Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

no to będzie burza!!! biegiem prawie leciałam z parkingu co by mnie nie zmoczyło:-) Malwina ja jestem w 9 tyg. a czemu pytasz? i chyba skorzystam z przepisu na sałatke bo tak smakowicie to napisałaś:-) kupiłam mojej Mamie na imieniny bluzkę taką białą w zielone dodatki w kołnierzyk, niech Mamusia będzie elegancka, a co!:-) jutro pojem i popije (herbatki i miety) na imprezie:-) uciekam umyc czeresnie i arbuzika pokroić:-) mniam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej strajkujecie? dzisiaj znowu mialam ciezki dzien...tym razem skonczylo sie to placzem w kiblu..mam dosyc tej zasranej pracy:/ jeszcze raz cos zacznie szczekac to zamkne drzwi z drugiej strony...nastepna kolezanka jest na prochach..dzisiaj nam w pracy padla i zawiezlismy ja do szpitala...Boze jak to strasznie wygladalo..:( okazalo sie,ze to na tle nerwowym..Stara wykonczy nas wszystkie... Odebralam dzisiaj wyniki badan..niestety nie sa za dobre..mam jakas bakterie i musze brac antybiotyk przez 10 dni i oprocz tego globulki..ale na szczescie moge sie starac. Lekarz stwierdzil,ze nie mialam wczesniej problemow z zajsciem w ciaze i teraz tez nie bede miec, ale jakos sie boje,ze za bardzo tego chce i nic nie wyjdzie:( Dziubassku mam nadzieje,ze juz niedlugo przestaniemy sie meczyc i ze zacznie nam sie dlugi wypoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek Ja też się strasznie męczyłam w pracy w tym roku,same kłody pod nogi,do tego to niespodziewane poronienie.Myślałam,że oszaleję.Już jest dobrze,jestem na urlopie i mam nadzieję,że od września będzie jeszcze lepiej.Majek,nie załamuj się,to tylko praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień doberek Psiapsióly!!! Pobudkaaaaaaa dość już tego strajku :) Zabierać się za pisanie od poniedziałku (jeszcze weekend dam Wam odpocząć ;) ) Miłego wypoczywania w weekend mam nadzieję, ze pogoda Wam dopisuje. U nas średnio więc wybieram się z Małą do Aquapark\'u mam nadzieję że będzie miło. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie, wy przynajmniej macie wsparcie w mezach. A moj choc mu mowilam ze mecze sie w robocie, na sile kazal do niej chodzic! Boze dzieki ze sie uratowalam tą ciążą.. A amietacie ze szukalam inej pracy? moze ty Majek szukaj innej roboty, poki jeszcze nie jestes w ciazy, bo przeicez nie wiadomo ile ci to staranie zajmie.I bedziesz jeszcze bardziej sfrustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a jak sobie pomysle, ze od nowego roku musze do tej piz..wrocic, to juz mnie trzepie..;/ ale bede robic tylko na pol etatu, nalezy mi sie to zamiast wychowawczego. 4 godzinki dziennie sie przemecze, reszte bede zabierac do domu. Jak ona sie nie zgodzi na taka alternatywe to skladam podanie o wychowawczy i szukam innej pracy na pol etatu. W zasadzie bede jej juz szukac na macierzynskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie wiem czy bede miała czas zajrzec w weekend, czekam na mezulka i jedziemy zaraz na zakupy a potem bede pisac pracke wiec chyba odłącze necik :) bo inaczej to dupa blada z mojego pisanie :) jutro męzulek rano na zdjecia leci, a potem ze znajomymi sie spotykamy takze nie wiem czy dam rade zajrzec do Was kurde no, majek--- przykro mi z powodu waszych stresów jesli chodzi o prace, ja tez uwazam ze nie ma nic gorszego niz prca której człowiek nie cierpi bo ktos mu tam zycie uprzykrza trzymajcie sie cieplutko dziewczynki i odsuncie stresy na bok, jest weekend wiec odpoczac czas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--- mam pytanko do Ciebie, ile razy do tej pory robiłas usg w ciaży?? i kiedy zapisałaś sie na to połowkowe?? rowno w 20 tyg czy pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wiecie co sie śniło dziś mojej Oli....? Dzidzia się urodziła nie wiadomo oczywiście jaka płeć ale na czole miała wyświetlacz informujący o tym ze ma 3 życia :D:D:D Zaczęłam się śmiać a potem z pełną powagą dodałam...no tak roboty są bezpłciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobitki wpadłam podpisac tylko liste obecności i spadam na wesele poczytam Was później.mam nadzieję ze podgonicie z pisaniem i będę miała sporą lekturę cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wczoraj o 8:48 rno urodził się Julek. Waży 3640. Rodziłam siłami natury. Wody odeszły mi o 1 w nocy o 4 nad ranem pojechaliśmy do szpitala a o 8:48 Julek był już w moich ramionach.Od północy jesteśmy w domku. Czujemy się dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla naszej pierwszej Mamusi topicowej 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Cieszę się ze już po wszystkim i już możecie w pełni nacieszyć się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna GRATULACJE!!!!!! Pierwsza Dzidzia jest już na świecie:-) Buziaki dla Twojego Synusia i Ciebie:-) szybciutko Ci to poszło:-) tylko nie rozumiem wypisali cie juz ze szpitala???? przeciez powinnaś tam spędzić 3 doby?! Dziewczyny pierwszy poród!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.06 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata....................... 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie..............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....25.05 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż..................................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......16.