Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzień doberek :) melduje się na stanowisku No cóz z tymi imionami to trudna przeprawa ja aż się boję że będzie córka bo wtedy to u nas mała wojenka się szykuje. Najważniejsze żeby imię podobało się rodzicom, pasowało do nazwiska i nie ośmieszało dziecka. Jak bedziemy o tym pamiętac to zostanie \"już tylko\" zgranie naszych gustów z gustami naszych m. ;) Kaśka_n welcome back :) Tu wybaczamy wiele fochów i nastrojów :) Serdecznie gratuluję fasolki. Mam nadzieje, że zostaniesz juz z nami. Anucha26 równiez witam ponownie :) Trzymam kciuki i odganiam wstretną @ przesyłam te ciążowe fluidki ~~~>~~~>~~~>~~~> łap :) A swoją droga co za dzień się zaczął, ciekawe kto jeszcze się odezwie do nas kto już dawno nie zaglądał :) Miło, że kolezanki wracają. Jak to mowią w kupie raźniej :) Miłego dnia. Dzis jestem w domku więc jesli właściciel kompa nie wróci szybciej to będę jeszcze tu zaglądać. 😘😘 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka n gratulacje!!!!!Ja jestem szczęśliwa,że będzie córeczka,bo ja mam decydujące zdanie w wyborze imienia,tak się umówiliśmy.Dobrze,że nie Maurycy brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u mnie bedzie albo Amelka albo Dawidek to juz postanowione maz sie uparl na meskie imie ja n zenskie zobaczymy co bedzie:) Koug eee Maurycy chyba nie:P beda sie smiali z niego:P Kasia GRATULACJE Anucha dziekuje i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku a jak tam u ciebie z objawami, jakies mdlości masz? jak sie czujesz? jak mozesz opis co czujeszw środeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki:) ale pogoda nic sie nie chce:( zrobiłam sniadanko i zupke pomidorowa :) i czekam na mezusia:) a wieczorem do kina :) na lekki i przyjemny film \"Jak życ\" nio i wziełam sie za porzadki:) takie w szafach:) Fisiu co do swadek:) to mam do zaoferowania faceta:) haha tylko nie mam imienia:):):):):) Kasia n gratuluje:) zagldaj czesciej do nas:) a sałatke ja porosze:) Koug wiesz ze Asie są fajne:) co do Agitalka to juz tuz tuz:) nie wiem czy dzis nie urodzi:) dam znac:) anucha testuj kochana:) a my trzymamy kciuki:) Ania K:) u mnie to z imeieniem nawet pomysłu nie ma;) hmmm soczek z buraczków:) moze ktoras sobie zyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czulam sie wysmienicie tyle,ze jestem ciagle zmeczona i spiaca a dzis mnie troche rano zmulilo jak jechalam do roboty poza tym mam cycki napuchniete itpale narazie nie rosna w srodku nic nie czuje poza bolami podbrzusza czasami i bulgotaniem kiszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku :D Maurycy to jeszcze ładnie jest mawet morris mozna zdrobnić ale jak powiedziałam zeby moze inne zaproponował to powiedział ze Sulpicjusz jest nawet fajnie ....więc powiedziałam że lepiej ja wypisze mu na kartce a on juz lepiej niech wybierze cos i więcej nie wymysla... Dajcie spokój do dziecka Sulpek wołać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anucah26
u mnie jeszcze cisza, nic nie ma, oby tak dalej ja mam persiunki spuchnięte i trochę bolą ale tak zawsze mam przed @, jejku ale bym była szczęśliwa jakby się udało, skakałabym do nieba chyba :) :) może ten sen coś jednak onaczy , oby. Chodze do toaletki ale nic nie ma, to już minie dzisaj 27 dzien, w poroqwnaniu z tamtym miesiącem 23 dni, jest spora róznica jeju jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje sie , u nas wszystko w porzadku, maluszek ładnie śpi i je - waży już 3920, ja niestety nie mam czasu siedzieć przy komputerze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewulki, stęskniłam się za Wami, Poczytałam sobie godzinkę Wasze wpisy i tak się cieszę, że wszystko tak się dobrze układa. Basiuniu, trzymam kciuki i wielki szacun :) za tak szybki powrót do starego planu. Proszę o aktualizację tabelki topikowej o moją @ 15.07.08. Nie staram się w chwili obecnej, bo libido mam \"0\" a meża stale nie ma. Szansa na ciążę też \"0\". Może po okresie