Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Aniu, miło mi bardzo, pewnie usg teraz nie bede miec bo wczesnie jeszcze, mysle ze tak w 8-9 tyg mi zrobia, ale i tak nie moge wizyty sie dczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug ale to jest od daty ostatniej @ czy zapłodnienia, bo słuchaj mi od @ to wychodzi 37 dni i leci juz 6 tydzien, a skonczonych mam 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunie ja spadowywuję do wyreczka. Jutro ranko poproszę capuccino i jakieś ciasteczko-tym razem od UśMIECHNIETEJ! cebulci :D BUŹKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tymi suwaczkami to poczekam, jak mi ginek okresli termin porodu, ale raczej bardziej z @ to moze byc 23 bo ja nie uwzgledniłam ze był w tym roku rok przestepny :)p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu Ja już 3 tygodnie biorę witaminę A+E (3 razy dziennie po 1),glosal i Biostyminę (tydzien,tydzień przerwy i teraz ostatni tydzień) - to na te bóle gardła i suchość śluzówkiTo jednak dobrze,że nie zaszłam w ciążę,bo bym się teraz martwiła.Tak jak napisałaś nie powinno się brać wit.A za dużo oraz Biostyminy (tak było w ulotce).Ja to mam ostatnio problemy ze zdrowiem a może po prostu się za siebie wzięłam,bo cały rok nie miałam czasu i mi się nie chciało.Jeszcze muszę odwiedzić okulistę,bo rok nie byłam a mam silną krótkowzroczność i ostatnio mi się jeszcze pogłębiła.Chore,nie,31 lat i dalej wzrok się nie zatrzymał.Ale jak zajdę w ciążę,to pewnie wszystkie choroby i dolegliwości mi miną,będę czym innym zajęta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- ja interesuje sie toksykologią witamin i skł mineralnych, i troszke w tym temacie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug, zrobiłam sobie z ten suwaczek z data porodu na 23 grudnia :) bo tak mi prawidłowo wychodzi z ostatniej @, nie uwzgledniłam jak pisałam roku przestepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece lulu :) jutro jak dam rade to zajrze do Was, bardzo miło mi tu z Wami, kurcze zawsze jak trzeba to pocieszycie, jak trzeba humorek poprawic to rozweselicie :) dziewczynki jestescie THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko witaj:) jak widac u nas szybko sie zaciąża:) wiec bedz z nami:) Mania ja USG tez bede miec w 9 tyg !!:) a termin nam wychodzi bardzo blisko:) mi na 25 grudnia, a wizyty juz sie nie moge doczekac!:) niestety nakrecam sie ze moze nie byc serduszka lub cos złego:( i musicie mi przywalic ostro:) Koug czkawka:) ciekawe jakie to uczucie:) juz sie nie moge doczekac:) ja zrobie sobie suwaczek po wizycie u lekarza!! malwinko:) nowe mieszkanko:) bomba;) mam nadzieje ze na naweym mieszkanku bedziesz za chwile z wielkim brzuchem:) Ania K:) wg tych wyliczen mam termin na 25-26 grudnia:) czyli świeta:) tituś:) to w niedziele testujemy:) bosko:) zobaczyc 2 kreseczki:) a mnie naszło na marynowane pieczarki:) ale sie rozpieszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry witam nową koleżanke Iwonke🌼 jajka na miękko serwuje.kto się pisze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Już wprowadzam wszystkie zalecone zmiany w tabelce :) Za wszelkie blędy bardzo przepraszam i zapewniam że były niezamierzone 🌻 Validos rozpieszczaj się ile możesz:) My Ci w tym pomożemy i przy okazji rozpieścimy pozostałe ciężarne też, prawda towarzyszki starań? A gdzie Cebulka? Kochana masz już lepszy nastrój? Zajrzyj do nas bo tęsknię ❤️ Miłego dzionka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ...........29......śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*......29......śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................1 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław.............................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża................ 🌻Validos27........27....Kraków............................ciąża................ 🌻Agi37.............37....Warszawa.........................ciąża................