Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

heloł w taką pogodę to tylko grille:-) ja tez będę obiadac się mięskiem i sosikami przeze mnie wymyslonymi. Będę leżeć i czekać na zachód słońca:-) Życzę wam przyjemnej sobotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff w koncu weeekend wolny ,jak to dobrze nie musiec jechac do szkoły:) a od poniedzialku bede na zwolnieniu :) wczoraj dziewczyny mi zrobiły takie pozegnanie ze az sie wzruszyłam , kochane są:) dziewczyny nie wiecie jak to jest? jesli umowa mi sie konczy pod koniec czerwca, to jak jestem na zwolnieniu to czy pracodawca ma ją mi obowiązek przedłużyć?jedni mówią ze tak , drudzy ze nie musi a ja sie boje bo moge zostac na lodzie.... pozatym weeekndzis zapowiada sie ciekawie , wpadają znajomi , dzis imprezka , jutro grillek. tak ogólnie to troche sie boje bo znów przestały mnie bolec piersi , w grudniu było to samo, mam nadzieje ze to nie jest powtórka z rozrywki:( buziak dla was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolderka rozwiązanie umowy o pracę miałoby faktycznie nastąpić po upływie 3-go miesiąca ciąży, okres zatrudnienia przedłuża się do czasu porodu (nie moze rozwiazac z toba umowy) a pracodawca ma obowiazek przyznac ci urlop macierzynski. ja dzis tez nie bede siedfziala w domku cos sie wymysli narazie to musze sie dobudzic bo dopiero wstalam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo slonecznie!!! Widze ze tylko Andzia ❤️ tesknila za mna... oj nieladnie nieladnie! :( :p juz z Wami lepiej Sloneczko Ty moje? jak sie czujesz? opis wizyty na samym dole :p Basiunia myszko bedzie dobrze, dobrze ze plamienia ustaly, musimy byc dobrej mysli, mniej stresu i czarnych scenariuszy, trzymam kciuki. Validosku sluchaj jak Ty bedziesz w tych rajtkach robila te kluski to napewno wyjda! ja i tak sie wprosze na nie! bede skomlec przy domofonie! :D a to przez te rajtki! my tak z siostra mowilysmy hen czasu temu i mi o tym przypomnialas...ach jak ten czas leci! nie wiem jak Wy ale ja zyje czasem sprzed 10-12lat, i dla mnie wszyscy moi bliscy liczac sobie o tyle wlasnie mniej latek... przyklad muj tatus dla mnie wciaz ma 47-48lat i takiego go pamietam...a przeciez zeszlego m-ca skonczyl 60! moja najstarsza siostunia ma 36lat boszeee jeszcze 4ry i 40! a dla mnie to ona wyglada na 20pare kilka..tak jakos sie zadumalam nad tym uplywajacym czasem. no to kilka slow na wstepie... teraz co najwazniejsze na koncu czyli do sedna. Otoz w czwartek bylam u ginki, w lewym jajniczku wychodowalam 3 pecherzyki jeden najwiekszy o wymiarach 19mm, przewspaniala ginusia dala mi zastrzyk w pupe Pregnyl w dawce 10000 I.U na pekniecie pecherzykow... spodziewana owulka wczoraj i dzis... nie pisalam wczesniej bo nie chcialam zapeszyc, z moim M to roznie...wczoraj mielismy przemile \'spotkanko\' nie mowilam mu o owulce, bo nie chcialam go narazac na dodatkowy stres, i nie chcialam uslyszec slowa \'nie\'... przeprowadzilismy rozmowe kilka dnie temu... powiedzial, ze nie czas na dziecko, smutno mi sie zrobilo jak diabli..bo obiecywal mi po stracie, ze jak bede tylko gotowa mam dac mu znak...a teraz jak co do czego sie wycofuje... zreszta jak uda sie za pierwszym podejsciem, to bede bardzo mile zaskoczona...i o wszystkim powiem mezowi ale jak wyjada 2kreseczki, my lubimy sobie o takich rzeczach szczegolowych rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo zjadlo mi posta chyba za dluci byc ...oto jego dalsza czesc... dobrze ze go zachowalam my lubimy sobie o takich rzeczach szczegolowych rozmawiac, a oni odbieraja to jako marudzenie i monotematycznosc... wczoraj bylo tak miutko, ale 'swiecy' nie robilam tylko zasnelam grzechnie... a jak slodko bylo i ile przytulania, dzis postaram sie powtorzyc 'spotkanko' przed