Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

W tamtym @ też się namęczyłam, kiedyś jechalam do pracy z rana to myślalam, że zaraz zadzwonię, że nie przyjadęale jakos się powstrzymalam i przecierpilam z doświadczenia wiem, że trzeb awtedy bardzo dużo pić aby wypłukać te bakterie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek no sporo , bo to było zaraz po naszym ślubie:) ale co z tego ze sie udało jak za chwle wszystko poszło z dymem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka ja mam przeczucie, że to u Ciebie ten miesiąc..... A ile sie teraz staracie długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym cyklu próbowalismy prawie co 2 dzien wiec mam nadzieje ze sie udalo , ale teoretycznie w tamtym tez mysllam ze sie uda bo pare razy było bez zabezpieczen ale i tak przyszła @, teraz tez mam przeczucie ze przyjdzie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam juz motyle w brzuchy i troche sie stresuje za 1.5h zobacze sie z Validoskiem i jej mezem:P czuje sie jak przed pierwsza randka:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj malutko nas tutaj :) Ja już zjadłam śniadanko...;) zapiekanki z naszego nowiutkiego piekarniczka ;) mniam mniam ;) I idę zobaczyć co u Was, a tu cisza, Dziubasek na spotkanku z Validoskiem....fajnie...Ciekawe jaką mają pogodę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! ja tylko na chwileczke, dzis znów wypad na grila do znajomych :) wczoraj porzadnie sie objadłam, apetyt mi dopisał :) pozdrawiam i miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu jedz jedz , na zdróko , widocznie dzidzia potrzebuje:) ja wczoraj na grillu etz sie objadłam jak prosie , dzis mnie tak meczy zgaga ze zaraz umre chyba , juz od paru dni mnie meczy ale teraz przesadza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka już widzę kolejną zaciążoną ;) Kolejne objawy.....dziewczyno leć po test i testuj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka bo jak ja Cie zaraz kopne to przestaniesz gadac głupoty , żadnej wódki ani wina pić nie bedziesz ,a tymbardziej sama!!!!!a jesli juz to ze szczescia :) test zrobie w poniedzialek jak zdąże , a Ty kiedy robisz , mialas chyba dzisiaj nie? zaopatrzył Cie mąz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zaopatrzył mnie w te testy....mialam dzisiaj testować ale dzisiaj dopiero 30 dzień cyklu....... zrobię jutro.... Już zaczynam być zła na tą całą sytuację i na siebie, że się nakręcam......a mój mąż stwierdził, że za duż o czasu o tym myślę i się napalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno ma rację.....dzisiaj jeszcze do tego głowa mnie zaczęła boleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejko Kobietki ja w pracy ale zaraz po idziemy z m na grila:) a co do upicia sie \"na smutnego\" to ja jestem pierwsza tak wiec malwinko ja na bank sie dziś upiję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj basiuniu ja to już chyba kieliszki szykuję albo z gwinta.....zapraszam jak byś była chętna albo przyjadę do ciebie.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariera
Kobietki zapraszam was na ( www.kobieta.mojeforum.net ) :) :) :) Dołączcie do nas :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Twój mąz ma cos wspólnego z moim:) ciagle mnie ochrzania za to ze przesiaduje na forum i nakrecam sie niepotrzebnie a pozniej jest placz i rozczarowanie. To w takim razie MOCNO bede trzymala kciukasy za Ciebie , a swoją drogę podziwiam za wytrwałośc bo jak mając testy w domu juz dawno bym je zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przestanę już gadać smutki bo kołderka mi groziła, że mnie kopnie, to może nie będę już smuciła...ale basiuniu jakby co to jestem chętna do smutków.....;((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka identyczna sytuacja jest u mnie mój mąż powiedział, że mi poodłącza i pozabiera kable od kompa ( nie mamy laptopa) , abym tutaj nie siedziala, bo już ma dosyć.... Dobrz, że go teraz nie ma, bo już by nademną stał i się denerwował....ale co tam...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co do testu to chyba najlepiej kiedy się testuje z moczu porannego, więc teraz juz i tak klapa.....:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wszystko jest super kiedy się nie planuje i dziwne zaskoczenie wtedy.....Moi znajomi sobie planowali starania za rok...a będą mieli dzidziusia w lipcu....:) Byli bardzo zaskoczeni.....i tak czasami lepiej, jak zechce to będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Jaka u was pogoda babeczki ? U mnie brzydko pochmurno i pada deszcz :( i w dodatku siedze sama w domu :( co chwilke pisze swoja prace magisterska bo obrona juz w lipcu. Moj M dzwonil wczoraj ze ma juz kupiony bilecik :) juz nie moge sie doczekac jego przyjazdu :) strasznie sie stesknilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko Twoj M Ci narzeka ze dlugo przed kompem siedzisz nawet nie masz pojecia jakby chciala ze by mi ktos tak ponarzekał :) juz nie dlugo :) powiedzcie mi jak robicie te suwaczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Inowrocławia, a moj M wraca z Niemiec nie widzieslismy sie od swiat Bozego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku no to będzie spotkanko...ale ja bym nie wytrzymala tyle czasu....:( no to rzeczywiście jesteś dzielna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko a coz mialam zrobic? Czekam cierpliwie i z utesknieniem. Wszystko juz praktycznie mamy wiec pora na dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też wszystko, mamy pracę, mieszkanko niedawno się wprowadziliśmy do naszego nowitkiego tylko dzidzia ;) Ojej jakbym mocno chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×