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zerknijcie jeszcze raz na tabelkę i sprawdźcie czy wszystko się zgadza. Niektóre dziewczyny to mają chyba nieaktualne dane wpisane... zwłaszcza jesli chodzi o @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Urwałam się z pracy do domu na kilka godzin,piję kawę,słoneczko pięknie świeci.Niestety muszę wrocić do pracy,ale cóż,taki los.Na razie odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie wszystko ok wczoraj prawie namowilam meza na dzidzie juz teraz ale potem doszlismy do wniosku (kompromisu) ze poczekamy jeszcze 5 m-cy nie bylam zadowolona ale wiem,ze tak bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku A czemu nie chcesz dziecka wcześniej? Ja byłam wczoraj w pracy i sekretarka powiedziała mi,że jest w ciąży.Na to ja jej: To fajnie,a ona,że niewłaściwy czas,że się nie spodziewała itd.Starała się z mężem 3,4 miesiące temu a teraz kupiła mieszkanie i nie ma głowy do dziecka (na pewno kobieta po 30).Musiałam ją przekonywać,że dobrze się stało.Nie była to wpadka,ale też obecnie nie bardzo jest zadowolona.Fajnie,nie? Jedni chcą mieć dzieci i nie mogą,inni nie chcą a mają. Ja kiedyś należałam do tej drugiej grupy i do tej pory się tego wstydzę (ale taką miałam sytuację domową i zawodową,że dziecko w ogóle nie było na miejscu),i choć nie planowałam dziecka mam teraz wspaniałego synka i jestem zadowolona.Pewnie do tej pory bym się nie zdecydowała na dziecko z własnej woli.Dopiero jak zaszłam w ciążę niedawno zapragnęłam drugiego dziecka i przekonałam się,że mój mąż też bardzo chce.A jaki był zły jak mu powiedziałam,że może przełożymy starania na za miesiąc (ze względu na te leki dermatologiczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku to super, że o tym rozmawiacie i dochodzicie do kompromisów - gratuluję zarówno Tobie jak i Twojemu m. To trudna sztuka w tak ważnej sprawie. No i do września czas szybciej zleci niż do grudnia :) a kto wie, może za miesiąc znowu przeprowadzicie taką rozmowę i czas oczekiwania znów się skróci... najważniejsze, że facet dojrzewa do świadomej decyzji o byciu tatusiem! :) Jadę z dzieciakami do szkoły, odezwę się jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur chodzi o to,ze nie mam umowy na stale i maz sie boi o przyszlosc malenstwa i o to,ze nie bedziemy mieli za co utrzymac umowe na stale mam dostac w grudniu ale starania mozna chyba zaczac w pazdzierniku??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co do mojej ostatniej @ to faktycznie była 14.03.ale nie napalam się bo moje cykle są bardzoooo długieeee.nie wykluczone ,że w weekend będę się testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo kafe mi się popsiuło Ania moje dane w tabelusi się zgadzają no z tymi cyklami to sie już pogłubiłam bo one są popierdzielone i tyle. długie są jak diabli dlatego wcale się nie napalam tym ze ostatnią @ miałam 14.03. nie wykluczone ,że w weekend się będę testować hihi chyba mam już ciąze urojoną bo zjadłam dwa jajka na miękko i teraz mnie muli.fuuuuuuj.żadnych jaj w tym tygodniu już nie ruszę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziś w nocy myślałam że to juz koniec o22 zaczeło mnie boleć tak w prawym boku że pierwsze co to myśle sobie ..wyrostek albo jajnik i zaraz zaczełam sie faszerować NO-SPA NUROFEN -FORTE po 4 no-spach koło 4 nad ranem zasnełam ale 6;50 pobudka bo musze Angele zaprowadzić do przedszkola po drodze zaraz poszłam do przychodni i okazało sie ze ma nerka przypomniała sobie ze to czas poboleć (znów nagromadził się piasek w prawej nerce) dostałam leki nawet zastrzyki i jak nie bedzie przechodzić mam jechac by podali mi kroplówke rozkurczową już wnocy dotarło do mnie że to nerka bo sikałam co chwila a ten mocz był żółty i mętny i podejżenia sie potwierdziły :-(:-(:-(;-( dziubassku mam już 31 latektaka mała poprawka do tabeleczki pozatym mam dziś 9 rocznice slubu szkoda że mnie boli coś bym ❤️wymysliła jakąś miłą niespodziankędla męża ... ale nie mam siły❤️ ide się położyć bo jestem podnieta !!!! achaaaaa pani doktor powiedziała że to wesele moge sobie darowac ale decyzja należy do mnie pozdrawiam was serdecznie i mooooocno ściskam 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mosz babo placek jeszcze przed chwilka mojego wcześniejszego postu nie bylo a teraz jest. czary mary jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×