Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

fisiaczku ja musze wyglądać na złośnice .... wyobrażcie sobie że wstawilismy samochód do warsztatu na przegląd a te dupki słuchali sobie muzyki tak długo żer wyczerpali akumulator i przy wymianie kiedy zakładali jakiś swoj akumulator cały komputerek sie rozregulował ... i dzwonia do nas na drugi dzień że immobilaizer padłi i musimy kupić nowy albo auto zabrać na lawecie do serwicu bo załączyły sie wszystkie blokady immobilaizera dobrze że opanowali alarm...... no to wtedy nie wytrzymałam i wybuchłam ... szkoda że mnie nie widziałyscie moj brat był w szoku a mojemu M wyszły oczy na wieszk i tylko sluchał a finał jest tak i ze to warsztat pokrywa koszty założenia nowego modułu a na koniec powiedziałam żeby sie modlili by wszystko działało .. bo inaczej cienko ich widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola musze ci przybic piatke:) masz racje w warsztatach tak zdzieraja i oszukuja ,ze najlepsza metoda jest trzymac ich pod pantoflem! bardzo dobrze zrobilas i brawo dla ciebie!!! narazaja czlowieka na koszty i maja satysfakcje,ze ludzie daja sie nabra zobaczyli babke w spodniy i mysla,ze "blondynka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i same widzicie .. jak sie nie stresować jeszcze do tego wszystkiego nie mam @@@@@@myślałam że po tym wulkanie złości zaraz będzie leciec a tu du***a cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku ale to warsztat sprawdzony a jednak odwalili fuszerkę jak byś tam była byłam w spodnicy ale z rozporkami i mysleli ze mi ciemnote wcisna i naciągna ale to nie zemna hahahahaha... maja doczynienia z farbowana blądynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validku ja tak pojadłam wczoraj kaszy-że kto wie czy i dzis sie nie skusze.A powiem Wam ze konkurencyjnie byl kurczak z ziemniakami i surówką a kaszy tylko Ola nie zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia --- to Ty sie wczesniej zafasolkowałas niz ja i Validosek skoro Twoja dzidzia ma juz 8 tyg :) Validku --- ja mam termin na 23 grudnia ty na 25-26 i Twoja fasolka starsza od mojej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola --- nie dziwie sie ze jestes wkurzona, tez bym była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania no tak jakoś wychodzi.kiedy miałyscie lasencje oststnie @???? ja 14 marca a nie pmietam momentu zafasolkowania bo nie kontrolowałam kiedy owu była:) boszeee jaka ja sie czuje dzisiaj niedo***ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola wcale się nie dziwie ze jesteś wkurzona(delikatnie mówiąc) j bym tam Sajgon zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia --- to sie zagadza :) ja oststnia @ miałam 18 marca, tyle ze ja juz 26 dc testowałam, bo nie mogłam sie doczekac ew spozniania @ :) dlatego pewnie wczesniej poinformowałam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do tego wszystkiego odczówam że moje cycusie robią sie jakieś wrażliwe aaaaaa co bedzie to przyjme z wielka radoscia dziś na wszelki wypadek nie ide na USG nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do Was, robię przegląd w necie kosmetyków na rozstepy i zastanawia mnie jedno, ze prawie wszedzie jest napisane stosowac od II trymestru, lub o 4 miesiaca tzn ze nie wolno ich stosowac wczesniej??? mezulek mnie meczy bym juz sobie jakis wybrała to on mi pojedzie i kupi, ze lepiej wczesniej by przygotowac skóre, tym bardziej ze mimo tego ze jestem bardzo szczupła podczas dojrzewania dorobiłam sie rozstepów na udach własnie od zmian hormonalnych. co Wy o tym myślicie??? aha mysle o tym kosmetyku http://www.sklep.eris.pl/p760-pharmaceris-foliacti8482.krem.zapobiegajcy.rozstepom.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola --- ile Ci sie @ spóźnia, moze stestujesz??? nie ze namawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyniki troszku sie poprawiły:-) żelazo tak po środeczku:-) TSH wyszło mi 0,58 bardzo się cieszę :-) ważne żeby było bliżej 1 niż powyżej. zakupiłam nowy zestaw magnezu, żelaza i kwasku foliowego. Bo żebym nie wiem ile tych soczków ,wątróbek, szpinaków jadła to i tak wole uzupełniać przez te miesiączki w których się wykrwawiam jak zarzynane ciele;-) robie czekolade, a i zamiast ciastek serwuje orzeszki i migdały, jutro znów będą ogóreczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu mnie sie wydaje,ze te wszystkie specyfiki na rozstepy czy cellulit to pic na wode ja stosuje juz od m-ca a wielkiej poprawy nie widze:O moze z tych drozszych i pewnych firm rzeczywiscie cos dziala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek święta racja:-) jeśli ktos nie ma naczynkowej skóry to lepiej robić cześciej piling na udach by skóra była jędrna, a te wszystkie specyfiki to przereklamowany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka kopne Cię za te ogórki małosolne.od wczoraj o niczym innym nie mysle tylko o ogórkach.dobrze,że mam w domku korniszony.własnie nimi sie pocieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja zamawiam kremy z Mustela! kolezanki uzywały i bardzo zadowolone:) ja póki co mam Fissan i oliwke:) ale po wizycie od gin zamawiam kremiki:) a co do terminu stosowania to kolezanki uzywały wczesniej od 9tc:) i mówia ze lepiej wczesniej:) zapytam we wtorek lekarza to Ci powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wierze w kosmetyki cud, ale mysle ze dobre nawilzenie i natłuszczenie skóry na pewno nie zaszkodzi, poza tym jak nie bede stosowac i sie zrobia to powiem sobie kurcze mogłam cos kupic, a jak mimo stosowania sie zrobia to stwierdze ze taki moj urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania dopiero 3 dni .. ale od poronienia co miesiąc mam inaczej a co naj gorsze to nic nie odczówam na @jak kiedyś a w kwietniu powiem prawde że wcale nie uważaliśmy tylko na MAXA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vali FISSAN???????????to coś z rodziny fisiowatych?????:):D:):D:) wali mi koug gdzie sie szlajasz???? titus strajkuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIU co do kosmetyków cud ... to czy takie są ???? ale zawsze jakieś nawilżanie balsamy sa wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola --- ja powiem Ci tak jak sie orze to można cos zasiać.... :) takze zawsze jest szansa :) ja po poronieniu tez kazdy cykl miałam inny bodajże 37 dni, 36 dni i 28 dni i potem juz zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia lepiej być szczęśliwym jak ponurakiem Mania na testowanie to zawczesnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validku --- ja tez słyszałam ze mustella jest skuteczna ale droga i zeby był efekt to 2x dziennie stosowac trzeba a pewnie wtedy to 2 flakoniki na miesiac starcza :( i zastanawiam sie bo to juz powazniejszy wydatek ehhh, dla mnie ten fisan jest za tłusty i mysle o tamtym erisa co link wczesniej wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania napewno tak było by cudownie ale sie boje juz jak pomysle a w głebi serca jest nadzieja że teraz bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×