Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Małe poprawki i czyszczonko;) Mar--gerita jasne,ze pamietamy długo sie zastanawialam co z toba, myslalam,ze cie tesc wykonczył ;) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering......35...Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29...śląsk........Szymon 4 lata..........16.07 🌻Yennyfer.....31...Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Gooosha......24...Ballymena...................4 cykl....20.07 🌻Majek123.....22 ..Zakopane....................1 cykl....22.06 🌻Titowa1.......28...Irlandia......................5 cykl....22.06 🌻Anucha26.....27...Śląsk..........................2 cykl....20.07 🌻Wiola30.......30...Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....06.06 🌻Anna6889....40...Kłodzko.Gosia 18l.Ola 11 l..5 cykl....21.05 🌻Bolerka34....34...Warszawa....................1 cykl.....15.07 🌻Azifik.........27...Police/Szczecin.............1 cykl....06.06 🌻Karla31......31....Warszawa....................9 cykl...17.06 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Avinion.......30....Kraków....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....28....Wrocław...................ciąża...12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża..18.09.08 🌻Kasika1.......23...Rzeszów.Kacper 21m-cy.ciąża...02.11.08 🌻Gargamelka........Chorzów....................ciąża...21.11.08 🌻Mania23......23...Warszawa.................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ..Kraków -....................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37..Warszawa..................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ..śląskie...Marta 3lata ....ciąża...21.12.08 🌻Maliwina29...30...Warszawa.................ciąża....09.01.09 🌻Ania.K_81.....26..Dublin..Weronisia 2lata..ciąża...11.01.09 🌻Kołderka*.....24..Żyrardów...................ciąża...13.01.09 🌻Banitka27....26...Koszalin....................ciąża..16.01.09 🌻Cebulka30....30...Piotrków Try..Nadia 6lat...ciąża... 🌻Lorunieczka...24...Anglia.....................ciąża...21.01.09 🌻Nuczka.......27...woj.podlaskie..............ciąża.. 🌻Robur.........30...Zach.-pom...Daniel 8lat..ciąża.. 🌻Dziubassek...22...Pomorskie..................ciąża..20.03.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia........................... 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka...................... 🌻Validos........Blanka............................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Agital.........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... 🌻Sylwia.........Natalka.............................. 🌻Ania.K_81......Adrian/Robert........................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻..............SZCZĘŚLIWE MAMUSIE.......................... 🌻NICK..WIEK......MIEJSC............DZIDZIUŚ.DATA UR..WAGA 🌻Madziulek.27....Gdańsk...........Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia ...29....Trójmiasto .......Natalka..ur.20.06.08 w.3690 🌻Demiluna..26..Anglia..............Julian.ur.27.06.08 w.3640 🌻Harbatka..29....Warszawa......Bartuś ur.27.06.08 w.3300 🌻Mar-gerita.26 .Warszawa.......chłopczyk.16.06.08.. 🌻Agital....26....