Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

czołem dziewczyneczki:) oj Fisisu to miałas przekscia z sasiadka:( ale nie dawaj za wygrane tej Q...........:) co ona sobie mysli:) Dziubasku:) ciekawe co bedzie:) Kurde no:) to dobrze ze male jeszcze posiedzi w brzuszku:) bedziesz miała wiecej czasu dla nas:) a ja dzis robie sobie dzien po marketach budowlanych za szukaniem łazienki:) moze kanapeczka z czekolada dla kogos chetnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny!Fisiu takich ludzi jak twoja sąsiadka trzeba opier...bo jak jesteś grzeczna to będą po tobie jeżdzić!Validosku z czekoladą?A fe...Żadnej czekolady brr...Z musztardą to owszem.Ze słodyczy tylko raz miałam zachciankę na gofra z bitą śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Koug za suwaczek,kochana jesteś!!!!!Avi wyglądasz bardzo dobrze-dzięki za zdjątka.Na zaparcia w ciąży najlepsza jest Lactulosum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia.. ani czopki, ani lewatywy, ani syropy, ani zadne mieszkanki zywnosciowe takie, po jakich zazwyczaj zakretu nie mozna zlapac! ostatnio tak ugrzęzlam na sraczyku, ze musialam sobie pomoc..mechanicznie ;( inaczej po prostu sie nie dalo ;( az z tego wszystkiego patrzylam czy przypadkiem nie zaczelam rodzic..czulam ze moja mala jest obolala i wargi sa bardzo twarde, Jezu jak sie wystraszylam! dopiero potem jak sie polozylam to nieco przeszlo. Ale co przezylam to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Agi to będzie chłopiec, ja tez nie mialam ochoty na słodycze teraz sporadycznie.....ale będą cyrki jak mi powie na 3 usg, że to niunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko nie wierzę w te wszystkie przesądy.Validosek ma ochotę na słodkie i też ma chłopczyka.Tak samo z tym odbieraniem urody przez dziewczynki-jedna z moich koleżanek wyglądała cudnie i urodziła dziewczynkę a druga tragicznie i urodziła chłopca.Moja siostra wszystko podwójnie soliła i ma dziewczynkę a koleżanka objadała się słodyczami i ma chłopca.Może dziś się dowiem a jak nie to najpóżniej za 1,5 tyg na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam straszne nudności przez kilka tygodni,zresztą do tej pory czasem mnie łapią.To podobno na dziewczynkę ale Dafi też tak miala i ma chłopca.Na dwoje babka wróżyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Kurde no masz kibelkowe przeboje:D:D:D:D:D:D:D co do smaków to ja chetnie słodycze a mniej chetniej mięcho.o bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee kwaterki nad morzem mam juz zaklepane.29 na 30 licpa wyruszam w droge 600km:D:D:D już wiem komu przywioze w słoiku zdechła rybe:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no a zadne actiovie nie dzialaja? wypij duzy jogurt i zapij szklanka wody:P Validsoku sama jestem ciekawa jeszcze duzo czasu zanim sie dowiem co bede miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oilat
staram się zajść wciążę od pół roku i tak się zastanawiam, czy objawy miesiączki (ból jajników) mogą być także oznakiem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Karla mój już zapowiedział,że jeszcze raz coś D. powie to w końcu zrobi z nim porządek:D Titunia Kochanie paczusia doszła tak jak mówiłaś:) bardzo Ci dziękuje razem w rybkami:D 🌼 niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi:) tylko powiedz mi jeszcze która ta mała budeleczka jest do czego:D bo mój angielski fachowy to tak niespecjalnie po długiej przerwie:P poproszę po \"polskiemu\":D Fisiunia ,ale się usmiałam:D qrczę szkoda,że mnie tam nie było:( uwielbiam takie akcje:D:D ale musiało być śmiesznie:D z drugiej strony współczuję sąsiadki...masakra.. Koug ta wstrętna baba wróciła z urlopu?:> Jejciu,ale miałam dzień! rzygało mnie na wszystkie strony i w krzyżu coś tam pobolewało...a przecież nic nie dzwigałam..dziewczyny w pracy zagryzały się między sobą..nowa się poryczała i meliskę