Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wiola nie mam ani zachcianek ani mdłości nicccccccccc tfu tfu tylko troszku spać mi się chce Koug kochana dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych wieć napewno podsuniesz mi pomysł z jakimś transportem hihi Titku no chopa Twojego to w rezerwie trza zostawić a napewno nie będzie miał nic przeciwko na randewu z moim najukochańszym mężem -koug wyraziła zgode. ide poleżeć na wyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug z tym uzdolnieniem to nie chwal przed zachodem slonca! :D a do Irlandii a co! heheh Dziubuss no bo nam sie na swingowanie zebralo!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł właśnie wróciłam głodna z badań krwi...mam nadzieję, że wyjdą dobre, że to żelazo wzrosło i precz z anemią!!!! a co tam zrobie sobie małą kawke bo usnę, zresztą nie mam wyjścia bo Inka sie skończyła. Któraś pije? Wiola jaka z Ciebie dobra Żona takie wypieki już z rana....:-) Titek w kolejnym cyklu upijemy się tym eliksirem od Koug, i może zobaczymy te 2 kreseczki. Ania_K tez go dostała więc wypijemy w trójkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tituś jasne nie ma sprawy serniczkiem podziele się z wami bedą truskweczki mmmmmm icapuczynko dziubassku słoneczko ja wczoraj sadziłam kwiatki przed domkiem troszke pograbiłam pozamiatałam na chodniku ... i dzis tak oko cieszy ten widok ....ale jakieś psisko położyło mi sie na kwiatkach i klapneły w jednym miejscu cebulko zobacz pocztę... dziubassku czy ja przesłałam Ci swą fotke ??? jak chcesz to podaj m-eila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza mam brac Luteinę przez 3 dni 3 razy dziennie powinnam dostac okres jeżeli nie dostane do przyszłej środy jeszcze raz test:( achh zobaczymy>dziękuje za wsparcie:(Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiaczku odpoczywaj sobie kochana dbaj o fasolkę i oczywiście siebie też cebulko moje kochanie musi zawsze mieć coś słodkiego do kawki ..... pozatym u nas zawsze ktoś jest to coś słodkiego tez musze mieć wzanadrżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia no ja slyszalam ze ten eliksir sie wacha, no ale jesli mamy go i tez wypic to nie ma sprawy!!! moze szybciej receptorki poruszy! Ania na bank musi byc z nami! A co do diety zelazowej, nasza kofana Koug nam na maila wyslala, sprawdzilas? to ja na to ze musimy gdzies na kolonie razem pojechac bogate w zelazowe sniadaka obiadki i zelazowe ciasta!!!! :D jak takie istnieja!!!!! :D :D ja jeszcze czekam na wyniki, czujesz juz 5dzien roboczy a nie sa skompletowane! 😭 ja chce do domu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko dziekuje..... a jednak nie znam sie na tym sprzecie jak wy.... dobrze że umiem wł. kom. ciemna masa zemnie ale nie wszystko trzeba umieć chyba co???? cebulko fotka doszła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolu fotka doszła, wogóle cie nie poznałam:-) Titek dziewczyny cie wkrecają z tym wąchaniem, widziałaś kiedyś w bajkach żeby eliksiry się wąchało...?! nawet w Gumisiach wypijali sok z gumijagód i hop w górę skakali:-) :-) może taki sok nam tez potrzebny co by te bociany złapać za kulosy?:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek ale bym pojechała na takie kolonie, wow!!!rano mleko przypalone z kromą chleba i dżemem (słoik na całą kolonie);-) potem obiadek i kisiel taki rzadki że łyżeczki wogóle nie były by potrzebne;-) Ale co tam posiłki.. najważniejsze są zabawy, wycieczki, zielone noce, wybory miss kolonii, disco, pierwsze pocałunki i randki z chłopakami..;-)hmmmm ale my to co najwyżej możemy jechać do Ciechocinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titek a czemu ja Cie nie mam na Nk? a reszta dziewczyn? ja nie znam waszych nazwisk wiec nie mam jak szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko wiem na kazdej fotce jest inaczej bo inna tapeta i fryz a na dzien dzisiejszy jeszcze doszło pare kilo hahahahaha cebulko dobrze że zaczełaś dziewczynki prosze sie do dawać do znajomych na NK mam was zaledwie moze 5 a gdzie reszta ???? nie lenic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka bo my tu jestesmy Incognito;) dlatego nie ma naszych danych tylko ciiiiiiii :P Wiolusia ja mam cie na NK :* Titek bo zkrejzoluje