Żywiec............Piotruś ur.18.07.08 w.3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po badanku:) mały bezwstydnik pokazuje całemu saiatu co ma;) hmmm Dziubasku popraw Blanke na Maksa:) to to facet:) został dokładnie przebadany -przepływy pepowiny, komory serduszka:) i wszystko dobrze kada rzecz która była sprawdzana jest dobrze:) wiec sie cieszymy:) Spotkałam sie z Majek:)hm ale ładna kobtka z niej:) i jaka laska:) hmmm a meza ma :) dobra dobra bo w głowe dostane przy nastepnym spotkaniu! bylismy na lodach i odstawiłam ich z ezem do lekarza:) napisała sma-a ze zadowolona ale ile wydła kasy:( mam nadzieje ze bedzie skuteczny jak u mnie:) i na 4 wizycie bedzie w ciazy:) Fisa ma sliczna pogode i Was pozdrawia:) Schering:) kciuki trzymane:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>> i fluidki od Maksa:) Mania ja tez sie biore za dziewczynke:) a cio:) a ta pizza narobiłas smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem po pierwszym \"sporze\" o imiona dla naszej pociechy. dla dziewczynki: NELA (moja propozycja) LAURA(!) (propozycja tega Pana co koło mnie siedzi:) eehhh dla chłopca: ROCH (ja) NIKodem (on) dziewczyny co myslicie?????? a co do pizzy, robiłam ostatnio taką z pomidorami suszonymi, bazylią, serem i pieczrkami (wersja dla mnie-wynik wstrętu do mięsa) aa druga była z kurczaczkiem, brokułami, serem, pieczarkami i cebulką. wszystkim baaardzo smakowało,a teściowa nie mogła spać w nocy z najedzenia hehehe kupilam ksiązkę \"pizze na 100 sposobów-przewodnik kulinarny\" extra! dzis była chińszczyzna, ledwo siedze.... ale dosc o jedzeniu. zaszłam dzis do lumpka, tu w koszalinie jestich mnostwo, no i..... kupilam pare rzeczy, bo nie moglam sie oprzec poprostu, te pajacyki, czapeczki, buciki, a najlepsze, ze juz prane wiec wiadomo, ze sie nie zeszmacą jak te \"nasze polskie\" wyroby. jestem bardzo zodowolona, podwojna przyjemnosc, nie moge sie napatrzec.... ciekawe kto tam sie skrywa w tym brzuszku, ale kolory kupilam neutralne. :) 🌼❤️ wpadne wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela i Nikodem mnie sie podobaja:) Validosku;) widze jakis bezwstydnik hehe,odwazny chlop:) majek trzymam kciukaski Avinion jutro czwartek:) kochana czekamy na wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh pizza wyszła wyśmienita, najadłam sie tak że teraz ledwo siedze hehe :) jeszcze troche zostało wiec częstuje validku--- ciesze sie ze dobrze po badanku :) a ile waży Twój synuś?? i czy wyszło Ci 3/4D?? dziubasku--- a jak tam Twoje dolegliwosci ciązowe??? mam nadzieje ze juz tak we znaki Ci sie nie dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku cieszę się, że Maksio zdrowy i wszystko ma na swoim miejscu :) Dziubassku u mnie też imionka: Adrianek/ Basia :) Banitka skarbie nie rób nam tu smaka na takie pyszności :P no chyba że się dzielisz :) ja dziś mam krupniczek. A jeśli miałabym wybrać dwa imiona z tych które podałaś to podobnie jak Dziubassek Nela i Nikodem. Laurę trudno się zdrabnia, chyba że mam słabą wyobraźnię :) Ja też trzymam kciuki za Majeczka. A była w tej klinice już? Fisia szczęściara. Przyjedzie wypoczęta i opalona. Buziaki dla urlopowiczki 😘 A ja \"bawię się\" z albumem mojej Weronisi. Zrobiłam sobie zaległości z wklejaniem i opisywaniem zdjęć a dziś jakoś tak mnie naszło. Moje dziecko ma strasznie duzo zdjęć :) Ale przynajmniej będzie pamiątka na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU oczywicie, ze czestuje - starczy dla wszystkich!!!! Strasznie i sie nie podoba Nikodem, zle mi sie kojarzy poprostu. Zawsze marzylam o Rożku... albo Igorku. A tak naprawde to wiem, ze zle sie nastawiam, ale strzsznie marzy mi sie NELA! Wiem, wiem, zle robie. Coreczka sni mi sie po nocach... mala moja corunia! ale synka tez bym chciala, juz sama nie wiem.... aj! poprostu taka niecierpliwa jestem!!! kolacja!!!!! chinszczyzna i fasolka szparagowa z masełkiem i sezamem!!!!!! chodzcie, chodzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu niestety wymioty sa i to codziennie ale nie juz od rana do wieczora tylko zwykle po wstaniu i pozniej okolo poludnia i spokoj pod wieczor tak po 16 jestem w dobrym stanie,ze tak powiem:) ale bez czopkow przeciwwymiotnych asie nie obedzie i ten skwar na dworze MASAKRA mialam jechac z mezem ok 11 sierpnia na domek do znajomego ale ja sioe boje jechac nawet 40min samochodem a zreszta poco mam komus psuc wyjazd moimi wymoiotami:O zreszta wszystko mnie denerwuje i jeszcze bym meza kolegow poustawiala do pionu:P powiedzieli by,ze jestem jędza i ,ze moj Paweł ma uciekac:P mama przywiozla mi z UK 4 sliczne pajacyki:) 3sa niebieskie jeden żółty bo nie wiadomo co bedzie no i sliczny ręczniczek z kapturerkiem powiem szczerze,ze te ubranka z UK sa o niebo ładniejsze niz te tutaj:O mały wybor itp a jak bede znala juz plec to zaraz jak sie dopadne do sklepow(o ile bede w Uk) to normalnie zostawie fortune i opustosze sklepy) ja dla siebie chciala bym wszystkie kolorowe fatałaszki a co dopiero dla mojego malenstwa! ;) milego wieczorki dzis fajna komednia na POLSACIE o 21.00 ;) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering......35...Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29...śląsk........Szymon 4 lata..........16.07 🌻Yennyfer.....31...Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Gooosha......24...Ballymena...................4 cykl....20.07 🌻Majek123.....22 ..Zakopane....................1 cykl....22.06 🌻Titowa1.......28...Irlandia......................5 cykl....22.06 🌻Anucha26.....27...Śląsk..........................2 cykl....20.07 🌻Wiola30.......30...Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....06.06 🌻Anna6889....40...Kłodzko.Gosia 18l.Ola 11 l..5 cykl....21.05 🌻Bolerka34....34...Warszawa....................1 cykl.....15.07 🌻Azifik.........27...Police/Szczecin.............1 cykl....06.06 🌻Karla31......31....Warszawa....................9 cykl...17.06 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Avinion.......30....Kraków....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....28....Wrocław...................ciąża...12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża..18.09.08 🌻Kasika1.......23...Rzeszów.Kacper 21m-cy.ciąża...02.11.08 🌻Gargamelka........Chorzów....................ciąża...21.11.08 🌻Mania23......23...Warszawa.................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ..Kraków -....................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37..Warszawa..................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ..śląskie...Marta 3lata ....ciąża...21.12.08 🌻Maliwina29...30...Warszawa.................ciąża....09.01.09 🌻Ania.K_81.....26..Dublin..Weronisia 2lata..ciąża...11.01.09 🌻Kołderka*.....24..Żyrardów...................ciąża...13.01.09 🌻Banitka27....26...Koszalin....................ciąża..16.01.09 🌻Cebulka30....30...Piotrków Try..Nadia 6lat...ciąża... 🌻Lorunieczka...24...Anglia.....................ciąża...21.01.09 🌻Nuczka.......27...woj.podlaskie..............ciąża.. 🌻Robur.........30...Zach.-pom...Daniel 8lat..ciąża.. 🌻Dziubassek...22...Pomorskie..................ciąża..20.03.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia.Bartek/Maurycy............ 🌻Avinion........Lenka........................... 🌻Validos........Maksymilian..................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Sylwia.........Natalka.............................. 🌻Ania.K_81......Adrian/Basia........................ 🌻Kasika.........Karolinka......................... 🌻Agi37..........Lenka........................... 