Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

teraz 41 tydzień wg usg- na 23 miałam termin, w środe mamwizytę u położnej, wiec jak sie do tego czasu cośnie ruszy to wtedy sie mną dopiero zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, moze maja inne w zastepstwie. Qrde gdybym wiedziala,ze bedziesz miala problemy to nazbieralabym lisci i wyslala je do Ciebie..a teraz to juz za pozno , bo zanim dojda to Ty juz sie 5 razy zdazysz "rozpakowac":D Dzidzia wybrala sobie odpowiednia date i czeka na ten dzien:P a moze to data urodzinek ciotki z zakopca:D hehe i amerykanskiego dnia niepodleglosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie 4 lipca są też imieniny Juliana-a tak właśnie ma mieć na imię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania słodkich snów:) Demi w takim razie odpada:> nie moze byc tak,ze bedzie miec imieniny i urodziny w jeden dzien, bo dostanie mniej prezentow:>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, maz wrocil..musze uciekac zanim mnie przylapie:D dobranoc:*:*:* odezwe sie rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, Znikam na weekend, więc przeczytam w niedzielę wieczorem co napisałyście. Jedziemy zaraz po pracy do babci i nas nie będzie. NIe chce mi się wychodzić z domu:( najchętniej bym poleżała włóżeczku... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia:) zbieram sie wlasnie do mojego obozu pracy i az mnie brzuch z nerwow boli..pozniej ide do lekarza po te wyniki, mam nadzieje ze wszystko dobrze wyszlo. Dafodilek ale Ci dobrze, ja to juz zadnej babci nie mam:( milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobitki Demi melduj się.wzięły Cię dzisiejszej nocy bóle czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza666
bardzo bym byla wdzieczna gdyby ktos potrafil objasnic mi moje wyniki ,staram sie o dziecko i nie jestem pewna czy bede mogla zajsc w ciaze jeden ginekolog mowi ze tak a inny ze nie pomozcie FSH 42,57 mIU/ml E2 106.9 pg/ml bede wdzieczna za kazda pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaglądam z samego rana :) dzis nie ide do pracy :) i sobie troche plezec mam zamiar :) no a potem spratanie mnie czeka brr... tygodniowego bałaganu zrobiłam na sniadanie twarozek z dodatkiem smietanki i rzodkiewkami, mniam.... pyyycha :) która chce?? mam całą michę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie martw sie ja przez prace tez stracilam nerwy no i jestem na lekach bo inaczej sie nie da... tez chce jak najszybciej zaciazyc bo juz nie moge sie doczekac dzidzi a i w pracy nie chce juz siedziec, szkoda zdrowia! takze jestesmy tej samej mysli:) Demi🌻 Ela milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... jeszcze nie weekend. Wczoraj miałam iść po eliksirek i co, zadzwonili z mojej nowej pracy, że umówili mnie na badania wstępne i musiałam jechać. Cały dzień mi to zajęło, a zła byłam :( We wtorek pierwszy dzień w nowej pracy... Dawno tego nie robiłam, czuję się jak przed pierwszym seksem. Ciekawe czy wrażenia będą podobne, hi hi :P Trzymajcie kciuki :) Mniam, taki twarożek z rzodkiewką to bym zjadła. Wiecie co, w poprzedniej pracy też strasznie narzekałam na mojego prezesa. Atmosferę wprowadzał psychiatryczną. Dziewczyny płakały a ja z nim walczyłam. Wymyśliłam sobie, że idealnie będzie zajść teraz w ciążę bo stała umowa, dobre wynagrodzenie itd. Przypłaciłam to dużym stresem, bo scenariusz się nie powiódł i oprócz standardowego stresu w pracy doszedł jeszcze ten że nie wychodzi z tą ciążą. Moje koleżanki za to okazały się bardzo płodne, te z pracy i bliskiego otoczenia. A i jeszcze na dodatek kochanka mojego prezesa też zaszła w ciążę co spowodowało, że w pracy był dodatkowo bardziej nieznośny. Mówię Wam, co ma być to będzie i im mniej stresu tym lepiej. Ja przypłaciłam zdrowiem i pozbyłam się złudzeń. M mnie pociesza, że zostanę mamą w odpowiednim czasie. Zobaczymy... Kouguś biegnę po eliksir. Mam nadzieję, że nikt go nie wyżłopał :) ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Was czytam i czytam, póki co ja atmosfere w pracy mam dobra, no nie chce chwalic dnia przed zachodem słonca :) zobaczymy jak bedzie jak o ciazy powiem, tyle ze