tym okolo popoludnia sama mialam mieszane uczucia...czy dam rade, czy sprostam temu wszystkiemu, jaka bedzie reakcja Tatusia moich dzieci... test mam zrobic po uplywie 2tyg od zastrzyka, bardzo wazne bo moze zmienic wynik czyli wychodzi na 19czerwca a 23czerwca jest przeciez dzien taty, i ofiarowalabym mojemu mezowi piekny prezencik... :) aaaaaa i ginka powiedziala mi jeszcze cos... oto zapamietana przeze mnie z nia rozmowa: no podamy Ci Małgocha ten zastrzyk, ale jest jedno ale... ja na to: tzn? ona z wykrecajaca mina odpowiada: po zastosowaniu go jest prawdopodobienstwo blizniakow... ja na to... pani doktor po tym wszystkim co mnie spotakalo naprawde nie bede z tego powodu narzekac... zyczyla powodzenie i nastepnej wizyty, oczywiscie powiedzialam... nie dziekuje! Ale sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titius;) zapraszam na knedle z truskawkami:) 3 pecherzyki bosko;) beda blizniaki mówiłam:) mi sie udało po 1 stymulowanym cyklu wiec Tobie tez z całego serca zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! titku --- super 3 peczerzyki :) trzymam kciuki by sie udało!!! musisz byc dobrej myśli i sie nie stresować titku, validosku --- mam pytanko do Was: mam kolezanke ktora ma zespól policystycznych jajników i powiedzcie czy taka stymulacja jaka wy macie mogła by byc zastosowana u niej?? u niej własnie nie pekaja pecherzyki i zbieraja sie przy jajnikach czopujac je. i wogole na czym polega ta stymulacja. jakie badania trzeba zrobic, jakie leki sie bierze i tp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek jak czym czytała sama siebie mam dokladnie to samo z mezem tyle,ze on chce a za chwile ma rozterki wiec o bobo staram sie w ogole nie mowic i czekam na wynik testu nie wiem co bedzie jak sie teraz nie uda, czy starania beda nadal czy moj mezulek cos sobie ubzdura:O czas pokaze a i od losu zalezy czy sie uda czy nie, takze zycze ci podwojnie szczescia;) ze wzgledu na upartego mezusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK dziewczynki tak słońce praży a mnie moje dziecko na wycieczkę rowerową wyciągneło teraz jesteśmy padnięte i czekamy aż tata przyjdzie z pracy to wyruszymy na lody mniam-mniam dziewczynki poproszę o zmianę w tabelce ostatniej @6.06 wczoraj cały dzień prawie schodziliśmy za meblami do Angeli pokoju i powiem wam że mam strasznie wybredne i zrzędliwe dziecko .....uufffff od następnego piątku chyba zaczynamy remont w domu i powiem wam ze już sie boje jak cho****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validusiu no ona powiedziala ze jest takie prawdopodobienstwo wystapienia blizniakow, no moze byc i jedno, wiec czekam za 2tyg by zrobic test ciazowy, a pozniej jesli zobacze (+) umowie sie na kolejna wizyte i bedziemy podgladac co tam nam wyszlo ❤️ dziekuje za cieple slowa. Dziubuss no widzisz jedziem kochana na tym samym wozku, ale razem damy rade! czekam na to wszystko jak na zmilowanie...oby sie udalo... tylko troche smutno mi bylo wczoraj, ze nie bedzie to wygladalo jak sobie to zaplanowalam w mojej glowce...ale ktos musi przeciez powziac decyzje...i tak widze Dziubus ze wyszlo to na nas. Manius skoro Twojej kolezance nie pekaja pecherzyki, no to mysle, ze potrzebny jej ten sam specyfik co ja dostalam na ich pekniecie... ja generalnie mam dlugasne cykle, czekam na badania z prolaktyny, ktore beda w ten pn, czw... ginka tez nie dala mi odpowiedzi dlaczego takie cykle mam, powiedziala, ze moze taka moja natura, caly czas bylam na tabsach i tak naprawde nie wime jakie te naturalne cykle sa... przed braniem antykoncepcyjnych mialam miedzy 31-37 ale zdarzyly mi sie z dwa razy po 44dc, no nie wiem, niech kolezanka leci do ginka i sie zorientuje co w trawie piszczy. Dziękuje Maniuś i Dziubaś za słowa wsparcia... