Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam witam laseczki \\ jestem szczęśliwa kupiłam kreacje na to WESELISKO ale to dzieki wytrwałości mych przyjaciółek bo po paru przymiarkach straciłam ochote na wszystko i teraz tryskam szczęsiem dziubassku a jednak bez antybiotyku sie nie da za mocno sie gdzies załatwiłaś.... życze zdróweczka validosku piersi to pierwszy objaw ciąży u mnie tez tak bylo za każdym razem obolałe i wrazliwe i ciągneło az pod pachami ale to gruczoły mleczne perzygotowywują sie do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki, ja dzis jestem padnieta ale to raczej praca mnie wymeczyła, nie ciaża co do smaków to ja mam na kwasne smaka, własnie sledziki zjadłam :) a i jeszcze ketchup mi podchodzi do wszystkiego, a najlepiej do kanapek z serem :) a raczej za nim nie przepadałam :) mdłosci na razie nie mam, zobaczymy co dalej, w piątek wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byś tak skasowała tę stopkę u siebie: Zaczynamy staranka? W koncu już je dawno zaczęłaś i skończyłaś,jak wiemy owocnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ochotę na kwaśne i ostre i na gazowane napoje,samopoczucie bardzo dobre,piersi minimalnie obolałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromna prosbe do WAS mam pewne watpliwosci czy wracac jutro do pracy czy jeszcze isc do lekarza po zwolnienie do konca tyg nie czuje sie najlepiej i zaczynam od dzis brac antybiotyk ale mam tez wyrzuty natury moralnej,ze ktos mnie musi zastepowac ,ze kieriowniczka bedzie zła lub ktos tam, ze beda mieli pretensje ,ze tyle chorowalam:( moze wziasc leki i chodzic juz do pracy? czy wylezec jeszcze? POMOZCIE bo bije sie z myslami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wstałam ale nie zmienia to faktu ze nadal moge isc spac:) hmm loedwo obiad przyjełam:( kurcze mam nadzieje ze nie bedzie tak dalej!!! Dziubasku znasz moje zdanie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek ty sie nie lituj nad szefami bo oni napewno nie beda litowac sie nad toba.. patrz na mnie, pamietasz jak ja sie przejmowalam szefowa? pozwolilam jej wyjsc sobie na łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieć w nosie szefową,iść na zwolnienie,nie męczyć organizmu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki :) Mania kasuj tą stopkę bo roburek ma na nią chęć :D Wszystkie macie pozdrowienia od naszej Dafi-na razie nie ma za wiele czasu na kompa bo jest zapracowana ale obiecała że niedługo tu zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki ale jakos dorwalo mnie sumienie i milion powowdow dla ktorych isc do robobty mimo zlego samopoczucia:( i strach czy lekarka da mi zwolnienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam dziewczynki u lekarza, pobrala mi krewke by sprawdzic progesteron i zrobic morfologoe ogolna, bo wspomnialam jej, ze fatalnie sie czuje, spie po 8-9h dziennie a i tak jestem padnieta... moze to niedobor zelaza, bo przy moich tabletkach, zelazo i folik sie wyplukuje i trzeba go kontrolowac. Wyniki z a 5dni, tu niestety wszystko trwa strasznie dlugo. Jedno co moge przyznac, ze na dzien dzisiejszy polska sluzba zdrowia jest o niebo lepsza od tutejszej, a gdyby miala wiecej pieniedzy w budzecie bylaby lepsza nawet o dwa nieba. Validosku cycuchy zostaw dla MALENSTWA albo ostatecznie dla meza , a jak juz Ci naprawde sa zbedne no to dawaj mnie sie przydadza! :) Cebulcia a ja sie tych dwoch kresek doczekac nie moge... a jak juz wyjada dwie to chyba z tej radosci dorysuje mazakiem trzecia :) a co! Anus oj wierze Ci wierze, nigdzie sie panowie nie spiesza...3 przerwy w ciagu dnia kazda po godzinie, i jeszcze jedna pol godzinna na herbate, 5przerwa by rozmyslec co dalej a 6 tuz przed koncem pracy, by obrac najlepsza droge powrotu do domu. Manius kwasne powiadasz? ja tez sledziami cale tygodnie zylam, musztarda, chrzan, sos chilli, ogorek kwaszony, serek bialy...a propo twarozku, ostanio go lyzka jadlam zagryzajc rzodkiewkami, wiosenka idzie wiec organizm sie domaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku masz w domu zostac i basta!!!!! nikt i tak nie uszanuje Twego poswiecenia! Fisiu bom zapomniala, pisalas o spaniu, ze nie jestes w ciazy, no ale kto Ci zabroni pospac... a moze Kochana Ty nie zdajesz sobie sprawy ze to moze juz! :p :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macie racje zaraz wskakuje z mezulkiem do wyrka na ciepłe nózki:) jutro ide do lekarza i niech mi wszyscy dadza swiety spokoj:D bede zdrowa jak ryba:) smaruje pupe kremem na cellulit i niuby lepiej ale nie ejstem zadowolona do konca, taki flaczek:O zamiast siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Nigdy nie miej skrupułów z chodzeniem na zwolnienia jak jesteś chora.Ja głupia całe życie chodziłam do pracy z zapaleniami gardła,krtani,grypą,przeziębieniami i mam teraz gardło w takim stanie (suchość