Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubuss nie spieklam sie na muzina tylko na indianca! sorka komp byl kupowany przez core i nie zostalam poinformowana... ale juz jestem! i na ta reke bidulko to zimna woda i ogorek z lodowki najlepszy wyciagnie woge zrobi sie bombelek a zaczerwienie lekko ustapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuczka --- nasza rocznica jest 18 sierpnia :) co do obony to sie nie boje bo to juz moja druga bedzie, po 3,5 roku braniłam prace inzynierska :) tylko leń mnie na pisanie wziął ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wklejam tabelkę... boję się trochę zapeszać ale mam nadzieję, że będzie dobrze a i Malwinko pozwoliłam sobie wpisać przybliżoną datę Twojego porodu, gdyby coś było nie tak to daj znać :) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......4 cykl....13.04 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie...............................1 cykl....18.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata......ciąża.......31.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża.....11.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Validos27...............Blanka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane, tabelka wyraźnie wskazuje na to, że zafasolkowane wygrywają:-) Titek łapmy kurna wszystkie ptaki:-) moze trafimy w końcu na boćka:-) Ania a teraz zdradź nam co tak naprawde zrobiłaś z eliksirem Koug, ha?;-) wy tam miałyście chyba ładny trójkącik na tym spotkanku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz lece spac, choc wyspałam sie w dzień :) staraczki zaciągac mężów i do dzieła :) a ciązóweczki do łózia pa lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z moich starań na 5 dni nici,bo mojego m. nie ma.Dziś 17dcyklu i pewnie w tym miesiącu się nie uda.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! ale mi sie błogo spało...... a tu budzik i trzeba wstawac:P chetnie bym go wywalila ale coz kolejny dzien rozpoczety zaraz sie zbieram do wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU KOCHANIE G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️ jejku jak się cieszę.ale idziemy jak burza hihi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nuczka Witaj na naszym szczęśliwym topiku Dziubassek.schering.basiunia.yennyfer.cebulcia.goooosha.majek.Tituś.anucha.wiola.robur.kołderka anna6889.iwona,pszczolka.nuczka dla Was kochane ciążęowe fliuidki*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** wkurzyłam się wczoraj jak diabli.poprosiłam tescia ,żeby przyjechał po mnie do lekarza(lekarz w innej miejscowosci) tesciowa mnie wzieła do kuchni i pyta\"czy coś niepokojącego się dzieję ze do gin idziesz?\" ja mówie \"nic się niedzieje poprostu babcią bedziesz\" a tesciowa na to \" no własnie jak byliśmy na pierwszym grilu to obserwowaliśmy Cię bo nam sie wydawalo ze w ciążey jesteś\" Ku**wa gril był wtedy jakieś 4 tygodnie temu.Ja nie wiedziałam ,że w ciązy jestem a te wróźki pier***lone już wiedziały.dobra rada dziewczyny zamiast kupować testy proponuje spotkanie z moją tesciową i jej resztą dowiecie się ze jestescie w ciązy jeszcze przed zapłodnieniem spadam mała odstawić do przedszkola.zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, wczoraj wieczorem nie mogłam tutaj wejść...;( Kołderka nie załamuj się będzie dobrze trochę cierpliwości i głowa do samej góry, napewno Ci się uda....... Ja nadal mam tylko małutkie upławy, może ta pani ginekolog dobrze mowila z moja nadzerką, że lepiej wyleczyć, a później się starać abym nie miala komplikacji.....Mialam robioną w styczniu i czekalam ponad słuchajcie 6 tygodni...az mi się dobrze zagoi poszlam na kontrolę i powiedziala, że już jest dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w 2 cyklu się udało jeszcze czekam na wizytę ojej jak ja się boję ;( tej wizyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia zmykam do pracy dzisiaj troszkę później wychodze!!!! Pozdrowionka, słońca i ciepełka ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu --- rozumiem co czujesz a propos tesciowej, nie wiem czy czytałas moja wypowiedz z 2 str wczesniej o tym jak moja psiapsióła z narzeczonym powiedzieli wszystkim na grilu o tym ze jestem w ciazy i dostałam plamien i ze dlatego nas nie ma. (bez naszej zgody zeby nie było!) chodzi o to ze tez chodziła i do wszystkich mowila ze juz od ok 2 tyg miała takie przeczucie, ze jestem w ciazy. fisiu mnie tez wkurza to jak ludzie tak gadaja, chyba po złosci jej powiem co mogłas 2 tyg temu przeczuwac skoro raz ze mało sie widziałysmy (bo tylko raz w tym czasie), a dwa ze sama sie nie dawno dowiedziałam, przeciez nie musze mowic ze wczesnie testowałam, co nie??? dodam ze było i jest mi cholernie przykro, bo ja od zmysłow odchodziłam ze palmie o oni kurwa sobie senscje zrobili. niezle co??? to moja przyjaciółka ale nie mam ochoty z nia po prostu gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu bierz poprawke to przeciez tylko tesciowa;) mam pytanie moze głupie ale nie pamietam juz zbyt dobrze ktore dziewczynki zaszly u nas w pierwszym cyklu staran? boje sie,ze bede sie starala miesiacami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek --- ja w poprzednia ciaze zaszłam w pierwszym cyklu nie uwazania i kochania sie w dni płodne, tyle ze wtedy miałam nastawienie ze jak sie uda to sie uda i nie byłam sciśnieniowana, wiec od razu zaskoczyłam. w ta ciaze zaszłam w trzcim cyklu staran, nie uwazam ze to było jakos długo ale dłuzył mi sie ten czas, tym bardziej ze celowo kochalismy sie w odpowiednie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gratulacje Malwinka i Ania - super. Ja dzis miałam sen - ze test robiłam,ale wywaliłam przed sprawdzeniem wyniku, a potem w śmieciach grzebałam. I były dwie kreski,ale mnie sny sprawdzają się na odwrót... :-( Poztaym buziaki dla reszty. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się. własnie wrócilam z przedszkola.mała wstała do góry du**ą i całą drogę buczała ze ona chce to i tamto ze ja jej kiedyś powiedziałam to i tamto.ojjj ciezki dzień ma moja córa dzisiaj Mania ludzie są mało delikatni i chamscy.ja pochwaliłam się kilku osobom ,że zaczynamy staranka nad rodzeństwem dla małej.i teraz nic innego nie słyszałam jak \"no i coo??? jesteś w ciązy\" przez te 9 miesięcy starań non stop te same pytania.dali by sobie na luz.dla mnie to nie bylo wesołe teraz jak zaciążylam to nikt się nie pyta :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby:-) jak ja nie cierpie wstawać, Mała juz w drodze do przedszkola z tatusiem a ja chetnie położyłabym sie jeszcze a tu dupa do roboty trzeba isć:-( robie Inke? i ptasie mleczko do tego, albo jak któraś woli to ogóreczki małosolne własnej roboty:-) Dziubasku ja zaszłam w dwie ciąże za pierwszym razem, M. smieje sie czasami że Nadie to sobie sama zrobiłam;-), ale nie wiem czy teraz po stracie bedzie tak łatwo, bo staralismy się tak porządnie 1 cykl i nic. Ale teraz wznawiamy staranka:-) może ty też już powoli zaczynaj staranka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja jak nigdy już śniadanko szamam :) Ciekawe skąd ta zmiana ;) Dziubassku w pierwszą ciążę zaszłam zanim jeszcze na dobre zaczęliśmy się starać :P a teraz udało nam się (mam nadzieję) w drugim cyklu. U nas chyba Avinion zaciążyła w pierwszym cyklu. Kochane na ludzkie gadanie niestety nie ma lekarstwa, ja tylko czekam kiedy zaczną gadać bo tu jest gorzej jak w małej wiosce, wszyscy wszystko wiedzą a nawet więcej wiedzą o Tobie niż Ty sama. 😘 dla Was P.S. Cebulcia eliksirki Titowej i mój leżały sobie grzecznie (a może i niegrzecznie :P ) w szufladzie stolika nocnego i czekały na spotkanie z Titkiem, więc są jakieś magiczne... jak cała nasza Koug :D Teraz muszę szybko przekazać je Titowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mnie pocieszylyscie troszke bo jak zaczynam o tym myslec to mam czarna wizje kiedys myslalam,ze chłop dotknie a ty juz brzuszasta:D macie jakis złoty srodek na szybkie zajscie:> pytam tych ktorym sie udalo tak szybciutko jakies techniki?sposoby? podzielcie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przyznaj się ,że chociaż powąchałaś ten eliksir:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia no włąśnie nieee!!! Dlatego uważam że są takie magiczne :D Czekałam na Titka, myślałam, że razem sobie chlapniemy a potem siup a tu niespodzianka :) Dziubassku ja żadnej techniki nie stosowałam. przypierwszej ciąży to było wielkie uczucie i pożądanie (planowaliśmy starać się w następnym cyklu bo tyle co tabsy odstawiłam, ale nie wytrzymaliśmy a innego zabezpieczenia pod ręką nie było) a teraz też wrzuciłam na luz - co ma być to będzie no i wyszło jak wyszło :) Tobie też tego życzę 😘 i nie stresuj się tak bo jeszcze się psychicznie zablokujesz zanim w ogóle zaczniesz staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca topik
Dziewczyny po poronieniu bez zabiegu po ilu cyklach zaczęłyście się starać? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to teraz nam pic tych eliksirów nie wolno.bo to z %:D:D:D:D:D:D a gdzie Validosek???? zdjęcia kochana nam miała przesłać. a koug???? śpi???? halooooo żono mojego męza.nie spać mi tu proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Fisia, teraz nie dotrzymam towarzystwa Titkowi, no może tylko powącham tak dla lepszego przebiegu ciąży :D Powiem Ci,że choć to moja druga ciąża to chyba świruję ciągle wydaje mi się że zaraz dostanę @ i sama nie mogę uwierzyć że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moja to też druga ciąża a wiesz czego się boje????? co powie rodzinka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja to mam rodzine pierdzielniętą to zaraz będą zebrania i narady rodzinne zeby obgadać moją ciąże. mojej tesciowej jak wczoraj powiedziałam to mine miała taką jakby ona moje dziecko miała wychowywać. marudna jestem? czy mi się wydaje?????:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aniu K. gratuluje!!!!! Nuczka WITAJ! No wiesz Mania23 ciążóweczki to tylko lulu mogą? :( Okrutnico :P Kołderko nie załamuj się ja swoje fluidki już ślę, więc w następnym cyklu musi się udać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Popieram fisie** Gdzie zdjęcia od Validoska? :( A Ty kochana się teściowa nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitalku😘 ja tam teściową mam głeboko w .......... validosku halooooooooo dziewczyny mam treme przed wizytą u ginka.chyba mi wali na łeb:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Kochana koug mi zrobiła suwaczek.wkleić go już ???? czy jeszcze nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×