zupełnie! i wyladujesz ze mna w jednym szpitalu PSYCHIATRYCZNYM ty na zakrecenie ja na inne historie hahahaha moze zamiast szpitala i porodowki zabawimy sie psychiatryka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku wiem, że jestescie incognito, w takim razie wy mnie znajdzcie jeśli chcecie of course:-) w końcu jestesmy w jednej klasie, prawda?;-) ja obiecuje przesłać focie w weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia poszła spac:) nie ladnie tak kolezanki zostawaic:) Koug ale masz miły głosik:):):) ja juz chce do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no kobietki, szybko piszecie, ciekawe co to bedzie u mnie , pewnie wstretna malpa przyjdzie, jak zwykle moja podświadomosć działa Od wczoraj zaczęly mnie boleć strasznie piersi po bokach, akurat byłam u koleżanki, dzisiaj rano to samo, dotknąć się nie mogłam, teraz jest juz lepiej, nie bolą tak mocno. Nigdy tak nie boląły, ale wiadomo co @ to inny objaw, pewnie przyjdzie w piątek i mi zepsuje homor, normalne, nie zdąże nawet zatestować. A mój narzeczony ma w piątek urodzinki ,ale byłby prezent, ajajaj No ale nic z tego, pewnie musze jeszcze troche poczekać, jak moze się udac za pierwszym razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj wekendzik raczej w domciu, moze w piątek gdzies pojedziemy, moja połowica przyjedzie w piątek rano, tak więc moze wyskoczymy do krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku tak Ciebie mam na NK koug volidos cebulke fisię demi .. a gdzie reszta :-):-):-) zmykam szykować objadek !!!! do zobaczyska potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobyczyłam się troszkę i nawet zdążyłam zjeśc naleśnika z mąki sojowej z serem o FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ.jakie to niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelazowa kolonia powiadasz?heh Co do ciasta żelazowego to moze być każde kruche,biszkopt,drożdżowe bo i tak najważniejsza jest blacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a jaki śluzik powinien być, jeżeli jest ciąża, pytam te zaciążone, u mnie dzisiaj jakos taki miały gesawy z takimi grudkami, w sumie zawsze przed 2 miałam taki rzadki, ale pewnie co @ to inny objaw, na tyle moich obaserwacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko przyjelam zaproszenie masz sliczna coreczke uroda po mamie;) chce tez do domku:) anucha chyba powinien byc mleczny ale ja sie nie znam tylko tak wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) U mnie juz lepiej, dziś odpoczywam do popołudnia no i muszę powiedzieć, że widzę światełko w tunelu :) Titek, jeśli tylko masz ochotę do mnie przyjechać w przyszłym tygodniu to nie ma sprawy! Ja w ciągu dnia się nie ruszę za bardzo bo będę miała 3 lub 4 dzieci tak więc pomoc się przyda ;) Już nie moge się doczekać ❤️ Dziewczyny trzymajcie się i miłego dzionka Wam życzę. jutro Wam się weekend zaczyna szczęsciary?? Pozdrawiam serdecznie 😘 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności. Od jutra zaczynamy!!!! Życzę miłych, udanych majówek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudniocha deszcz wisi w powietrzu dzis jedziemy z mezem i kolega na zakupy z wyjazdu nici ale kupimy sobie namiot ogrodowi i krzeselka zeby milo bylo grila robic jak deszcz nas zastanie:P a tak w ogole to gdziescie sie podzialy dziewoje czo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem, posprzatalam i siebie do ladu doprowadzilam, i sad rodzinny na tvn looknelam. Cebulcia tak jak mowisz, nie inaczej, pewnie dziewczyny robia mnie w balona! a tak w ogole to niezly odjazd na topiku! jeszcze przedwczoraj muminki a dzis zmiana na gumisie! no nieeeeeee! ja nie wytrzymam! no laaaadnie!!!! :D:D a wracajac do eliksiru, ja nie myslalam o skakamiu i lapaniu bocianow w powietrzu eeeeeeeeeeee ja ci kochana o innym skakaniu pomyslalam! :p Koug a pojedziesz z nami na kolonie, na ten rzadki kisiel co na lyzke nie wchodzi?! :) Dziubassek psychiatryczny z Toba zawszeeeeeeeeee! :D :D :D :D no to kiedy pierwsza sesja i leczonko? ja stawiam na Gdansk, blizej morza, szybciej \"odplynac \" mozna! :p Anus ja myslalam o tym tyg jak na zwolnieniu jestem, bo pozniej czasu brak... Validosek a Ty kiedy nad to morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×