Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisiu to ja tez poprosze o mumery tylko w innym czase niz dla Titka:) Fisiu nie zapomnij o aparacie i pstrykaj fotki dla nas:) Koug wracaj do nas:) i dawaj zdjecia tej ksiezniczki:) ja juz rozejm z mezem:) a mały ma ADHD wieczorem:) hahahahaha kopie jak szalony nawet po pecherzu!!! co za syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku--- masz racje wziełam sie za gazetki to powoli przeszło, ale nie łatwo sie nie martwic niestety, na razie nie boli a do lekujeszcze 2h wiec super fisiu-- udanego wyjazdu lece kochane 🌻 odezwe sie jutro po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki wpadłam jeszcze na chwilke sie przywitac i pochwalić sie co mi sie śniło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D śniło mi sie ,że mąż Koug.cebulka,Titus i ja ................................................ślizgałyśmy się między regałami z dywanami w supermarkecie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale miałam ubaw jak wstałam spadam się dopakowywać do zobaczenia w sobote buziole papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! u mnie noc mineła spokojnie ale jak o 6 rano wzięłam ten fenoterol to tak mi serducho waliło ze juz nici ze snu, dosłownie jabym z trzy mocne kawy wypiła, około 8 znów mnie ból złapał, na szczescie teraz przeszło czasem mam wrazenie ze te bóle maja chrakter skurczów bo nachodza tak falami, ale ocenic tego nie umiem całe szczescie ze dzis mam to usg to lekarz obejrzy szyjke dokładnie i moze cos mi poradzi mi sie po prostu wydaje ze przy tych lekach które biore nie powinnam miec żadnych dolegliwosci bolowych a jesli sa to nie jest dobrze, staram sie byc spokojna ale martwie sie strasznie dziewczyny moze juz Was tym tematem zanudzam ale nie mam komu sie tak naprawde z tego wyzalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słoneczka! KOug- serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ciesze się bardzo, a to że już urodziłaś uświadamia mi jak blisko u mnie... Mania- jestem z Tobą i współczuję. Staraj się relaksować, żeby stres nie pogorszył sprawy. Przykro mi, ze musisz leżeć. Najlepiej nadgonić teraz lekturki :) Mój mail ostatnio do Ciebie nie doszedł. Prześlę teraz po prostu bez zdjęcia, żebyś miała mój adres. Dziewczyny, ja jestem bardzo zadowolona, bo wczoraj cały dzień byliśmy na nowym mieszkaniu i przygotowywaliśmy je do zamieszkania (rodzice, siostra, mąż i ja). Jest jeszcze parę prac do zrobienia, ale jest szansa, że za tydzień w niedzielę się przeprowadzamy!!!!! Jupiiiiiiiiiii!!!! :) :) :) Tak się cieszę, bo już myślałam, ze dzidziusia przyjmiemy na starym mieszkaniu. No chyba że niespodziewanie wystrzelę w tym tygodniu ;) A mój mąż się martwił, bo ja wczoraj trochę pracowałam, ale bardziej zarządzałam, to zrobić to przestawić, to wyczyścić itp. Jak tylko wzięłam jakiś karton do śmieci, to on, że nie powinnam dźwigać. A to pusty karton :) Ale jak ładnie to mieszkanko wygląda - ech :) jestem szczęśliwa. Validos - wy też będziecie robić remont, prawda? Uważaj, zeby fachowcy Wam nie przedłużali remontu. Powiedz że jesteś w ciąży i najlepiej im powiedz, ze muszą skończyć wcześniej,a nei w dniu terminu :) Im to zawsze dłużej zajmuje niż mówią. Powodzenia! Fisia, szkoda, ze znikasz na tydzień. prześlę zaraz zdjęcia pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Koleżanki pamiętacie mnie jeszcze? Wczoraj w nocy wróciliśmy z wakacji ja z zatruciem i biegunką w gratisie:( dziś już czuję się lepiej na tyle aby posiedzieć chwilkę przy kompie:) Mam do nadrobienia sporo stronek- GRATULACJE DLA śWIEżO UMIECZONEJ MAMUSI:) Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam najnowsze wiesci od naszej kochanej Koug :) Cmoka