Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jestem:) a Wy to serca nie macie tyle napisac:) kurde no:) smaki na kwaśne:):) cudo, co do zdjec to nie daj sie ja w Pipie wiele rzeczy załatwialam!! i powiem Ci ze pomogli mi bardzo:) fisiu andrzejki !!! cóz wreszcie dopadne meza! chyba czasu na lanie :) akurat wosku nie znajde:) hahha mala:) jak Twoje @ teraz:) moje sie troche unormowały to odstawieniu !ale teraz czekam na II takie dwie:) moze pod choinke:) o rany ! witam i do dziea plan A musimy zrealizowac:) co to temperatury! to powiem Wam ze ostro wziełysmy sie do roboty:) ja nauki tez niestey przespałam;( a teraz załuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki odwiedziła mnie dzisiaj położna, wypisałyśmy tonę dokumentów(sama karta ciąży ma tu 46 stron), pobrała mi krew i wzięła mocz do badania, powiedziała kiedy będziemy się spotykać, kiedy jakie badania itd. Wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Jestem naprawdę zadowolona, chociaż wolałaym jednak być przebadana tak jak w Polsce (ale to już niedługo, bo za miesiąc) Pierwsza część remontu za nami, kolejana za 2 tygodnie, prezenty na mikołajki zrobione, więc teraz mam wszystko pozałatwiane i mam więcej czasu wolnego. Pozostało mi tylko nauczyć małą tych piosenek na przedstawienie, ale ładnie się uczy, już 2 zna więc może będzie dobrze. Pozdrawiam i uciekam do łóżeczka (mdłości mi przechodzą ale senność niestety nie, o 20 jestem już spiąca, a o 21 myślę tylko o położeniu się. mam nadzieję że i to wkrótce minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Nie zaglądam ostatnio zbyt często, bo męczą mnie mdłości, po powrocie z pracy padam. Widzę, że mamy nowe koleżanki. Agital! Też zauważyłaś, że ostatnią @ miałyśmy w tym samym dniu. Który to więc dokładnie tydzień? Bo ja jeszcze nie byłam u lekarza. Jutro mam pierwszą wizytę i strasznie się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Pozdrowionka z rana. Ja wczoraj jeszcze pół wieczora głowiłam się z tą toksolazmozą, ale skoro i Koug pisze to samo, co ta miła pomarańczka, to chyba tak właśnie jest. Szczerze mówiac, ja zrozumiałam to tak, że skoro mam poniżej 5, a norma jest 0 - 8, tzn. że miałam kontakt z chorobą kiedyś. A tu wychodzi, że jednak nie. Rozumiem, że miałabym kontakt, gdyby norma była przekroczona, czyli powyżej 8. No więc trzeba być ostrożnym. POZDROWIENIA Z PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyneczki🌼 Koug ja juz wiem jakby wygladała ta zamiana:P:P:P:P:P Demiluna🌼fajnie ,ze masz juz za sobą pierwszą wizyte połoznej.co zakupiłas Wikusi na mikołaja???? Dziubassek jaka pogoda nad morzem??? bo u mnie pruszy śnieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia..... nic sie nie martw kochana.moim zdaniem skoro normy nie przekroczyłaś to jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZUPEŁNIAM ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia**........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...26.11 🌻Gośka* .........21 ...Łańcut.......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto...................4 cykl...28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków.......................7 cykl...24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok..2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata.....ciąża...06.09 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat .....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA.............................3 cykl........ 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ..................ciąża....25.09 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża....03.10 🌻Maliwina29...29.........................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27....Wrocław.........................2 cykl....01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie....................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.....................................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.........................ciąża....26.10 🌻Melusia80.....28.........................................ciąża...13.10 🌻Basiunia*......28.....śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie........................... ... 🌻Małgosia B....28......Warszawa.....................1cykl....31.10 🌻Agi37...........37.......................................1 cykl..22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów........................1 cykl....