Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

nauczka witam Cię na naszym super topiku .....razem z nami uda ci sie szybko być w ciąży i się nią cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzisiaj nie wytrzymalam i w bocy o 3:30 zaewstowalam 2 krechy jak ta lala po raz drugi ;))))))))))))) Witajcie nowe koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda laseczki-z każdym newsem,przepisem lub fochem się tu włazi-chociaż najmilej są tu widziane newsy o naszych nowych lokatorach :) Nuczka napisz coś jeszcze czym się zajmujesz ile jesteś po ślubie co lubisz oj takie tam ..Jak bedziesz miała ochotę możesz wysłać swoje zdjęcie- dziewczyny w stopkach maja podane maile i na pewno odeślą Ci swoje.Milo wiedzieć z kim się pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo popisałyście.....ja w pracy nie za bardzo mogę bardziej w weekend :) Ale poczytam sobie Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuczka --- wiataj u nas :) z nami szybciutko sie zaciązysz! odwiedzaj nas , pisz z nami a ciążowe fluidki dotrą i do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi mnie nadal bolą są jakgdyby większe...heheeh brzuch troszeczkę pobolewa, nie za bardzo czasami wcale, upławy mialam rano takie białe a później delikatnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nuczka tu jest o wiele lepiej niż na topiku którym byłas, wiem bo sama na nim pisałam. Tu są same krejzolki, rzekłabym wariatki łącznie ze mną:-) zawsze się pocieszamy a wszelkie wątpliwości rozstrzygamy. Idę robić kolacjone:-) zajrze do Was wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi meżulek teraz posiłki przygotowywuje hehe :) i zaraz leci po pomidorki, no cóż zonka musi sie zdrowo odzywiac :) jaka głodna jestem wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to idę gotowac jajka, Fisia tak jadła te jajka i szybko zaciążyła;-) może mnie tez się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a ja mialam straszny apetyt na wszystko jadlam z siebie i za męża w tym cyklu...hehehe (może to pomogło) i wcale nie przytylam ;) A pozatym to pierwszy cykl jak bralam olej z wiesiolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wiem ze leze dopiero trzeci dzien, ale jakos mam taki kryzys, wiem ze robie to dla dzidziusia a on jest dla mnie najwazniejszy na swiecie, ale jakos mnie to lezenie tak dobija. mężulak był cały dzien w pracy, teraz po zakupy pojechał i tak mi samotnie jakos. biore sie jutro ostro za pisanie pracki mgr to przynajmniej ten czas wykorzystam i nie bede Wam marudzic. ale wiecie baby maja to do siebie ze marudza, a kobiety w ciazy to juz wogóle humorzaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też kazali w ostatniej ciąży leżeć i też mnie to wkurzało.Ale może gdybym leżała wcześniej nie zdążyłabym poronić? W końcu (mądra baba) chodziłam z krwawieniami ponad tydzień zanim pojechałam do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko --- ja jajca wczoraj jadłam i sledzie, zreszte te sledzie to juz trzeci dzien z rzedu zjadam, po kaszubsku mniam :) dzis mam na pomidorki ochote :) malwinka --- jedz jedz, ja tez mam apetyt i w ciązy i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam jeden cykl/ Wpiszecie mnie do swojej tabeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą pierwsze pytanie jaki mi zadał lekarz w szpitalu było: ile godzin dziennie pracuję itd.,oczywiście pokiwał głową jak mu powiedziałam,że wiele godzin dziennie i zalecił właśnie leżenie i spokój,więc leż Maniu i odpoczywaj, i nie denerwuj się.Od razu też zalecił miesiąc zwolnienia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- mnie juz po pierwszym dniu lezenia i zwiekszenia duphastonu plamienia ustały, i mam nadzieje ze wiecej ich nie zobacze. w poprzedniej ciazy tez chodziłam z tydzien z plamieniami bo moj ówczesny gin stwierdził ze to z nadzerki mi sie leje bo była zaczerwieniona. w szpitalu potem okazało sie ze ciaza obumrł i zrobił sie krwiak i lekarze stwierdzili ze prawdopodobnie te plamienia były sygnałem obumarcia i moje lezenie czy ew hormony nic by nie zmieniały. Ty tez sie nie obwiniaj, ja juz staram nie rozpamietywac tamtej sytuacji, nie wiem moze cos zle zrobiłam ale to i tak juz nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra zalalam sobie prawa dlon wrzatkiem trzymalam długo w zimnje wodzie i posmarowalam