was wszystkie!!! :) A mąż fisi zadecydował, że będzie mała Emilka!!! Kto pisze w tabelce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ponad godzina do leku a mnie juz boli, az boje sie isc pod prysznic :( na tym usg powiem wszystko ginowi, wiem ze to nie zwykła wizyta ale cos mi chyba powie i ewentualnie powie bym na izbę przyjec sie przeszła, moze ktg mi zrobia skoro mam bóle mimo leków. powiem Wam ze wtedy w szpitalu tak mnie nie bolało tj wtedy było twardnienie i silne napiecie a terazjest poprostu ból, az juz 3 razy w toalecie byłam :( i nie wiem czy to sa skurcze czy nie, wkurzaja mnie Ci lekarze jak pytaja sie czy czuje skurcze, a skad ja mam cholera wiedziec lekarzem nie jestem nie wiem który bol co oznacza i który jest grozny. mam nadzieje ze na usg szyjka wyjdzie cała, no i ze mi wogole ja zbada, bo to tez róznie, zreszta na wstepie powiem mu co jest i ze mam dziwne bole i rozpoznanie zagrozenie porodem przedwczesnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu bardzo mi przykro,że Ciebie też dopadły skurcze.Ja biorę Cordaphen 2razy po 1.Nospa forte 2po1,luteinę dopochw 2po2,magneb6 3po1,oprócz tego mam Relanium 2mg i jak jestem zdenerwowana to mam brać.Moja macica stawia się różnie-czasem przez kilka godzin wcale,a czaem czuję się kiepsko,najgorzej jak trochę połażę.Moja ginka powiedziała,że jeszcze za wcześnie na fenoterol bo on działa dopiero po 24tc.Ja się cieszę,że nie jest gorzej,szyjka mi się trochę skróciła ale jeszcze jest w normie,w czwartek na usg mam nadzieję,że nie będzie gorzej.Maniu najgorsze są te pierwsze dni,ja też byłam PRZERAŻona,teraz podchodzę już duzu spokojniej.A co do wyjazdu-u mnie skurcze pojawiły się po kilkugodzinnej jeżdzie autkiem i ja uważam,że mi wyjazd zaszkodził.Trzymaj się kochana,pij meliskę ew.poproś lekarza o coś uspokajającego-Relanium lub Diphergan.GRATULACJE DLA NASZEJ KOCHANEJ KOUG!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi--- mi juz dali fenoterol bo po nim ładnie mi sie na ktg wykres wyprostował. u mnie na szczescie na razie szyjka normalna i bez zmian zreszta zobacze dzis po usg bo po tych bolach to sie boje troche. moze kaza mi brac czesciel lek np co 3 godz ale po poł tabl, dawali tez cos innego nie wiem co ale to nie działało odezwe sie po usg, bo zaraz wychodze aha agi a ty lezysz noon stop, a jesli cos robisz to co i jak czesto masz teraz kontrole a słuchaj ja mysle ze to tez przez wyjazd, zmiane klimatu i jazde autkiem, choc to 4 dni po przyjezdzie sie zaczeło. lekarz na oststniej wizycie 2 dni przed wyjazdem pozwolił i nawet zalecał, ale ja juz wiem nigdy w ciazy nigdzie juz nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta dodam szybko ze ci lekarze w szpitalu w Pucku powiedzieli zedziwia sie ze lekarze tak łatwo pacjentki puszczaja, ze tam na oddziale to sa same przyjezdne kobiety, i to rozne sprawy gł poronienia, przedwczesne skurcze i porody, ale jak juz ktos jedzie po 35 tc to przesada, i powiedzieli ze gdyby ci lekarze popracowali u nich to by tak nie wysyłali na te wakacje ew max 100km od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie leżę non-stop,staram się jak najmniej chodzić,ale jak muszę coś podjechać załatwić to wsiadam w samochód i jadę,o ile brzuch nie napina się mocno,jak robie coś do jedzenia to staram się siedziec a nie stać.Najgorzej jest jak chce mi sie siku lub mocno się najem-wtedy wydaje mi sie,że brzuch waży tonę.A co do kontroli-mam przyjść za miesiąc jak nic się nie pogorszy,w czwartek ide prywatnie na usg to jeszcze pogadam z innym lekarzem co o tym sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......DZIECI.........CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................4 cykl....07.08 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................0 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia................................6 cykl....02.08 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....05.08 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin.......................1 cykl....06.06 🌻Karla31..........31....