Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka:) ja dzis cały dzien biegania-najpierw poszła na wymaz:) potem na MANICURE i na henne, potem na zakupy na kleparz, do banku i do kolezanki:) wrócilam i zrobiłam leczo:) Dzubasku dostaniesz leki i na pewno bedzie dobrze:) a męzus uhhh bedzie wspaniałym tatą:) Nissa:) zapraszamy do nas:) tu sie kazdej udaje:) Madziulek:) masz pieknego synka:):):):) KOUG:) ale macie tematy:) mAJEK NA PEWNO BEDZIESZ MUSIAŁA BYĆ GRZECZNA:) a Tutuś:) też NIECH BEDZIE GRZECZNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku skąd TA pewność?:> oj tak bym chciała,żeby się udało..normalnie chyba wtedy mojego ozłocę, no ale to chyba, bo wiadomo hormony:D:D mówisz,że miałaś pracowity dzień:) w taką pogodę Kochana to lepiej siedziałabys w domu na zgrabnym tyłeczku,żeby się nie przeziębić, no chyba że u Ciebie pogoda jest taka w miarę:>qrde znowu mi niedobrze...do tej pory było mi tak raz na jakiś czas a teraz prawie co 10min...dlaczego wszystko robi mi nadzieję na bobo:( o rety, ale ciemno za oknem...jakaś czarna chmura przylazła...oj idzie bieda...ale wiedziałam,że tak będzie, bo starą strasznie nosiło ale jestem z siebie taaaaka dumna,że jej odpyskowałam:) w końcu się przemogłam:) a skoro zrobiłam to raz to już teraz jak tylko coś będzie gadać to zaraz ją zgaszę...w poprzedniej pracy potrafiłam się wydzierać na szefową na pół sklepu, więc teraz też dam radę:) w końcu jak mówi Dominik---twarda sztuka ze mnie:D nad czym to on ubolewa:D aaaaaaaa w ogóle mi powiedział,że mamy szanse na wielką miłość!! hehe:D on żonaty ja mężatka a takie głupoty mu w głowie:D no,ale głowa siwieje dupa szaleje jak to mówi moja mama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł! Koug moj pierun powiedzialby to samo! :P aaaaahhh te samce! zawisza pewnego dnia na klamce! :D oj Majus! jak ja Cie zaraz rozruszam to wlasna mama Cie nie pozna! Dominik sie odkocha! :P hihiiih Ty mi na kierowniczke wydzierasz sie??? no to jestes ewenement w skali krajowej! :P Validku ja psece gsecna ju jetem ooooo sobac jaaaaaaka gsecna i jus nie pise bzytko tyjko pjenknie! :P :) Aneczko ❤️ ja tu na zadnych dopalaczach i koksie nie jade! :D :D co to to niie! martini juz sie skonczylo! no moze by sie znalazlo ciute ale bez podpuszczania prosze! :) jutro obstawiam synka, jesli uda sie nam podgladnac... jutro koncze o 16 wiec jesli masz wizyte przed to pusc mi ska z newskami co? bo jak nie to chyba odrzutowcem do domu polece by tylko odczytac Twe oredzie, pllllllllliiiiiiiiiiiizzzzzzzz! :) Cebulcia wracaj juz z tego urlopu preciutko! A Fisia gdzie sie nam schowala? Caluje Wszystkie Gwiazdeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś hahaha:D:D no to już:D a moja stara to nie kierowniczka tylko \"szefowa\", ale tutaj też użyłabym cytatu mojego młotka \" na szefa to trzeba mieć wygląd i pieniądze\":D w oryginale było na \"pan\",ale musiałam dać coś stosowniejszego:D Kochana dlaczego ciągle mam wysłuchiwać za wszystkiech? przecież mam pyszczek i od teraz nie zawacham się go użyć:) nie zależy mi na tej pracy, już NIE:)jak napisałas o tych samcach i klamce to przypomniało mi się powiedzonko mojego:D dwa samce na jednej klamce:D albo jak mu mówię ,że gdzieś pójdę a on jest przeciwny to mi mówi \"na gaśnicy do piwnicy, albo do hiuston na motyle\":D nie wiem jak sie to pisze:D a jak cos oglądam to sie mnie pyta czy tyłuł jest \"suche gacie na dnie morza\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane .... dziękuję za fluidki :)) jak przyjechalam do Polski to kazdego dnia widze gniazdo z malymi bockami .... i tak patrze