piła:D ale sama tego chciała, bo jak kabluje starej to co się dziwić,że inne tak reagują.. Wczoraj mój chłop kupił mi rybki..Brzanki , neonki, sobie motylkowca obleśnego, glonojadka, gupiki, bocje i suma rekinowego..Sum po godzinie zniknął do dzisiaj go nie ma..Brzanki atakują bocje...chcieliśmy wywalić je do kibla, no ale jak je złapać jak uciekały..Suma chyba zakopał kamyczkami jak bawił się z napowietrzaczem i zakopywał wężyk, bo przepadł...i tak mi się nie podobał:D a teraz poleciał nad rzekę szukać dużych kamieni:D coś go nosi:D no to tak w skrócie streściłam:D aaaaaaaa w ogole wczoraj calutki dzień przespałam:D nie wiem jakim cudem:D i nawet nie miałam kiedy napisać do Was 🌼 oki, uciekam, bo pewnie zaraz wróci i już będzie sapał,że ledwo weszłam do domu to już na laptopa...ehhhh...do jutra moje Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i ja w pierwszej ciąży pochłaniałam mega ilości słodyczy i też był synek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się z opóźnieniem. Wczoraj miałam taki zajob, ze nie wiedziałam co sie dzieje. przedwczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie mama Paulinki czy mogłabym przyjechac do niej nastepnego dnia zająć sie Małą bo musiałaby godzinę posiedzieć sama w domu pomyślałam OK, po południu mogę. No więc rano Weronikę oddelegowałam z babcią do pracy a sama pojechałam do szpitala na USG. Tak jak się spodziewałam nie powiedziała mi plci bo stwierdziła, że jeszcze za wcześnie (wg USG dzidziuś ma ok 14 tyg +/- 2 dni). Powiedziała że następnym razem (za 2 miesiące) mi powie. Podejrzewam że na tym etapie trzeba się troche wysilić żeby dojrzeć pleć a to tylko rutynowe sprawdzenie czy wszystko na miejscu i czy dzidzia rośnie prawidłowo. Najważniejsze że jest zdrowe. A poczekam z ta informacją. Z reszta przypomina mi się historia koleżanki z którą rodziłam - na każdym USG mówiono jej dziewczynka a tu przy porodzie pan doktor mówi \"ma pani ślicznego synka\" :D i co tu zrobić? W każdym razie dostałam ładne dwa zdjęcia i następne USG mam 3 września. Ze szpitala szybko pojechalam po Weronikę na Swords (Titowa będzie wiedziała o czym piszę) jedzie się tam ok godziny biorąc pod uwagę korki Dublina. Odebrałam Małą i pędem do Pauliny do Castleknock żeby zdążyć na 15, a to też droga ok godzinki. Do domu wróciłam wiecorem i padałam ze zmęczenia. Aktywny dzień i tyle. Tituś ja wieczorem już nie mam dostępu do kompa więc nie czytalam juz twojego posta dlatego nie dalam znać. Aha i nie jestem zadna psują!!! Ktoś mi wiruska sprzedał na kompa i tyle :( i to okropnie złośliwy wirus. Mam nadzieje, że informatyk sobie z nim poradzi. Majek ale masz szefową nie ma co. Ale dobrze że nie dajesz po sobie jeździć. Każdy ma godność i trzeba szanować ludzi! Fisia ustawcie sąsiadkę! W końcu trzeba umieć zyć w spoleczeństwie a jak ktoś się nie potrafi dostosować to niech się wyprowadzi do jakiejś głuszy! Ale współczuję Ci że musiałaś tak się stresować tym bardziej teraz kiedy powinnaś mieć spokój. Schering trzymam kciuki. Kurde no współczuję tych zaparć. A bierzesz żelazo? Bo najczęściej ono powoduje takie sensacje. Mam nadzieję, że po porodzie Ci to minie bo potem to jest jeszcze bardziej dokuczliwe a na przeczyszczenie nic wziąć nie mozna jak karmić piersią będziesz. Basiuniu ❤️ podziwiam Twoje nastawienie, tak trzymać! A ja trzymam kciuki byś szybko zafasolkowała i cieszyla się ciążą a potem Maleństwem. Agi na pewno dzidziuś rośnie zdrowo :) nie ma innej opcji. Z tymi przesądami masz rację, to jak z każdą \"regułą\" która ma swoje wyjątki tzn. jak coś nam do niej nie pasuje to mówimy że to wyjątek haha a jak pasuje to potwierdzenie :) Malwinko z tymi rybkami to nie przesadzaj zbytnio sa zdrowe jak wszystko w umiarze. Dobrze że masz apetyt i dobrze się czujesz. Bóle i plamienia ustały? Koug jak tam mamuśka kulasz się? ;) Mam nadzieję, ze dobrze sie czujesz. Pozdrów