zarobki kiepsko, no nie było by njgorzej gdyby umowa chociaz na etat była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko---od której wizyty tj od którego mniej wiecej tyg lekarz bada tetno płodu?? ja kolejna wizyte mam w 18tc i zastanawiam sie czy beda juz badac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu nie wiem, ale ja jestem w 13 tygodniu wizytę mam w czwratek, zapytam się o to ginekologa to Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz biorę się za sprzątanie gotowanie i jedzenie zjadłam kanapkę, batona i znów chce mi sie jeść .. Coś ten maluch głodomor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i wszystkie śpią albo wylegują się na słoneczku.... Jak ja zazdroszczę plaży tym co mieszkają nad morzem albo na mazurach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka masz duzo racji w tym co piszesz o celoym zajsciu w ciaze aby spierniczyc z pracy. Ja tak tez planowalam i fuksem mi sie udalo od razu zaciazyc(przynajmniej ten jeden stres mi odpadl), ale i tak robilam do polowy 6ego miesiaca ;/ tyle ze mi szefka dala wiecej luzu bo wiedziaal ze jestem w ciazy i nie kazala siedziec po godzinach. tez planowalam ze super, ze nie bede zapieniczac na 8 00 a kase 100% wynagrodzenia bede dostwac na konto..swiete nadzieje! dzis mija drugi miesiac od kiedy nie mam ani grosza wyplaty na konto..ZUS przesunal sprawe o kolejny tydzien. Wisza mi kase za dwa miesiace. Spychaja z tygodnia na tydzien. We wtorek rzucilam pizdom sluchawke i zadzwonilam do kierowiczki dzialu. Coz, pieniazdze obiecali wys;ac za kolejy tydzien.. Tak ze idac na L4 musicie liczyc sie z tym ze tej kasy szybko nie bedzie. Kurwa! za miesiac rodze, nie mam jeszcze polowy rzeczy dla dziecka bo nie mam kasy! a na meza nie mam co liczyc. Jeszcze mi kutafon pierdnąl ze \"mam oszczedzac a nie przejebywac kase\"! a ja jestem w koncu 8ego miecha i nie mam sily nawet nigdzie wyjsc aby te kase rozjebac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za firma państwowa czy prywatna.....jestem ciekwa gdzie Ciebie tak urzadzają a męża masz bęcwała....jak tak można....;( Współczucie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis:-) Kurde no wiesz, że ja tez jeszcze nie dostałam kasy z Zusu za zwolnienie szpitalne z 01.04 to juz mija 3 miesiąc. Musze chyba osobiście przejsć sie tam i zrobic małą zadymkę. Malwina ty to chyba lubisz ekstremalne rzeczy robić w ciązy:-), przecież na rowerze bardzo napinasz brzuch , nie wolno! lepiej na basen sobie idź:-) Dziewczyny co wy tak się denerwujecie ta pracą, nie ta to inna świat się nie zawali! nie jestescie jakieś głupie i garbate że sobie innej roboty nie znajdziecie, prosze mi się tu nie stresowac jakąś durna pracą.Cieszcie się że zdrowe jesteście :-) Idę się walnąć do łózia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam pysznościową sałatkę z cukini ;) Taka pożywna, super....mniam właśnie się zajadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie koniec remonciku jutro wstawiamy mebelki i mój synuś ma swój pokoik...zobaczymy czy będzie tam chciał spać,poza tym bez zmian.....a jak tam nasza Demilunia jeszcze dziś nic nie pisała wiec może już coś...sie dzieje...pozdrawiam i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wstałam, zdrzemnełam sie dobre 3 godz :) , i teraz za sprzatanie czas sie brac, kurde no--- no to nieźle z tym zusem, ze o swoje sie prosić trzeba, malwina--- to jak bedziesz na wizycie to zapytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia dla Ciebie przepis: 1 cukinia, duży pomidor, 3 ugotowane ziemniaki, 2 czerwone cebule, 15 dkg cienkiej kiełbasy, olej do smażenia. sos: 3 łyżki oleju bądź oliwy z oliwek sok z cytryny tylko nie przesadź ja troszkę więcej dałam ale ja lubię cytrynę w sałtkach, 1/2 łyżeczki pieprzu, 1/4 jakiejść przyprawy do mięsa 2 ząbki czosnku Kiełbasę i cukinię kroimy i podsmażamy (tylko nie za długo), pomidor, ziemniaki kroimy w kostkę, cebulę w piórka. Wszystko wymieszać. Czosnek z oliwą i z sokiem z cytryny + przyprawy wymieszać. Sosem polać sałatkę pychotka ;) Aha odstawić na godzinkę aby wszystko sobą przeszło ;) No i smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×