Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisia 😘 Kurde no musisz sie przyzwyczaic do rosncego brzusia i byc dumna z tego,ze zostaniesz mama:) Validos hehehe nie przejmuj sie swoja jazda i unikaj policji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no😘 bardzo sie cieszę ,że do Twojego męza wkońcu dotarły pewne fakty.Kochana nie ma się co wstydzić ciązy .to taki piękny stan dla Kobiety ,że tylko się chwalić.okragły brzuszek dodaje tylko kobiecie uroku. Validosku kochana testów się nie obawaim bo z teoria mi zawsze szło nieżle ale boję sie egzaminów na drodze.z tego co ja słysze od ludzi to przekręty dalej robia i wcale nie pomogło to ze te kam w autach są.znajomemu dyskretnie dali znać ze za 2000 może przestac się martwić egzaminami. Ja chociażbym miała zdawać milion razy to nie dam w łape.dziewczyny ja nikomu nigdy w zyciu nie dałam łapówki i nie dam:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia jeżeli tak dobrze zawsze szła Ci teoria to nie magluj tych testów tylko weź mojego męża wieczorem na plac wsiadaj w auto i piłuj.Najlepiej na parkingach po 23 pod marketami.jako że o tej porze jest ciemno to do dnia egzaminu parkowanie tyłem bedziesz umiała z zamkniętymi oczami. Validos 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herubinka postraszyła dziewczynami z topiku :D:D Kochana kurde no.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej.Nie posiedze,bo Daniel jest ciężko chory.Od niedzieli gorączkuje i jest na antybiotyku,który nie działa.Biedny miał takie drgawki,że prawie przytomność tracił :-( Dzisiaj mamy kolejna wizytę u lekarza,trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam robić testy owulacyjne.Pokazuje mi sie druga kreseczka,ale słaba,a to sie interpretuje jako negatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle kochana niech się lekarz weźmie za Danielka dopilnuj bo ja miałam też przeboje z lekarzami.dziecko by mi się wykonczyło a Ci mi odmówili przyjęcia do szpitala.a co jest Danielkowi???? skąd ta tempka????mam nadzieje,że dzisiejsza wizyta u lekarza wszystko wyjaśni.głowa do góry Koug z tymi jazdami z moim m. to nie taka prosta sprawa.On z góry powiedział,ze mnie szkolic nie będzie bo mam się szkolić na kursie.watpie,zeby się dał namówić.buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było wcześniej sie chwalić z tym kusem do soboty stał kaszlak pod blokiem-w sam raz na nauke jazdy....no ale się sprzedał.twój mąż jednak jest bardziej skłonny do poswięcenia i uczenia jazdy.Michał juz po osiedlu smigał jak stary a ruszał bez żabek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug i dlatego to jest kolejny powód dla którego trzeba zamienić się mężami :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Byłam na USG :D Widziałam dzidziusia! jest wielki 95 mm:))) a wg moich obliczeń to 14 tc, lekarz wpisał wiek: 14-15 tc. Ciąża pojedyncza, płeć jeszcze nie znana. Wszystko ma na swoim miejscy, prawidłowo się rozwija, serduszko puka szybciutko :)) Aż mi łezka poleciała, tylko lekarz męża nie wpuścił, bo stwierdził, że się skupić nie może... ale to lepiej bo dopochwowe miałam. Lekarz stwierdził tylko jakąś powiększoną echogenność jelit i mam iść na kontrolę za 2 tyg... nie wiem co to, a on nie chciał mówić, bo możliwe, że to u mnie normalne.. hmm. Jutro gin, może coś się wyjaśni. Ja prawko zaczęłam robić 3 lata temu.. jeszcze nie skończyłam kursu, hehee. Wena twórcza mnie opuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka gratuluje dużego zdrowego babaska.:D:D ja mam nadzieję,że do końca roku będę juz miała prawko w ręku :D:D:D chyba ,że mój zapał zgaśnie po 3 oblanym egzaminie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerbatka:) ale to malenstwo rośnie:) a usmiechało sie do cioci Asi:) super ze wszysto dobrze! aby tak dalej:) Michelle -zdrówka dla Danielka:) trzymam kciFisiu Koug ma racje:) meza na parking i jezdzic:):) jezdzic:) Fisiu