ktory bedzie moj :)) jestem po drugiej wizycie, mialam robione USG i w 9dc wyhodowalam sobie w prawym jajniku trzy pęcherzyki 14mm, 14mm, 16mm endometrium 6,9mm w czwartek do godz 9:00 mam miec zrobiony zastrzyk z pregnylu na pekniecie pecherzykow a w piatek o 14/15:00 IUI we Wroclawiu w INVIMEDZIE trzymajcie kciuki prosze za mnie .. nasienie 60 % dobrego - kwalifikuje sie do IUI :)) jak juz bedzie po to zagladne do Was i opisze jak to wszystko wygladalo, na razie jestem zadowolona pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięęęęń dooobry schering kciuki zaciśnięte. madziulek prześliczniuśki Kacperek.Buziaki dla niego od topikowych cioc. robie kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering tak się cieszę i przesyłam fluidkii!!!!!Madziulek piękny syneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski z Nebraski:) przeczytalam wszystko co tu napisalyscie od zeszlej srody:) widze ze humorki dopisuja:) to dobrze -wesole dzieci beda;) a porpo kiedys powiedzialam mojej mamie dla zgrywu jak siedziala nad czyms zadumana \"ty nie mysl tyle bo zostaniesz mysliwym i bedziesz miala dzieci postrzelone\" na co mama mnie zgasila \"juz mam\":) Mam juz moje upragnione nowe miejsce w pracy:) Co prawda to przy oknie odstapilam kolezance noszacej okulary, ale ja mam za to jeszcze bardziej kameralne biureczko:) a to znaczy ze moge do Was czesciej pisac a nie tylko zagladac na chwile:) chcialam z wami popisac w weekend ale bylismy u szwagierki a oni mieszkaja w \"lesniej gluszy\" doslownie. nie ma mowy zeby tam jakis net byl. Za to byla cisza i spokoj:) pomijajac harce mojego 11 miesiecznego chrzesniaka i jego siostrzyczki. Jak wyjezdzalismy nastepnego dnia to nam glowy pekaly:) ale i tak juz bym chciala bejbisa. troche lapie dolki przez to ze sie nie udalo do tej pory i w sumie ta ciaza juz mi sie wydaje jakas taka nierzeczywista i nieprawdopodobna... A kiedys mialam nadzieje na blizniaki. bo moja mama miala brata blizniaka i jakos tak bylo w naszej rodzinie ze co drugie pokolenie bliznaiki sie rodzily. no wiec jak nie patrzyc wypada na mnie, tylko ze kurka tyle pracy i nic... ech pech! Zeby juz choc jednego udalo sie \"wypracowac\";) ok juz nie smece. musi sie w koncu udac! Wczoraj caly dzien spedzialm w domu:( Strulam sie ogorkami i spedzilam cala noc praktycznie z poniedzialku na wtorek zagladajac w przepastne czelusci kibelka (fuj) a potem spalam caly wczorajszy dzien (do 16.30!) Zadzwonilam tylko do pracy z \"zadaniem\" urlopu. Ale co to za urlop! :( Najlepsze ze w nocy tez spalam jak niemowle. Schering- kciuki trzymam mocno! :) 🌼 Majek123- musze przyznac ze ten Twoj M. to bardzo spokojny chlopak skoro ten Dominik jeszcze zyje:) albo go tak wycwiczylas:) straszna masz jakas ta szefowa, co to za babiszon wredny? Dziubasku Kochany ty nie wymyslaj nic zlego, bedzie piekne zdrowe bejbi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku betka piękna,wszystko będzie dobrze.Ja jutro idę na usg.Jak byłam na ostatniej wizycie w szpitalu nie zrobili mi to się martwię czy wszystko ok z dzidziunią po amnio,dlatego postanowiłam pojść prywatnie na 3d-może zobaczę cipkę albo siusiaka?Brzuszka nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi37 a w którym tygodniu jesteś?????? Bo już się pogubiłam....U mnie siusiak się pojawił już w 12 tygodniu, później przy następnym usg się też pokazał, to u Ciebie jeszcze 50% na 50%, u mnie też podobno to jeszcze nieprzesądzone ale sami widzieliśmy i to 2 razy...;) A co do brzuszka u mnie zaczyna się 16 tydzień ciąży w piątek i tez nie mam wielkiego chociaż znajomi mówią i