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.......................1 cykl....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice........................2 cykl...03.10 🌻Kasik123......26.......Podlasie........................6 cykl....01.11 🌻Julik24.........24.......Szczecin........................2 cykl....25.11 🌻Koug...........34.......Opole...syn11lat,corka6lat....OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża... ...1 3.10 🌻__o rany.....29......Katowice.........................1 Cykl....10.11 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK....................E-MAIL......... 🌻FISIA29l.........steela1@wp.pl 🌻GOSIA*..........malgorzata001@interia.eu 🌻DZIUBASSEK....madzienka69@wp.pl 🌻VALIDOS27.....validos23@interia.pl 🌻MICHELLE........Michelle_19@buziaczek.pl 🌻VICHY.............alibaba80@op.pl 🌻HERBATKA.......cubis@wp.pl 🌻WIKTORIA80....vanilka7@yahoo.com 🌻MAŁGOSIA........Bgosiastepien@wp.pl 🌻AGI37..............gusiaa07@go2.pl 🌻SCHERING........bea_kw@wp.pl 🌻KOUG...............anicaop@wp.pl 🌻KOŚĆ...............aldona1978@op.pl 🌻JULIK24............kiskap@poczta.fm 🌻DEMILUNA......... demiluna@interia.pl 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Fisiu u mnie niebo szare chyba zaraz lunie deszcz albo snieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu, dzięki. Normę przekroczyłam natomiast w jednym z parametrów moczu, mianowicie niejaki urobilinogen mam podwyższony. Nie martwię się jednak zbytnio, pozostałe parametry moczu mam w porządku no i morfologia jest ok. Żelazo i glukoza w surowicy również w normie, tak więc jest w miarę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam rownież, że ten podwyższony urobilinogen może świadczyć o czynności wątroby i dróg żółciowych, więc tak luźno skojarzyłam toz tym moim poczuciem kwaśności w ustach i porannymi silnymi odruchami wymiotnymi, które kończą się pluciem żółcią. To jest chyba właśnie ta przyczyna czynności wątroby i dróg żółciowych, tak sobie wykombinowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za tak mile przyjecie do waszego grona. Zalogowalam sie wiec mam nadzieje ze moj nick bedzie juz czarny.Wlasnie cyckam Luteinke i jak mi ja lekarz przepisywal to takze wiedzial o tym ze chce zajsc w ciaze i uspokoil mnie ze nie ma to zadnego wplywu na plod.takze dziewczynki do dziela i staranka ciag dalszy.Pozdrawiam.Udanych Andrzejek byc moze dla niektorych bardzo owocnych:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Maja.zaciązymy wszystkie razem zobaczysz Sylwia dla mnie wyniki badań to czarna magia.lepiej nie czytać samemu bo człowiek tylko wyczyta pierdoły a później się okazuje ,że wszystko oki. Ja dziewczynki miałam kiedys takiego pietra ze szok byłam na usg dopochwowym i na opisie miałam l\"liczne pęcherzyki\"zaraz na neta siadłam i od słowa do słowa i wystukałam sobie tyle chorób ze szok a lekarz się ze mnie śmiał .ze to mowa o pęcherzykach które są potrzebne do zapłodnienia i mówi ze martwić bym się mogła jak by ich nie było:P:P:P:P no ale Fisia sobie wyczytała nie tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Melusia80 to 6 tydzień :) mnie na pierwszej wizycie wyliczył lekarz termin na 20 lipca ale to na podstawie daty ostatniej @ i jeszcze może sie to zmienić :) ja stawiałam gdzieś na 15 lipca :) To fantastyczne móc poznać dziewczyny, które są prawie na takim samym etapie ciąży jak ja :) Buziaczki dla wszystkich... 😘 Melusia80 a może jakieś foteczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak w koncu sie liczy ten tydzien ciąży??? jak mialam ostatnia @ 26.10 to ktory tydzien bylby to teraz?? i kiedy isc do lekarza, w poniedziqlek najblizszy czy srode? dwa dni we wczesnej ciazy to duzo czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no według moich obliczeń to termin miałabyś na 2 sierpnia. przekopiuje Ci coś Do obliczenia terminu porodu powszechnie stosowana jest tzw. reguła Naegellego. Aby wyliczyć datę spodziewanego porodu, zgodnie z tą regułą, należy do daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki dodać 7 dni i odjąć 3 miesiące. Taki sposób wyliczania terminu porodu obowiązuje dla kobiet z cyklem miesiączkowym co 28 dni. Odpowiednio dla cyklu dłuższego lub krótszego dodajemy lub odejmujemy odpowiednią ilość dni, np. dla cyklu 30-to dniowego dodajemy do daty ostatniej miesiączki nie 7, lecz 7+(30-28)=9 dni. Obecnie w ustaleniu terminu porodu pomocne są pomiary