Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Wiola wszystkiego naj z okazji rocznicy piasek i kamienie na nerach to specjalnośc mojego małzonka.on raz do roku rodzi kamyczka hihi ooooo co to to to nie.nie odpuściłabym sobie wesela z powodu piaskownicy w nerkach nawet jakbym miała je spędzić w ambulansie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem,Dziubassku.W takiej sytuacji w pracy nie powinni w ogóle wiedzieć o Twojej ciąży,bo wiesz jak jest... A nie daj Boże musiałabyś iść na zwolnienie (np.leżeć albo coś w tym stylu) i się wszyscy i tak dowiedzą,bo na zwolnieniu jest literka B.Fakt,że u mnie koleżanki wiedziały o ciąży a dyrekcja nie,ale jak zadzwoniłam do pracy,że jestem w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdę to chcąc nie chcąc o ciąży już wiedzieli.To może lepiej wstrzymaj się tak do listopada,w razie czego.Teraz rozumiem czemu nie możesz teraz. U mnie sytuacja wygląda tak: Ja i mąż mamy umowę na czas nieokreślony,ale mąż mieszka w innym mieście (tam pracuje) a ja kończę właśnie 2 rok stażu (zostanie mi tylko 1 rok i wyższa pensja).Wstrzymałabym się ten rok,ale mąż mówi,że forsa nie jest tak ważna i nie wiadomo kiedy zajdę,czy wszystko się uda itd.Chcemy zrobić tak (pójdę do prawnika pogadać) aby być na zwolnieniu i macierzyńskim łącznie tylko 1 rok abym nie musiała powtarzać całego 3-rocznego stażu.Żyjemy w Polsce,podkłada nam się kłody pod nogi.Nie wiem tylko jak oni zliczają zwolnienia do 1 miesiąca,bo takie chcę brać.Jeśłi wszystko się uda,bo będę musiała tylko wydłużyć staż o ten rok co nie byłam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiaczku wiem ja tez bardzo cieszyłam sie tym weselem tym bardziej że kasa wydana prezet kupiony ubiory kreacje i tym podobne fryzjer umowiony tymbardziej że to pierwsza ma siostra cioteczna wychodzi za mąż ..... ale ja nawet nie bardzo moge siedziec na d**e wszystko mnie rozrywa zobaczymy jak leki zaczna działac jak narazie po zastrzyku mła jest poprawa dotego ze zmęczenie łeb pęka dziękuje za życzonka fisiaczku jesteś kochana zobaczcie jak wyglądałam 9 lat temu .... czy jest różnica hahahah... (NASZA KLASA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Przestań się tak denerwować,tylko spokojnie wszystko przemyśl.Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Twój post był dłuuuugi i konkretny :D:D:D:D:D Wiola już ja zerknę na to zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktos pomoze😭 nie chce juz dluzej w tej robocie byc😭 jak ja wytrzymam:( myslalam,ze zajde chwile przed grudniem ze dwa meichy i bede mogla szybciej isc sobie z tamtad a robur ma racje a jak bede sie zle czula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię nie chciałam straszyć,ale nie zawsze się w życiu udaje to co się zaplanowało.Mogę Cię pocieszyć,ja też mam serdecznie dosyć swojej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam psiapsiólki:-) Koug masz racje 23 wypada z kalendarza👄ale tak juz mam że mnie dopada ten dzień ale obiecuje poprawe i proszę o rozgrzeszenie;-) aaaaaaaaaaaaa no i ciasteczko dla Pani:-) albo jak wolisz czekoladka z tym słodkim mulatkiem;-) Oj Dziewczyny pięknie za oknem, słoneczko, ciepełko kocham taką pogodę. Fisia mnie to się wydaję, że ty to powinnaś się juz przetestować, coś długo zwlekasz kochana ;-) no i te jajka....hmmmm Ania_K może my Ci pomożemy w tej przeprowadzce..?:-) Validos, Mania ja też rodziłam Nadię w grudniu 5 i to był piękny zimowy wieczór:-) Dziubasku