🌻Dziubassek.....Amelka/Dawidek....................... 🌻Banitka37......Nela/Laura.....Roch/Nikodem........ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻..............SZCZĘŚLIWE MAMUSIE.......................... 🌻NICK..WIEK......MIEJSC............DZIDZIUŚ.DATA UR..WAGA 🌻Madziulek.27....Gdańsk...........Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia ...29....Trójmiasto .......Natalka..ur.20.06.08 w.3690 🌻Demiluna..26..Anglia..............Julian.ur.27.06.08 w.3640 🌻Harbatka..29....Warszawa......Bartuś ur.27.06.08 w.3300 🌻Mar-gerita.26 .Warszawa.......chłopczyk.16.06.08.. 🌻Agital....26....Żywiec............Piotruś ur.18.07.08 w.3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu- dzieki za fluidki:) staram sie byc dobrej mysli. banitko - mi najbardziej podoba sie Igorek i Laura. Ale nie sugeruj sie kazdy ma inne zdanie ;) Czy Nela pochodzi od Nel? dziubassku - zycze ci zeby juz cie te wymioty nie meczyly. ale jak rzadziej sie pojawiaja to chyba dobry znak? validosku- ja miesiac temu zostalam mama chrzestna malego Maksia:) sliczne imie zmykam na spacer z mezem i psem. wczoraj wyszlismy pospacerowac o 22 i musielismy zaraz wracac 😭 zeby sie w maire wyspac:( ale postanowilismy dzis wyjsc o 21. chociaz kusi mnie zeby sprawdzic co to za komedia na polsacie dzis:) udanego wieczoru piekne panie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla chyba troche ma cos wspolnego, ale z tego co sie orientuje to Nela jest "spolszczone":) zeby bardziej odpowiadalo normom hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was też jest taki cudowny wieczorek. Teraz to da się żyć :) Roch, piękne imię... Mój brat je posiada :) Kawał przystojnego chłopa, a jaki łobuz :) :p Czy ktoś ma wieści od Titka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki w tabele powinnyście mi wykasować Patrycje i zostawić Pawełka, bo skoro w kolejnym usg wyszło ze chłopak będzie wiec nie ma juz chyba wątpliwości :) co do imienia dla synka to mi sie Pawełek najbardziej podoba, mąz ma jakies obiekcje ale sam nie wie jakie mu sie podoba, mowi że Piotr ale ja własciwie to znam samych Piotrów, podoba mi sie też Adaś ale nie mozemy tak nazwać synka który urodzi sie w okolicach Bożego Narodzenia bo bedzie miec gwiazdke, imieniny i urodziny w jednym :) banitka--- jakie to jest imię Rożek??? nigdy o takim nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Mania, przesadzasz ;) to praktyczne - jeden prezent a nie 100 w roku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--- jutro czwartek, powodzenia jesli zatrzymają Cie w szpitalu :) lede obejrzec ten film, co dziubasek pisała ze ma byc na polsacie, chyba bedzie zboczony :) to odmóżdżę sie troszkę :) tego mi trzeba hahah do juterka, bo nie wiem czy dzis zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcznyny , mam dziwne skurcze, ale slabe, zazylam nospe i troszke odpuscilo, ide sie polozyc, jutro dam znac co zalatwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dokładnie tak: Roch to Rożek w zdrobnieniu. Mały Rożek pierożek ;) Dziewczyny kiedy powinnam poczuć pierwsze ruchy??? Miałam dziś takie dziwne uczucie, jakby mi coś się w brzuchu naciągnęło, czy to TO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasssku powiem tak: najlepsze na to by uniknąć wymiotow to wstac najedzonym. Ja wstawałam koło 4 - 5 i jadłam lekkie sniadanie i dalej do lozka, wstawalam o 9 i tylko nudnosci - bez rzyganka! sprobuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla mam nadzieje,ze to dobry znak:) ale sobie wywiercilam dziure w stopie:O