ja sie uczyłam na Fiat 126p:):):) mój biały Henio:):):) strzała południa wytrzymała moje jazdy a raczej nauki:) ja o 15 dowiem sie co z moim autem:( moze uda sie taniej naprawic:) kciuki prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Gratulacje dla Dafodilka!!!!!Ale Ci zazdroszczę!!!!!U mnie dopiero 19 dc-teraz się zacznie wypatrywanie objawów,tego czekania nie znoszę!Shering jakie masz pasożyty?Współczuję...Szkoda,że będziesz mieć przerwę w starankach.Zaszczep się też na żółtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przy kolejnej wizycie poproś koniecznie o wydruk.W razie czego gdyby odpukac papier się skończył- weź ze soba płyte,pendriva,albo dyskietkę i koniecznie wrzuć fotkę małej harbatki nam na pocztę. Póki co mozesz sobie korzystać z widoku na suwaczku :D Dziubassek tez wrzuci z chęcia focię z USG na bloga-prawda Madzieńko??? fisia-no to kiedy sie zamieniamy-tracę cierpliwość pomału .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydruk USG mam :) zeskanuję go. Właśnie doczytałam termin porodu na 5.07.2008. Czy PK to przezierność karkowa? U mnnie PK=29mm i NB/+/. Przy dzidzi mierzącej 80 mm PK ma być max 26mm... moja jest większa, ma 95 mm, pewnie dlatego przezierność się powiększyła. Oby genetycznie było wszytsko OK, jutro się dowiem. Muszę zmienić stopeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle zycze duzo zdrowka dla synusia! Fisia to masz teraz fajne zajecie ja tez bym chciala prawko ale jeszcze troche poczekam. Kiedys jezdzilam Fiaciem dziadziunia po lesie i troche krzaki poprzetracałam ale ogolnie bylo super! Koug ja na bloogu staraczek wzucilam fotke z usg demi i avinion wiec czekam z przyjemnoscia na nastepne:D zaraz spadam do domu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak duze dzieciatko masz kochana ze lekarz od razu przybliżył termin porodu ?? :D Ok zmienimy stopeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój w USG wyliczył 13 dni szybciej....Wiedziałam ze on sie nie pomyli,a miałam termin na 14 listopada więc prawie się załamałam.Stwierdziłam ze dziecku przykrość zrobię rodząc w swięto zmarłych. Poszłam 31.10 do szpitala i powiedziałam ze rodze dziś i nie ma bata,żebym nie zdążyła przed północą.Moja mobilizacja trwała 2 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow.. też chcę 2 godziny! mi chyba się pomylił z wagą.. wpisał 497 g... chyba z macicą całą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje oczywiście także dla Harbatki-to już nie fasolinka tylko duży dzieciaczek-fajnie,że wszystko ok.Fisiu to super,że zaczęłaś kurs prawka-jazda samochodem jest prawie tak przyjemna jak seks...U mnie dopiero 19 dc i znów czekanie...Nie chce się nakręcać w tym mies ale od owulki bolą mnie brodawki-najpierw myślałam,że to po solarium-byłam przed sylwkiem-ale tyle czasu?Tempka ok 37,więc owulka była.staranka też-12,14 i 16 dc,zobaczymy jak postąpi natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ...no Ty jak coś powiesz no to klękajcie narody :D:D:D Za tydzien wyruszam w wielka podróż seksualną do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!Dostałaś maila ode mnie?Jazda po trasie jest nudna,za to w Warszawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóżnione życzenia urodzinowe dla Sylwii!Wszystkiego naj,naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do Waszego topiku zostałam zaproszona. Niedawno(3 tyg. temu) poroniłam wyczekiwane i bardzo chciane dziecko. :-( Chcę jednak myślec pozytywnie i w 2008 roku znów być w ciząy. Mojego Okruszka nigdy nie zapomnę,ale bardzo, bardzo chcę być mamą. Staram się myśleć pozytywnie dla mojego synka i partnera. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeniffer:) witam:) z nami razniej:) przykro mi ze tak sie podziało i straciłas malenstwo!:( ale teraz musi byc dobrze:):):) innej wersji nie ma:) napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×