Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej kobietki tak z rana Dzień Dobry:) Validos zastanawiałam sie miedzy tym Twoim polecanym lekiem a Androvitem i po kilku \"zapytaniach\" i analizowaniu składu zdecydowałam sie na Androvit...podobno tez dobry ważne aby takie męskie specyfiki miały selen i ...jeszcze coś tam zapomniałam.Mój M zażywa już tydzień i spoko ale jak wiadomo plemniczki dojrzewają od 3 do 2 miesięcy więc na efekty przyjdzie nam poczekać:(..Pozdrawiam i Miłego dzionka:) A Najważniejsze....DEMILUNIA MEGA WIELKIE GRATULACJE...ciągle myślałam co i jak ...a tu po wszystkim:) SUPER:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WRESZCIE NASZ PIERWSZY DZIDZIUS!!!!!!!!!;)))))))) teraz to sie ten slodki grad posypie co miesiac ;) nastepna Harbatka?wlasnie co u niej?? ja stękam koncem lipca ..jutro ide zalatwic sobie polozną. ps. do tego na zlosc akurat teraz zacząl mi rosnąć ósmy ząb! ;/ boli jak fix a ja poza Apapem nic zażyc nie moge ;( zla chodze jak osa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no Mi też wyrastała ósemka jak byłam w ciąży,ale nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wiadomość dnia. JESTEM W CIĄŻY Co prawda do tej pory nie mogę uwierzyć,ale to chyba prawda. W Dzień Ojca (23.06) robiłam test i ta druga kreseczka była sporo bledsza niż kontrolna. Dziś zrobiłam drugi test i obie krechy są jednakowe. Bardzo się cieszę ale mam spory problem i to niejako zakłóca moją radość.Jestem potwornie chora,mam katar od 1,5 miesiąca a teraz nie mogę nic brać, potwornie kaszlę jak gruźlik i chyba niestety muszę iść do internisty.Boję się tylko,że da mi antybiotyk,a to wiadomo niewskazane w ciąży,ale od kaszlu bolą mnie całe oskrzela,nie wiem czy ten kaszel nie zagraża jakoś dzidzi albo choroba w ogóle.We wtorek idę do laryngologa,może ona coś wymyśli. Nikomu jeszcze nic nie mówiłam o ciąży,wie tylko mąż i bardzo się cieszy. Ja też.Jak do tej pory,odpukać nic się nie dzieje,zero bóli brzucha,żadnych plamień,gdyby nie test nie wiedziałabym,że jestem w odmiennym stanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug poczekam cierpliwie:) ale juz mam serdecznie dosc i chcialabym byc w ciazy:( wczoraj w pracy robilam za przynies, wynies, pozamiataj..fajne mam kolezanki:/ a jeszcze sie wkurzylam,bo chcialam zeby mnie przeniesli do innego sklepu to przeniesli ta co wyladowala w szpitalu w piatek..od 1 lipca bedzie pracowac w raju Robur GRATULACJE!!!!!!!!!!:) na pewno wszystko będzie dobrze:) Napaliłam się wczoraj,że wymoczę sobie tyłek w basenie przed domkiem i jak na złość niebo jest tak zachmurzone,że tylko czekać jak lunie:/ nosz qrde:/ dlatego,że mam wolne...ehhh...może w środę będę mieć więcej szczęścia, bo podobno mam mieć wolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronur moje wielkie GRATULACJE!!! udalo ci sie! tylko ja zostane pewnie na sam koniec:( zycze zdroweczka kochana! Majek zycze szybkiego zafasolkowania! zaslugujesz wreszcie na upragnione dziecko!❤️ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22...Pomorskie..................3 cykl....13.06 🌻Schering......35...Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29...śląsk........Szymon 4 lata.......... 🌻Yennyfer.....31...Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Gooosha......24...Ballymena...................4 cykl....28.04 🌻Majek123.....22 ..Zakopane....................1 cykl....22.06 🌻Titowa1.......28...Irlandia......................5 cykl....22.06 🌻Anucha26.....27...Śląsk..........................2 cykl....05.05 🌻Wiola30.......30...Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....06.06 🌻Anna6889....40...Kłodzko.Gosia 18l.Ola 11 l..5 cykl....21.05 🌻Iwona+.......25...Inowrocław...................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka78.30...woj.warszawskie............2 cykl...02.05 🌻Magda84.....24...Wrocław..................... 8 cykl....20.05 🌻Bolerka34....34...Warszawa....................1 cykl.....25.05 🌻Azifik.........27...Police/Szczecin.............1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...........Paryż.........................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Mar--gerita..26 ...Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ...Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29....Warszawa................ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26....