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.............. 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Sylwia...................Natalka 🌻Agital...................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 3 lata......Julian ur.27.06.08 waga 3640 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko, na wyspach nie trzymają tak długo w szpitalu :) Jeśli wszystko jest OK to np. w Irlandii ze szpitala wychodzi się po najwyżej 2 dobach ale często zdaża się że prędzej, za to potem masz polożną częściej w domku :) Z tego co widzę u Demi w Angli jest podobnie. Buziaki. Jadę na basen. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! 😘 dla Wszystkich! Demiluna! gratulacje! dzielna z Ciebie babeczka! synus calkiem duzy! odpoczywajcie Kwiatunie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heij dziewczyny. Mozecie mnie wpisac juz w tabeli na zaciązone, bo jestem juz w 10 tygodniu ciązy:) Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻DEMILUNA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 jak znajdziesz chwilke wyslij focie Julianka wielka buzia dla ciebie:* aha i opowiedz przebieg porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam dziewczynki!!!🌼 rzadko wpadam, bo kupilam mieszkanie i mialam pzeprowadzke, w koncu bedziemy u siebie i maluszek tez juz bedzie mieszkal w swoim domku, mieszkanie wielkie dwupoziomowe, tylko zastanawiam sie kto je sprzatac bedzie... a do tego dokuczaja mi nudnosci i wciaz bolaca głowa, czy jest cos co moge sobie zaaplikowac, zeby mi sie bardziej zyc chcialo??? 🌼❤️ 🌼demilunia G R A T U L A T I O N S ! ! !🌼❤️🌼 buziaki kochane!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka w w którym miesiącu jesteś? Bo jeśli w pierwszych 3 to nie ma nic po prostu my kobiety musimy to przetrwać, ja nie mialam żadnych objawów oprócz tego zmęczenia, niechęci do życia, ciągłego spania, braku koncentacji i zamyślenia itp.... A poza tyt super ;) DEMILUNA wielkie gratulacje, młoda mamo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) ale sie objadłam:) wyspałam:) ale nie ma jak to w domku:) z mezem! Titus przykro mi ze @ WREDNA:( ale napatrzyłam sie dla Was na bociamy wiec nie zdziwci sie jak beda potrzebna trio:) wózki:) i zadnych dołów:) juz mi wyskakiwac:) Manius nie stresuj sie przez faceta:) to tylko facet:) a dzidzia nie lubi stresów:( wiec polecam lekki film lub spacerek bez meza:) Kurde no widze ze nie Ty jedna miałams przejscia z M:( oj oni potrafia byc nieznosni! mój czasem tez daje czadu:( chyba to jedna natura! Basiuniu:) słonko polecam Salfazin dla meza mojemu bardzo pomógł:) i wierze ze musi sie niedługo udac:) Majek:) mój tez jakos dziewnie spokojny i uczynny odkad jestem w ciazy:) moge wrzeszczec:) zdziwiac:) a on nic:) pyta sie w czym mi pomóc;) jak mnie nie było umył okna:) pospzatała:) jakas choroba czy co:) aby tak zostało:) Fisiu:) ale Ci fajnie z tymi weselami:) ciesze sie ze małej nic sie nie stało:) ma jakies anioły na górze:) a Ty to masz sny kochana:) Ania K ale ten czas leci:) za chwile bedziemy rodzic:) Malwinko to teraz czekamy na pierwsze kopniaczki:) Maniu:) mój brzuszek tez najwiekszy wieczorem:) a Twój na pewno niedługo urosnie:) Demi:) gratulacje dla młodej mamusi i dzidziusia:) jestes pierwsza:):):) u nas:) witaj malenki ❤️ i czekamy na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj idę na impreze prawie 6 godzin łaziłam po sklepach, zmienialam garderobę troszeczkę..... Brzuch mi się poakzuje i pomomo, że utyłam tylko 1kg to brzuch daje się we zanki i nie mogę się już zapinać w spodniach, zostały mi dwie pary dżinsów....ale czuje, że lada dzień jedna z nich pójdzie odpoczywać....;( A dzisiaj same bluzeczki, jakie są cudne mówię Wam.... Poza tym jestem bardzo zmęczona....;(głowa mnie boli idę może się prześpię.....bo później ta imprezka....;( jakoś nie mam natchnienia po tych zakupach.... Aha i dla męża koszulkę kupiłam ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spodnie muszę szukać dalej.....chyba pójdę do ciążowych sklepów...bo te bluzeczki takie rozszerzane od dołu....;)ale śliczne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Nuczka 🌻 akurat miejsce się zwolniło :) Głowa do góry...nieźle nas przetrzymałaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.06 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata....................... 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....25.05 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż..................................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......16.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.............. 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Sylwia...................Natalka 🌻Agital...................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 3 lata......Julian ur.27.06.08 w. 3640 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi GRATULACJE!!!!!!!!! 🌼 jednak pogawędka o naparze z liści malin pomogła:D:D Cieszę się,że już się "rozpakowałaś":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek dziś nie miałam jak pojechać do miasta bo rano ogarniałam chałupkę a potem mój sie stracił na cały dzień.Jak wrócił po 16 to już było za późno na zakupy.Nie mam już ani jednego w domu.... W poniedziałek kupię i od razu Ci wyślę. AJPROMISSSSSSSSS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×