ania.k_81 proszę o zminanę w tabelce ostatnia @ 9 kwietnia staranka zostają nr 1 kobietki piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku a mne juz męczy na wstrętną małpe, oj boli brzuszek boli, chociaż to dopiero w przyszły piątek-sobota, jwjku czemu tak wczesnie daje o sobie znać, i caly tydzień mam się męczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł laski ja własnie tak kukam co jakis czas na kaffe a tu ciszaaaa jak nigdy.chyba wszystkie już weekendują. zaraz ide po gwiazde do przedszkola i sruuuuuu na rower.Jesuuu jak ja uwielbiam taką pogodę.Mam dzisiaj jakiegos POWERA dosłownie fruwam a nie chodzę.posprzątałam całą chate i własnie się zastanawiam czy jakiegoś okna dzisiaj nie umyć.hihi dziewczyny mnie się już w głowie chyba powaliło. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia super że masz takiego pawera, pogoda to fakt pozytywnie działa, piękna dzisiaj jest, oby na wekendzik majowy tez taka była albo lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ...........29......śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*......29......śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................1 cykl....09.04 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław.............................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........27....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa.........................ciąża................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Proszę bardzo anucha :) Kto jeszcze zgłasza jakieś poprawki? Mania, Validos, pozwoliłam sobie wpisać wasze wyliczone daty porodu, zawsze można zmienić ;) Która jeszcze chętna do dolnej części tabelki? Titowa może ten teścik wczesniej zrób... Fisia tylko nie przesadź bo jutro z wyrka nie wstaniesz :P 😘 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm:) dziekuje za tabelke i termin:) póki co siedze jak na szpilkach!! aby do 16 potem na badania i mechanika! a potem biore sie za sprzatanie :) jutro imprezka!!!!!!1 ale sie wkreciłam rano!!!!!! ale obiecuje poprawe:) i wierze ze musi byc dobrze:) teraz cycki mnie swedza:) hahhhahahaha ale niech swedza, bola i pieka:) aby bez pawików było:) póki co apetyt dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,niezaciążonych jest 18 a zaciążonych 16.Może niedługo zaciążonych będzie więcej niż niezaciążonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus skacz z Fisia na dół tabelki:) mnie brzuszek dzisiaj tak ćmi:) lekko ale to chyba normalne:) a miałam piekny sen:) ze sie kocham z mezem:) i naszła mnie taka ochota:) dobrze ze był pod reka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłam Robur :) Mamy świetną statystykę! ten topic na prawdę jest szczęśliwy :D:D:D:D:D:D:D:D:D Validos dobrze, że humorek Ci się poprawił, to dzidziusiowi lepiej posłuży niż smutaski. A przecież chcesz urodzić szczęśliwego, usmiechniętego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż chyba też od dziś będzie testował jakość plemników.Wraca do domu po 4 dniach.Na pewno nic nie wyjdzie,bo dziś właśnie koniec okresu,ale jak to mówią: Trening czyni mistrza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 dziękuję bardzo za przeprawienie tabelki:) ja też chcę trafić do dolnej części tabelki, nie wiem kiedy to nastąpi, mam nadzieję że wkrótce :) :) mam nadzieję że ta statystyka zostanie, no i oczywiście będziemy powoli spadac w dół tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×