Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisiu kochana Sto lat Sto Lat w dniu urodzin :) Życzę ci dużo zdrówka, samych szczęśliwych dni, szybkiego i łatwego porodu, pociechy z dzieci i męża (zarówno Twojego jak i tego od Koug ;) ) żeby spełniały się Twoje marzenia nawet te najskrytsze a najbliżsi zawsze sprawiali Ci wiele radości. No i czego tam sobie jeszcze życzysz - niech też się spełni :) Chętnie napiję się tej urodzinowej kawusi choć zwykle nie pijam :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos dziękuję za życzonka 😘 Basiunia cieszę się razem z Tobą :) A gdzie reszta? Coś tu pustawo ostatnio u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu Ty tu podawaj szampana :) hmmm chyba bezalkoholowy:) Słonko duzo duzo zdrówka;) dla Ciebie, malenstwa i całej rodziny 🌻🌻🌻🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gwiazdeczki za zyczonka. mam serniczek kawke(bezkofeinową tyż) ale nie mam szampana.:) no ale mam jajcówe w barku.która sie piszę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusisz Fisia procentami? Wy ciężarówki to bardziej mozecie polizać jajca z procentami niż mamuśki karmiące więc ja jednak poproszę herbatkę :) 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ WSZYSTKIEGO NAJDŁUŻSZEGO FISIU KREJZOLKO :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu wszystkiego najlepszego z okazji Twojego Święta ;)))) Nie zasiadam tutaj ostatnio zbyt częto ale czytuję Was ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołki helołki moje kofane Krejzolki! Anus ❤️ mimo wczorajszego mobaila ze tak literowke trzasne! Chce w chwilce wolnej jeszcze raz zyczyc Ci naj naj... 🌻 🌻 🌻 Fisiaczku! ❤️ i się nam dziś urodzinowo zrobiło! I Tobie Skarbie zycze tego co najlepsze... 🌻 🌻 🌻 A tak zeby było weselej cos dla Was Urodzinowych wymyśliłam :D :D :D :D Lecą latka, lecą, mijom sypko dzionki sioje sięta mają nasie dje kłuolezionki! Jedna wcoraj dluga dzisiaj byz bąbelków byz implezy bo psecie mocne picie im telo nie lezy łobie dzidzie se zlobiły jakby sie wcesniej umówiły i bzuchami się natarły po plemnicku sobie walły jena wcesniej dluga za niom taka je nasa Justyś z Aniom :P telo dzielom się selnikami kafom ciukielkami a seby było baldzo smesnie lobiom to z suchymi galdełkami! Kasia kilka dni wcesniej pikolo w calym kraju wykupila mimo tego byz plocentow halunowo się opiła! Więc dziewcynom nasym sjupel kłuoleziankom syce megastlescenia i powlotu do bąbelkowni jak najsypcej duuuuuzjo dlowia katków masę pęknych dzidzi i ziabawek duuuzjio tego i owego zi cialego selcia swego! ❤️ HUUUUUUULLLLLLLA! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dafi Karolek dzielny chopak, zycze Wam szybkiego powrotu do normalnosci, bo ciagle pobieranie krwi to przeciez wcale nie rozrywka, daj znac jak sprawa postepuje. Trzymajcie się cieplo! Basiunia takie wiesci poprawiaja mi nastroj! Cisze się ze malenstwu serduszko bije jak dzwon! A L4 jak najbardziej! Caluje goraco cale nasze kafe! Dziewczyny strajkuja... hmmm dupska natrzaskac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry serduszka Tituś ja poprostu wymiękam jak czytam Twoje wierszyki.:):):) dzieki jeszcze raz za życzenia przesyłam miliony kissaków😘 i życze udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Aniu, Fisiu wszystkiego najlepszego kochane❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dużo zdrówka, szczęścia, lekkich porodów i pociechy z Waszych Dzieciaczków i Mężów. Nadia w szkole , M. w pracy a ja co najwyżej wezmę szmatę i poudaje trochę że coś robie;-) wyniki krewki na cholestaze wyszły mi dobre także ta swędzawka napewno nie jest od tego:-) Dziewczynki miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! zyje i mam sie OK ale jestem MEGA ZMECZONA. zycze WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM SOLENIZANTKOM!