Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

kurde dyiewcyznz cođ mi sie po pryestawiao na klawoaturye i nie moge pisac normalanie, mam nadyieje ye roycyztacie nie wiem jak to ymienic bz bzo ynw dobrye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, coś mi dzisiaj komp wolno chodzi ;( ciekawe dlaczegóż to ;( Nieważne .... Dzisiaj znów wychodzę, piękna pogoda, nie wiem gdzie jeszcze pójdziemy może na jakieś zakupki hihihih, oby te pieniążki się mnożyły w tym dużych portfelikach, to już by było extra super... ;) Ale nic trzeba sobie odmawiać pewnych rzeczy, albo szaleć...;) Ale pięknie na dworze chyba wezmę aparat i porobię trochę fotek, ostatnie podrygi jesieni pięknej ;) Tylko w pobliżu nie mam lasu ;( i złocistej nie będę widziała.....;( Ok. zmykam nie marudzę Wam, bo pewnie Was jak zwykle zanudzam ;(((((((((( Aha wczoraj się trochę nadźwigałam, klęłam na siebie w duchu narobiłam zakupów, a póxniej nie mogłam unieść.... Ok. zmykam, papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo witaski cmokaski :) Maniu jeśli jeszcze nie udało Ci się kompa doprowadzić do ładu to kliknij jednocześnie parę razy lewy shift i lewy alt-powinno pomóc i się przestawić.Lecę coś poświrować z mopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug--- męzulek dokładnie w ten sam sposób co Ty napisałaś mi przywrócił porzadek z tymi literami :) och piekna pogoda szkoda ze ja wyjsc nie moge :( ale co tam dla synka wszystko, tak mnie dzisiaj w nocy dał czadu w brzusiu ze zasnac ciezko mi było :) trzymajcie sie miłego dnia zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio własnie szamam obiadek.mój grzebie przy aucie więc tapetowanie na następny weekend odłożone.byłam do południa w lesie.mmmmmmmmmmmmmm dziewczynki jak się dotleniłam ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Manius ja tak mialam z kompem jak mi maly kociak pochodzil po klawiaturze, przychodzi ci lajza i gania za moimi paluchami no i sie wtedy stalo, wchodzily mi znaki 456 wszystko co na gorze i nie moglam odblokowac, bo ja fakt popisze sobie i kilka inncyh rzeczy, ale zeby fiksa naprawic to wolam krzycha albo do Koug z problemem lece! :P :D :D :D Fisia do lasu powiadasz... oj jakbym chciala sobie pobrykac miedzy drzewami i grzybkow pozbierac... a tu tego nie ma, inny klimat i nie czuje tego jak w Polsce. jak bede za 2tyg do sobie pohasam... u nas tez piekna pogoda, nawet do 18stC i sloneczko! Maliwinka TY mi tam nie dzwigaj bo wpieprz ode mnie dostaniesz! łuciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus spoznione zyczonka urodzinowe!!! 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 niestety ostatnie dni mam do doopy,nie mam sily, zle sie czuje ogolnie masakra:( nic mnie nie cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki dziubassku na tym etapie choroby nie mogą mi zrobić żadnych badań gdyż mam zawalone cale oskrzela ,jak pani doktor mnie słuchała to były straszne świsty poza tym nie trzeba mnie osłuchiwać tak w klacie mi rzęży jak w starym parowozie po drugie testy alergiczne możesz robić kiedy nie bierzesz żadnych leków i 100% zdrowa ,do tego czeka się i to sporo więc kiedy będzie jkaś poprawa mam mieć zrobioną spirometrie i wymaz ze śliny i krew wtedy będę wiedzieć co ze mną sie dzieje ,ale dm rade co mnie nie zabije to mnie wzmocni ;);) a T mi tu dziubasie kochany głowa do góry i widze uśmiech pamiętaj że dzidza odbiera Twe nastroje chyba nie chcesz mieć smutaska tylko radosną i śliczna niunie no to ino myk widze łzy ale szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tituś maniuś dziękuje wam kochane za zrozumienie i