mąż, że sie już pokazał i taki ładny.....więc chyba coś w tym jest...;) Przytyć przytyłam 1-1,5 kg (są wahania).... Podobno w 5 miesiący już zaczyna brzuszek się pokazywać, nie stresujcie się dziewczęta moja ginekolog powiedziala, że u niektórych dopiero w 7 miesiącu coś widać......ale średnio zaczyna się powiększać gwałtownie ok. 5 miesiąca... Aha wyczytałam artykuł jedzcie dużo ryb dziewczęta....podobno to wpływa na iloraz inteligencji naszych dzieciaczków w brzuszkach ;) To zostało udowodnione naukowo ;) Ja dzisiaj sobie zrobilam zupkę rybną pychotka, podobną jadłam kiedyś nad morzem i bardzo prosta w wykonaniu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częsc! :D Karla Ty sie nam tu nie smutaj tylko ciesz ja za blizniaki oddalabym sernika mimo ze go bardzo uwielbiam! :) Shering trzymam kciuki i mam wielgachna nadzieje ze sie wszystko uda i ze nas zaskoczysz pewnego pieknego dnia dwoma kreskami! Anus gdzie jestes psujo koputerow? :) na wizycie? jak bylo? Majus powiedzonka fajne! a to ze umiesz sie odezwac to bardzo dobrze, bo tych co cicho siedza i tak tez nie szanuja, a tak powiesz co myslisz i kijek im w oko! :) A tak w ogole co tak nas malo, nie udzielacie sie dziewczyny, nie ladnie! ja wlasnie pielegnacje nog przed wyjazdem stosuje...w misce cieplusienkiej wody, zaraz pilingowanie pozniej francuzik i kremik. kilka takich sesji do nasteonej srody a bede miala nozki kopciuszka! :D tylko rozmiar nie ten ale co tam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś jakiego francuzika masz na myśli :P:P:P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi no wlasnie jaki to tydzien bo suwaczek Ci nie dziala... ale jak chyba dobrze pamietam niewielka byla roznica do Validka... powiem tak moja siostrzyczka wybrzyszyla sie :) dopiero w 6mcu, w 5.5mcu miala zaledwie pileczke golfowa widac bylo ale tak malusio, dwa tyg poznije jak sie nie powiekszyla i w szerz i po dlugosci :P ze kazdy myslal ze sie czyms wczesniej sciskala...a to nie prawda! wiec sie nie przejmuj, widocznie dzidzia sie nie rozpycha... ja to pewnie bede miala duzy brzuchol...biorac pod uwage jeszcze wzdecia, ktore mimo braku ciazy mam :P to bede dopiro kaszalot!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Ty sintucho!!!!!!! no o tym co myslisz to nieeeeee :P maluje jeno pazurki i nog w ten sposob...... z mezem cisza od soboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wg ostatniej mies jestem w 16tc-dokładnie 16+3,a wg ostatniego usg dzidziuś jest o 1 tydz większy.W suwaczku mam złą datę-mam termin na 26 grudnia ale nie umiem zmienić suwaczka.Kochana Koug ratuj!Jak się mocno najem to lepiej się czuję z rozpiętym guzikiem i zmieniła mi się figura w okolicy talii-nie mam wcięcia-ale poza tym nic!Brzuszka nie ma!Jak leżę to czuję powiększoną macicę ale brzuszka nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus - ja tez marze o blizniakach, tylko kurka nie daja sie cos zrobic:( ale to nic nie damy sie tak latwo;) Ty tez pracuj nad blizniakami:) moze ktorejs sie uda 🌼 A jak kiedys bedziesz w Warszawie to zapaszam do mnie na sernik - domowej roboty:) Dziubasku - wiem ze za wczesnie pytam ale chcialabys pierwsza coreczke czy synka? pusto tu chyba teraz:( szkoda ze was nie ma moja panie. Moj maz wlasnie oglada serial \"oficer\" w tv a ja wcinam fasolowke:) od wczoraj jestem praktycznie na samych zupach. boje sie forsowac moj wymeczony zoladek. Moj A. mnie rozbawil bo jak mnie mdlilo wczoraj to mial nadzieje ze to moze baby:) ale niestety to tylko zatrucie:( od poniedzialku mamy urlop, ale bede do Was zagladac :) W sobote zobacze