Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej :) Dzięki za pomoc w pakowaniu :) przydała się :) Wpadłam się pożegnać bo z większością z Was to wirtualne spotkanko będzie dopiero po wakacjach :( ale już cieszę się na te spotkania w realu :D Kochane zaciążajcie tu szybciutko co bym miała dużo zmian do wprowadzania w tabelce po moim powrocie :) Muszę uciekać... 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babićki kofane Aniu szczęśliwej podróży kochana i mam nadzieję ,że się spotkamy na lajfie:D Karolinka😘 Minia kochana bez załamki tutaj proszę.Wkrótce Ty spadniesz na dół tabelki.Już ja Ci to obiecuje Kamilka nie schizuj mi proszę.Chyba każda z nas miała jakieś obawy w ciązy. Matyysha nie zamartwiaj się bo 18 tc to naprawde wcześnie jeszcze,żebyś czuła porządne kopniaki,Maluśkie Cię kopie napewno tylko Ty tego nie czujesz Dori gratulacje🌼 tylka czekamy na foty z USG dziubassek😘 kochen kirczak wielkie buziaki dla Kubunia Tituś kochana nie tylko u Ciebie taka papierologia i biurokracja.Ja unikam urzędów jak ognia koug skoro wyjscia nie mam to przyjade :D:D:D:D:D:D:D:D spadam bo mi kipi w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dori Gratuluję:) dołącz do nas już na stałe i komentuj przebieg ciąży:) Aniu miłych wakacji:) Karolcia jak tam Kama na wakacjach? pozdrów ją:) no albo lepiej im nie przeszkadzajmy smsami:) Tyllka masz świetne zdjęcia na NK nie mogłam się napatrzec na Twój zgrabniutki brzuszek:) Matysha życzę Ci abyś juz wkrótce dostała takiego kopniaczka że aż poczujesz ile masz żeber:):):) A ja jestem troche zawiedziona brakiem zrozumienia mojego M...dotychczas mogłam z nim o wszystkim rozmawiać - no do wczoraj, kiedy przy rozmowie o \"tych\" sprawach stwioerdził, że już ma dosyć mojego gadania o ciążach, śluzach, owulacjach, obserwacjach cyklu itp.... stwierdził, że w tym momencie pozbawiam nas przyjemności starania się o dziecko:( zrobiło mi sie smutno....ale z drugiej strony może faktycznie przesadzam i muszę przestać o tym mówić i tyle myśleć?? w każdym bądź razie postanowiłam, że juz ani słowa o tych sprawach w jego obecności!!! och nie jest lekkko z chłopami:) Dobra ja juz musze do pracy zmykać! Miłego dnia!!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane babeczki od jutra mam wolne i jutro wyjeżdzam na pare dni więc mnie też nie będzie przez kilka dni:((( buuuu... Fisia:** 👄 kobietko kochana... Hannuś👄 Kamuś odpoczywa,rozmawialam z nią w niedziele przez telek,to wszystko ok,macie wszystkie pozdrowienia;))) Ok Ok pozdrowie:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ale masz pamiec kochen kirczak :P buzi dla Bartoliniego 😘 miałam przekazac wiadomosc od Mani ,ze byli w szpitalu z Szymonkiem ale juz wrocili malutki miał dusznosci:( pozdrawia was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki normalnie usypiam w pracy:-/ ehhh chyba taka pogoda:-/..... ale jeszcze tylko 2 godzinki (jak ja to wytrzymam) :D i do domku.... jestem jakaś nerwowa, i wogule :-/ chyba @ się zbliża :((((( ehhhhhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Musze sie przypomnieć, bo jakos o mnie zapomniano:) Wszystkie pojechałyście na wakacje, czesc w pracy, a ja sie szykuje do wizyty u gin. Ostatnio troszke za duzo chyba sobie popracowałam i czuje sie jakaś taka niespokojna. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. Poza tym dzisiaj pogoda sprzyja spokojnemu spacerowaniu i chyba wybiore sie na miasto. Od którego miesiaca szykowałyscie wyprawki na przyjscie maluchów.? Pozdrawiam reszte dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ale tu wakacyjnie sie zrobiło:):) a ja bede w tym roku w domku siedziec buu :( no ale cóz czasem i tak bywa. Dori G 🌼 R 🌼 A 🌼 T 🌼 U 🌼 L 🌼 A 🌼 C 🌼 J 🌼 E :):) Matyysha powiem Ci tak kochana ze Ty mozesz nie czóc a ono i tak sie rusza :) zaopserwuj swój brzusio i moze załwazysz delikatne ruchy :):) Miniu my tutaj Tobie też zyczymy szybkiego zaciążenia i trzymamy kciukaski. A teraz nie smutaj 🌼🌼🌼 :) Fisiu ja moge nawet z USG z zeszłego czwartku ale nie wiem czy cos wypatrzycie, bo ten aparat do usg był normalnie jak powojenny :P Hanna a dziękować dziękowac za miłe słowa :):) mi też sie podoba to jak mi rosnie balonik :) Karola miłych wakacji :) bedzie Ciebie tu brakowało przez te pare dzionków zreszta Aniu Ciebie też bedzie brakowac :):) tyle ze Ciebie dłuuużej Ja sobie zrobiłam dzisaj wyniki a jutro zmykam do lekarza :) nie mogę sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilke! Dori gratuluje kochana! Motylku My wyprawke dla Laury zrobilismy dzien po Jej urodzeniu :P :P maz zakupil wszystko :P ale to inny przypadek :) we wtorek poszlam do szpitala w piatek sie urodzila a w weekend mielismy isc na shopping, dziecko sie pospieszylo :) tzn mama z cisnieniem nawalila :) Matysha nie na zywiol tylko relax, czasem tak jest ze dzidzie spia i sa mniej ruchliwe. Dziubalku usciski dla Kubusia gaduły! Ania milego urlopu! Hania mezczyzni tacy sa bez wyjatkow, a tak to dobrze zrobisz jak temat \"podszewkowy\" zostawisz dla siebie, wiesz my baby to sobie pogadamy o tym wszsytkim jak o pieczeniu ciasta czy gotowaniu obiadu :P ale mezczyznom odbiera to samczek, zreszta jak my same bedziemy mowic tylko o tym, delektowanie tych chwil tez staje sie inne, przechodzilam to sama, zbyt wielka presje wywolywalam ku swojej stronie, bo swemu K nic o tych sprawach nie mowilam tylko bralam z zaskoczenia :P :P a tak na maginesie mezus moj oznajmil na moje slowa: czas przejsc na tabsy bo jak sie trafi dzidzioch teraz to bedzie zonczek, a Luby na to: iz taka fajna nam cora wyszla ze kto wie co mu odbije na stare lata...ze kto wie... No nie wiem co sie stalo z tymi chlopami! :P :P Validku chyba nasi M na wspolnej imrezie byli :D :D az jestem w szoku! Dla reszty Fisiaczka Tylki Softis i etc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu, dziekuje za te słowa usmiechłam sie do siebie jak mi to napisałaś nie dołuje sie bo sobie obiecałam ale czasem przychodzi taki dzien i... sie myśli ale obiecuje ze sie kiedys pojawie w tej tabelce chocby nie wiem co:) tylkaa mam nadzieje ze sie jeszcze pochwale przed twoim rozwiązaniem :) chciałabym bardzo... ahhh..... aniu k udanych wakacji bedziemy tęsknić wracaj do nas szybciutko.... żartuje baw sie dobrze .... hanna tak to juz jest z tymi naszymi M ..... ah moj tez nie lubi jak tyle gadam na ten temat ....ale z kim mam rozmawiac jak nie z nim czasem człowiek musi sie wygadac i tyle.... a ja zaraz spadam do pracy miłego dnia szczegolnie dla mamusiek na spacerek marszem!!!! bo sliczna pogoda:)) brzuchacze też:))) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może ktoraś z Was się na tym zna? do końca sierpnia jestem zatrudniona na pełnym etacie, czy zgodne z przepisami jest zatrudnienie mnie na pół etatu od września??? bo ja kompletnie się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli z końcem sierpnia kończy się umowa to warunki zawarcia nowej od września ustalają i akceptują obie strony. Jeśli do trwającej już umowy (np. na czas nieokreślony) strony chcą wprowadzić zmiany, a w szczególności te mniej korzystne dla pracownika, musi on na to wyrazić zgodę. 1/2 etatu bez zmiany wynagrodzenia, bo jego obniżenie proporcjonalnie do etatu nie zawsze jest oczywiste, nie pogarsza sytuacji pracownika, ale i tak musi się on na to zgodzić. Matyysha życzę powodzenia i nie stresuj się w ciąży tylko pisz to Ci pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanelka87
