Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej!!! titku --- co do nastepnych foteczket, to napewno wrzuce na NK jakies nowe jak tylko bede miała, może po tym majowym weekendzie :) kołderko --- właśnie, własnie zagledaj do nas czesciej, ja jak zaczełam z dziewczynami regularnie pisać to od razu zaskoczyłam haha :) pozdrawiam wszystkie koleżanki i uciekam dzis bo na grilka do znajomych jedziemy, pogoda taka pod psem ale mam nadzieje ze sie nie rozpada. mam nadzieje ze uda mi sie zjesc jakies smakołyki bo sniadanie to z ledwoscią w siebie wcisnełam. w tym tygodniu mam delikatne mdłości, ktore pojawiaja sie kilka razy dziennie głównie rano i wieczorkiem, ale w sumie to sie ciesze ze są :) do zobaczyska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Witam dziewczynki. Zaglądam do Was najprawdopodobniej ostatni raz na najbliższe kilka tygodni. od jutra najprawdopodobniej nie będę mieć dostępu do internetu-wszystkie procedury przeniesienia na nowy adres mogą potrwać nawet do 6 tygodni. Jak tylko będę mieć jakąś okazję to zajrzę do was, ale nie wiem kiedy taka się nadarzy. Więc jak narazie pozdrawiam. Mam nadzieję że jak zajrzę tu po tej długiej nieobecności dół tabelki znacznie się powiększy, a może wcale nie będzie już góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Demiluna:) Więc będziesz już albo przed końcem ciąży.....bo z tego co widzę w tabelce masz termin na 21.0608 r. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony życzę Ci wszystkiego dobrego, wracaj daj o sobie znać kiedy będziesz mogła;) Trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malwina29 czuję się wielka, bardzo wielka, ale nie jest najgorzej, jeszcze tylko 50 dni i maluszek bedzie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę w takim razie możesz nas odwiedzić jak już będziesz maila maluszka....;) Jakby nie było ciebie wcześniej, udanego spokojnego i szybkiego porodu i nie dziękuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko pamietam , ja bede testowala w poniedzialek ,u mnie tez 29 dzien cyklu , strasznie sie boje ze nie doczekam tego testowanka ale trzymam kciuki za nas obie, brzuch boli mnie bardzo , dzis rano wlasnie obudzil mnie taki ból ze byłam pewna ze jak sie podniose to chlustnie ze mnie ta @ale jednak jej nie ma , i oby sie juz nie pojawila, piersi bolą mnie przy dotykaniu i jakos tak dziwnie bo przed @ bolały mnie z boku a teraz bardziej bolą mnie z przodu , przy sutkach.Pozdrawiam Was serdecznie Maniu jak sie czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie kołderka trzymam również kciuki za nas obie...;)) U mnie też 29 dzień cyklu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli chodzi o mnie to chyba nie wytrzymam i zrobię jutro albo w niedzielę z rana, hmm chybaże przyjdzie ta zołza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli chodzi o mnie to zrobię chyba wcześniej, jutro z rana albo w niedzielę :) Chyba nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie 30.04 brałam 3 razy dziennie Luteinę i wczoraj dostałam @ tak wiec od tego cyklu od 16 dnia mam brac Luteinę raz dziennie...Zobaczymy jak to będzie.Kolejny cykl za mną:( bezowocny niestety ale nie poddaję się:) Prosze o poprawienie w tabelce na 01.05 @ i cykl staran 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina ja juz robilam 3 bo nie wytrzymalam , teraz w rossmanie sa przecenione testy na 8 zł wiec kupilam 2 i zrobilam :) ale niestety te testy wykrywają ciaze po upływie miesiaczki a ja je zrobilam przed, kurcze jesczze sie wczoraj zdenerwowalam bo rozmawialam z pielegniarką i powiedziala mi ze po poronieniu wcale nie tak łatwo jest zajsc w ciaze...:( ale to nic , nie załamuje sie i walcze dalej jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia głowa do góry będzie dobrze.....jak do mnie przyjdzie ta zołza @ już też jestem umówiona do lekarza....może muszę zbadać poziom prolaktyny? Nie wiem jakieś hormony....Zobaczę bo mam 30 na karku i się denerwuję może staram się a hormony szaleją....i nici z 2 kreseczek..:( Basiunia napewno się uda: NAM SIĘ NIE UDA?????NO COŚ TY..;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kOŁDERKA GŁOWA DO GÓRY, PIELĘGNIARKI CZASAMI NIE WIEDZĄ CO MÓWIĄ TO JEST KWESTIA HORMONÓW, będzie dobrze.....;) Trzymam kciukasy...)za ciebie i za siebie :) Myslę, że bocianki muszą odwiedzić nas tej wiosny.