Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziubassku dawaj czadu i nie mart się wszystko się ułoży życze ci aby maj należał do Ciebie byś podałam nam szczęśliwą wiadomośc ....... czasami warto nie planowac i brać zycie dzien po dniu , żYCZE MIłEJ I OWOCNEJ NOCKI ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam strasznie sie dzis na spacerowałam, akurat jak zdązylismy wyjsc to rozpetała sie burza.. a ja straszny tchórz jestem i sie burzy boję :) wiec odwiedzilismy tesciową i dopiero teraz jak wracalismy udało mi sie zaczerpnąc świeżego powietrza po deszczu. dziubasku --- z tymi facetami to juz tak jest ze oni często zdanie zmieniaja, a mowi sie ze to my baby nie wiemy czego chcemy eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł nie śpie nie śpie tylko griluje dzisiaj i od wczoraj jeżdże autkiem.mój jeżdzi obok mnie na dużej dawce relanium.bojku jakie nerwusy na tej drodze. dziubdziu Ty szybko kożystaj z chwili .chłopu sie szybko moze odwidziec Mania grunt to świeze powietrze.U mnie go brak Wiola Ty spać juz idziesz? Iwonka pij piwo pij bo jeszcze możesz.za mną też chodzi i nie moge.buuuuuuuuuuuu:) Koug nie ma to jak święto pracy świętować w pracy.Pracownicą roku zostaniesz i na przyszły rok będą Cię czcić na pochodzie hihihi Robur ja wiem to wszystko wina Twojego męża:D:D:D:D niech nie zgania na Ciebie ze zasnęłaś bo jakby był taki domyśłny to by był sexik na \"śpiocha\" :D:D:D:D:D: osz Wy ....zaraz Was poszukam na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu jakbys nie mogła mnie znaleść to podaj swojego maila to link CI na NK podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania już się znalazłyśmy :D:D:D:D:D ukradłam Cię z listy koug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia,na śpiocha niestety nie umiem.Ale zrobiłam jak kazała Koug,włączyliśmy małemu gry na komputerze i poszliśmy do łazienki (sypialni chwilowo nie posiadamy,pogoda lepsza,więc i chęci większe).No w sumie rano też coś trzeba było zrobić,bardziej ze względu na dziecko niż na chęci.W każdym razie norma wykonana,świece i inne pierdoły też (oczywiście mężulek ma ubaw z tych świec,ale jak to mówi,co się nie robi aby mieć potomstwo).Tylko się zastanawiam nad tym wstrzymaniem na 2 dni,żeby niby te plemniki się wzmocniły,ale jak mąż jest tylko w weekendy to jest bardzo zainteresowany seksem,jak mu tu odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gwiazdy :D Brawa dla Roburka :D:D:D Fisia- gorące buziaki poszły :P a tak Ci powiem w tajemnicy że mnie jak najdzie ochota na piffko to kupuję sobie puszkę czystego gingersa a że zawiera to to alkohol to pozwalam sobie na małą szklaneczkę.normalnie pewnie nie ruszyłabym piwa imbirowego a teraz....mmmmmmmmniam albo jak kto woli karmi kawowe poema di caffe-tu juz alkoholu nie ma więc można pociągnąć wszystko z butelki...:O -no i znów mam skojarzenie :O wiecie czym się różni żarówka od blondynki? żarówka ciągnie napięcie a blondynka na kolanach :D:D:D No i głupawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburek- jeszcze jedno...na SPIOCHA mówisz nie umiesz... Ja to mówię na śpiocha delikatesik-samoobsługa-ja śpię a Ty jak masz ochotę to obsłuż się sam uwierz mi-nie znam faceta który by odmówił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia- korzystaj jak Ci fisia radzi bo potem może być na odwrót Ty zapragniesz sexiku a on albo nie będzie chciał albo nie będzie mógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur, koug --- ja to jak spie to lepiej sie do mnie nie zbliżać, jestem niebezpieczna :) kiedys mnie męzulek chciał pocałowac to go ugryzłam :) strasznie nie lubie jak mnie ktos budzi brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwóch dziadków: - Ja to już seksu nie uprawiam - A ja to jeszcze raz w tygodniu mogę.... - Jak to możliwe?! Przecież jesteś ode mnie dwa lata starszy?! - No wiesz, jem cały czas ciemne pieczywo i to pomaga - Nic o tym nie wiedziałem! Nikt mi nie powiedział! Tego samego dnia poszedł dziadek do sklepu i poprosił ekspedientkę o ciemne pieczywo - Krojone czy w całości? - A jaka to różnica? - No wie pan, krojone to szybciej twardnieje.... - No to extra... wszyscy wiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie. Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie. Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem: - Wiesz o czym już całkiem zapomniałem? - O czym? - O seksie. - Ty stary pierniku! Nie stanąłby ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy! - Wiem, ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fiutka do ręki. Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kacie ogrodu a jego fiiuta trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach: - Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?! - Parkinsona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiecier:-) jak na pochodzie? ponosiły flagi moje Panie?:-) u nas nawet krawęzników nie malowali. Pogoda do bani, tyle co zdążyliśmy z Dzieciakami pospacerować, na obiad i lody :-) ale było i tak milutko, zawsze to z rodzinką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to tu dziś tak cichooo??? Dzień doberek :) Pogrilowało się wczoraj co?? i teraz odsypiamy! Oj jak ja Wam zazdroszczę... ale mam nadzieję, że jutro sobie pośpię trochę dłużej :) Miłego dzionka dziewczyny i miłego weekendowania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień rozwieszania flag-pewnie maszerują dookoła domostw z transparentami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam:) Od razu widać,że wiosna w powietrzu:) Fisia, serdecznie gratuluję:) Sylwester na porodówce - brzmi ciekawie:) Ja miałam minionego sylwestra nad kibelkiem, ty przyszłego będziesz miała w szpitalu:) U mnie ok. Jeszcze tylko dwa miesiące... ale ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia baaardzo szybko właśnie się zastanawialam co u ciebie? Jak przebiega ciąża......nie tak dawno testowalaś, o jejku jak ten czas szybko leci...... a ja jestem właśnie na etapie testowania tzn. 29 dzień cyklu, może teraz się uda? Chociaż wątpię.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od grudnia mialam wiele sytuacji, które uniemożliwiły mi staranka, opisywalam tutaj.... I tak naprawdę staramy się drugi cykl, no i nie mogę się doczekać tych 2 kreseczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! ooj jak to dobrze polezec i wyspac sie w domku tak na calego! no widze, ze wczoraj ostre tematy poruszalyscie! :D :D Koug kawaly galante! i sklep samoobslugowy tez! :) u nas piekny poranek, w sumie jak wszystkie w tym tyg ale popoludnia to masakra, no ale dobrze budzic sie z promyczkami na twarzy! Mania ja to widze kochana ze Ty jak ja! jak spie to nie podchodz bo zaraz z liscia mozna dostac! :D :D :D sen jest dla mnie bozyszczem... choc zdarzylo sie ze czulam jak cos w nocy pelznie i wlazni na mnie... ja tu otwieram oczy a tu.... moj maz! :D no i walcz z wiatrakami.... Robur i bardzo dobrze! starajcie sie i bez obaw! Maz wie co robi! czekam i na Twoja Majowa nowine... 🌻 Dziubuss przytocze te same slowa co wyzej! Ty nie patrz kochana i sie staraj! i przymuj dzien dzisiejszy a o jutro bedziemy sie pozniej martwic! a zreszta jakie tam jutro... mlodzi pelni energii jestescie wiec spokojnie dacie sobie rade! a wiec do dziela! milego weekendowania zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze dziewczeta na NK siedzialy i mnie znalazly! Fisia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! duzy buziol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 Wiola 🌻 ide reszte sprawdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo i Cebulka i Mania normalnie ciesze sie jak dziecko! na NK jestem zaledwie od 2dzionkow a jakie niespodzianeczki! kofane dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa możesz mi podać swojego maila:szukalam i nie mogę znaleźć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lasencje:-) wow, ale dzisiaj pospałam:-) ale widzę, że pogoda wczorajsza:-( biorę się za sprzatanko i w trasę:-) dziewczynki miłego odpoczynku i owocnych staranek:-) Titek a Ty jeszcze szukasz tego zaklinacza?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug no masz racje , troszke was zaniedbałam ale obiecuje czesciej wpadac:) chyba ten wasz topic szczescie przynosi wiec moze i mi przyniesie:) no testuje kochana , ale mam przeczucie ze nie zdąże bo coraz bardziej pobolewa mnie podbrzusze , zrobilam juz 3 testy -wszystkie negatywy, ale to były testy ktore sie robi po upływie terminu @ a mam dostac dopiero 5 maja, kurcze tak bardzo bym chciala ale coś czuje ze sie nie uda, tak czy siak trzymajcie kciuki:) gratulacje dla wszystkich zaciazonych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka pamiętasz my razem miałyśmy testować u mnie 29 dzień cyklu, ja prawdopodobnie będę testowała albo w niedzielę albo w poniedzialek w zależnośći jak będzie, u mnie brzuch boli leciutko, prawie wcale....taie pobolewania raz mocniej raz słabiej, alboe wcale...ale piersi mnie bolą na potęgę....nie wiem może się napalam jak zwykle ale zobaczę jak będzie..... Trzymam Kołderka za Ciebie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×