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki!Najlepsze życzenia urodzinowe dla Ani i Fisi!!!!!Wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń i przede wszystkim zdrowiutkich dzieciaczków!!!!U mnie już po studniówce-już blisko,coraz bliżej...Badanka krwi mam kiepskie,malutka wysysa ze mnie wszystko co najlepsze-waga +4,3 kg,przez to,że troche się ruszam schudłam prawie 1 kg przez 2 tyg.Coraz bardziej czuję kręgosłup,ciekawe co będzie za 2-3 mies...Validosku przepiękne zdjęcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane, wczoraj wrocilam do domu ze szpitala, zostalam tam po usg 25 sierpnia. lekarz ktory robil usg powiedzial ze mam skurcze i kazal na izbe przyjec sie zglosic i zostalam, tydzien mnie trzymali na pompie z fenoterolu i podejrzewali tez skracanie szyjki. w sumie bylam w szpitalu prawie 4 tyg, i co jakis czas na kroplowach. na szczescie szyjka zamknieta i w usg 3cm ma, ale mialam caly czas skurcze i chcieli to obserwowac. wczoraj mnie wypisali, mam caly czas twardnienia brzucha mimo fury lekow ktore biore, ale lekarze powiedzili ze nic one na razie nie powoduja z szyjka. we wtorek mam kontrole i mam nadzieje ze bedzie dobrze. poza tym powiedzieli ze mozliwe ze jescze bede musiala wrocic do szpitala ale puki co mam w domu lezec. z synkiem wszystko dobrze wazy juz kilogram i bedze nazywal sie Szymon wiem ze mam sporo do nadrobienia, pewnie wiele sie u Was wydarzylo, ale nie bardzo mam mozliwosc korzystac z kompa, miom tego ze to laptop, po prostu jak za dlugo opieram sie na lokciu to od razu sie spinam, ale obiecuje ze nadrobie zaleglosci pozdrawiam Was goroco i wiem ze bylyscie ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maniu!Bardzo się martwiłyśmy o Ciebie i syneczka,dobrze,że w miare wszystko ok.To twardnienie brzuszka jest charakterystyczne dla drobnych kobiet.Najważniejsze,że masz wydolną szyjkę i że mały rośnie jak należy.Ja nie biorę fenoterolu,jestem cały czas na Cordaphenie,mam skurcze ale na szczeście nie czesto.Szyjka mi się trochę skróciła ale jeszcze jest w normie-35mm.Leż i dbaj o siebie!Już na szczęście dużo nam nie zostało.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu Kochana nawet nie wiesz jak bardzo się ucieszyłam że zaklikałaś do nas i z jaką ulgą przyjęłam wiadomość że sytuacja jest opanowana. Tak jak pisała Agi bardzo się tu martwiłyśmy o Ciebie i Twojego synka. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej w każdym razie z całego serduszka Ci tego życzę. Nic się nie martw nadrabianiem zaległości w czytaniu najważniejsi teraz jesteście WY :) wypoczywaj dużo i staraj się mysleć pozytywnie. Trzymamy za Was mocno kciuki. Życzę powodzenia i ściskam mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......DZIECI.........CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................0 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia................................7 cykl....04.09 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....04.09 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31..........31....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................2 cykl....22.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża.....07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 4lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........24....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża.....09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2,5 r....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża......22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża......05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża......27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża......05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk........Szymon 4 lata.......ciąża............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Fisia**..................Bartuś 🌻Mania23................Szymon 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 w. 3690 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia.....Wiki 4 lata...Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 54cm 🌻Agital..........26..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 w. 3245 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 w.3400...... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Manius!!!! 🌻 az kamien spadl mi z serca ze nic Wam nie jest i macie sie dobrze! tak sie martwilam i dopytywalam o Ciebie... zreszta jak my tu wszystkie! dobrze ze pewne sprawy sa za Wami, odpoczywaj teraz myszko ile sie da! Anus, Fisiu ❤️ ❤️ a prosze Was bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu, cieszę się,że u Ciebie sytuacja w miarę się wyjaśniła.Grunt to starać się nie przejmować,być ciągle dobrej myśli,leki na pewno potrzebują czasu,aby zaczęły działać.Cały czas się o Ciebie bardzo martwiłam. Ale teraz już jesteś w domu i na pewno nastrój powinnaś mieć lepszy,atmosfera szpitala raczej dołuje.Leż,leż,leż,odpoczywaj i staraj się myśleć pozytywnie.Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur jak tam samopoczucie? ktory to jzu tc?u mnie ok puki biore czopki p/wymiotne :O Maniu kochana witaj spowrotem🌻odpoczywaj:) dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu strasznie sie ciesze ze u Was wszystko dobrze:) bo tu strasznie sie martwiłysmy :( ale teraz juz tylko wypoczywaj i dbaj o siebie:) i małeg:) ja przez ostatni tydzien strasznie urosłam w brzuchu:) mam rozstepy :( mało widoczne ale sa niby smaruje sie Mustela a tu :( ale cóz bede walczyc po ciazy z tym :) teraz aby mały był zdrowy i jemu dobrze było:) i zaczynam miec deficyt ubraniowy:):) chyba jutro połaze po ciuchach i jakies sweterki wieksze poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maniu cieszę się że z Tobą i Szymkiem wszystko w porządku. Dbaj o siebie i dużo wypoczywaj👄 Tak notabene to czy jeszcze któraś z Was zdecydowała się już na jakieś imię dla maluszka,bądź też zmieniła wcześniej wybrane imię np. z Oli na Olka :D... Agi wiem że teraz chciałabys mnie pacnąć w gowiśkę bo kto jak kto ale Ty wiem ze nie chciałabyś tego chyba najbardziej.:) Jak ja urodziłam i napisałam koleżance że jest dziewczynka to mi odpisała tzn. co ...MAURYSIA ??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł niedzielnie! Roburku wlaśnie zapomniałam się spytac co u Ciebie i Maleństwa? ale ze mnie... Koug! pytasz sie o imiona: hmmm ja mam dla swoich dzieci (czytaj. kotków! :D :D :D ) została mi się jedna kocurka ta czarnulka, podobna do Fisiowej i mojemu tak się spodobała, za to co odwala i jak sie bawi, że powidziedział, że z nami zostaje na dobre! huuurrra!!! mężczyzni to jednak wzrokowcy! wcześniej nie było nawet mowy! a tero sam się przywiązał! buhhhaaah! i mówię do niego jak ją na zwiemy?? ......... no i mówie że zostawiam to jemu, a on wymyślił: trzymajcie sie krzeseł dziewczyny!!!! imię: BIBA! a ja do niego: no to kojarzy mi sie z niezła bibą czyli imrezą, a łun: no i dobrze, przecie nie widzisz jaka ona rozrywkowa! hmmm...well mama kocia małe oryginalne ma imię, ale reaguje na nie: KITKA no i zostają obie! Jak tam Emilcia? u nas ładniusi ten weekend, mam nadzieję że w Polsce też i sobie na spacerek poszłyście. Dziubuss trzymaj się złotko! to juz ostatnie podrygi muszelkowania! dasz rade! dobrze że medyki pomagają. kisusie dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się dziewczyny pytacie o moje samopoczucie,to Wam trochę opowiem.Fizycznie czuję się idealnie,w końcu nic mnie nie boli,wymiotów i nudności nie miewam.Za to znowu miałam scysję z teściami a właściwie teściową.Niby osatnio stosunki się poprawiły,ale na moje nieszczęście mały się rozchorował akurat jak do niej pojechałam wieczorem.Najpierw podejrzenie,że pewnie przeze mnie,bo za lekko go ubrałam w kościele (mały ma gorączkę).Później teściowa wpadła na pomysł,że mały coś złego zjadł,bo ma biegunkę.Oczywiście wygląda na to,że u mnie,bo jadł tylko u mnie w domu i w McDonaldzie.(ani mnie ani mężowi nic nie jest a jedliśmy to samo).No a później to już poszły wszystkie żale,bo małemu pokiełbasiły się wszystkie kwartały roku,ile miesięcy jest w kwartale itp. na sprawdzian,wygrzebali też,że nie uczyłam go angielskiego itd,itp.W końcu darłyśmy się jedna na drugą.Zero poszanowania dla mojej ciąży,także teściowa chyba cieszyłaby się gdybym poroniła - taki pewnie ma cel,wykończyć mnie.Oczywiście oboje z teściem wyskoczyli jak ja sobie poradzę z dwójką,skoro z jednym nie daję rady z lekcjami,na to ja,że kupię sobie sznurek i od razu się powieszę i będzie problem z głowy.No i efekt całej awantury był taki,że się tak zdenerwowałam,że wyłam ponad godzinę,trzęsły mi się ręce,zrobiło mi się słabo,coś jakbym miała zemdleć (takie mroczki w rękach i nogach,jakby brak czucia),dopiero się teraz uspokoiłam przy pierwszym kieliszku whisky od początku ciąży.Niestety w domu nie miałam nic na uspokojenie.Zadzwoniłam nawet do lekarki z pogotowia,jak mam się uspokoić,bo nie chcę zaszkodzić nerwami dziecku,doradziła melisę lub rumianek,żadnych leków.Ale ja już nie wiem co mam robić? Nie odzywać się do nich a może do mojego męża,który jak zwykle nic nie zrobił i pozwolił teściom na takie zachowanie.Doradźcie.Niestety nie mam możliwości zerwać z nimi stosunków,bo mały ich uwielbia,często u nich śpi,je itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×