Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Mój termin porodu to 27.02.Śmieję się,że będzie checa jak dziecko urodzi się w tym samym dniu co mój synek Daniel (24.02)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal w dwupaku, chcoc czuje sie polamana. Juz chodZic nie mam sily. Mam pytanie do mamusiek co juz mają dzieci - te bole nog i kregoslupa, strzykanie w kregoslupie itp. to zwiastun jakis? bo moja mala ponoc nadal wysoko.. do tego wcale do mnie nie dociera ze za 2 tygodnie moge juz byc mama, nie che myslec o porodzie i malym dziecku, mysle o wszystkim tylko nie o tym. Moja mama stwierdzila ze to widocznie psychologicznie znane tzw \"niedopuszczanie do siebie prawdy\", to calkiem mozliwe, juz kilka razy w zyciu tego doswiadczylam, przed jaims waznym wydarzeniem po prostu moj umysl to wypychal. hmm..a zawsze mi sie wydawalo ze jak bede w ciazy to bede to przezywac jak stara mrowka okres, a tu nic, Moze dlatego ze nie jestem zadowolona z tatusia dziecka? sama juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł moje psiapsióły:-) wróciłam blada ale wypoczęta z nad morza:-) pogoda do bani, raptem mielismy 2 dni leżakowania na plaży, ale dużo spacerowalismy, grilowalismy rybki, puszczalismy latawce na plaży i trochę pozwiedzalismy:-) było warto bo jakos w tamtym klimacie mniej mnie mdliło i lepiej się czułam. Teskniłam za Wami, jak ogarne ten bałagan i sterte prania to Was poczytam:-) buziaczki dla Was wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Aniu moja przewidywana data por. to 20.03.09 a imionka dla dzieci juz wybralismy Amelka /Dawidek wczoraj pojechalismy ze znajomymi do Malborka na oblężenie zamku i bylo super ale wrocilismy po 1 w nocy wiec dopiero wstalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! Cebus!!!!!! wrocilas!!!!!!!!! ❤️ jak dobrze my tez za Toba tesknilysmy! Kurde no ach CI WSTRETNI MEZOWIE! ja tez czasami na swojego nie mam sily...ale mimo jego wad no i zalet bo az taki beee to nie jest chce z nim dzidziusia! :) trzymaj sie Malenka!aaaa dalam Ci 5gwiazdek w kazdym... Ty juz wiesz o co chodzi... :) Anus oj Ty moja Perelko! taka rozrywke sobie zafundowalas...moze napij sie mietki wyciagnij nozeta zamknij oczeta... krzycha wyslij po zakupy, Weronisie na ogord wypusc niech poskaka sobie i odpoczywaj... wracaj szybciutko do zdrowia! 😘 Manius ten Twoj chlop szuka dziury w calym, powiedz mu ze jak chce tak koniecznie cos znalesc to moze! guza od Titkowej! :p nie denerwuj sie Sloneczko, potrzebujesz spokoju jak Ty jak i Dzidzia, a jak Cie zacznie wkurzac nastepnym razem wcale go nie sluchaj i rzuc tylko: pogadajec se do jajec! moja mama zawsze tak mowila jak ja maz irytiwal! :p wiem ze to nielatwo, bo powinniscie o tych sprawach razem rozmawiac, naradzac sie i wybierac...moze zacznij chodzic o porade do jego mamy? jak zobaczy ze to robisz poczuje sie ominiety, moze ona na niego wplynie...kobieta kobiete zawsze zrozumie...moze i jemu sie dostanie. Fisiaczku piszesz 8! obstawiasz tak samo jak moj slubny! :D tez to mi powiedzial... ja mysle ze bedzie 6-7 no zobaczymy na dniach! Validku no tak napiejw zwierzyniec w domu a pozniej za swoje trza sie wziasc. Wczoraj bylismy u znajomych i moj K mowi: bedziemy mieli osmioraczki a ja nie zalapalam i mowie: najpierw trzeba je zaczac robic zeby je miec... a wszyscy na niego buuuuuuuuuuuuuuuu! no i sie zmieszal wsrod grona... :D :D :D ale ja jestemco?! a pozniej dodal, no jak to nasza kotka bedzie miala! no to kazdy: lueeeeeeeeeeee! dzis rankiem wstaje zkacowany i mowi: no musze Cie zaplodnic zebys mi juz nie marudzila i bede mial spokoj! :P musze brac na to poprawke po pierwsze-bo byl upodlony po drugie-bo on zawsze tak to ujmuje jak \'cos\' chce!!! :P dziadok jeden! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! musze skopiowac sobie tabelke bo w niej jasno na bialym co Dziewczeta miec beda... corusie czy synusie! uuuuffff i problem pamieciowy z glowy! a Angelina Jolie tez juz po, cc miala, boszzze wszyscy ciezarni w tym roku, ile gwaizdek gwiazdeczek zafasolkowanych i Wy nastepne Gwiazdeczki! ale w tym roku sie bociek nalatal!!!! ho ho! :p a jak tam Majus??? @ przyszla? mam nadzieje ze nie! robilas tesciorka? dzis juz 4tyg wiec mysle ze juz mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę zmianę w tabelce, już dawno nie świeże informacje :) ostatnia @20.07 cykl 7 tak myślę. Tracę cierpliwość i zastanawiam sie nad pójściem na jakieś badania, tylko w moim wypadku chyba musi minąć rok od początku starań. Nie wiem, smutno mi dzisiaj jak zobaczyłam, że @ przylazła. Buziaki Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziś juz lepiej sie czuje, wczoraj wieczorem moj mąż sam zaczął rozmowe na temat swojego zachowanie ze rzeczywiscie nie jest w porzadku itp. tłumaczył ze on tez wszystko przezywa, ze czasem czuje sie zazdrosny itd. i na razie jest miło, mam nadzieje ze juz mu przeszły jego humory na dobre, od razu naprawde lepiej sie czuje :) kurde no--- bardzo możliwe ze Twoja mama ma racje z tym nie dopuszczaniem prawdy do siebie, moze z jednej strony to lepsze niz miałabys siedziec i analizowac jak to bedzie podczas porodu i po nim np. :) i tak kazda z nas to czeka, a wyobraźnia czesto potrafi byc bujna :) cebulko--- najwazniejsze ze wypoczełas sobie :) ja juz tez doczekac sie wyjazdu nie moge a jeszcze własciwie miesiac został do 16 sierpnia :( titku--- dziekuje za wsparcie w moich problemach małżeńskich, ale faceci chyba tacy sa ze co jakis czas cos odwalac nam beda ... ehh :) a co do płci to u nas prawdopodobnie synus, wszystko okaze sie po kolejnym usg czyli pod koniec sierpnia no chyba ze nie wytrzymam i pojde wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos, agi, fisia--- mam pytanko do Was--- jestesmy na tym samym etapie ciaży właciwie i powiedzcie czy czujecie juz ruchy maleństwa??? ja powiem Wam ze sama nie wiem, nie mam tez czasu sie jakos tak na tym skupiac, ale wczoraj np po obiadku jak odpoczywałam z raczka na brzuszku to dwa razy pod rzad takie puk puk od srodka jakby poczułam ale sama nie wiem czy to malenstwo?? dzis jest cisza, czasem miałam tez takie wrazenie przelewania w podnrzuszu a teraz nawet tego?? juz sama nie wiem na co czekac powinnam?? jak to jest u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nie codziennie cos czuje jakies pukania, przelewania:) zwłaszcza ok 21 wieczorem:) wtedy chyba mały zaczyna brac se do życia:) WIEC TO NA PEWNO MALENSTWO:) TYLKO MAZ NIE MOZE DOCZEKAC SIE JAK JE POCZUJE;) HMM MA NADZIEJE ZE MAŁY ZACZNIE ZA CHILE WALIC:) ZE I TATUS POCZUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku--- wczoraj te dwa stuk puk to były takie smieszne ze miałam wrazenie ze palce mi w tym miejscu sie unoszą :) w piatek miałam wizyte u ginka i pytał sie o ruchy ja powiedziałam ze sama nie wiem a on ze mam jeszcze czas, ale mam nadzieje ze te stuk puk to na pewno dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka puka dość intensywnie,szczególnie jak poleżę na brzuszku i czuje się trochę uciśnięta.Przedwczoraj w nocy o 4 nad ranem obudziło mnie to pukanie,jak pospałam troszkę na brzuszku.Wygodnicka ta moja córeczka!Dziewczynki mam już malutki brzuszek i nie wchodzę w żadne spodnie.Waga +1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś @ nie ma,testowalam juz wczoraj:P zostawilam Ci \"litanie\" na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś a jaki wynik teściku??? trzymam kciukasy :) a ja za kolacyjke sie zabieram, przyrzadzam sałatkę z serkiem feta :) mam straszna ochote na owoce i warzywa i od paru dni.... na czekolade :) a to nowosc w mojej ciazy bo do tej pory od czekolady mnie odrzucało :) jutro do pracy... 