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................2 cykl....22.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża ......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża......22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża......05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża......27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża......05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Fisia**..................syn 🌻Mania23................Pawełek 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26....Warszawa....................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 4 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec.........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 🌻Avinion........30....Kraków........................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 🌻Koug...........35....Opole....Michał 11,Ola 7....Emilka ur.23.08.08 w. 3245 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Maniu trzymam kciuki by wszystko było dobrze. Daj nam koniecznie znać po wizycie. Agi Tobie też życzę polepszenia. Uważajcie na siebie dziewczyny. Widzicie jak to jest z tymi imionami :D cały czas coś planujemy a tu w dniu porodu zmiana decyzji. Avi miała mieć Lenkę a jest Martynka, Koug myślała nad Asią lub Agatką a jest Emilka :) Ciekawe czy u mnie też się coś zmieni... Fisia miłego wypoczynku i wracaj do nas szybciutko bo już tęsknię 😘 Basiunia 🖐️ fajnie że do nas zaglądasz. Ostatnio zastanawiałam się gdzie się podziewasz :) Współczuję zatrucia trzymaj się ciepło No Dafi... teraz na Ciebie kolej :) Ciekawe kiedy Karolek zdecyduje się opuścić miłe gniazdko u Mamusi. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie sie tak jak o tym marzycie tzn że Maluszka przywitacie już na nowym lokum. Miłego dnia Kochane mam dzis znowu wolne więc będę tu zaglądać :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze dla Was pozdrowienia od Anny6889 :) Narazie nie ma zbyt duzo wolnego czasu ale obiecała zaklikać do nas gdy tylko znajdzie chwilkę :) "Ciesze sie razem z Wami z wszystkich maleńst ktore juz sa na swiecie i zycze tym ,ktore się staraja ,aby się jak najszybciej udało.Pozdrawiam bardzo mocno i jak tylko znajde dluzsza chwile to cos napisze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, zodiakalny lew opuscil jz gwiezdny zwierzyniec, i córunia Kroug urodzila sie w pierszy dzien znaku panny ;) tez fajnie ;) ktora do golenia nastepna? Dafi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko🌼 Tak jakoś wyszło ,że długo mnie tu nie było,ale postaram się poprawić. W dalszym ciągu próbujemy z mężem,ale jak na razie bez skutku.Co prawda nie poddaję się i będę czekać dalej na cud. Proszę o poprawienie tabelki.Ostatnia @15.08.2008,ale który to już cykl starań to nawet nie wiem.Przestałam liczyć,bo może to będzie mniej stresujące. Pozdrawiam Was mocno i życzę duuuuużo zdrówka dzieciaczkom i ich mamusiom,a także wszystkim starajacym się.Buziaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu trzymam kciuki za ciebie, moze pij meliske troche rzeby sie uspokoic bo tez nerwy szkodza, wypoczywaj i spij ile wlezie moze ci sie polepszy bo sen dobry na wszystko:) Agi kochana nie przemeczaj sie tez:) dobrze,ze sie sluchasz pana doktora i ladnie odpoczywasz w lozeczku:) Ania K. kochana przy okazji narazie wykresl propozuycje moich