próbnym coś się zmieni... Mąż, też już jest zmęczony tymi wyjazdami i coś przebąkuje, że chce zmienić pracę, żeby mieć więcej czasu dla mnie. Zobaczymy. Ile dziewczynek, będziemy miały w naszym topiku :) Agi, gratuluję Lenki. Ja planuję bliźniaki, ale bez sexu to chyba nie bardzo możliwe :P Udanego weekendu Wam życzę, a jutro będę częstować piernikami z Torunia. Wybieramy się z M na wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM WIADOMOŚCI OD AGITALKA I JAJ SYNKA:) PIOTRUS UR SIE O 17.40 WAZY 3450 G I MA 58 CM:) HMMM RODZIŁA 28 H :( i nic wieccej nie powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super!!! a 2 dni temu wyslala swoje zdjecie jeszcze z brzusiem:) Agital GRATULUJE SYNUSIA!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kaska gratuluje! i dobrze ze wrocilas... tu sie powraca bardzo milo... Agitalku gratuluje!!!!!!! synek juz na wolnosci! tylko czemu az 28h!!!!!!??? jak tylko sie lepiej poczujesz to napisz nam jak bylo i przeslij fotki malego rozbojnika! 😘 Fisia normalnie jak przeczytalam Twego posta to az sama sie wkurwilam! co za toksyna z tej baby!!!! trzymaj sie! Anus Swords no wiem...dzien widze ze z przygodami!! za to w ten weekend odpocznij za wsze czasy. a o doswiadczeniu tutejszych lekarzy no comment... bo bym rozerwala ich na strzepy! Majus ta duza butelka to na czyszczenie wody, jak sie zamuli to dodaj odpowiednia ilosc kropel na ilosc wody w akwariumie, zasada podawania jest na butelce nie pamietam ile tam bylo... u nas na 70l dalismy 30kropel...ale sprawdz zanim dodasz... a te mniejsze buteleczki to jeden to odstresacz i booster taka extra odzywka (bo woda wodzie nie rowna) STRESS ZYME (10ml)na 38litrow...zmienia ph i zmniejsza ilosc chloru to rozcienczenie stosuje sie przy pierwszym wypelnieniu akwarium, ale to Was juz nie obejmuje bo wpusiciliscie rybki...tak wiec wystarczy 5ml na 38l...druga butelka to AMMO LOCK chroni ryby przed ogniwami amoniaku i tez jak wyzej napisane 5ml na 38l... Wiesz tak piszesz o tym akwarium i rybkach to mam ochotke do Ciebie wpasc na seans rybkowy :D gapilabym sie godzinami na nie, pewnie obie bysmy byly przyklejone do szyby jak glonojady a w miedzy czasie bysmy sobie popitoliły o bobaskach i innych exclusive tematach! Karla sernik domowy?! a to razem z mezem jak mozna bo on tez lasuch na ten slodkawy wyrob! :P zawsze mnie molestuje na pieczenie! A TAK W OGOLE TO MAM DO WAS DZIEWCZETA PROSBE!!!!!! bo u mnie z pamiecia kiepsko... same wiecie! :P :P zeby kazda zafasolkowana napisala czego sie mamy spodziwac ... synka czy corci... bo mi sie w glowie ze tak powiem pierdoli! :D :D i nie pamietam co ktora czy psiocha czy siusiok! :P dziekuje za rozpatrzenie podania! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i to jeszcze nie koniec co chcialam napisac... nie bylo mnie 2dzionki wiec wybaczycie dlugasne posty, no ale coz norme trza wyrobic! :P moja znajoma urodzila przez cc w niedzile dziewczynke! dopiero sie dzis dowiedzilam... wyobrascie sobie ze przez 16h podejmowali ta decyzje, dziewczyna nie miala rozwarcia, dzidzia tracila tetno, dopiero za drugim razem gdy zanikalo postanowili przeprowadzic cc! co za debile ci tutejsi lekarze! nie znam szczegolow bo to z relacji meza sie dowiedzilam... a on nadal w szoku! :D no moja psiapsiola na 20sierpnia ma termin...i tez nie moge sie doczekac coby z paczka do malucha wpasc i wytarmosci policzki! :) Validku a jak tam u Ciebie? pomidorowa dobra wyszla bo to jedna z moich ulubionych zupek! :P Bolerka no nareszcie sie odezwalas! sluchaj co sie odwlacze nie ucieknie... a maz niech zmienia posadke jak najszybciej coby mogl CIe czesciej przytulac! :) Basiunia trzymam kciuki i ciesze sie z Twego szybkiego powrotu...ja w przeciwienstwie do Ciebie, czekalam 6tyg na @ mimo ze wszystko przebieglo naturalnie... wiec do dziela i czekam na dobre newsy! Anucha testuj sie malpiszonie jazda mi tu! bo sie niecierpliwie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku no wlasnie jakies zachcianki juz sie pojawily? Kurde no to masz przerabane z tymi zaparciami... moja znajoma wlasnie nabawila sie hemoroidow i strasznie ja bola, jest jakis sposob na ich kojenie? jak sprawa wyglada po porodzie czy sa nadal uciazliwe... oki uciekam i caluje pozostale lasencje! Koug ❤️ Malwina 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa i nie wiem czy juz o tym Wam pisalam! moja kocia pozwala mi sie dotykac po brzusiu i wiecie jak kopia malusie kotusie!!!!!! normalnie bosko!!!!! chyba tez bedzie rodzila na dniach! normalnie wszedzie te porody maluchy i ruchy! :D ale fajno! tylko jest jedno ale... w srode jedziemy na urlopik i nie bedzie nas 7dni co jak sie okoci w tych dniach czy da sobie rade? to jej pierwszy miot... kurcze... mam nadzieje ze zdazy przed sroda... znajomi dogladna i dokarmia ale caly dzien sama w domku... :( bede sie o nia martwila... oki uciekam bo cala strone zapisze! i mnie z topiku wyrzucicie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udzielam się ale obserwuję, przestałam się starać na siłę, jak bedzie to będzie. Ja piszę własciwie do Kurde no, spróbuj do kubka wrzucić parę suszonych śliwek i zalać wrzątkiem, zostaw na parę godzin. Zjedz śliwki i wypij tą wodę. Regularnie codziennie. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Agitalku 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Gratuluje synusiaaa. dziewczynki wpisyjcie w tabelusie nasze narodzone cipcioszki i sisiusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna ale Julianek rośnie jak na drożdżach.pstrykaj fotki i przesyłaj nam Tituś to czeka Cię niańczenie małych kociaków hihi.może bedzie ich z osiem sztuk??:D:D:D:D:D:D:D Bolerka na wycieczce zgwałć męza:D:D:D:D anucha i goosha trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! nie było mnie długo ale nie miałam kiedy zagladac, u mnie nie najlepiej tzn z ciaza wszystko ok i to najwazniejsze dla mnie, ale mam juz dosc mojego męża, ciagle sie kłócimy, on nic nie robi by zaoszczedzic mi stresu :( chodze po prostu jak kłebek nerwów, płacze po kontach, na nic siły nie mam. jedynie w pracy moge odpoczac bo tam nie mam czasu o tych kłótniach myslec i sie stresowac. dziewczyny ja juz sił nie mam, marze po prostu o spokoju, to chyba nie tak duzo i dlaczego moj maz mi tego nie potrafi zapewnić??? jak ja tak dalej bede chodzic w stresie to to dziecko kłebkiem nerwów bedzie :( agi--- gratuluje córeczki :) agitalku--- super ze mozesz juz tylic swoje malenstwo w ramionach :) wiecej Was nie poczytałam, bo na wyrywki forum dzis przegladałam, na to nawet sił nie mam, najchetniej uciekłabym na koniec swiata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny mam pytanie do Was--- jestem zapisana 25 sierpnia na usg połówkowe to bedzie pełne 22 tyg, czy warto juz wtedy zrobic usg 3D/4D??? wogóle to chetnie bym juz teraz poszła na usg bo dawno nie widziałam malenstwa, ale nie wiem czy jest sens i czy nie poczekac do tego polówkowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania:) ja tez ide na 4D w 21 tygodniu! najlepiej zrobic 21-22 tydzien tak mi pani powiedzia w Ultramedice:) mam nadzieje ze Twój maz zrozumie niebawem jak cierpisz i ze teraz zwłaszcza nie powinien Was denerwowc:( Tituś:) najperw kotki potem dzidzia:) a najlepiej wszytsko naraz:) jak by było:) a ja dzis zmykam szukac płytek, podłogi i drzwi;) czyli wizyty w marketach budowlanych cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie wiem czy zrozumie??? wczoraj wieczorem tłumaczyłam mu ze mi przykro ze odezwac sie nie moge do niego, bo albo je, albo jest zmezony, albo cos oglada, a jak nawet juz ze mna rozmawia to konczy sie to awantura, bo zaraz mi docinac zaczyna. a przed chwila co było.... znow to samo, mielismy jechac na zakupy ale jemu cos do załatwienia wypadło rano i pytam sie za ile wroci, mowi ze za 2godz, na co ja czy wczesniej nie da rady a on podniesionym głosem złosliwie ze za godzine i 50 minut i ze nic mu