Żywiec.....................ciąża...20.07.08 🌻Avinion.......30....Kraków....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....28....Wrocław...................ciąża...12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża..18.09.08 🌻Kasika1.......23...Rzeszów.Kacper 21m-cy.ciąża...02.11.08 🌻Gargamelka........Chorzów....................ciąża...21.11.08 🌻Mania23......23...Warszawa.................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ..Kraków -....................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37..Warszawa..................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ..śląskie...Marta 3lata ....ciąża...21.12.08 🌻Maliwina29...30...Warszawa.................ciąża....09.01.09 🌻Ania.K_81.....26..Dublin..Weronisia 2lata..ciąża...11.01.09 🌻Kołderka*.....24..Żyrardów...................ciąża...13.01.09 🌻Banitka27....26...Koszalin....................ciąża..16.01.09 🌻Cebulka30....30...Piotrków Try..Nadia 6lat.ciąża... 🌻Lorunieczka...24...Anglia.....................ciąża...21.01.09 🌻Nuczka.......27...woj.podlaskie..............ciąża.. 🌻Robur.........30...Zach.-pom...Daniel 8lat...ciąża.. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia........................... 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka...................... 🌻Validos........Blanka............................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Agital.........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... 🌻Sylwia.........Natalka.............................. 🌻Ania.K_81......Adrian/Robert........................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻..............SZCZĘŚLIWE MAMUSIE.......................... 🌻NICK..WIEK..MIEJSC..POTOMSTWO..DZIDZIUŚ.DATA UR..WAGA 🌻Demiluna.26.Anglia..Wiki.3lata.Julian.ur.27.06.08 waga..3640 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) No co za weekend!!! Piękne wiadomości!!! :D:D:D:D:D:D Robur GRATULUJĘ Ci z całego serca 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ I nic się nie pochwaliłaś że testujesz... Trzymam kciuki za Ciebie i fasolcię 😘 A co do choroby to ja też byłam okropnie chora, piłam dużo herbaty z ogromną ilością cytryny a jak podniosła mi się gorączka do 38 to zażyłam paracetamol a na katar inhalacje. Ale jeśli masz umówioną wizytę u lekarza to idź, niech Cię osłucha. A w ciąży można brać antybiotyk (pochodne penicyliny) jeśli jest taka konieczność (ja brałam w pierwszej na bakterie w moczu). Ale przede wszystkim bądź dobrej myśli i się nie stresuj, wszystko musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale sie u nasz dzieje :) demulina--- GRATULACJE!!! rzeczywiście szybko poszło :) super ze masz juz w ramionach swoje maleństwo :) nuczka, robur---- GRATULACJE!!! to nas trochę przetrzymałyście :) robur--- nie martw sie, pojedziesz do lekarza on na pewnos cos poradzi co dla dzidzi bedzie bezpieczne :) a który to juz tydzień u Ciebie??? ale sie ciesze :) tyle dobrych wiadomości :) suuuuuuuuuper!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, mam pytanko bierzecie jakies preparaty witaminowo-mineralne dla kobiet w ciaży?? ja oststnio sobie kupiłam ale jest z jodem i okazało sie ze nie moge go brac bo endokrynolog mi powiedziała ze jod w takich dawkach jakie sa w tych preparatach moze nasilac objawy niedoczynosci (co mi sie w sumie wydało dziwne, ale poczytałam i tak jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Wygląda na 5 tydzien i 3 dni wg kalkulatora porodowego,ale podejrzewam,że może być tydzien mniej,bo 25 dcyklu robiłam test i był negatywny a poza tym miałam w tym dniu jakieś krwawienie,które trwało dosłownie parę minut (po stosunku,ale się już nic takiego nie powtórzyło,może to było to krwawienie implantacyjne,nie wiem). Na razie od tamtego dnia ani kropli krwi,krwawień itp. więc może jajeczko się dobrze zagnieździło i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- ja też miałam lekkie krwawienie 17dnia cyklu przez ok 2 godz, własciwie było to kilka różowych plamek i tez mysle ze była to implantacja. fajnie ze masz teraz wolne (z tego co pamiatam tak napisałaś) to bedziesz mogła sie w pełni o siebie zatroszczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu a jaki preparat sobie kupiłaś, bo kupiłam prenatal i ginka powiedziała mi żebym zmieniła na np maternę, bo tam NIE MA jodu a ja powinnam go jeść (nie mam problemów z tarczycą) więc może dla Ciebie Prenatal