Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość
fisiu trzymam kciuki za wizytę u gina a suwaczek na pewno można już wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK🌻🌻 fisia to twa teściowa leprza niż jasnowidz..... ma rędgena w oczach ;-);-) wcinam teraz sniadanko by broń boże nie schudnąć i popojam kawką a tak wogóle to czekam na @ jak na zbawienie a tu cisza powiem wam nowinkę wczoraj moje kochanie oznajmiło mi że jak nie dam mu d***y to on idzie na lweizne ..... a ja mu na to masz me błogosławieństwo ale potem nie nażekaj dziubassku ty biedulko jak nie na solarce sie spali to wrzątkiem poleje daj łapkę podmuchamffffffffffffff..... lepiej już fisia dzieki za fluidki .. przydadza sie ale jeszcze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Ty się tu od fluidków nie odganiaj:P trzeba łapac na zapas . ales Ty udana.a zdziwiłabyś sie jakby chłop na lewizne poszedł.Chłop to taki dupcyś gadulec.dużo gada mało robi.ciekawe czy by poszedł na lewizne:D:D:D:D:D:D ide się szkować do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo jestem!! zdjecia beda wieczorkiem!! wczoraj spadłam! jakies przesilenie miałam :) ale dzis oki wracam do formy i wreszcie do pracy! mam zakonczyc miesiac a wczoraj nie dałam rady wiec dzis tone w papierach:) Fisiu:) trzymam kciuki za wizyte ja mam za tydzien:) ale juz sie stresuje:) Aniu K cały czas mam buzie usmiechnieta :) na takie wiesci od Ciebie:) co do tesciowej to zobaczymy co moja czarownica wymysli:) jedziemy w piatek:) ale juz ma dosyc jak sobie pomysle! bratowa ostatnio przez telefon powiedziała ze co musimy zmienic klimat zeby zajsc w ciąże:( ze po to jedziemy nad morze!! szlak mnie trafił!!!!!!!!! zero wyczucia i taktu!! koszmar!!!! a teraz jedziemy do nich na komunie i bedzie zaraz co taka jestem blada i ze przytyłam! wrrrrrr najchetniej nie jechała bym ale to meza chrzesniak wiec cóz nie mam wyjscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiaczku napisz nam co powiedział lekarz trzymam kciuki bardzo bardzo mocno i nie stresuj sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K gratulacje!!!!!U mnie niestety niewesoło...W nocy dostałam krwawienia...Bylam w szpitalu,powiedzieli,ze nic się nie dzieje złego z dzieckiem ale nadal krwawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia a która mu zrobi tak dobrze jak ja ..... :-0:-):-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi wypoczywaj i badz dobrej mysli bo bedzie dobrze trzymam kciuki za ciebie maleńka kruszynke dacie rade myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Validosku,tak bardzo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi słonko wiem co czujesz!! nie stresuj sie to nie pomaga dzidzi! lez i wypoczywaj jak najwiecej:) a na pewno wszystko bedzie dobrze:) bo musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dziękuję. Trzymaj się kochana i duuuużo leż trzymam kciuki żeby wszystko było OK. A może warto się skonsultować z innym ginem, skoro nie przechodzi to krwawienie? 😘 dla Ciebie Fisia jak wrócisz to zaraz daj znać co tam słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny jesteście kochane!Chyba pojadę jeszcze raz do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi kochana trzymaj się ciepluśko.będzie wszystko dobrze.odpoczywaj duuuużo. Vaidosku ja tez mam spanie na całego.nie przejmuj się gadaniem innych.mnie też mówią ze upasłam się i wiesz co.... mówią to osoby które same mają kompleksy i nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bratowa jeszcze nic nie wie ani tesciowe! wie ze sie stramy i dlatego powiedziała ze wyjazd nad morze celowy zeby zaciążyc:) wrrrr jak ja tej kobiety nie lubie!!!!!!!! ale bedzie miała klina zabitego ze nad morze pojechałam dla zdrowia dzidzi:) a nie zeby zajsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku przestań brać dosiebie to co mówią inni wszyskich martwi to co dzieje sie u kogoś a nie widza co maja przed własnym nosem...a jak powie Ci co jestes taka blada to powiedz ze klimat na tej imprezie ci nie służy ... zobaczymy co powie i jej na złość usmiechaj sie i dobrze baw zobaczymy czy bedzie kometować ...... a po drugie mysle że takimi pustymi ludzmi nie ma co sie martwic głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nio nic innego jak lezec i trzymac nozki w gorze moja mama w ciazy 9 lat temu musiala lezec tak cala ciaze w domu a najgorszy poczatek bo zarodek byl nisko i mogl wypasc:( ale mam duzia siostre:P trzymam kciuki za ciebie Validos sprzedaj jej kuksanca we wścipskiego nochala;) ale mam od kilku dni bulanie w brzusiu hahaha bul bul bul bul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku z takim myślenie nie zgniniesz hahahaha i tak trzymaj Koug jak tam dzidzia mocno kopie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi trzymaj się kochana, musi być dobrze🌼 jak krwawienie nie minie idź do innego lekarza. Dziewczyny ja na szczęscie mam teściów ok, ale jakby tak nie było to miałabym w nosie to co o mnie by mówili. Nie raz Teściu potrafi mnie rozbawić tekstem że Nadia to taka mądra i zdolna dziewczynka, chyba po Chrzestnej. A matka to co z pierwszej łapanki????????!!!!!;-) olewam to niech se mówią, choć nie raz delikatnym podtekstem powiem co o tym myślę:-) ahhhh zrobie sobie czaj, pije któras? ogórki zjadły???? po co je robiłam, ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia ja właśnie skończyłam pić herbatkę owocową i wszamałam 2 cukierki i batonika, noo nie powiem przekąsiłabym ogóreczka... zostały jeszcze jakieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ---- słonce rozumiem co czujesz, dużo leż i wypoczywaj. jeśli krwawienie nie będzie ustępować to pojedz jeszcze raz. i na pewno mysle ze przynajmniej przez najblizsze 2 tyg (to pewnie minimum) mozesz zapomniec o pracy i o wszelkim wysiłku. trzymaj sie słonaczko, jestesmy wszystkie z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital --- z tym lulu to ja przez własny pryzmat napisałam i tych nieszczęsnych plamień które miałam w sobotę, bo gin powiedział ze na razie to do konca I trymestru o seksie zapomniec mozemy a potem co dalej to sie okaze, ale damy rade dzidzia najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ależ Maniu ja rozumiem i tylko tak się z lekka słówek czepiam :D i masz rację siła wyższa dzidzia na pierwszym planie a jak się człowiek wypości to też nie umrze chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital --- ja to sobie radze, ale mężulkowi współczuje :) a jak Ty sie czujesz??? bardzo dzidzia kopie?? juz masz blizej jak dalej, chodzisz do szkoły rodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sobie zarezerwowałam wczasy w sierpniu i ani myślę leżeć,gdybym zaszła w ciążę.Tym razem musi być dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×