nie martw się tym czekaniem, czas szybko leci i zobaczysz wakacje miną jak z bicza i już jesienią będziesz się testować:-) Wiolu ja ostatnio zrobiłam sobie usg jamy brzusznej i wyszło mi że mam mikrozłogi w lewej nerce i podobno co druga osoba tak ma i mam to wysiusiać. Trochę więcej piciu i samo zejdzie, a ty masz kamienie? Witam nową Koleżankę:-) tu nie ma smutnych dni a jak są to dziewczyny stawiają od razu do pionu i humorek wraca, szczególnie Koug:-P ale i tak ją uwielbiamy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
robur dobrze napisałaś z tym chcieć i nie móc, nie chcieć i móc.... właśnie wróciłam z banku (bo załatwiamy kredyt na budowę) i zgadałam się z dziewczyną, która naszą sprawę prowadzi i właśnie o \"czasie na dziecko\" my mamy na głowie budowę, moje zmiany w pracy (akurat w lipcu! Mam stała umowę ale mam obiecany awans a babka odchodzi na emeryturę od 1 lipca - mój termin porodu to 19 lipca, więc...) męża praca na czas określony, ale chcieliśmy dziecka i ja nie żałuję że jest w drodze, bo potem były by też inne problemy i inne przeszkody, a ta dziewczyna w banku mi na to, ze mam rację, że wie z własnego doświadczenia jak to jest jak się już chce a się wtedy nie może i trzeba się leczyć i jeździć szukać specjalistów... to przykre ale bywa częstym problemem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Moja sąsiadeczka chyba buszuje po aptekach w poszukiwaniu testu co to na pewno ciążę wykaże ;) Titooowaaaa!!! Gdzie jesteś? Wpadnij do mnie to Ci pomogę 🌻 Wiola wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu dla Ciebie i Twojego m. i życzę Wam jeszcze wielu cudownych rocznic 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital budujecie domek? no my mamy zamiar w tym roku ruszyć ostatnio byłam na działce którą kupiliśmy i juz miałam wizje jak to będzie wygladało:-) A jak tam cała papierologia, szybko załatwiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia Ty mnie tak cholero nie namawiaj na ten test bo jak wyjdzie jedna kreska to Ci wpierdziele:D:D:D:D:D:D Titek pewnie wykupiła wszystkie testy w mieście i teraz zbiera mocz do wiadra:D:D:D:D Wiola no normalnie extremalne metamorfozy.nie podobnaś ni huhu na tych zdjęciach.a może to nie Ty??? tylko Ci wmówili jak miałaś amnezje:D:D:D:D:Da Wszyscy dzwonili z gratulacjami bo mieli darmowe minuty w plusie:D:D:D:D wygońcie mnie stąd bo mi WALIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cebulka 30 nie chce nawet liczyć ile to trwało wiec tak działkę mamy od 12 listopada 2007r. raczej papiery typu pozwolenie na budowę załatwiliśmy szybko (bo mam małe wtyki w urzędzie miasta i starostwie ha ha) najtrudniej było wybrać projekt bo chcieliśmy koniecznie z piwnicą i na 8 metrów szeroki (nie szerszy) ale już jest ok mapki porobione itd. w maju zaczynamy i bardzo się cieszę. A kredyt załatwiliśmy w nie całe 2 tyg. 11 kwietnia złożyliśmy wniosek i na początku przyszłego tygodnia już umowę mamy podpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fisiu** jaka jedna kreska?! Obowiązkowo dwie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital no to szybciutko ja czekam juz 5 miesiąc na księge wieczystą dzialki ma byc w tym tygodniu, a potem ruszam po urzędach. Najgorzej to znaleźć dobrą brygadę budowlaną. Mam nadzieję że na jesień ruszymy:-) Fisia my tu gadu gadu a gdzie moje stringi???????:-) ;-) :-) Wiola ja tez kce cie zobaczyc na NK zaraz poszukam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cebulka 