będzie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku :)Kochana:> zaciążąmy razem w tym miesiącu!! nie ma innej opcji:) już na tyle bocianów napatrzyłam się latających nad moim domkiem,że wszystkie zaciążymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witaminek to ja brałam najpierw na własną rękę prenatal zaraz po tym jak zrobiłam test i folik. Jak poszłam do lekarza potwierdzić ciążę to mnie wyśmiał,że pęcherzyk jak narazie pusty a ja już witaminy jem. No cóż szwagierka tak mi poleciła, urodziła miesiąc wcześniej niż się zaciążyłam. Niestety po prenatalu strasznie rzygałam i później brałam elevit i już wszystkie dolegliwości mi przeszły. Teraz jak będę w ciąży to będę brać falvit, bo dawniej nie było takich cpecyfików jak teraz i przecież nic nam nie brakuje:) a po tych całych suplementach mamy przeróżne dolegliwości...ostatnio coś w tv było na ten temat i mama mnie już odpowiednio ustawiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, chwilę mnie nie było a tu proszę, jakie wspaniałe informacje :) :) :) :) :) Demulina GRATULUJĘ ślicznego wielgaśnego chłopa :) Super, że tak szybko i bez komplikacji. No, przecież inaczej być nie mogło, na naszym topiku tyle koleżanek trzymało kciuki :) :P :) Robur, Nuczka - no nie :) taki strzał :P Super, tak trzymać. Dzubassku zobaczysz, nim się zorientujesz i Ty będziesz w ciąży. Tego Ci życzę z całego serca ❤️. Majek, Ciebie to też dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że idę do pracy, bo widok ciężarnych (przeważnie nie pracują) defiladujących na osiedlu na którym mieszkam pogłębia mój stan. Zajmę się czymś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu--- na poczatku kupiłam sobie feminatal metafolin 400 z DHA, a teraz mam elevit pronatal bayera i w tym juz jodu nie ma. oba w sumie dosc drogie były bo ten pierwszy kosztował ponad 40 zł a ten ponad 30 zł za 30 tabl. i dlatego pytam jakie Wy bierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka oby tylko w tej pracy była świetna atmosfera i żebyś nie musiała tak narzekać jak niektóre z nas...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczku--- ja na poczatku brałam tylko kwas foliowy 5mg, i od 13 tyg własnie zaczełam stosowac takie kompleksowe witaminki. lekarz tak mi powiedzial ze w pierwszych tyg ciazy to poza kwasem foliowym nie ma sensu nic brac, ze dziecko korzysta z rezerw matki, a zreszta zapotrzebowanie na skł mineralne i witaminy wzrasta dopiero w II trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja chyba jednak mogę mieć trochę tych objawów ciążowych.Leciutko czuję dół brzucha jakby na okres od czasu do czasu, odbija mi się czasem a jak jadę w rozgrzanym samochodzie jest mi ostatnio niedobrze.Nic mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja chyba jednak mogę mieć trochę tych objawów ciążowych.Leciutko czuję dół brzucha jakby na okres od czasu do czasu, odbija mi się czasem a jak jadę w rozgrzanym samochodzie jest mi ostatnio niedobrze.Nic mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam feminatal, teraz biorę też feminatal ale feminatal N, wszystko tam jest..... To nieprawda, że dzieciątku niepotrzebne są witaminy, trzeba je brać, nasze rezerwuary nie zawsze mają dosyć potzrbnych witamin.... Później z tego jest wypadanie włosów, sucha skóra, powstawanie pryszczy itp. Ja na waszym miejscu brała bym.....to przecież nic nie szkodzi a wy będziesie bardziej spokojne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu teraz to wiem, ale wtedy to była moja pierwsza ciąża i nie wiedziałam co mam robić:)chciałam tylko jeść wszytsko co tylko możliwe,żeby wszystko dobrze się skończyło...no i nie skończyło się.. Bolerka zobaczysz,że będzie dobrze!:) 3mam kciuki za Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur, Nuczka gratulacje🌼 Maniu masz racje z tymi witaminami, mnie lekarz też jeszcze nie kazał brać tylko kwas foliowy i magnez. Kupiłam sobie też feminatal z jodem i tak się zastanawiam, bo niby miałam też w lutym podejrzenia niedoczynności ale mieściłam się w normach i ginekolog mnie opierniczył że biorę letrox jak mam wyniki w normie. Już nie wiem każdy mówi co innego, narazie witamin nie biorę . Czekam do kolejnej wizyty 8.07. Zobaczymy co powie gin:-) od jutra duphaston biorę 2x1. A ja dziś spędziłam cały dzień w plenerze, trochę nad wodą w lesie , przy okazji rybkę zjadłam. buźka dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×