wczesniej o zakupach nie mowiłam. no naprawde szlag mnie trafia, z nim juz zyc sie nie da, ja sie nie moge o nic zapytac, nic powiedziec. wczoraj np zaczełam rozmowe ze zastanawiam sie czy warto brac indywidulana opieke połoznej i nic wiecej nie zdarzyłam w tym temacie powiedziec bo on ze zaraz sobie helikopter do szpitala zażyczę i zebym z wydatakmi nie przesadzała, ze on na nas pracuje i zarabia itp. i oczywiscie juz zły i zdenerwowany a ja nie wytrzymałam tez. a chodziło mi o cos zupełnie innego nie o kwestie kasy tylko wogole o to czy jest sens takiej opieki, bo przeciez wiadomo ze jak cos sie dzieje to i tak ktos przychodzi itp. i wogole chciałam po prostu z nim o czyms porozmawiac, bo po prostu potrzebuje tego. to chyba normlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze jak sie zdenerwuje to strasznie ciezko mi sie potem uspokoic i wyciszyc, zreszta on mi nie pomaga swoim zachowaniem, bo jeszcze np komentuje moj płacz albo zdawkowo mowi wrzuc na luz i oczywiscie to wszystko moja wina ze sie kłucimy bo mi hormony szaleja. a jak mowie mu ze jak bedzie tak mie wkurzal to skonczy sie to przedwczesna wizyta na porodowce to on ze go strasze i szantażuję, no dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robra
To ja robur5.Coś mi się stało z hasłem,nie mogę wysłać postu ze swojego konta.Mania.Przestań się tak denerwować,to nie jest dobre dla dziecka i dla Ciebie.Niestety mój m.też tak czasami się zachowuje,później oczywiście okazuje się,że chodziło mu jak zwykle o seks. U mnie wszystko dobrze,mam nadzieję.Plamień nie ma,ból brzucha przeszedł.Niestety są mdłości na jedzenie oraz jakieś zapalenie pochwy (szkoda,że nic nie mogę brać oprócz Clotrimazolum ale wytrzymam jakoś miesiąc).Wg wyliczeń jestem w końcu 7 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem lekko zakręcona,bo pomyliłam nick a nie hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :) Agitalku GRATULACJE Słonko. Nareszcie tulisz swojego Synka a i szybko zapomnisz o trudach porodu. Życzę wszystkiego dobrego by przede wszystkim maleństwo rosło zdrowo. A ja dziś \"umieram\" cały dzień. Wczoraj czymś się strułam a żeby było ciekawiej to jadłam dokładnie to samo co Weronika a jej nic nie było (na szczęście). Całą noc nie spałam a nad ranem to myslałam, że oszaleję z bólu. Rano po nospie odwiedziłam kibelek i tak jak przez ciążę nie musiałam tulić kibla tak zatrucie to nadrobiło. Och, cały dzień chodzę zgięta w pół i obolała (przypomniało mi się jak to było po porodzie z Weroniką tyle, że wtedy bardziej bolała mnie inna część ciała ale efekt ten sam). Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż..................................15 cykl....21.05 🌻Karla31..........31....Warszawa.............................9 cykl....17.06 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.............. 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat......ciąża.............. 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.............. 🌻Kaśka_n.......................................................ciąża.............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Avinion.................Lenka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia, Bartek/Maurycy 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Validos27...............? (synek) 🌻Agi37....................Lenka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Robert, Wiktoria/Agatka 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 3 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Agital..........26....Żywiec........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka Ty już chyba podawałaś datę porodu ale gdzieś mi umknęła czy mogłabyś podać jeszcze raz. No i pozostałe dziewczyny które nie mają wpisanej daty porodu - jak już ustalicie przybliżoną datę to dajcie znać :) Validos pozwoliłam sobie wykasować Blankę, bo już chyba nieaktualne to imię jest :P 😘 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×