Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ja właśnie zjadłam zupkę fasolówkę i siadłam sobie i też widzę, nikogo ni widu ni słychu (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co kuoiłaś Dziubasku ja bralam Urosept z Urinalem tylko nie jednocześnie 3 razy po diwe tabletki po 3 czy 4 dniach mi ustąpiło.....Tylko nie jednocześnie albo to i za jakąś odzinkę dwie, to drugie, no niestety trzeba się trochę naszprycować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam Urosan-ziola wit C biore Furaginum kupilam globulki Vagical pije herbate mocno zakwaszona cytryna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol ja juz po sprzataniu chalupy, wywiesilam posciel na dwor by mi ladnie pachniala, poszlam odkurzynawe zrobic (odkurzynawa to po cygansku, jakby ktos nie wiedzial) a w ten czas jak nie lunelo, ze cala koldedre mam teraz mokra, a niech to szlak! 😠 Dziubuss wez witaminke c, bo zakwasic ciucki trzeba, i branie tabletow nic nie da, urosept 3razy po 2tab i goraca kapiel a do tego pod kolderke termofor i sie porzadnie wygrzej! bo jak za niska tempka to tez leczenie nie takie. Jak znajde na ten temat linka to dam znac, bo tam dowiedzialam sie sporo ciekawych rzeczy. Anus jak powiadasz, psychika plata nam figle, ja juz sobie 2tyg temu mdlosci wmowialam a testy nadal pokazuja (-) i takze dalam na luz. Obiawpw ciazy brak jak i na @ tez. Dzis 38dc i nadal czekam, ale juz nie na dwie kreseczki tylko na @, bo w sumie to bym byla bardzo zaskoczona gdyby bylo inaczej...i ten antybiotyk, no nie stanowczo nie ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! Titek nio zaraz ide po termofor i wsadze sobie go tu i owdzie;) wiem wiem herbatka moco cytrynowa w pogotowiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę na zakupy mąż po mnie podjeżdza..., kiedy byliśmy przedwczoraj wieczorem to były kilometrowe kolejki w tesco....wiec chyba trzeba jechać wcześniej bo jutro też święto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug to partnerstwo zycia rodzinnego zajeeeebiste!!!! usmialam sie po pachy! :D :D :D :D swieta Ci to prawda, ale jak ladnie ujeta! Demiluna czekamy wiec na wiesci i pojaw sie nieco szybciej niz zamierzasz! Ucalowania dla malestwa! Malwina fasolowa...mniam mniam Kolderka i Basiunia f o t k i! 🌻 a to cos dla Was!!!!! 🌻 uczmy sie jezykow bo nawet koty sa lepsze od nas! p o l e c a m!!! 🌻 http://www.joemonster.org/filmy/2320/Szczekajacy-kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss znalazlam, podaje namiary na strone glowna, bo nie wiem cos bedzie Cie interesowalo, a co do hebatki i cytrynki, w tym przypadku gnaj po apteki po witamine C bo trzeba jej duzo. Kuruj sie Malenka...bo znam ten bol. A najgorszy jest on latem jak jest goraco, normalnie ciary takie i oglupienie ze opisac sie nie da. http://www.jestemchory.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na meza jmoze mnie wygrzeje:P nic mi sie nie chce ta partnerstwo super!! hahaha cwaniak jeden, takiego to walnac w łeb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek ale bzdurki ktos napisal na tej stronce "Grzybica nie jest przenoszona drogą seksualną, więc Twój partner nie musi poddawać się badaniu ani leczeniu." :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus nom przeczytalam teraz pozostalo sie leczyc! Validosek przysyla wam buziaczki i pozdrowienia zwiedzili dzis Hel, jutro przyjezdza do mojego miasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja wrócilam ze sklepu i idę poleżeć, zaczęły mnie wszystkie mięśnie boleć to chyba na zbliżąjącą się @ i lewy jajnik w sklepie bardzo mnie zaczął kłuć :( Kupiłam jeszcze jeden test, mam już dwa w domu ale chyba nie zrobię, wcześniej dostanę @ :( Ale brzuch anadal mnie nie boli tak jak na @ teraz tylko troszkę prawie niewyczuwalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będę miala jaki długi cykl albo bóle pojawią się tuż przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiii 27
Hej mam pytanko czy picie herbaty rozregulowuje okres? Zwłaszcza picie czerwonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba idę spać głowa mi pęka....piersi mnie bolą, brzuch mnie nie boli, ale czuję że zołza nadejdzie, mięścnie mnie dzisiaj zacz.ęły boleć......i czuję się ogólnie osłabiona....;( A Ty Dziubasku jak samopoczucie???? Walczysz z infekcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii nie mam pojecia wiem,ze herbatka malinowa moze miec zly wplyw na plod ale nie wiem jak z czerwona, ja bym nie pila na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie :) -no może prócz Validoska,która spaceruje po nadmorskiej promenadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina pije caly dzien herbaty jedna za druga z duza iloscia cytryny, łykam wit C a wieczorem zalutuje sobie globulki bede walczyc walczyc walczyc!!! nie poddam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie że jesteście...;) Katii, no właśnie nie wiem jak to jest z tą herbatą pu-erth bo chyba o niej mowisz......ja trochę jej piję podobno w czasie @ nie można a tak nie jest szkodliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku jestem z Tobą ;) bo wiem co przechodzisz miesiąc ponad temu też ją mialam ;( Solidaryzuję się ztoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz upadnę na tym fotelu zmieniam pozycję, sama już nie wiem co ja robię przed tym kompem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×