Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A ja właśnie z mężulkiem zjedliśmy paszteciki i barszczyk z buraczkami do popicia ;) Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już ciasto na pizzę rośnie farszyk już gotowy zaraz będzie wyżerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie co innego niz szczawiowa to poprosze bo nie przepadam;) wrocilam z centrum i zakupilam siostrzyczce prezencik na komunie:) przykro mi,ze mnie z nia bnie bedzie w tym waznym dniu ale coz... odbijemy sobie niedlugo:) zaraz ide cos zjesc bo pada z nog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się piecze ciasto urosło, farszem obłożone ;) Dziubasku zupa szczawiowa jest pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko wpadłam w odpowiednim momencie.poproszę kawałek pizzy. dbam o Twoją figurę więc \"troszkę\" kcal wezmę na swoje bioderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak z tą szczawiową ? bo teraz mogłabym coś wszamać :):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina ja nie cierpie szczawiu i ogolnie zup z malymi wyjatkami tak samo jak ryby nie tkne. poprosze pizzy kawalek:) z checia wtrynie:) Fisia teraz masz jesc za dwoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki::) mojego wczoraj nabrało na zakupy i pdałam tuz po nich:( on sobie kupił koszule a ja nic nie znalazłam:( a zostałam ciocia:) Laura 23-05-08, 3600 i 56 cm:) jutro idziemy w odwidziny:) kupiła piekny kompecik na lato:) hmm rzeczy na dzieci sa boskie:) chyba sie musze wziasc za jakies porzadki bo wieczorem nie mam siły:( i konczy sie tak ze zostaje wszystko na rano:( mezus wczoraj zrobił pyszny obiad a mnie co muliło i dziubnełam tylko troche tak to ze mna jest:) po południu jade do kolezanki na wies:) hmmm chyba tylko ona opije moje imieniny:) bo mi zostaje soczek:) miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko laseczki :):-) Cóż tu dzisiaj takie pustki ? Mam dla Was wiadomość. Zrobiłam dzisiaj rano testa ................. Nie potrafiłam dotrwać do niedzieli . Kreska tylko jedna 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29 Czym dzisiaj częstujesz ? Jutro jedziemy z mężem na komunię i wieczorem czeka mnie " produkcja " sałatek. Sama chciałam pomóc i dlatego już nie mogę się doczekać, bo lubię przyrządzać smakołyki w kuchni ;);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę,że możecie bez mdłości pogadać o jedzeniu...W okolicy brzucha już nie jestem płaska tylko znów wklęsła,martwię się czy dzidzia prawidłowo rośnie,a wczoraj zaczęliśmy 3 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM jestem padnieta czuje się jak by mnie ktos przejechał wszystko mnie boli z nosa leci jak z kranu łzy z oczu zatkało mi uszy słysze tylko szum jest mi zimno kurde dawno tak sie nie przeziębiłam ale dzięki Bogu Angeli przeszło męzusiowi tez sie poleprzyło teraz ja stękam ......:-(:-(:-(ide do łóżeczka bo jak głowe schylam to chce mi ją rozsadzić a katar wcale sie nie mówi ...żYCZE WAM DUżO ZDRóWKA jedno wam powiem jecie takie pysznośći a ja i tak bym nie czuła smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wszystkiego naj naj naj lepsiejszego:D duzo zdroweczka dla was dwoje❤️ spelnienia wszystkich marzen:) rowniez tych zawodowych;) moc usciskow🌻 z okazji imieninek;) ja odpoczywam maz robi gulasz:P mniam mniam:) gardziolko cos mnie boli buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku Ty to masz tego męża niezłego kucharzyka..;) Mój w sumie też farsz do pizzy robił..;) Co najlepsze on sam wczoraj jadł ją ja zjadłam pare kęsów i mdłości nastały...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak mi się chciało tak pięknie wyglądała ;) sama cisto mięsiłam i wogóle ale niestety :( Dzisiaj za to sobie odgrzałam na śniadanko i zjedliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem co dzisiaj upichcę ;) Mam jeszcze zupkę szczawiową bo wczoraj nie przyszłyście i tyle zostało ;( Ale w sumie się cieszę bo też mam na nią ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja poproszę talerzyk .:):-) Jeszcze pół godziny w pracy i spadam do domu na obiadek. A dziś filety z kurczaka z warzywami mniam :D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta te które są w ciąży??? Od kiedy pojawia się ten pasek do pępka???? Ja mam taki krótki na razie nie wiem czy to to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×