gardła,ciągły ból gardła przy przełykaniu,zanikowy nieżyt gardła),że leczę się u laryngologa,biorę tonę witaminy A+E,biostyminy i glosalu.Taka byłam mądra całe życie a jestem nauczycielem i zawsze dookoła trąbią,że nauczyciel nie może pracować głosem przy chorym gardle,ale ja nie chodziłam na zwolnienia,bo szkoda mi było,że ktoś inny za mnie musi pracować.A po poronieniu jak wróciłam ze zwolnienia to w ogóle nikt się mną nie przejmował tylko od razu chcieli mi dać wychowawstwo oraz dali mi dodatkowe godziny mimo moich wyraźnych sprzeciwów,że nie czuję się na siłach po takich przeżyciach.Tyle z moich doświadczeń zawodowych a propos zwolnien lekarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehhehehe :D Normalnie nie wierzę.... dzień dobroci dla polskiej służby zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I swieta prawda ROBUR! ja tez wiem juz swoje, i juz miekiego serduszka to ja miec nie bede, a pozniej trzeba twarda doopke miec, a ja jak Dziubassek napisala, tez mam miekki zadek i przez to bardziej boli jak sie od zycia ciegi dostaje, a kremy cud-celulajtusy nie dzialaja. :p Dziewczeta podajcie jeszcze mi raz link na emotikony w kafeterii, please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug mowie serio! tak sie narzeka, ale trzeba wyjechac do takiej Irlandii by sie o tym przekonac,przyklad: za rodzinnego trzeba placic w chwili kiedy twoje zarobki przekrocza wyznaczony prog, w Polsce czegos takiego nie ma i bez znaczenia jest ile zarabiasz, po specjalistyczne badania czeka sie miesiacami, lekarzy tu z trzeciego jak i calego swiata multum, ze czasami dogadac sie nie mozna, ja bariera i on bariera jezykowa, zamiast lekastwa na sraczke na serce dostaniesz ;) bez mala... A pomyslec ze to wysoko rozwiniety kraj gospodarczo i ekonomicznie, potrzebujemy kolejne 20lat na to by miec takie zabiezpiecznia socjalne i stope zyciowa, ale co do sluzby zdrowia to do naszej brakuje im 10lat! malo irlandzkich doktorow, a jak sa to mlodzi bez praktyki... A u nas na medycynie wolnych miejsc nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą:-) Dziubasek daj spokój z pójściem do pracy, wyleż się, wygrzej. Ja będąć w szpitalu ostatnio napatrzyłam się na niedoleczone przeziębienia, oskrzela i płuca. Lerzałam na oddziale pulmonologicznym i wiem że teraz są takie wirusy i inne cholerstwa że nie wolno ich lekcewazyć. Fisia chyba pod wiatr rzuciła te moje stringi bo jakoś nie doleciały do mnie:-) Titek ja też idę w tym tyg. na badania krewki, zobaczymy czy morfologia poprawiła się, mam nadzieję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam gotowac obiaado-kolacje, maz wraca glody, bidulek tyle czasu poza domem, az zal sciska... aaaa Fisiaczku zebralam ponad 300tys miodowych kuleczek! przeszlam do trudnego poziomu, a pomyslec ze to moje 5 podejscie do tej gry! jak dla mnie to duzy sukces! az sie ciesze heheh :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki:) ja zjadłam zupke brokułowa:) i nawet spoko:) teraz ide spac:) całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia Fisia pewnie ma Twoje stringi w uzyciu!!! proce z nich zrobila i czyha gdzies na te wszystkie Bartusie piesusie tych lubianych "inaczej" sasiadek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem nie było mnie bo musiałam poprasować i rozesłać te wasze majciorki :D:D:D:D titek pobijaj rekorda pobijaj ja szukam już kolejnej gierki. dzisiaj pospałam na maxa.chyba z pół dnia spałam. dziubdziu pierdziel to i mykaj na L4.w koncu nie chorujesz często spadam na jakiś filmik.cosik sobie obejże dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej macie racje! zaczynam btrac antybiotyk i nie mam zamiaru latac z jezorem na wierzchu! ide jutro postarac sie o zwolnienie... Titek moja mama poszla w UK z bolacym wyrostkiem to dali jej tab przeciwbolowe a ona mowi,ze nie chce to on dal skierowanie na rtg :O co za ludzie boszeee aaa i pyta ile chce pani zwolnienia 4 tyg? normalnie szok! ide teraz juz naptrawde do wyrka zrobie herbatke z cytrynka i lulu:) miłych senkow dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, stopka wykasowana, ja po prostu zapomniałam ze ja tam mam :) ale tak mnie cisnełyscie to serca nie miałam :) aha chetnie jakis suwaczek bym sobie założyła, ale nie wiem jak bo nie zakładałam nigdy (nie smiejcie sie ze mnie) validku-- tez spałam od 19 do 21 :) niewiem czemu ale cycuszki zawsze najbardziej na wieczór mnie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- bierz zwolnienie, korzystaj z mozliwosci zrobienia sobie wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedzieć dobranoc :) Maniu www.suwaczek.pl - wierzę że sobie poradzisz :) Miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania --- dzięki za link :) poczekam do piatku, moze lekarz poda mi juz termin porodu :) to wtedy założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×