mascia ale piecze mnie mam ndzieje,ze nic mi sie nie zrobi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziekuje za miłe przyjecie, jestescie kochane:).Odrazu zrobiło mi sie lzej na sercu jak poczytałam teksty oed was. Napewno z wami bedzie wesoło, a na tym etapie zycie tego potrzebuje.Juz nie moge sie uzalac. Koug pisze cos o sobie jak prosiłas- ja z mezusiem bede w sierpniu juz 3 lata.Ale tak wogle to razem jestesmy juz z ok. 8 lat( w sierpniu bedzie).To kupe czasu a nie. I dlatego strasznie juz chcemy miec dzidziusua.Ile juz czasu mozemy bc tylko we dwojke.Mysle ze wspomozecie babeczki swoja baby boom siła i ja zaskocze.Pracuje w biurze. Ogolnie to lubiłam zycie, ludzi i wszystko mnie kreciło.Teraz próbuje zeby to wszystko wrociło-juz i tak jest ok.Teraz na week majowy bylismy z mezem w Zakopcu, było cudnie, zrelaksowałam sie i popróbowalismy se co nie co, hihe. A wy tez napiszcie cos o sobie. Zdjecie postaram sie na dniach powysyłac wam i bede czekala na wasze,. Fajnie tu z wami być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKO BOSKA!!!!!!!!!! O JEZISICZKU!!!!! O PRZENASJSWITSZE MOCE!!!! NASZA 🌻 ANIA 🌻 zafasolkowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja cie ja nie moge!!!! Jaka radosc!!!! normalnie lezki same naplywaja do oczu i szczekoscisku dostaje z tego usmiechu co poza uszy wystaje!!!!!!!!!!!!! tak sie ciesze!!!!!!!!!!! G R A T U L A C J E 😘 no Dymeczko ma laleczko czas sie wziasc ostro do roboty! a nie opierdzielamy sie! dziewczyny wchodza nam tu na ambicje! :D Ale jestem szczesliwa! Validosku biore mdlosci! dawaj dawaj! o mam!... no rzeczywiscie niezaciekawe uczucie bu... o wiruje w zoladeczku! hihihih :) :) :) Koug Ale Ty masz kochana rece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaszpirowski sie chowa Ci do buta!!!!!!!!! Ty jakies czary mary studiowalas czy co? jak nie Fisia mnie zaskoczyla to teraz Andzia! co wyscie na tym spotkaniu robily co??????? czyzby material w proboweczkach wymienialy? :D :D :D Cebulcia poszlym my w te pole z Fisia i w polu zem zostaly!!!! Fisia bystra w gierkach zrecznosciowych cmyk i bocka za kulosy chwycila a my gdzie mamy? NAUCZKA witaj z nami, bedzie Ci z nami dobrze, tez przyszlam tu z takiego mniej przyjemnego topiku, ale tu odnalazlam co szukalam... krejzolki na smutki, na głupotki, haluny, kawy, sniadania, mldlosci, cyklu opozniania i mase innych roznosci niedoopisania... pobedziesz i sama sie przekonasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedna kreska ,załamałam sie , byłam pewna ze sie udało , pewnie po tym poronieniu cos mi sie poprzestawiało i teraz beda problemy , ide bo mam doła i jestem zła na cały świat i rozgoryczona dlaczego takie menele mają po 20 dzieci i nie moga im zapewnić szczescia jak ja nie moge nawet jednego wrrrr, sorrki ale musiałam sie wyzalic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuczka --- ja w sierpniu tego roku obchodzic bede pierwsza rocznice slubu :) z męzulkiem mija nam juz niedługo bo 15 maja 9 lat znajomości, znamy sie ze szkolnych czasów i czały czas razem sie trzymalismy i teraz jestesmy mężem i żoną :) koncze teraz studia i mam nadzieje ze w lipcu bede bronic prace mgr, najpierw musze ja napisac haha :) dziubasku --- trzymaj w zimnej wodzie, nie wiem jak mocno sie oblałas ale moga byc babelki i moze troche Cie bolec oj :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko --- Ty mi sie tu nie waż załamywać, głowa do góry, zobacz ile z nas Ci teraz fluidki przekaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolderka Przestań się martwić,nie w tym to w następnym miesiącu zajdziesz.Ja teraz tak do tego podchodzę,cierpliwie znoszę co mi los przyniesie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolderka Przestań się martwić,nie w tym to w następnym miesiącu zajdziesz.Ja teraz tak do tego podchodzę,cierpliwie znoszę co mi los przyniesie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mocno sie oblalam ale juz pod kontrola myslalam,ze mi reke wypali... ale co tam taki pikus tutaj takie wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania 23 - o to ty tez masz długi bagaż doswiadczen z jednym facetem hihe.Dlatego mi strasznie juz brakuje dzieciatka:) .Ja mam roczniece trzecia - 6 sierpnia a ty? O to ty w tym roku obrona-poradzisz se na pewno.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×