cieplutkie słowa zmykam bo zaraz zacznie sie program MAM TALENT lubie to oglądac _______0000 ______0000 ____00000 ___00000 __000000____ _0000 000______dobranoc _0000000______życzę miłych snów:) _ 0000__00 _0000__00000000 _0 00000000000 __0000000000 ___0000_ 000000__________000 ____00000_______0______000 ______000000__ 0000000000 __________000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku 🌻 dziekuje Ci serce za zyczonka! :) Sluchaj nie poddawaj sie zlym nastrojom! bedzie dobrze ! i przeciez jest suuuuper! patrz myszko masz cudowne dzieciatko pod serduszkiem, a ja jeszcze nie mam, i cos mi sie wydaje ze w tym roku miec go nie bede, Twoje dzisiejsze smutaski zganiam na hormonki :) wiem ze jutro bedzie lepiej i bedziesz sie nam tu jutro jak kon po cukrze usmiechala :P i taka cudna pogode tam macie, w sam raz na plazowe spacery! dotlen sie i nie smutaj juz wiecej! 😘 dla malenstwa! a Ciebie niech maz wycaluje! :P ooo! taka jestem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooopatrz Wiolcia! ❤️ dobrze ze mi przypomnialas! wlasnie ide ogladnac! bo ostatnio ogladalam i bylam pod wrazeniem paru osob! wiiiieeeelkie dzieki! a za zrozumienie prosze bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do Was wczoraj ale mi wcieło:( i juz nei miałam siły na koejne pisanie!!! poczytałam w wyprawkach, wózkach......ciuszki mam a na wózek juz wczoraj sie zdecydowalismy :) byłam zobaczyc na zywo bo w necie fajnie wygladały a na realu okazało sie ze nie jest taki fajny!!! anucha:) juz niedługo bedziesz z nami wymieniac sie doswiadczeniami o ciuszkach:) wozkach:) ...tego Ci zycze:) titus :) jak sie czujesz jako strasza osóbka:) i wierze mocno ze niedługo te wszytskie zyczenia sie spełnia:) i bedziesz siedziec przy muszli i pytac sie jak długo sieto jescze bedzie ciagło:):):) a jak bedziesz w polsce to pochasamy sobie razem po lesie:) dziubasku trzymaj sie dzielnie słonko;) juz niedługo ktoras zabierze sobie od Ciebie te mdłosci!!! roburko:) słonko wiem co przezyłas ja ostatnio miałam tak dosyc mojego auta ze chciałam Go w rzece utopic!!!! mezus w pracy:( do 13 ale siedze sama i mi smutno! fisiu dotleniaj sie:) dotleniaj:) A tapetowanie poczeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry niedzielnie! Validku ❤️ czuje sie w sumie normalnie, bez zadnych emocji, zawsze w dniu Nowego Roku i tak sobie zaokraglam latka, wiec do 2 i 8 sie w sumie przyzwyczailam. W sumie to cyfry nigdy nie napawaly mnie przerazeniem, mam tyle ile mam i dziekowac temu najwyzszemu, i raczej nie zmienilambym niczego, i nie potrzebny mi do tego wehikol czasu. BoooosZzzzzzzze co ja tu tak niedzielne kazania prawie! hihihiihi :D :D :D wezcie mnie wylaczcie! HAHAHAH Jeno co musze przyznac to jak wstalam tego 26tego i spojrzalam w lustro, powiedzialam do siebie... hmmmm to juz tyle latek, ale czas leci... i sie sobie przygladalam przez chwile... Zawsze tez mowie sobie: co bedzie za 5lat...gdzie bede, z czego bede sie cieszyc, ogolnie w dniu uridzin bierze mnie na zadume, i zawsze uronie lezke taki maly standarcik :) pamietam jak wychodzilam za maz te 5latek temu, to samo pytalam siebie i teraz mam odpowiedz, jestem tu gdzie jestem, ile rzeczy mnie spotkalo, ktore mnie zmienily , podbudowaly, o tym zlym momentom staram sie nie poswiecec wiecej czasu jak tym co sprawily mi radosc... A Ty czemu sie mi tam smucisz? co smutno bez meza? zaraz powinien zapukac do drzwi jeszcze okrogle 45min i znow razem we trojke. :) Dziubassku ❤️ usmiech szeroki poprosze raz! :) jak sie dzis czujemy? mdlo mniej czy bardziej? a jak z samopoczuciem? Ja zamierzam dzis pospacerowac po parku oddalonego ok 25km stad, podobno godny uwagi, pocykam troche fotek, dzis pogoda nie ta co wczoraj ale grunt ze nie pada. Dla wszystkich pozostalych laseczek po buziaku! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry validku--- ja tez dzis sama bo mąz pojechal zlozyc regal swojej mamie i jeszcze do szkoly ma zajrzec swojej wiec sama jestem i tez mi sie przykrzy :( a co do wozka to ktory okazal sie nie taki fajny?? ja powiem Ci ze wczoraj robilam przeglad wozkow w necie i naprawde nie latwo jest znalesc cos odpowiedniego, dzis tez zamierzam to kontynuowac, no i najgorsze jest to ze trzeba potem swoj wybor w realu sprawdzic a z tego co napisalas tu tez moze pojawic sie problem ze to co sie podobalo w rzeczywistosci nie jest trakie jak trzeba :( agi--- ty masz chicco trio S3?? jak z wielkoscią gondolki??? i jak z ustawieniem oparcia w sparcrówce. czy mozna rozłożyc je zupełnie na płasko?? i jak wogole ze zwrotnosci i \"twardościa\" wozka??? przepraszam ze tak Ci męcze ale ja na razie nie moge nic sama zweryfikowac w realu a mojemu męzowi ten wozek sie spodobał, on ogladał go w sklepie ale nie sadze by zwrocił uwage na m.in. na wielkosc gondoli. aha podobno tez jest lekki i mało miejsca po złozeniu zajmuje?? to dla mnie istotne by było bo bede drałowac na 3pietro bez wizndy :( takze prosze Cie podziel sie ze mna swoimi uwagami na temat tego wozka, bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titus--- jak ja zazdrosze Ci spacerku, chetnie bym gdzies sie przeszła. całe szczescie ze czuje sie o wiele lepiej odpukac :) i ze juz niem mam tak wielu skurczów, to dla mnie najwazniejsze :) dziubasku--- głowa do góry, hormonki szleja i to jest efekt :), dziewczyny Ci dobrze radza idz na spacer sie dotlenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis tez nie wzielam tych czopkow na wymioty i 2 razy zaliczylam kibelek z rana ale zaraz wzielam relanium i narazie mam spokoj nawet zjadlam rosolek i podjadam ptasie mleczka:P trzymajcie za mnie kciuki prosze a ktora chodzi do kosciolka niech sie za mnie pomodli to pomaga! Schering sie pomodlila za mnie w czerwcu i zaszlam w ciaze! trzymajcie sie kochane buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór, Ale tu dziś cisza:P Pamiętacie mnie jeszcze?! Dawno do Was nie zaglądałam i z tego powodu spędziłam z Wami dziś prawie cały dzień. Ile się naczytałam... Wszystko mi się miesza... Myślałam o Was wszystkich, ale ponieważ jestem w stanie zawieszenia to wolałam nie udzielać się na forum. Jutro lub we wtorek dowiem się jakie będą dalsze moje losy. Wstępnie już wiem, ale ... nie ma na piśmie to jakby nie istniało :) Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki :) Od Dwupaczków proszę o podwójne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ja zdrowaske obiecuje nie jedna zmówic:) Mania co do wózka to wybralismy X landera XA zielony! przekonał mnie moze lekki nie jest ale za to fajnie sie jezdzi:) i dla mnie najlepszy z tych co widziałam! ja bede zostawiac wózek w garazu podziemnym wiec nie bede musiała go nosic i chciałam 4 kołowy z pompowanymi kołami!!:) Bolerko trzymam kciuki:) i wielkie fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> a my bylismy na spacerku w lesia:) w Ojcowskim parku:) na lodach:) a wogle to powiem Wam ze jakos mam doła jak na siebie patrze:( wielka , gruba, rozstepy, celluitis:( a wszyscy mysla ze za chwile bede rodzic!! i zeby maz mnie juz tak nie pompował hahahah a mi do smiechu nie jest wiem ze młody najwazniejszy ale przez dwa tygodnie urosłam strasznie w brzuchu i tyłku a nie jem jakos wiecej i duzo sie ruszam!!!! kopnijcie mnie:) w ten wielki