30 no my mamy ekipę zaufaną i najtaniej na dodatek w okolicy nam wezmą, a z tą księgą to faktycznie trzeba bardzo długo u Was czekać ja miałam w lutym (od listopada) ale się specjalnie nie upominałam nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku baaaardzo bym chciała tą drugą kreseczkę zobaczyć ale boję się jak diabli bo już paznokcie zjadłam na nie jednym teście. jak się pojawi jedna to chyba z rozpaczy dorysuję drugą Cebulka pewnie na poczcie ukradli Twoje stringi:P:P:P apropos poczty to odrazu mi się dowcip przypomniał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitalku wiesz jak sie ciesze :) huuraaaaaa:) parapetówa obowiazkowo:) Fisiu a kreseczki tylko 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha Pani z banku już się na grilla wprosiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jestem dzisiaj strasznie zdołowana, 😭 , smutna, mam starsznie podły dzień Ania.K_81 prosze o zmianę też w tabelce ostatnia @ 9 kwietnia staranka zostają, bo to teraz moj 1 cykl starań, w maju idę do ginka, na kontrole moich jamników, mam coś złe przeczucie. Witam nową koleżanke starającą Iwonka+, witamy w naszym gronie. fisia bedzie wszystko dobrze, pojawią sie pewnie 2 kreseczki, trzyma kciuki, mój cykl pewnie na straty, tempka raczej słaba, tylko 36,9, zadna ciążowa, i nie było drastycznego skoku, lipa jak cholera, nici, ble ble, aż się nic nie chce, nawet żadnej nadzieji, nic nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Mam dreszcze!!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie była u mnie klientka, dla niewtajemniczonych pracuje w Orange i ona jest Wróżką. Jeju zawsze jak ona przychodzi czuje się tak nie swojo i mam wrażenie że ona wszystko wie o czym ja myslę;-) a tak wogóle to ona naprawde jeat niezła, nigdy nie wierzyłam w tarota ale kiedyś trafiłam do niej i powiem wam że byłam w szoku jak mi powiedziała tyle prawdy. Wrrrrrrrrrrrrrrrrr musze wyjść i ochłonąc, a swoją droga umówiłam się z Nią na postawienie kart:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dowcip stary i znany Jasio napisał list do św.Mikołaja.i poszedł z nim na poczte.Panie w okienku otworzyły koperte i czytają\"Kochany św.Mikołaju bardzo Cię proszę przyślij mi sanki i narty z kijkami\" Panią na poczcie żal się zrobiło Jasia więc postanowiły się złozyć i Kupić Jasiowi wymarzone sanki i nartki niestety na kijki już pieniązków nie starczyło.Wysłały Jasiowi prezen z dopiskiem\"od św.Mikołaja\" po kilku dniach na poczte przychodzi Jasiu z kolejnym listem.Panie podekscytowane myślą\"pewnie podziękowanie dla Mikołaja\"Jasio wyszedł a panie raz dwa otworzyły koperte a tam w liście\"kochany święty Mikołaju bardzo Ci dziękuje za sanki i nartki.kijki pewnie też wysłałeś ale te ku***wy z poczty zaj**ły\":D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia ja dwa razy byłam u wrózki.jedna mi wywróżyła dwóch synów a druga (cyganka) to mi tak namieszała we łbie,że bałam się wyjśc od niej. nie twierdze ze nie wierze we wróżby ale na mnie one się chyba nie sprawdzają:D:D:D:D:D:D u mnie za oknem wiosennie.wszystkie okna na maxa pootwierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku --- mowiłam Ci ze podobnie miec bedziemy, jesli chodzi o rozwiązanie :) ja mam jutro wizyte, ale usg tez pewnie za ok 2 tyg, i tez sie boje, tym bardziej ze juz raz to przezyłam. :( ale z całej mocy czuje i wierze ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×