imionek dla dziecka bo zmieniam zdanie jak rekawiczki wiec nie ma sensu jeszcze mamm czas zeby sie okreslic:) przyszlam tu do was bo od kilku dni drecza mnie wyrzuty sumienia otoz w pracy zrobilo mi sie straszne kongo bo od kad jestem za zwolnieniu nie ma mnie kto zastapic kazdy sie wymiguje i nie chce siedziec, zrobil sie balagan i sa na mnie zli w dodatku juz wiem ,ze umowy na stale nie dostane i wlasciwie mam prace tylko do porodu, martwie sie co mnie spotka pozniej, jak sobie damy rade... po macierzynskim zostane na lodzie a przeciez z 4 m-cznym dzieckiem nie pujde do pracy bo z kim zostawie? nie wiem co robic juz nie mam pomyslu, od panstwa tez nie moge liczyc na pomoc bo co to jest zasilek 48zł miesiecznie? ehh tak mi ciezko i mam wyrzuty sumienia co ja naronilam, maz chodzi zły i teraz oszczedzamy kazdy grosz na zycie zeby odkladac na pozniej kiedy nadejda gorsze dni:(:(:( mowie wam tak mi zle ciagle chce mi sie plakac! a dzidizus nie jest niczemu winien i nie chce zeby cos mu zabraklo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Ja oczywiście jak zwykle zapracowana (dziś do 20-tej będę rekrutacje przeprowadzać) Maniu, Agi trzymam kciuki, żeby Wam się polepszyło, swoją drogą, najpierw się martwimy, zeby zajść w ciąże a potem jest jeszcze większy strach, zeby wszystko było dobrze, żeby dzidzia była zdrowa i tak już bez końca, to niezwykłe. Koug gratuluję z całego serca córeczki ( i szybkiego porodu), Kurde no mam nadzieję, że kolki Martynce szybciutko przejdą i obie będziecie mogły sie wysypiać :) Pozdrawiam wszysciutkie, wieczorkiem się odezwę a co do tej pracy na oku mam jedna dziewczynę-złożyła podanie - mam ślicznej ośmiomiesiecznej dziewczynki, ależ miałybyśmy o czym gadac w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello!! KOUG TO zrobiłaś nam niespodziankę to chyba jakieś 2 tyg. za wcześnie super że jesteś już po wszystkim ❤️G❤️R❤️A❤️[T❤️U❤️L❤️A❤️c❤️J❤️E❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! Fisiaku!!! Ty to jak juz masz sny to ja nie moge!!!! :D :D :D :D :D :D jeszcze takich tramwajow sennych to ja nie mialam!!! miedzy dywanami i polkami!!! co TY za film ogladalas zeszlej nocy co??!!! :P no sen zajefajny!!! szkoda ze nie mozemy go zrealizowac :( :( ja bede jedzic na koszyku oki?! to znaczy ja go bede popychac! :P taka sklepowa riksza! a Wy Ty z Cebulka wskoczycie do srodka! wpakuje sie jaki dywan do srodka coby Wam miekko w dupki bylo! podejrzewam ze nie dam se rady z tym popychaniem, poprosze wiec meza Koug o ciagniecie go na froncie, zeby kolka szybciej sie okrążaly hihihii boooooszeeeeee jak kolka moga sie okrazac???? :) :) :) Dziewczynki!!!!!!!!! dzis sie poplakalam... ze szczescia!!!! moja psiapsiola urodzila przesliczna czupryniasta dziewczynke!!!! nie moge sie z nia polaczyc... nie odbiera telefonu, pewnie spi malenka...jestem ciekawa co i jak, czy latwo bylo... to jest jej pierszwy dzidzius i ma 23latka, na iskierka to jakby moja byla, tak sie cieszylam jej przyjsciem, za kazdym razem jak widzialam jej brzuchol to mialam lezki w oczkach... 😢 nie znam szczegolow...ale mam jzu pierwsze fotki!!! wlasnie je ogladam... normalnie cuuuudoooo!!! Dafi pieknie wyszlas na fotce z Daisy!!!!! sprawdz poczte! Anna przebaczamy cisze ale niech sie wiecej to nie powtorzy! :P u mnie tez cisza z fasokowaniem... z tymze,ze ja sie juz nie staram jak kiedys...ciesze sie ze poza tym wszystko w porzadku. 😘 Manius jak tam Slonce usg wypadlo, opowiadaj i pisz nam tu szybciutko! bom zniecierpliwiona! Koug a co do imienia Emilka bardzo laaaaaaaaaaadne!!! piekniusie!!! dziekowac za calusy! buziole dla reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu wchodze a tu zadnych wieszi do jasnej ciasnej!!! co to ?! 