rodzinkę od nas tu na obczyźnie :) miłego wieczorka wszystkim życzę i wielkie 😘 dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziunia waży 180g i strasznie się wierci.Ale cipcię ładnie pokazała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi:))) Ty podgladaczko:) no zartuje zartuje oczywiscie! gartuluje coreczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi:) hmmmmm nasze dzieci to wstydu nie maja:) mój tez sie pakazał w pełnej okazałosci:) gratuluje córeczki:) ja własnie przejzałam wszytskie meskie imiona i wiecie co :( nic mi sie dla mojego syna nie podoba :( moze macie jakies pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi super, gratulacje. Teraz tylko oczekiwanie na narodziny tej ślicznej zdrowej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś troszkę rozczarowany,był pewien,że chłopczyk(wszyscy koledzy mają córeczki) i chyba będzie Lenka,ja od samego początku czułam,że będzie dziewczynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki!Ciekawe która płeć zdominuje naszą tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłl co ja tu widze kolejna psiocha w tabelce Agi gratulejszyn dziewczyneczki Moze dziewczynki zaczniemy już swatki co?????:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie konietki. Te które już mnie wcześniej poznały serdecznie przepraszam za swoje wcześniejsze fochy. Nowe kotietki równie gorąco witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę poinformować o swojej radosnej wiadomości iż w marcu zostanę mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasia Jakoś wiedziałam że tu wrócisz :D:D:D Dziewczynki proszę podawać Ani lub Dziubaskowi propozycje imion-nawet jakby sie mialo zmienic to zawsze będzie podgląd na przewage płci :D U mnie moze za tydzien sie wyjasni w koncu czy będzie Asia Agatka czy może Bartek albo Maurycy Mam tez prośbe do Avi i Agitalka-dziewczynki piszcie choć raz dziennie żeby mieć wgląd na to czy jeszcze jestescie czy juz poszłyście do szpitala Ciumale dla wszystkich obecnych i tych które nie maja czasu napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na paczątek serdeczne gratulacje dla dziubasska MOJE GRATULACJE, wreszvcie sie udalo nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, nie wchodziłam na topik bo za duzo myslałam o zajściu w ciąże, pzrestalam liczyć i mierzyc tempke, co ma być to bedzie. W obecnej chwili ja rownież czekam na @, i mam nadzieję że sie nie pojawi, jestem w 26 dniu cyklu , cykle mam średnie co 23-26 dni, nie wiem co mam myśleć, nie chcem sie nakręcać bo poźniej nic nie wychodzi. Sama nie wiem co czuję, i znowu zaczynam sie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jakie to jest dziwne, :( :( chcialabym juz wiedziec, ale oczywiscie boje sie zrobic teścik, moze jutro z rana? jutro jedziemy na weekendowe wakacje za Kraków, na wieś, moze przed wyjazdem zrobie teścika, oczywiscie jak nie dostane @, jejku trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka_n gratuluje🌼 anucha rób teścik rób bo umieram z ciekawości Koug ja tez chce mieć Bartusia ale ten Twój mąż uparł się na Aleksandara😭 a jak bedzie dziewczynka to bedzie Emilka i koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka_n DLA CIEBIE TEŻ SERDECZNE GRATULACJE, wiecie co dzisiaj śnił mi się pożar mojej szkoły, stałam i patrzyłam jak się pali (szok), weszlam w sennik a pożar oznacza że przeżyje wielką radość (mam nadzieję że umysł wie co pokazuje podświadomie) teścik zrobie jutro rano przed wyjazdem (oczywiście jak nie dostane wceśniej), pewnie sie rozczaruje, i jest to zwykłe opóźnienie. Nie mam jako tako bóli brzucha, co jakiś czas mnie lekko ćmi, zazwyczaj mam tak że jakies 1-2 dni wcześniej boli mnie brzuszek ale tak mocno, teraz póki co nie mam nic, od jakiegos czasu pobolewa mnie tak delikatnie ALE SIĘ NAKRĘCIŁAM :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×