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Tituś widzisz i masz te jajeczka śliczne po wczorajszym bara bara napewno już zapłodnione :-) a jak bliźniaki będą to bosko:-) dziś koło domu moich teściów latają non stop 3 bociany, porobiłam zdjątka to ci prześlę byś się na nie napatrzyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem na chwilke jak wiecie zdecydowanie większość czasu teraz leże...i powiem wam to plamienie się uspokoiło:):):):) poczytałam o Mamusiach na luty 2009 (tak by mi termin wypadał) i większość z nich pisze że jeszcze nic nie widac na USG:):):): chodzi mi o to że jest szansa że wszystko jest ok...modlę się o to...dziękuje za miłe słowa...buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus musimy sie nawzajem wspierac:) Cebulko mnie tez przeslij bocianki:) moze przyniosa mi szczęscie Basiubnia widzisz slonce:) bnie musisz sie martwic:) wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello z ranka! spojrzcie co dzis znalazlam, wg mnie sliczne: Miłością jest... przemierzanie pokoju w nocy, aby kołysanką i ciepłymi słowami utulić ciebie płaczącego wtedy, kiedy całe moje ja pragnie odpocząć. Miłością jest... malowanie różowego olbrzyma bez rąk i z jednym okiem, mającego na sercu wypisane słowa: \"Moja mama jest najlepsza\". Miłością jest... czytanie tej samej bajki piąty raz, bez pominięcia najdrobniejszego jej szczegółu. Miłością jest... ostatni, klejący się cukierek, oblepiony kurzem i sierścią psa, nie zjedzony, trzymany dla mnie w kieszonce. Miłością jest... zdobywanie nowych umiejętności, które kiedyś przydadzą się nam, abyśmy umieli pomóc tobie w dorastaniu. Miłością jest... przesłodzona herbata i rozmoczone w niej ciasteczko pozostawione w dniu moich urodzin o 6.30 rano przy naszym łóżku. Miłością jest... powiedzieć czasem stanowczo: \"Nie\", nawet jeśli: \"Wszyscy to robią\". Miłością jest... zgoda na twoje odejście, kiedy otwierasz drzwi i wyruszasz w świat; zgoda przeżywana z ciężkim sercem, ale też z modlitwą w mojej duszy i uśmiechem na twarzy. Miłością jest... umiejętność dzielenia wiary, która jest zapewnieniem, że ty, teraz jeszcze dziecko, potem możesz rozjaśnić naszą przyszłość. Marion Stroud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki za linka Dziubku ;) ja ogladam te z porodu, i malenkich dzieciatek ;) a co do tych zdjec to sa znane, to te same (nawet w podobnej kolejnosci) jak na stronie twoja-ciaza.com czy jakos tak. pokazywali nam je tez w szkole rodzenia. Dziwilismy sie czemu one sa takie wyrazne, przeciez zadne USG tych w 1-2 trymestrze nie pokaze tak wyraznie,dopiero lekarka nam powiedziala ze to sa płody poronione i dlatego tak dobrze je widac.Te ostatnie z 3ego trymestru sa z USG 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 Titowa1........28.....Irlandia.............................. .4 cykl....24.05 Anucha26......27.....Śląsk.................................. 2 cykl....05.05 Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 Iwona+..........25....Inowrocław............................ 1 cykl....17.05 Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 Nuczka..........27....podlaskie............................. .2 cykl....16.05 Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 Bolerka34.......34....Warszawa.............................0 cykl........... Azifik............27....Police/Szczecin..................... ..1 cykl....06.06 Gonia_fr...............Paryż................................ ...15 cykl....21.05 ...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża .....30.06.08 Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.0 7.08 Agital............26.....