5 godzinek raptem ale i tak mi sie nie che jechać... buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam psiapsiółki :) Wróciliśmy właśnie z wycieczki nad morze. Było super. Weronisia pobiegała po wodzie pospacerowaliśmy (co czuję zwłaszcza ze strony mojego kręgosłupa). Kurde no -- trzymaj się kochana już bliżej jak dalej :) Moim zdaniem te bóle są spowodowane dodatkowymi kilogramami i odkształceniem kręgosłupa w ciąży. Mogą Cię też pobolewać stawy zwłasza w biodrach bo więzadła będą się rozluźniać przed porodem żeby ułatwić dzidziusiowi przyjście na świat. Na szkole rodzenia na pewno powiedzieli Wam jakie są oznaki zbliżającego się porodu :) Co do niedopuszczania prawdy do siebie to przed porodem leżałam z taką dziewczyną która już miała regularne i mocne bóle porodowe a zapierała się, że ona nie urodzi. Musiałyśmy bez jej zgody zawołać położną która zabrała ją na porodówkę i parę godzin później rozmawiałam już z zupełnie inną dziewczyną, szczęśliwą uśmiechnietą. Moim zdaniem nie ma co za dużo rozmyslać o porodzie i czytać czy co gorsza oglądać jakieś filmy bo każdy poród jest inny. Grunt to przyjąc realia do wiadomości jak już się na dobre zacznie i trzeba będzie do szpitala pojechać ;) Cebulcia -- dobrze, że wróciłaś wypoczęta. My też tęskniłysmy Tituś Ty to jesteś... tak chłopa potraktowć przy ludziach :P Słyszałam że na niektóre typy działa to jak porządny kop i wtedy do nich dociera co się mówi. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku tak właśnie będzie. Majuś -- póki nie ma @ jest nadzieja... Trzymam kciuki. 😘 dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór gwiazdeczki moje jak minął weekend???? ja dzisiaj dałam spokój sąsiadce i pół dnia spedziłam z rodzinką w parku:D:D:D:D z tymi chłopami to jakieś przesilenie dzisiaj bo moj też mi dał \"popalić\" wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr co do ruchów to moje maleństwo daje znać o sobie jak tylko się położe wieczorkiem.czuje takie przepychanko w brzucholu:) cebulko czy zostawiłaś na plaży jakies muszelki dla Fisi???. spadam lulać do jutra cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie. Pozdrawiam dziewczyny, które do nas wróciły :) Kaśka - gratuluję! Goosha - trzymam kciuki! Agital gratuluję synka :) Majek, testujesz? Koug, jak się czujesz? Ja też na zwolnieniu, wreszcie mogę sobie odpocząc. Ale niestety u mnie nie ma dobrych nowin. Dziadziuś umarł wczoraj :( We wrześniu skończyłby 90 lat. Jutro pogrzeb, ja płaczę i płaczę.. a mąż mnie pociesza. Wiem, że to już wiek słuszny, ale dziadek miał końskie zdrowie, nawet przeziębienie go nie brało, serce jak dzwon, jeździł na rowerze. To już drugi pogrzeb podczas mojej ciąży... Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Dafodilku:( baaardzo mi przykro z powodu śmierci dziadziusia pobudka śpioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dafi😘 dopadly mnie mdlosci,mam dosc:( ile to bedzie trwalo? ledwo jem, jestem zmeczona i ciagle chce mi sie plakac:( kiedy u was sie zaczely mdlosci i kiedy skonczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku:) u mnie nie skończyły się bo wcale się nie zaczęły hihi:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia to niesprawiedliwe:( wez troche ode mnie:P ide dzis do lekarza jestem oslabiona walnelam sie w nochala i mi krew poleciala ciurkiem:O najlepiej polozyla bym sie i plakala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aniu za odpowiedz! Dziubass - zelaza brak, pojdzies do ginka to ci jakies przepisze. Ja krwawilam z nochala przez cala ciaze prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ale drapnelam sie pazurkiem w błonke nochala:O ehhh naprawde potrzebuje wypoczynku zreszta zacynam sie znowu denerwowac przed praca bo odstawilam leki:( lekarz mi dal relanium ale nie wiem czy to bezpieczne na nerwy dla ciezarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relanium bezpieczne jest. Moja ginka mowila ze ginekolodzy to pacjentkom ciezarnym przepisują. Czasem tez cos mocniejszego typu Prozak..bo lepiej uniknąc depresji ciązowej. ps. ja sie modle aby nie zacząc dzis lub jutro rodzic..bo wiecie ze chce lwa ;) oby do srody oby do srodyyyy!!!!!! zreszta szczerze mowiac to ja WCALE nie chce jeszcze rodzic ..;( pochodzila bym z drugie 9 miechow w ciąży jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie działo jak mnie nie było:-) awanturki z mężami, pierwsze ruchy:-) Dziubasku mmie mdłości męczyły od początku i trwaja nadal choć nie są już az tak silne. Powiem szczerze że nad morzem to prawie wogóle ich nie czułam:-) chyba klimat mi słuzył:-) prawda, że to piękne uroki ciąży;-P? Fisia muszelke znalazłam tylko jedną jedyną, hmmmm no właśnie gdzie one się podziały, możesz dalej szukać:-) zabierz duzio ciepłych rzeczy bo mnie się przydały plus kalosze dla Małej:-), to w którym tygodniu poczułaś ruchy? Aniu a jak tam twoje mdłości minęły juz, a ty juz czujesz ruchy? mój termin porodu to 5.02, wpisz mi prosze do tabelki:-) Titus a gdzie ty się wybierasz na wakacje?, rodzącą kotkę zostawiasz bez położnej:-) odpocznij, nabierz siły na barabara z mężem i wracaj szybciutko:-) Kurde ale ci zazdroszcze że juz niebawem urodzisz, to jakie imie jest ostateczne? Dziewczyny ja zaczynam dzisiaj 13tc, jutro idę na test Pappa i usg. chyba dostane sraczki z nerwów i jeszcze to czekanie na wynik. idę zaparzyć miętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! dziubasku--- mnie mdłości mączyły od konca 6tc do końca 12tc, wymiotowałam tylko kilka razy ale mdłosci dały mi sie w kość, jednak to i tak nie istotne oby nasze dzidzie zdrowo rosły! kurde no--- moj mąz to lew i ma baaaardzo trudny charakterek :) czemu tak na tym znaku Ci zalezy??? fisia, agi, validosek---- walnijcie mnie w łeb bo ja juz zmartwien sobie szukam, chodzi o to ze martwie sie tymi ruchami a raczej tym ze ich nie ma :(, wczoraj własciwie to chyba nic nie było zreszta sama nie wiem, dzis na razie cisza, zreszta aby cos poczuc to musiłabym sie na tym skupic tak to nie zwracam na to uwagi bo zajeta jestem non stop, powiedzcie czy wy czujecie dzidzie takze podczas jakis zajec czy tylko jak odpoczywacie z raczka na brzusiu??? zaraz do pracy uciekam, jak bedzie luz to zajrze do Was :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewkaooo
witam was dziewczyny!! czytam was od jakiegos czasu, chcialam sie was poradzic... mam dosc nie regularne cykle ostatnie dwa 39 dni, wedlug nich wyliczylam sobie dni plodne, ale tydzien wczesniej zaczely mnie troche kłuć jajniki i pojawił sie śluz (chyba owulacyjny, zmieniał sie przez kilka dni) potem praktycznie zanikł... Waszym zdaniem ufać bardziej objawom swojego ciała czy obliczać według schematu?? (nie mierze tempki) GRATULUJE dziewczynom ktore urodzily i tym ktore oczekuja bobaskow, i mam nadzieje ze mi tez sie kiedys uda. POZDRAWIAM was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki u mnie lipa wczoraj zaczęłam plamić idzie wstrętna @, juz myslałam że nam sie udało, organizm płata mi figle. Jak powiedziałam mojemu narzeyczonemu że idzie wstrętny małpiszon bardzo posmutniał i pierw mysłał że sobie żartuje, chciałabym żeby to były żarty, on był taki szczęśliwy że nie ma @, a dzsiaj chce mi się płakać :( :( :( jejku ja też chce sie czuć ciążowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia ja ruchy poczułam (tak mi się wydaje) 5 lipca.to byłby 16 tc ale u mnie z tymi tygodniami to wielka niewiadoma do momentu jak skocze wkońcu na to USG 4D ale chce poczekać do 20 tc.według moich obliczeń teraz mam 18 tc ale wg ostatniego USg ciaza jest 2tyg młodsza.i masz tu babo placek.co jedno to lepsze Mania ja muszę się oprzytulać do mojego brzuchola zeby poczuć to przepychanko mojego maleńkasa i powiem Ci szczerze ze czasami sie zastanawiam czy to nie sa moja urojenia jakieś.chciałabym zeby maleństwo mnie tak pierdzielnęło z nózki w brzuchol zebym miała siniaka wtedy byłabym pewna na 10000000% :D:D:D:D:D:D:D Anucha kolejny cykl będzie Twój.Trzymam kciukasyyy Mewkaoo zaczernij nick i dołacz do nas:) ja bym chyba ufała bardziej samoobserwacji niż obliczeniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia** dziękuję bardzo że wierzysz, ja też, i mam nadzieję że faktycznie tak bedzie, w tym cyklu nogale do góry na świece aby wszystkie żołnierzyki dotrły do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×