😠 Manius! where are u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek jedyna moja rada to abys szukala (nie teraz ale pod koniec macierzynskiego) pracy na pol etatu. Ja tak robie, bo tez niestety bede musiala wrocic do roboty po macierzynskim ;( moj mąż nie wyrazi zgody abym poszla na wychowawczy, tyle ze ja mam 6 miesiecy jeszcze, do konca stycznia mam czas. Ale wracam tylko na 4 godziny do pracy, dluzej odpada a jak sie szefowa nie zgodzi to skladam podanie o wychowawczy u niej i szukam pracy gdzie indziej. pos. mala daje popalic..to chyba bole brzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Allo :) Tu Wasz weteran porodowy-nie wytrzymalam i zaczęłam szukać neta w szpitalu.Płatny ale jest.Więc na 3 minutki jestem. Malutka jest fajniusia grzeczna je i śpi.Jak dobrze pójdzie to jutro do domku wychodzimy. Z paroma z Was pisaŁAM NA GG PRZEZ TELEFON I WIĘKSZOŚĆ UDAŁO MI SIE ROZSZYFROWAĆ BO WYŚWIETLAŁY SIE TYLKO NUMERY gg nie wiadomo dlaczego. Dzięki Wam laseczki za wszystkie miłe słowa i buziaki.Adres ze zdjęciem małej podalam juz dziewczynom więc pytajcie kto jeszcze nie widział (tu nie chce zostawiać) Do poklikania wkrótce 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje:-) Tituś co ta Fisia ma za sny?!:-) pewnie zawineła nas wszystkich w dywany postawiła w koncie i wyszła jak gdyby nigdy nic ze sklepu, no a my tam zwinieci jak naleśniki staliśmy do góry nogami:-) :-) :-) Maniu wiem że sie denerwujesz ale postaraj sie wyluzować, mnie też od dawna brzuch tak twardnieje wtedy mam wrażenie że jest olbrzymi i aż nie moge oddychać, mi lekarz kazał odpoczywać i ewentualnie nospe brać, a i ukłuje mnie od czasu do czasu. Właściwie to nie ma dnia bym coś tam nie czuła. jak tam po usg? buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Koug to się nazywa uzależnienie od neta haha :) Cieszę się że czujecie się dobrze i wkrótce będziecie juz w domku. Nie ma to jak u siebie... P.S. Sms podpisany A.K.iW to ja :) Która ma adres z fociami małej Emilki to ja zaraz proszę na maila!!! :) Dziubassku no widzisz najlepiej doradzi Ci ktoś w podobnej sytuacji dlatego myślę że rady Kurde no będą najbardziej trafione. Trzymaj się jakoś musi się ułożyć więc nie stresuj się zbytnio bo jak wiemy Maluszki tego bardzo nie lubią. Kurde no próbowałaś plantexu? Na moją Weroniczkę działało i jest łatwy w przygotowaniu a Ty dodatkowo możesz pić koper tak jak to robisz. Maniuś gdzie się podziewasz? Mam nadzieję, że wszystko w porządku a ta cisza nie oznacza że wylądowałaś w szpitalu... Trzymam kciuki by wszystko było OK. Ccebulka :D:D:D no ta Fisia to ma sny ale Wasze interpretacje to dopiero rozbrajają :D Naleśniki... haha Miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, narazie daje malej do picia rumianek, pol lyzeczki za;edwie na zafarbowanie wody. Pije choc cholera wie ze to nie mleko i sie krzywi ;) nie wiem czy ona nie jest za mala na jakies specyfiki przeciw kolce, musze zapytac w aptece. Ma zaledwie 2 tygodnie. Widzialam mleko Bebilon ponoc przeciwkolowe, tyle czy ono naprawde cos daje?bo kosztuje niemalo. Koug..bardzo sie ciesze;) nie widzialam foteczki malej..takze czekam na jakis sygnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no zapytaj o Plantex bo z tego co pamiętam to można go stosować najwcześniej. A z ziół pij na zmianę rumianek z koperkiem bo koperek pomaga na "uwolnienie gazów". Z resztą w aptece powinny Ci najlepiej doradzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam w necie Plantex można podawać niemowlętom od 2 tyg życia więc Martynce powinno pomóc. A z mlekiem no cóż możesz spróbować kupić jedno opakowanie z tym że nie przestawiaj jej tak od razu na inne mleko tylko stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×