hahaha ide spacku,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) mam Wam tyle do opowiadania,ze nie wiem od czego zaczac...ale chyba od poczatku:) najpierw wylądowaliśmy w tym szpitalu, no a tam ten ordynator najpierw cesarka, pozniej jakas operacja i juz myslalam,ze nic nie załatwimy. Ta znajoma cały czas z nami była i pilnowała,żeby nas przyjął:)no i przyjął, był bardzo miły, obejrzał wszystko, zrobił usg i dał skierowanie na badania. Nie powiedział nic konkretnego, no bo nie miał podstaw do tego. Kazał przyjechac z wynikami, bo wtedy może coś się wyjaśni. Zlecil mi toxo, jakies tam przeciwciała kolocos tam, posiew raz jeszcze i jeszcze jakieś przeciwciała. Mojemu badanie nasienia z chromatyną..Pojechaliśmy do laboratorium no i 255zł poszło..mój ma termin na następny czwartek na 9..Później Validosek nas odebrał z mężulkiem i pojechaliśmy na lody:) mniam:D no a później do lekarza Validoska:) przyjał mnie po 10min:) weszłam do łazienki i szczęka mi opadła:D nawet w domu tak super nie mam:D w gabinecie czułam się jakbym była w kancelarii adwokackiej tak ładnie urządzone:D no ale ja nie o tym:D Wziął całą moją dokumentację jaka tylko miałam i wszystko sobie kserował. Zadawał dużo pytań. Zezłościł sie jak zobaczył mój wypis ze szpitala, bo napisali że to druga ciąża a nie trzecia, że ciąża nawracająca zrobił sobie strzałkę i napisał co to znaczy? że przecież nie zachodziłam w ciążę tak sama z siebie..później o tej immunoglobulinie też zrobił strzałkę i napisał sobie dlaczego tak napisali skoro wcale tego nie dostałam. Oglądał wszystkie zdjęcia z usg jakie tylko miałam ( do tej pory nikogo one nie obchodziły) a on każde oglądnął. Na wstępie powiedział,żebym powtórzyła posiew tym razem mój też ma to badanie zrobić,żeby nie było tak że jedno zaraża drugie. Wstępnie właśnie to określił jako przyczynę, ale zlecił także inne badania z tego wszystkie te które dostałam od tamtego (oprócz toxo), dołożył genetykę i 17 innych badań. Zrobił mi usg, potwierdził dwurożność,ale jest ona tak niewielka,że to na pewno nie jest przyczyna. Zostawiłam u niego 150zł, siedziałam 50 min jak nie lepiej. Pytał czy Jaś nie był zdeformowany,albo coś. Czy lekarze nie mówili,że za duży. Wkurzył się jak zobaczył ile czekałam na wyniki sekcji..Pytał dlaczego zmieniłam lekarza---> wcześniej chodziłam do jego dobrego kolegi!! no to ściemniłam,że on ma większe możliwości i że bardzo mi go polecano:D aaaaaaaaaaaaaaaaa!!! na wstępie zapytał skąd o nim wiem:D no i Asiu zaczął się śmiać jak usłyszał,że od Ciebie:D zrobiłam sobie od razu u niego 20 badań, powtórzyłam raz jeszcze tamte, które robiłam dzisiaj,żeby tamten lekarz nie widział,że go sprawdzam i chodzę jeszcze gdzieś:D no i zostawiłam za badania 1166...+ 150 wizyta+ 255 wczesniej...dobrze,ze wzielam sobie tyle z domu...po pobraniu krwi...zrobiło mi się słabo..niedobrze, babeczka bardzo miła, od razu mnie położyła i przyniosła wodę:D no,ale jak miałam się dobrze czyc jak wzieła mi 5 fiolek krwi + jedną tam wcześniej...na wyniki jednych badań mam czekac do 3 miesiecy i na te 3 miechy mam z głowy starania. Obaj powiedzieli,że narazie NIE WOLNO zajść mi w ciążę. widac było,że lekarz Validoska przejął się moją sytuacją. Powiedział,że póki co mamy 3:0 i musimy zmienić wynik. Zostałam przyjęta bardzo profesjonalnie:) i wiem za co płaciłam a nie tak jak do tej pory:) Validosku BARDZO CI DZIĘKUJĘ:) żałuję,że w styczniu nie pojechałam do niego ....przeciez polecałaś go już wtedy..ale dupa jestem i tyle:) a ze mnie zadna laska:P:P :D:D nie to co z Ciebie:) i ten brzusio:D:D ale