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka a z tym rossmanem to dobrze, ze mi mówisz mi został 1 test, wiec muszę się zaopatrzyć troszkę....;) Zwłaszcza, że w jutro jest święto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka tylko sie pospiesz bo jak ja kupowalam tydzien temu to szły jak ciepłe bułeczki:) bedzie co ma być , na pewno sie troszke załamie ale trzeba walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko --- ja czuje sie dobrze, podbrzusze mnie pobolewa kilka razy dziennie (musze no spe 3xdobe brac), piersi to tak naprawde w tym tyg mnie bolec zaczeły, wczesniej sama sutki bolały albo nic i troszke sie tym denerwowałam. mam tez troszke mdłości gł wieczorkiem i rano. poza tym musze brac duphaston, no i nie moge sie juz USG doczekac a mam dopiero 19 maja. poza tym jestem dosc nerwowa i czesto martwie sie pierołami i sama nie wiem czy to od ciązowej burzy hormnów czy dlatego ze bardzo sie boje. a jesli chodzi o to co mówiła Ci ta pielegniarka to sprawa bardzo indywidualna, mi np gin powiedział ze u nie ktorych kobiet śluzówka bardziej narasta, @ sa bardziej obfite i łatwiej o zagnieżdzenie zarodka, ale to pewnie tyle opinii ile lekarzy, wiec zamiast sie martwić rób po prostu swoje. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ja też kiedy przyjdzie to troszkę będzie mi żal, bo baaardzo chcę ale trudno już się nastawiam nawet, że nadejdzie. A co do tych testów to zaraz drynne do męża aby mnie zaopatrzył ....bo jakoś zimno na dworze i nie chce mi sie nosa wystawić....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Basiunia, Kołderka, Malwina -- nie martwcie się tak, i na nas przyjdzie pora :) Powiem Wam szczerze, ze ja wrzuciłam na luz, co ma być to będzie, jak nie w tym to w następnym cyklu sie uda. Myślę, ze tak najlepiej bo jak to życie pokazuje im bardziej chcesz tym bardziej nie wychodzi :( Pamiętam jak w grudniu bardzo chciałam i co? psińco, okres mi się zatrzymał wszystkie objawy miałam a z ciąży nici, psychika spłatała mi okrutny figiel. Tak więc dziewczyny pozytywne nastawienie i cieszymy się wszystkim co nas otacza a boćki szybciej do nas przylecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mma zapalenie pecherza i siurka mnie piecze aaaaaaaaaaaaaałaaaaa bylam wczoraj na imprezie na BOYSACH :) super zrobilam focie ale tylko tel Marcin sie spocil jak kot ale spiewal spoko:P dopiero wstalam takze ide sie oporzadzic hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......4 cykl....13.04 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................1 cykl....09.04 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Fisia .............29.....śląskie........Marta 3lata......ciąża.......31.12.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K mam taką olbrzymią nadzieję, że się uda ;) Trzymam kciuki za nas wszystkie już poraz kolejny dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest teraz widzę 16 bez ciąży i 17 zaciążonym przyszłych mamuś ;) Fajnie, fajnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ty moja bidulko, ja wiem jak to boli... tulę Cię mocno i życzę żebyś szybko wróciła do zdrowia. A narazie trzymaj się ciepło i blisko kibelka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubssku ja przechodzila przez to po @ w ostatnim cyklu, ciężko pzrechodzila też ale barlam tylko urosept i urinal i przeszlo mam nadzieję, że i ty się wygrzebierz z tego cholerstwa jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazilam po zimnej podlodze i mnie zlapalo biore 3 dzien furaginum ale chwilowo mnie piecze :( ide sie wykapac i na zakupki milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow nakupowalam pelno lekow na pecherzyk i pochwe:( ale mnie boli ałała 😭 a nikogo tu nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×