Dzień dobry. Mam na imię Natalia i mam 22 lat. Mam regularną miesiączkę co 28 dni. W tym miesiącu okres spóźnił mi się o 4 dni i trwał 3 dni, ale nie był tak obfity jak zwykle. Od kilku miesięcy współżyję z narzeczonym bez zabezpieczeń ale nie dochodzi w środku. Czy mogę być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź =] Dodam ,że strasznie mnie boli głowa i czasem promieniują piersi i brzuch czasem pobolewa. Swędzą mnie sutki oraz żle się czuję z rana . 8-) :-W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heloł baby:-) wróciłam z wojaży a tu takie wieści:-) wszystkim zaciążonym gratulejszyn🌼 Schering no w końcu się doczekałaś Nasza Weteranko w staraniach;-) Koug możemy zrobić wyścig pokoju;-) Fisia podrzucić Ci trochę pranka? zdjęcia nan NK super:-) Ania mam nadzieję, że juz lecisz samolotem do Nas i niebawem się zobaczymy. Tituś Laurysia przybiera superowo, teraz będzie rośła że ho ho a mamusia niech sobie ćwiczy ile wlezie tylko żeby później siły nie brakowało na noszonka Stokrotki:-) jeju na nic nie mam czasu, miałam wysłać Ci zdjęcia z budowy a jak teraz mam chwile to M zabrał aparat. Dzisiaj przychodzi gościu od mebli kuchennych, jeju mam mętlik w głowie i nie potrafie się zdecydować na kolor oprócz białego chciałam wrzucić kilka szafek w innym kolorze. ogladaliśmy też dzisiaj podłogi, ranyyyyyy deski są drogie ok. 200 zł , teraz dopiero się zacznie. AAa i wczoraj kupiłam 5 palet piaskowca i będę sobie sama robiła murek oporowy:-) nie wiem jak wyjdzie ale wiem jak powinien:-))) a moja Normusia wczoraj skończyła 6 miesięcy!!! dziś bylismy na szczepieniu, waży 6400g i 68 cm,drobinka moja, rozwija się super niby lekarz nic nie mówił ale dał mi skierowanie na morfologie, żeby mnie uspokoic. Je już deserki, zupki i kaszkę na noc no i cyc ale coś mi się zdaje że nie długo bo co raz cześciej go wypluwa i wcale go nie chce. Dziewczyny które karmiły cyckiem jakie mleko wprowadziłyście? ide robić kolacjone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori78
chanelka87 zrób test ciążowy lub badanie z krwi, które jest dokładniejsze i wszystko się wyjaśni... Wróżką nie jestem, ale wszystkie znaki na niebie wskazują ciążę!! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane na początek Asikowi STo lat z okazji urodzinek. Cebulinko super ,że wróciłaś.Dawaj pranie.JA i moja pralka już wprawione jesteśmy kissoski dla wszystkich babicek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)\\ Wróciłam własnie z badania glukozy i jestem zła na lekarza, na siebie. Lekarz nie wystawił mi skierowania i musiałam po nie jechac, okazało sie ze i tak nie zawarła na tym skierowniu wszystkich danych, trzeba było zapłacić, kupić glukozę i zamiast o 9 i skończyłam robić badania o 11.30. Jestem zmeczona zła i senna. Mam nadzieję, że chociaż wynik będzie dobry. Witam wszystkie dziewczyny , które wróciły z urlopu i te które siedza w domu z powodu upału. Uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny to ja, byłam wczoraj na usg, moja kruszynka ma 8 cm, jest prześliczna-e, nie wiem co będzie, wszystko w normie, rozwija się dobrze, machało ślicznie rąćzkami i łykało wody płodowe świetny widok, bede miala plytkę z usg w poniedzialek. Doktor powiedział że nie trzeba robić dodatkowych badań, mierzył fałg karkowy i jest prawidłowy, nosek również widoczny, wieć nie grozi zespół dawna ani edwordsa, ulga straszna. a tak przy okazji wysyłam fludki ciążowe z moich 13 tygodni ciąży ----------------/////////////////////-----------------------------//////////////////---------------------/////////////////////------------------------////////////////--------------------------------//////////////////------------------//////////////////////// łapać kobietki te które potrzebują miłego dzionka życzę aaaaa jestem na l4 i w końcu wyjeźdzamy na urlopik na mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma miaa
Cześć. Już od jakiegoś czasu szukam dla siebie miejsca na tym forum. Jestem mamą, ale nie chcę rozmawiać tylko o kupach, karmieniu itd. Nie uznaję takiego totalnego przesłodzenia jak "karmienie cycusiem", "smarczki", "brzusio", "fasolinka", "śluzik" itd. Moim zdaniem nawet jak ktoś ma dziecko i nawet jeśli siedzi na macierzyńskim lub wychowawczym, to nie powinien się cofać w mowie do poziomu przedszkolaka. Czy jest tu ktoś taki jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki :) melduję się w polszy ;) Lot spoko ale gorzej teraz... Basia bardzo źle znosi upały, zmiana miejsc też nie przechodzi bez echa ale cóż mam nadzię że z każdym dniem będzie lepiej... najlepiej z nas trzech to czuje się Weroniczka ale to od urodzenia mała podróżniczka jest :) Dostęp do netu mam tylko do niedzieli więc proszę o potwierdzenie (zwłaszcza Koug) - spotkanko w sobotę 8 sierpnia u Koug??? Z resztą możemy się zdzwonić :P ale ze mnie... coś upał spowolnił moje myślenie :P Całuję was wszystkie baaardzo mocno. P.S. Tituś prześlij mi proszę trochę naszego powietrza co by nam się lepiej oddychało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochen kirczak;) (Fisia 🌻 ) u nas jak u Ani mój młody źle znosi upały i jęczy na dodatek chyba mu sie wyrzynaja dolne jedynki i dodatkowo jest upierdliwy :P smaruje mu bobodentem ale watpie zeby mu to cos pomoglo... ja zlapalam jakiegos wirusa bo bola mnie wszystkie kosci,głowa,mdłosci i sraka męczy ;) zyc nie umierac ! dobrze,ze dzis chłodniej człowiek odsapnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kofane forumowiczki a ja dzisiaj sie zdołowałam troszke choc sobie obiecalam ze juz nie bede ale bardzo jest to ciezkie niestety dzis mialam dostac @ wiec zrobilam test negatywny brzuch mnie boli takze pewnie podobnie jak miesiac temu spozni mi sie i przylezie dziewczyny jestem gotowa leczyc sie w jakies klinice leczenia niep lodnosci wiem ze to sa ogromne koszta i ze nie obedzie sie bez kredytu ale ja bardzo pragne dzidzi choc nie chcialam zeby to tak wygladalo to nie mam na to wplywu chcialabym nie musiec sie martwic zeby samo prszyszlo bez badan bez streesow ale sie nie da....poza tym jestem strasznie zla na siebie na poczatku roku w firmir ktorej pracuje zaproponowano mi awans na lepsze i lepiej płatne stanowisko ale na zastepstwo kolezanki ciezarnej ja sie nie zgodzilam choc zawsze marzylam o tym stanwoisku bo najwazniejsze bylo dla mnie zeby zajsc w ciaze pozostalam wiec na swoim chcac sie czuc pewnie bo balam sie ze gdybym zaszla w ciaze bedac na umowie na zastepstwo to by mnie zwolnili maja do tego prawo taka durna umowa niestety a teraz kolezanka ktora sie zdecydowala otrzymala dzis umowe na stale na tym stanowisku i mi sie zal zrobilo bo moglabym byc to własnie ja postawiłam dzidzie na 1 miejscu licząc ze sie uda a na dzien dzisiejszy widze ze jednak byl to zły pomysł efektów nie ma a na taki awans juz nie licze.....ah szkoda gadac wszystko zawsze jest takie skomplikowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Tak Aniu potwierdzam i juz nie mogę się Was doczekać!!! Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerko, czy Ty dobrze znasz się na tych umowach o pracę? bo ja mam trochę zagmatwaną sytuację i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha, napisz na emaila to zobaczymy co z tą zagmatwaną sytuacją uda się zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry niedzielnie wszystkim... Śmiem stwierdzic ze nasz topik umiera... :( Cebus sluchaj a skad zamawiacie meble kuchenne? IKEA? biale suuuper tez bym sie na taki kolor zdecydowala, a dodatkowym kolorem bylby czarny, nie wiem czy bylas na moim profilu na deccorii, mam tam posciagane fotki, min. kuchni i tam jest jedna z zabudowana cala sciana szafek w kolorze czarnym, ale to dla odwaznych przyznam, jak cos daj znac podam linka jak zgubilas. Piaskowiec tzn kamien ozdobny? gdzie to bedziesz kladala? my mamy z tego zabudowany kominek tu, i bardzo on mi sie podoba, mysle o budulcu, idealny na wykonczenie choc jednej sciany zewnetrznej naszego domu kiedys tam. :) ale PIASKOWIEC PIASKOWCU NIEROWNY, ile kosztuje w polszu? bo tutaj dalismy 60e za m2 i jest bardzo dobrej jakosci, moze to nie piaskowiec tylko prawdziwy kamien, bo ciezkie to to bylo, ze jak wiezlismy go naszym autem, a mielismy wtedy jeszcze honde civic, niskie to takie...to dupa auta usiadla jak babacina pupcia na hamaku! heheh Podlogi...coz nic mi nie mow, siedzialam dzien kiedys na necie, ceny masakryczne, jak ogladam DOMO, czy Discovery travel & living, albo Zone Club, widzac co widzac, stwierdzam ze prawdziwe dechy sa na lata i wygladaja imponujaco nie jak panele...i sie cenowym szalem zalamalam :( Czekam na projekty kuchni i zdjecia z placu budowy 😘 ANIA 🌻 Ty mi tam pierunico nie narzekaj! :P :P slonka bierz duzo! bo tu sama wiesz ze nie ma! A jak lot zniosla Basienka? Bo Weronisia to stara wyga! :P :P Wszystkie kontynenty by zleciala! Minia no widzisz czasem pewnych rzeczy sie nie przewidzi, ja jakbym wiedziala ze po 10mcah od otwarcia nowego sklepu - sklep w czasie recesji zostanie zlikwidowany, to tez bym tego wakatu nie przyjela i zostalabym w starej pracy dojezdzajac 80km w jedna strone, a tak wyszlo ze w 9tyg ciazy zostalam bez pracy i w pozniejszych skutkach i bez macierzynskiego :( Nic nie dzieje sie bez przyzczyny widocznie cos ciekawszego czeka na Ciebie i tak musialo byc, glowa do gory! Anucha 8cm! wow! suuuper! dobrze ze wyniki dobre i wszystko w porzadeczku! caluski dla fasoliny! dla reszty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jak kto ale ja nie umieram:):):) Tituś kilka Twoich pościków i nadrobimy zaległości:D:D Kochane napiszę jutro więcej bo dzisiaj jedziemy do teściówki na imieniny. Mój synuś gorączkuje ale to za sprawą dwóch dolnych jedynek które sie wyżynają i została jeszcze tylko jedna cieniutka warstwa skórki,żeby wyszły. z newsów to taki jeszcze,że pękła rura w pionie i mi zalało łazienke super co???? miłej niedzieli panienki kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×