Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

uuu cipkowe? jeszcze takiego nie mialam nigdy:O ehh mam nadzieje,ze mi zrobi to usg bo sie wkurze jak powie,ze za wczesnie a to bedzie 6t6d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko mi przeziernosc wyszła 1.4 mm a usg miałam przez brzuszek juz! w 12 tyg i 1 dzien:) i wtedy tez robiłam Paapa! czekamy na wiesci ale musi byc wszytsko dobrze:) Dziubasku:) hmmmm lekarz nakłada na głowice prezerwtywe i wkłada do ci*peczki:) nic strasznego:) ale za to widok serduszka bezcenny:) Majus;) wiedziałam:):) czekam na oficjalna informacje:) AAAAA MAMY CHYBA IMIĘ DLA NASZEGO SYNA:) ❤️MAKSIO[serce} czyli Maksymilian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale plama.....faktycznie wtorek....:O Majuś zaczekaj jeszcze nic nie jest przesądzone... Kobitki Harbatka puściła mailem focie malutkiego Bartusia-jaki on słodziutki jest !! Wpiszcie ją koniecznie na dół tabelki do mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś kochanie trzymaj sie napewno bedzie wszystko dobrze Koug gdyby nie fakt ,zes przy nadziei to byłabym wstanie pomyślec ześ popiła hihi:D:D:D:D:D:D Harbatko Bartuś prześliczny.Raz jeszcze gratuluje dzielna mamusio Dziudziu kochana USG dopochwowe to sama przyjemnośc:D:D:D:Dtakiego sexiku jeszcze nie miałaś :D:D:D:D:D:D:D Validosku 😘 dla Ciebie i Maksia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie sucho...Boze tak sie boje:( zjadlam 4 tabletki duphastonu....nastepna za 8 godz...boje sie wstawac na siku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majuś--- czasem w terminie @ może wystapic plamienie, wziełas lekartwa to wypoczywaj teraz, głowa do gory!!! fakt faktem rozmiem Twoj stres, ale badz dobrej mysli, koniecznie!!! ja dzis na obiadek wciagnełam grzanki z nutella, wychodzimy wieczorem ze znajomymi na kolacje wiec postanowiłam ze sie nie bede objadac i cos na słodko sobie wrzuce tak na szybko, kurde dziewczyny jak mi sie chce czekolady!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... co prawda waze nie spełna 44 kilo, ale juz widze jak bokami wylewa mi sie czekolada, ale cholercia oprzec sie nie moge ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu wlasnie dzisiaj powinnam dostac @...jutro pojade do lekarki na usg i po zwolnienie o ile mi da...moj lekarz bedzie dopiero w piatek wieczorem:( szczerze mowiac to boje sie ida na usg, bo jak zacznie mi gmerac to zeby to nie zaszkodzilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczku słonko musi sie udac! pamietaj ze masz nas:) my trzymay kciuki:) A ja wlasnie upiekłam ciasto ze sliwkami:) mniam ;) mezus na basenie A JA SZYKUJE KOLACJE:) jutro przyjezdza do nas moja kolezanka:) wiec bede miała co robic cały dzionek:) aa kapusniak robiłam:) mniam moze któras sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej psiapiółki :) Wróciłam właśnie z pracki. Teraz czasami to ja jeżdżę do dziecka a czasami przywożą ją do mnie. Harbatka Bartuś jest cudny GRATULACJE. Majek trzymam mocno kciuki. Dbaj o siebie i nie forsuj się. Może spróbuj poprosić o zwolnienienie bez badania narazie. Z resztą lekarz będzie wiedział co dla Was najlepsze. Validosku ja kapuśniaku jak najbardzie poproszę duuużo i kwaśnego :) Słuchajcie, w tabelce narazie przewaga chłopców(liczę tylko narodzonę dzieci bo jak pokazuje przykład Harbatki nigdy nie można być pewnym płci, haha) :) ciekawe czy to się utrzyma i jaki będzie końcowy bilans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia mnie do przezierności robiła jeszcze dowcipne USG, podobno tak lepszy i wyraźniejszy obraz się dostaje. To pewno od lekarza zależy. Daj szybko znać jak tam wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż..................................15 cykl....21.05 🌻Karla31..........31....Warszawa.............................9 cykl....17.06 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Avinion.................Lenka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia, Bartek/Maurycy 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Robert, Wiktoria/Agatka 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 3 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh...nic z tego nie będzie...ledwo wstałam i zeszłam na dół to już pokazały się 2 brązowe plamy..nie wiem jak zajadę do tej lekarki jutro..w ogóle nie wiem jak mam się wykąpać...chyba muszę zacząć myśleć o adpocji...żeby to jeszcze takie proste było...;( całe życie pod górkę...teraz wiecie dlaczego nie chciałam powiedzieć głośno,że są 2 krechy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczku brązowe palmienia to nic takiego naprawde.sama napisałaś ,że powinnaś miec @ więc jakieś \"brudy\" jeszcze z Ciebie schodzą. tabelożki wpiszcie mi imiona bardzo proszę.Bartuś i Emilka .mam nadzieje ze nie ulegną zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bylam w szitalu na badaniach, najpierw KTG (na szczescie w szpitalu nie trzeba za nie bulic, tak to jutro byl u mojej znowu 40 zl stracila.) Moja dzidzia na 99% bedzie jednak wyczekanym, wymarzonym SIERPNIOWYM lwem! cos sie jej nie spieszy. Z tego akurat sie ciesze. Jest wysoko, pozamykana. Badanie szyjki bylo wyjatkowo bolesne, ale przynajmniej wiem na czym stoje. Jak mnie