dobrze zmacałam, więc pewnie niedługo bedzie moja kolej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kough kochana - nie odezwalam sie bo przyjechalam do Polski i dwa dni pozniej nagle zmarl moj młody kuzyn ... caly tydzien mialam z glowy a do tego jeszcze ciagle dojazdy do \\Wrocka do kliniki ... nie bylo tak latwo milon spraw chcialam zalatwic ktore nie moge zalatwic przez moja nieobecnosc w kraju ,,,,i tak wszystkiego nie zalatwilam .. ale wierze w to ze sie spotkamy - bo powoli myslimy o powrocie buziaczki dlaWas i dziekuje za fluidki ... jutro u mnie 12 dzien fl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama26
Maju, mam nadzieję, że badania wypadną pomyślnie. Podejście lekarza jest bardzo ważne, czasami intuicyjnie wyczuwamy, że ktoś sie nami właściwie zajmie, a Tobą wreszcie ten nowy lekarz się zainteresował, to podnosi na duchu i daje wiarę, że w końcu marzenia się spełnią, życzę wszystkiego naj, dużo siły i pogody ducha, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek cieszę się, że jestes zadowolona. Pieniądze rzecz nabyta. Mnie znowu swędzi, wiecie co. Mam wizytę w piątek rano, jak mi nie zapisze kuracji to zmieniam lekarza. Ostatnio zapisał mi krem i 1 tabletkę. Mówiłam mu, że jedna mi nie pomoże na długo ale się uparł. Nie będę się z lekarzem kłucić. Czekam na list ze szpitala na szczegółową cytologię. Mam nadzieję, że czegoś się dowiem. Buziaki Dziewczyny, Dziubasku trzymaj się. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zaczynam sie bac.. brzusio poblowa, ale mam od rana troszke wiecej sluzu..mam nadzieje ze to nie wody! Jak wygladaja wody plodowe? duzo tego jest? ps.ide do szpitala na KTG jak dzis nic nie napisze to znaczy ze zostalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurne no 3maj sie kochana nie zaciskaj nóg zbyt mocno:):) a wszystko bedzie dobrze:) Pozdrawiam i miłego w miarę chłodnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczeta moje kofane!!!!! wrocilam!!!!! tesknilyscie za mna troche czy nie? :P ja juz po wspanialym urlopie, pogoda dopisala, skorka troszke pobrazowiala, poprawilam kondyche w plywaniu, teraz jak pyne zabko duupa nie idzie mi na dno!!!! :D :D :D Nicea, Cannes i Monte Carlo przesliczne, nawet w samym Monako puscilam totka...z mysla ze juz tam zostane, no ale duuupa wielka z tego wyszla!! buuuuuuuuuuuu i trza do tyrki we wtorek wrocic... moja kocia w niedziele, dzielna sama dala sobie rade, snila mi sie prawie co noc... mamy 5 slicznych kociat tylko takie sporawe sa... trzy cale rude i dwa czarne pregowane...normalnie moglabym sie gapic na nie godzinami... oki ide Was czytnac co sie dzialo jak mnie nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec moje kochane dziś jestem w 12dniu fl i zrobilam test i wyszedl cień cienia .... chociaż lekarz zalecil mi go zrobić dopiero w 14dni fl w sobote.. robilam w 10dniu fl i nic nie bylo .. wiec teraz czekam na dwie grube krechy :)) balam sie ze sobie wymyslilam ale moj M tez je zobaczyl i nawet szybko ... teraz sie boje aby to byla prawda :)) buziaczki dla Was .. mam jeszcze problem i nie wiem jak go rozwiązać .. mam duphaston tylko do przyszlego piatku a nie moge go nagle przerwac i nie wiem co robic !! we wtorek pojde tutaj do lekarza ale oni sa tacy oporni na dawanie lekow!! szkoda ze nie mam znajomosci aptekowych w Polsce albo lekarskich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering jakbys była z warszawy mam aktualna recepte a mi na razie jest niepotrzebna bo w razie czego mam jeszcze 4 tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×