sie z moja kuzynka ktorej nie widzialam od 12 (!) lat. Jestesmy obie ten sam rocznik i jako nastolatki niejedne wakacje spedzilysmy razem. Ciekawe jak teraz bedzie nam sie rozmawialo po takim czasie niewidzenia sie. czemu Fisa sie dzis nie udziela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to dzis sie niewiele z Was udziela moje Drogie Panie zmykam i ja na dzis. buziak i slodkich snow zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia małą fiśkę położy spać a potem się zajmuje moim mężem Jak jest zadowolony to szybko usypia a Fisia przychodzi powiedzieć dobranoc a jeśli nie....to mówi dopiero dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Kochana nie odzywałam się wczoraj bo sasiadka z 4 pietra tak podniosła mi ciśnienie,że myślałam ze Qrwe zabije stare pruchno uczepiło się ze moje dziecko bawi się przed blokiem i do mnie\"zrobie porządek i skończysz wariatko w końcu robić dla dziecka plac zabaw przed blokiem\" no baba popierdolona na maxa.wszędzie dzieciaki się bawią a moje nie może.no to jej odpowiedziałam na całe gardło\"Jak Pani nie potrafi żyć w bloku między ludźmi to niech pani wypierdala na wies skad pochodzi\"i w tym momencie wyskoczył do okna jej mąz i na mnie z morda :D:D:D:D:D na to wszystko do okna wyskoczyła druga moja sasiadka i na tego sąsiada z ryjem\"wam Qrwa wiecznie wszystko przeszkadzało.\"No i kochane zaczęla się wojna.Sasiad wyzwał od Qrwy sasiadke która stanęła w mojej obronie usłyszał to jej mąż i dawaj............wyskoczyli na klatke schodową i się troszkę poszarpali.a wszystko za sprawa tego,że moje dziecko się bawi przed blokiem bo placu zabaw nie ma Kochane to wszystko Wam w skróci opisałam bo cała akcja trawała z pół dnia.Na sam Finisz przyjechał mój mąż i powiedział ,że też tego tak nie zostawi. dzień pełen wrażen.Co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karla niby obojetne co bedziemy mieli ale ja wole corke a ma syna wiec tak czy inaczej cos napewno bedzie:P Fisia dobrze przygadalas tej babie! co za suuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochanie:) fisiu ale miałaś jazdę...ale nie dajcie sie bo na prwde człowiek we własnym domu boi sie oddychac... A u mnie dziewczyny @ w rozkwicie - ciesze sie bardzo jak 20 czerwca nastąpiło całkowite poronienie tak w niecały miesiac dostałam @...słyszałam taką wersje ze po poronieniu kiedy nie dochodzi do mechanicznego czyszczenia to organizm wraca normalnie do pracy i wtedy powinno się dostać @...u mnie chyba tak by sie zgadzało bo przy pierwszym poronieniu kiedy miałam czyszczenie to plamienia i reszta ciągło sie prawie 3 miesiące i skończyło sie na wywoływaniu @ a tu tym razem bez czyszczenia sprawa naturalnie sie wyjaśniła...co mnie cieszy bo z każda @ mogę sie zacząc starać:) Proszę o poprawienie w tabelce 16.07.08 z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja melduje sie po wczorajszej wizycie u ginki. Coz, moje dziecię na KTG cos ospałe, leniwe..ponoc nie chce mu sie jeszcze wyskakiwac, i przez najblizsze 2-3 tgodnie jeszcze posiedzi. i dobrze! jak pojdzie OK to bedzie sierpniowy lew ;)))) najgorsze sa te m oje zaparcia..lekarka powiedzala ze jak nadal beda takie straszne to spowoduja akcje porodową..i zaczne rodzic na kiblu! czy wy sobie to wyobrazacie ;( bo ja nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu cieszę się ze wracasz juz do siebie z sasiadka w koncu zrobie porzadek.Każdy myśli podobnie jak ja ale kazdy się boi odezwac.ale ja cicho siedziec nie bede.o nie Dziubasku przyjmuje zakłady .co bedzie czy córa czy syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×