tyłek:) moze mi minie!! pieknych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku--- mi tez sie x-landery podobaja ale sa ciężkie :( a ja na trzecie piętro bede musiała z nim w chodzic, a przy moich gabarytach i kiepskiej kondycji po tym lezeniu to moze nie byc łatwe :( , takze cięzar wózka to dla mnie podstawowe kryterium, nawet mysle aby zrezygnowac z duzych kółek na małe ale pojedyńcze takie jak ma chicco trio for me, ale nie wiem jak dadza rade na sniegu i zabłoconych chodnikach?? co do x- landerów to podoba tez mi sie to ze mozna do nich zamontowac fotelik maxi-cosi z baza isofix zazdrosze Ci ze Ty juz wybrałas to doslownie istny horror dla mnie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry pobudlka kochane. widzę,że temat wózków zastał poruszony. moja bryka to już przeżytek ale sąsiadka moja w sierpniu urodziła i kupiła wózek na który przeklina.powiedziała,że teraz jakby miała kupować to napewno by go nie kupiła.Znalazłam na allegro ten sam wózek więc Wam wkleje linka http://allegro.pl/item439426001_3_w_1_v3_coneco_gondola_spacer_fotel_gratisy.html ja takiego lasencje nie mam więc i swojej opini nie mam ale prawdopodobnie oprócz tego,że są lekkie to maja więcej wad niż zalet.chociazby takie ze wózek jest sztywny i każde wyboje czy większe krawęzniki to dziecko skacze w gondoli niech się wypowie ktoś kto ma taki wózek.być może nie mam racji.dodam tylko że sąsiadka jest miłosniczką długich spacerów z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Wam myślę , wiadomo jestem w 26 tygodniu ciąży, zaniepokoiły mnie dzisiaj z rana po śniadaniu bóle bardzo delikatne ale przypominające miesiączkowe, czy któraś tak miała? I czy to normalne??? Bardzo się denerwuje, ruchy mam wyczuwalne cały czas, ale się denerwuję..... Albo jestem panikara albo nie wiem czy nie zadzwonić do lekarza...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko ja miałam takie bóle leciutkie we srode rano i raz popołudniu!! i jakos przeszło starałam sie wiecej wypoczac i przeszło!! jak sie bedzie powatarzało lub nasilało dzwon zeby sie uspokoic i wypoczywaj dzisiaj wiecej:) i pomogło:) Fisu:) kawke:) podaje:) Mania:) ja osadziłam ze zaden wózek w 100% mi sie nie widzi:) albo jestem wybredna albo faktycznie kazdemu cos!! jak nie waga to koła to mała gondola:) wrrrrrrr ale zdziwiam:) pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny chyba za dużo chodzę i się przemęczam.....zdenerwowałam się i się rozbeczałam ;(;(, ale już się opanowałam i w sumie czuję prawie niewyczuwalne, chyba na razie nie będę dzwoniła tylko się położę.......i zacznę się oszczędzać....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko ja tak tez miałam po tym jak pobiegalam i ponosiłam za duzo!!!!! wiec chyba to przez to !! musimy dbac o siebie i malenstwa!!! odpocznij sobie i powinno minac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja dopiero wstałam, tak mi dobrze sie spalo :) w sumie co mam robic dzień, dzień w domu, no własciwie to mam co tj pisac swoja prace mgr której jeszcze nie skonczyłam, m.in. przez pobyt w szpitalu, ale ciezko mi teraz bo raz ze na lezaco a dwa to wasciwie jedna reka bo długo na łokciu opierac sie nie moge :( malwinko--- dziewczyny dobrze radzą odpocznij i zwolnij tempo, ciąża jest coraz bardziej zaawansowana. poza tym jesli po odpoczynku tak bedzie cały czas lub bóle sie nasila to jedz do lekarza. validosku--- co do wózków ja mam dokładnie to samo jak cos mi sie w jednym podoba to i zaraz cos tez nie pasuje, prawda jest ze kazdy ma jakies mankamenty :( i wybór przez to jest tym trudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×