Żywiec............................c iąża.....20.07.08 Avinion..........30.....Kraków...........................cią ża.....02.08.08 Wiktoria80......27........................................ci ąża......22.08.08 Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12. 09.08 Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 Zuzita............25....Pomorskie........................cią ża......07.11.08 B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 Validos27........28....Kraków............................cią ża......25.12.08 Agi37.............37....Warszawa........................ciąż a......26.12.08 Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża ......09.01.09 Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 Kołderka*........24....Żyrardów..........................cią ża......13.01.09 Banitka27........26....Koszalin...........................ci ąża......16.01.09 Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat......ciąża.............. Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 4 lata....ciąża.............. Lorunieczka.....24....UK...................................c iąża......22.01.09 .................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... Demiluna...............Julianek Sylwia...................Natalka Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek Avinion.................Wiktoria/Oliwka Dafodilek...............Karolek Koug....................Agata/Asia Validos27...............Blanka Mania23.................Patrycja/Pawełek Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? .........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... Witam po przerewie, jak samopoczucie z ranka? u mnie super tylko w piątek pierwszy @ dostałam, brzuch mi wywaliło i trochę mnie boli, ale to u mnie normalka. Najważniejsze, że dostałam, zawsze to kolejny cykl mniej do następnych staranek ;) W piąteczek pojechaliśmy na działkę i zostaliśmy na noc, jak fajnie z rana wstać i od razu móc pochodzić boso po trawce. Taka mała odskocznia od codziennego mieszkania w bloku :) A wczoraj mój Mąż miał spotkanie firmowe dla klientów firmy na polu golfowym, więc niestety musieliśmy wstać wcześnie rano, nawet w weekend mi pospać nie dał :( No ale było fajnie, tylko sierotka zapomniał sobie zabrać czapeczki z daszkiem (a na działce ich od groma) no i się zdeczka spiekł na twarzy i szyjce. Później to dopiero marudził, nawet się żadnym smarowidłem nie posmarował wcześniej i wygląda jak buraczek ;) Żal mi go ale sam się tak załatwił, chciałam mu oddać swoją, bo nie grałam, ale nie chciał, to teraz ma. Dzisiaj nawet nie ma ochoty na działkę znowu jechać, więc się zastanawiam, czy może samej nie pojechać i siostry z małym nie zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu:) jeszcze napisze a nie mówiłam:) kolejne USG bedzie z kropkiem:):):) w tle:) i Twoim usmiechem Mania ja tez mam policystyczne jamniki:) i dostałam CLO na wyrosniecie pecherzyków ale leku na pekniecie nie potrzebowałam:) ale sie czesto w ten sposób pomaga:) na pewno szynko sie uda:) musi znalesc dobrego lekarza:) Dziubasku trzymam kciuki zeby wredna @ nie przylazła:) Tituś:) słonko jestem z Toba przez te 2 tygodnie czekania:) niedawno sama to przechodziłam:) i byłyscie ze mna:) teraz ja bede czekac z Toba:) i trzymac kciuki:) Kurde no sliczne:):):) Azyfik:) teraz juz musi byc dobrze:) wiosna:) lato nastroje;) I KOLEJNA WIOSNA BEDZIE TWOJA;) ja wczoraj byłam na grilku:) nie jem miesa i nie piłam:) ale z to dziewczyny wypytywały mnie co i jak sie czuje:) takie epicentrum zainteresowania:) dzis trole:) a cooooooo nalezy sie;) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku dzieki:) ja zaraz jade na plaze i 2 dzien smarzenia sie mam nadzieje,ze troche sie opale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello jaka cisza na topiku... Cebus Tys nader kofana dla mnie! dziekuje! wiesz