wykonywane podczas badań USG. Przydatne są one zwłaszcza u kobiet, u których cykle są nieregularne lub nie mamy możliwości ustalenia daty ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;) czy jak pojde do lekarki w poniedzialek to juz cos tam zobaczy? mnie niepokoja te bole jajnikow dlatego nie chce czekac dwa tygodnie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Mi tez wyszło że to 3 sierpień ale Fisia ma rację -lekarz wg. pomiarów i obserwacji na USG jest w stanie ustalić date z dokładnościa do jednego dnia. Druga sprawa na którą musisz zwrócić uwage po przyblizonym terminie,to w połowie ciązy pierwsze ruchy dziecka. Zazwyczaj to prognostyk dnia w którym przyjdzie dzidzia na świat. :) Np dzień w którym dostrzerzesz pierwsze ruchy to 27 marzec tzn że dzidzia pojawi się 27 lipca.Oczywiście to się sprawdza tylko podczas porodu naturalnego o czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) kiero pojechał! a wogle to mnie wkurzył i nie bede sie przepracowywac:) w koncu piatek:) po pracy jade kupic sobie rekawiczki na narty!! i jutro Zakopane:) i pewnie tam zostaniemy na noc:) a co...................wyposzczona jestem!!:) jak cos to jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no jak teraz pójdziesz do gina to już ciąże wybada.na 100%. skoro Cię te jajniki niepokoją to idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dzis niestety ale bede zagladac nieco mnie jak wroce do domu to poklikam z wami:) oj Fisia ale sobie nawkrecalas:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kurde no zobacz co wyczytałam to pisze lekarz:\"Bóle w okolicy jajników w ciąży związane są najczęsciej z rozciąganiem więzadeł tam biegnących.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to sobie chorób zawsze naszukamy:) ja tez tak mamcos mnie boli lib cos nie tak! zaraz w neta:) a tem......................(pozyjesz góra 3 dni:) hahaha jak sie okazuje samo przeszło:) i zyje jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ale naklikałyście :) niedawno dotarłam do pracy.... wiadomo: bleeee. Sylwuś -- cieszę się, że masz dobre wyniki, pojedyncze odstępstwa chyba nie są groźne. U mnie też pojawia się gorycz po bleee, bo coraz silniejsze mam odruchy. Fisiu -- co do zamiany mężów - mój ostatnio sam zadeklarował, że jeżeli moje koleżanki się starają któryś cykl z kolei to on chętnie pomoże.... zboczeniec stary... a jak na seksik namawiam to słyszę \"Zmęczony jestem\". zboczeniec i maruda. Validosku -- nie przepracowujemy się ;) Witam rózwnież nowe koleżanki :D Wczoraj trafiłam \"Na Współnej\", oglądacie? i tam jest taka para w ciąży, w 10 tc. No i poszli na usg i doktor zrobił przy okazji test na przezierność karkową (NT) słyszałyście o takim teście, czy to jest standard??? Osobiście - pierwsze słyszę. Test wykrywa wady i choroby genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale Was tu dużo :) Plan A mówicie... No cóż, dołożę wszelkich starań. :) A co z olejem z wiesiołka? Stosowała któraś z Was? Jak to działa - i czy w ogóle działa? Folic biorę już od dwóch miesięcy... Tak na wszelki wypadek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! o rany witaj serdecznie :) Gosia dzis kompletnie bez humoru, wczoraj mnie tak zdenerwowal ze z nim zerwalam, ale pewnie jak znam zycie to sie przeprosimy ale na razie mam wielkiego focha :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku... ale macie burzliwy związek kochana :) wszystko będzie dobrze napewno! Docieracie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- no i bardzo słusznie :) czyli byle do poniedziałku ;) będziemy tak często chodziły do lekarza, że po trzeciej wizycie już chyba nie będę tego tak przeżywała :P byle do USG, czyli u mnie ok. 20.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka słyszałam o tym badaniu.znojoma moja je miała. nie jest obowiązkowe ale często gęsto lekarz do którego chodzisz prywatnie proponuje zrobić te badanie.Z tego co wiem to wykrywa ono wady genetyczne u dziecka.zesół downa lub wady serca. nie wiem jak Wy podchodzicie do tego typu badań ale ja myśle ,że to jest dobre badanie bo przecież jak u maleństwa wyjdzie wada serduszka to można już coś działać. co do zamiany mężów:D:D:D:D:D:D:D:D to facet to taki \"dupcyś gadulec\" czyli dużo gada-mało robi Gośka* u Was to już norma.nie martw się kochana.będzie oki.a focha to często gęsto mamy my baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×