Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wieczór dobry kochane u ginka oki.wymacana sie czuję.ciąża potwierdzona i wszystko jest oki.macica powększona.kolejna wizyta za 3 tygodnie .będzie cytologia.teraz mam skierowanie na badanka.będzie kuj kuj. :(:( rodzinka powiadomiona:) tesciowa przeszła samą siebie.poprostu po dzisiejszym dniu śmiem twierdzić ,że ta kobieta jest chora psychicznie.nie ma innej możliwości.jej hsało(jedno z wielu) to\"musicie się z tym pogodzić\" jak nie za****be tej baby kiedyś to będzie cud. moja gwiazdeczka chce siostrzyczke.chodzi za mną i truje\"mamo ja też chce mieć dzidziusia w brzuśku\":D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D lece kuknąć na zdjęcia od Validoska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nagadalam z mama a nie dzwonila chyba ze 2 tyg juz sie martwilam ale jest ok:) w sierpniu to ja chyba lece do UK na odwiedzinku mamutki:) ktora jest w UK teraz? Maniu ja mam ciagle bulgoty w brzuchy, i troche gazikow:P:P:P glupia sprawa ale ludzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu odpisalam Ci na maila, bede Wam wysyłała linki do NK bo i tak przesłałąbym Wam te focie bo tylko na nich jesczze jako tako wyglądam:) Maniu Twoje jeszcze nie doszło:( fisia gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fisia, ależ nas przetrzymałaś!!! Duuużą tą rodzinę masz, bo coś długo ich powiadamiałaś ;) a teściowa zajefajna :P No widzisz kochana musisz się pogodzić ztym, że się udało i już no i musisz pogodzić się, że masz taką kochaną teściową :P Najważniejsze że z dzidzią wszystko OK :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z mila checia wezme i blizniaki!!!!!!!!!!!!! heheh no ladnie tu sobie o mnie rozprawiacie! :D Dziubuss jak sie z Ania spotkam i zabrzuchole to wsiade w samolocik i polece na podole! Agi jeszcze bardziej trzymam kciukasy, i wierze, ze za te kilka mcy pochwalisz sie nam tu zdjeciem bambiniusia! odpoczywaj duzo 🌻 wlasnie ogladam Wasze nadmorskie klimaty! no no Validosku ale po buziuni widac ze zabrzuszkowalas! :p zaokraglila Ci sie i wygladasz suuuuper! ok ide ogladac nastepne fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam teściową niekoniecznie w dobre ręce.:D:D:D:D zdjęcia dziewczyny suuuuuuper. Koug kochana czy aby mój suwaczek nie stanął w miejscu????? bo moje dzieczko wygląda dalej jak jaszczureczka a ja wyczytałam ze już jakieś łoko powinno być widać:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordełeczko dawaj dawaj namiary na NK.jak Ci się zwalimy na liste znajomych to koniec:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia popieram Andzie!!!!!!!!!!! Zajefajna masz ta tesciowa!!!! no trzeba sie z tym pogodzic! Ty sluchaj daj mi ja na przeszkolenie please.... oddam po tygodniu a inaczej bedzie kobita spiewac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! zdjecia boskie zwlaszcza pod parasolem piwa ktorego marki nie zdradze... :D I jak sobie tak we dwie stoicie! normalnie bajka!!!! takie swiezutkie męsko! mniam mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś tesciowa już należy do Ciebie bez możliwości zwrotu. a i jeszcze jedno hasło do mnie\"planowaliście czy wpadka???\" a ja\" jak 9 miesięczne starania można nazwać wpadką to niech będzie wpadka\" a ona\" taaaaaa???? nic mi nie mówiliście ze się staracie\" no nie wytrzymam.aaaa no i oczywiście tysiące dobrych rad i przesądów. jak dobrze,że nie widzę tej baby codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! my też staramy się o dzidziusia!!jak narazie pierwszy cykl za nami - negatywny:( za pierwszym razem staraliśmy się z testami owulacyjnymi i po 6 miesiącach się udało teraz też kupiłam testy, ale nie wykryły owulacji:( jestem zapracowaną mamą, więc będę się pojawiała sporadycznie na kafe... pozdrowienka dla wszytskich szczęśliwych posiadaczek 2 kresek i dla staraczek również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania proszę mi tu w tej chwili dać namiary na kołderke bo jak nie to moja fasolcia pokaże Twojej fasolince język:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula śliczny ten Twój Oskarek własnie lukam na focie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sobie fasolki pojęzykuja!!!!!!!!! koffam jak do siebie piszecie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiula a znajdźcie sobie Kołderkę wmoich znajomych :P Wykaż się bystrością, bo inaczej teściową Twą a właściwie Titka wezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ta Twoja teściówka to jeszcze pikuś... Mam taką kretynke w pracy której jak powiedziałam o ciąży (tylko dlatego ze musiałam-w innym razie dowiedziałaby się ostatnia)to zapytała czy planowalismy czy wpadka na co ja jej mówię że absolutnie nie planowałam a ten poj.b do mnie to leć do lekarza im szybciej tym lepiej da Ci takie super zastrzyki i pozbędziesz sie kłopotu....że jej nie pizłam to do tej pory się dziwięale powiedziałam jej do rozumu-o ile go wogóle kiedys posiadała..BO JA TO TY...? Póki co zapisałam się na USG na 16 maja i mam nadzieję zobaczyć moje niestrute przeklętym pasztetem dzieciątko. Jutro mam nadzieję zjeść już normalne posiłki bo dziś jadłam tylko wafle ryżane i piłam herbate. że tez ja się wczesniej nie przyjrzałam temu pasztetowi.Po dzisiejszej akcji śmiem twierdzić że gdyby do jutra nikt go nie tknął to zapewne sam by z tej lodówki wyszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znalazlam Kolderke! hurra! i lista cafe sie powieksza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołdereczko moje zaproszenie na NK już leci do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a ta baba to nie jest jaka rodzina z moją tesciowa??????? napewno jakieś pokrewieństwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeej no dziewczyny , zalałyście mnie zaproszeniami i teraz nie wiem która jest która!!!! teraz przynajmniej wiecie skąd sie wziął mój nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziewczynki mooooje kochane do łóżeczka.jak nie zasne odrazu to obejże jakiś horror. jutro wpadne do Was na kawe około 8.00 dobrej nocki przesyłam buziaczki i fluidki ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jakie bystre dziewczynki :D TYlko teściową postraszyć i już znalazły co i gdzie trzeba :P Buźka dla Was kochane moje. Zawsze poprawiacie mi humor, nawet po tak ciężkim dniu jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak uwazacie jak staramy sie o dzidziusia to z solarki nie zabardzo mozna korzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ciagle piszecie o zdjatkach fajnch, a mi pokazecie:) Ja postaram sie poszukac jakies swoje i wam tez powysyłać, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę Cię bardzo nuczko:) ślij-adres mój widzisz Reszta dziewczynek też powinna mieć adresy swoje w stopkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×