ze ja mam dwie Sasiadeczki?! jedna jest nasza Andzia tu na wyspie ❤️ sie nie odzywa pewnie zwalcza chorobsko, niech jej grypka lekka bedzie 🌻 a druga SASIADECZKA jestes Ty no bo z Piotrkowa do Pabianic to przeciez rzut beretem albo na rozciagniecie rajtkami! :D :D :D lap te bociany cykaj i przesylaj zdjecia! podziele sie z nimi z Dziubasskiem, oddam jej pierwszego (bo mnie sie cos wydaje ze Dziubasskowy cykl okaze sie szczesliwy) a ja tak zeby bylo sprawiedliwie i zeby ptasior biedy jeden nie zostal porzucony przygarne oba ostatnie... no bo pisalas ze bylo ich 3rzy! to akurat! :D :D :D :D Validosku ja tez myslami bylam z Toba jak chodzilas na badanka i mowilas o swoim 16mm pecherzyku... a teraz prosze jestes szczeslliwa mamcia! 🌻 Dziubuss Kiedy sie testujesz? to chyba jakos na dniach? Koug A Ty Ciotka co sie nie odzywasz? ❤️ ostatnio po tym jak powiedzialas mi o Twoim i Cebulki planie na moje zafasolkowanie wzielam sie ostro do roboty... :p :p :D :D Anus jak wirusik? lepiej? wyszlas wczoraj troszke na slonce, ja na ogrodku lazalam i sie opalalam i prawie bym zasnela... 🌻 Basiunia lez malenka ile sie da i odpoczywaj, a w lutym napewno bedziesz mocno krzyczala oczywiscie ze szczescia i zobaczysz swoje malenstwo. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) U mnie już lepiej, dziękuję. Samo przyszło samo poszło. Czasem cosik jeszcze w gardle podrapie ale to już nie to samo co było. Mdłości też jakieś mniejsze jakby... mam nadzieję, że to złe samopoczucie już minęło i teraz przyjdzie czas na ciążową energię :) A wczoraj? Pojechałam po m. do pracy a potem spędziliśmy prawie 4 godziny w centrum handlowym... jak prawdziwa irlandzka rodzinka :P ale kupiłam Weronisi butki dwie pary. dzielna była dziewczynka i jaka grzeczna :) Teraz idziemy na plac zabaw bo pogoda jeszcze dopisuje. Miłej niedzieli kochane :) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus no to sie ciesze! ze juz lepiej! buciorki zawsze sie przydadza, a z pogoda, coz u nas niebo lekko zachmurzone... ale sniadanko na ogrodzie bylo to najwazniejsze, a kto zrobil? moj M no grzeczny chopak z nigo dzisiaj, poglaskac poglaskac... :p Kurde no ladny wiersz, jak mozesz podaj mi te stronki o porodach, pn i cc bo pisalas ze je ostatnio ogladalas. Dziubuss filmik bardzo fajny, zwlaszcza te poczatkowe zdjecia z I trymestru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze masz na mysli te zdjecia, o ktorych wczesniej pisalam, tych ci nie pokaze bo one byly pokazane w szkole rodzenia, to byly foty z porodu z tamtego szpitala, sa wlasnoscia szpitala (i chwala Bogu..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocvilam z plazy i jestem umeczona tym sloncem:O Titek a wiecej filmow jak chcesz to wpisz w google \"filmy z porodu\" wyskakuje masa:) wczoraj troche naogladalam sie ,nie jest tak zle:) mialam sie testowac jutro albo pojutrze ale brzuchol mnie boli jak by @ miala juz lada chwila przylesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek nie martw się, wierzę, że nie przyjdzie :) w końcu ile można czekać, ja dostałam, ale u mnie to trzeba trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisalam do ciebie na maila ale nie dochodzi:( gdzie sie podziewalas? wracaj tu do nas!!!!!!!!!!! ja tam nie wierze,ze moglo sie udac,boli czasem tak jak by mialo zaczac cieknac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam mija weekendzik?:-) pewnie się poopalałyście, pojadłyście i wybyczyłyście:-) hej Majek zostań z nami:-) Tituś zdjęcie boćka chcesz w locie, na stojąco czy jak klekocze???:-) Dziubasku a ty w jakiej pozie chcesz tego klekota?:-) ja jutro z rana na badanko krwi, zobaczymy co tam mi wyjdzie. Idę kąpac Nadie. miłego wieczorku lejdis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×