badala lekarka na izbie przyjec to myslalam ze GWIAZDY ZOBACZE! bol nie z tej ziemi, mialam wrazenie ze wsadzila mi cala reke i przekrecila..koszmar!!!!! Powiedziala ze tak wyglada badanie w 9 miesiacu ciazy..przynjamniej nie przed tyłek, a moja mame tak ponoc badali. Ale coz, przezyje, dzis widzialam moja znajoma ze szkoly rodzenia, szykowala sie do rodzenia, nie poznalam jej, spuchla straszliwie..i to cierpienie wypisane na twarzy... ale coz, bedzie miala ze soba a ja sie dopeiro bede męczyc Chyba jestem nastepna w kolejce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież skoro zaciążyłam to skąd @? W styczniu zaczęło się chyba różowymi plamieniami a teraz brązowymi, później troche krwi, a po duphastonie i leżeniu przeszło...tzn nic nie poleciało jak leżałam, a jak wstałam to zaraz...modlę się tylko,żeby dotrwać jakoś do jutra, ale boje się że rano obudzę się w kałuży krwi...jak mam znowu stracić dzidzię to wolę teraz niż później....tylko DLACZEGO znowu ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek WYTRZYMAJ do jutra.. zrobia ci USG i bedziesz wiadziala na czym stoisz. O ile bedzie cos widac, bo moze to nie jest ciąża, tylko jakies zmiany hormonalne porzed @. Znajomej kiedys wyszedl przed @ test koloru..zielonego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś to ciemne plamienia a nie czysta krew a to pocieszające.słyszałam już nie raz o ciemnym śluzie na początku i za kazdym razem nie było to nic poważnego i jestem pewna Majeczku ,że i tym razem okaże się ze to \"tylko\"ciemne brudzenie, Myśl pozytywnie kochana kurde no chciał nie chciał jesteś następna do golenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wierze ze jednak te dwie kreski na tescie to fasolinda i ze jutrzejsza wizyta u ginka potwierdzi tylko ze jest wszystko w porządku a pod serduszkiem majusia rośnie nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus kochana❤️ musi byc dobrze koniecznie sie przebadaj bo tak nie moze byc,ze fasolki sie ciebie nie trzymaja!!! powiedz raz a dobrze ginowi,ze ma zrobic wszystkie mozliwe badania i poszukac przyczyny i odpoczywaj kochana i nic sie nie martw bo bedzie dobrze i my trzymamy kciuki za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majus trzymaj się kochana, a jutro przyciśnij lekarza i niech robi wszystko by tym razem się udało. Dziewczynki, przezierność wyszła 0,6mm, kość nosowa widoczna. Kamień spadł mi z serca!!! Na wynik testu muszę czekać ok 10 dni. Miałam cipkowe usg, Dzidzia machała tymi kuloskami i łapkami. Mam już odstawic duphaston i folik. Brać tylko minerały i wit. Validos super imię Maksiu, zawsze tak chciałam dać synkowi na imię, ale miałam psa o tym imieniu :-) Mój brat ma z bierzmowania Maksymilian.Bardzo mi się podoba. Fajne zdrobnienie i później też ładnie brzmi. idę ukroić arbuzika:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpałam sie i odpukać narazie nic sie nie dzieje...za chwilę wezmę 2x duphaston, niby w ullotce napisane zeby brać 1 co 8 godzin a jak objawy nie ustąpią to 2...ja wezmę od razu 2, po co mam czekać...wiecie co? choćby nie wiem co mam zamiar 3mać się planu i w marcu pojadę na porodówkę!! AMEN... Cholernie boję się tej nocy...tak bym chciała,żeby skonczyło się na straszniu...chciałam mojemu zrobić niespodziankę z bucikami jak Dziubassek, bo zawsze mi się to marzyło i od soboty nic nie powiedziałam..dzisiaj chciałam mu zrobić niespodziankę...no i zadzwoniłam z bekiem,żeby przyjechał po mnie i zawiózł mnie do domu, bo muszę leżeć...ale niespodzianka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek trzymaj sie kochana, trzymam mocno kciukasy obydwa. Buziaczki, nie poddawaj się, napewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również trzymam kciuki, Maja 🌻 nie mogę spać...zadroszcze mężowi,że on sobie tak słodko lula, a ja do jasnej Anielki, się męczę... ile jeszcze atrakcji ciążowych mnie czeka? już miałam chyba wszystkie dolegliwości, które są możliwe... tfu tfu. odpukać w niemalowane. Najważniejsze, ze dzidziuś zdrowy. Jak to mi lekarka powiedziała \"nie moze mi zapisać nic na sen, bo ja mogę się męczyć, a dzidziuś nie. \" I ma rację. Więc dzielnie idę zrobić sobie melisę i się już zamykam. Przepraszam, że tak marudze, ale od dwóch godzin niemogę zasnąć... w końcu wstałam do komputera. Zaraz spróbuję się jeszcze położyć. Niestety przeżycia dnia wczorajszego wcale mi nie pomagają. Na pogrzebie było bardzo dużo ludzi, więcej niż w niedziele na sumie, wyobrażacie sobie? Na stypie prawie 90 osób. Dokładnie 89.. właśnie zdałam sobie sprawę, że dokładnie tyle dziadek miał lat. oj, przepraszam Was jeszcze raz za to marudzenie... Najwyżej przez kilka następnych dni nie czytajcie moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłł podpisuje liste obecności cebulcia cieszę się,że wszystko oki z dzieciątkiem dafi nic sie nie martw.przyjdzie czas ,że i my spać nie będziemy mogły.Już to widze jaka ilosc postów będzie u nas jak kazda z nas urodzi i bedziemy w nocy wstawac do malenst dać AM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaliczylam pierwszego pawika:O niesmacznie:O a dzis mam dzien sprzatania bo jutro mama przylatuje z UK musi byc na blysk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×