Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubuś:> czemu się nie udzielasz? dalej masz tego doła?:( zobaczysz,że wszystko będzie dobrze!! Ja w to wierzę i 3mam kciuki:*:* Basiunia....:(:(:(:( strasznie mi przykro:(:( wszystkie miałyśmy nadzieję,że jednak fasolinka się schowała..napisz nam koniecznie o tej wizycie jak tylko będziesz na to gotowa..3maj się jakoś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooooooo opier papier i zaraz wszystkie sie meldują:D:D:D:D Koug musze wykasować i zainstalować gg raz jeszcze bo co załącze to mi znika:D:D Basiunia wielkie buziaki kochana.Tylko patrzeć jak zlecisz na dół. spadam po fione do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie, juz nie mam takiego dola zyje narazie tym,ze nie dlugo dni polodne... chociaz tez sie nie nastawiam choc bardzo bym chciala. Basiunia kochana❤️ bez wzgledu na wszystko pamietaj masz nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu ❤️ bardzo mi przykro i wiem, że żadne słowa nie są w stanie teraz ukoić Twego bólu i żalu. Trzymaj się skarbie i pamiętaj, że zawsze tu jesteśmy by Cię wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. ....((`\'-\"``\"\"-\'`)) ........)..- .. - ..( ....../ . (o _ o) .\\ ......\\ . .( 0 ). . / ......_\'-.._\'=\'_..-\'_ ..../`;$\'$\'$.-.$\'$\'$\\ ....\\_)) . .\'$\'. . ((_/ ......$.BUZIAK.$ ....../ \'$. . . .$\' \\ ....._\\ .\\\'$. .$\'/. /_ ....(((___) \'$\' (___))) .........Milego popoludnia ..............:))) ps. dzis odebralismy klucze do naszego nowego mieszkanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu, jesteśmy gdybyś chciała pogadać to chętnie posłuchamy ❤️ Kurde, to jest wielkie wydarzenie :) Też pamiętam ten pierwszy raz :) Szczęśliwie mieszkam już w moim nowym/starym mieszkanku 3 lata i jestem tak szczęśliwa, że nie zamieniłabym go na nic. Taki azyl na trudy dnia codziennego. Miłego urządzania. Dla mnie to frajda, lubię projektować i urządzać... Miłego weekendu psiapsiuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyprowadziłam 2 letnią Chrześnice co by dziewczyny pobawiły się razem, rozpierdziel w domu na maxa ale co tam ! wykorzystuje chwilkę że mnie nie mdli aż tak bardzo i pichce cos warzywa z makaronem. Nie wiem co z tego wyjdzie bo nie korzystam z przepisu tylko wrzucam na patelnie co mi podejdzie pod rękę:-) Basiuniu jesteśmy tu po to by się wspierać, zawsze możesz tu się wypłakać gdy będzie ci źle. Trzymaj się maleńka! jestes sillną kobietką i dasz sobie napewno radę, spadniesz w dół tabelki szybciej niż przypuszczasz. Dziewczyny miałyście może takie białawe upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi, czy moge wziac cos na katar? mam sudafed. meczy mnie katar,wiem, ze to niedobrze, ze sie podziębiłam ale chcialam sobie jakos ulzyc.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ja np biore duphaston i bromergon na zmiane, a moj jakis biosteron dostal. Myslalam jeszcze o tych kapsulkach z olejem z wiesiolka, ale narazie chyba sobie daruje, bo zamiast dziecka urodze gigantyczna pigule:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek watpie rzeby lekarz mi cos przypisal bo to moj 3 cykl jak pol roku nic nie wyjdzie to poprosze o cos na wzmocnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację..no ale co, masz czekac jeszcze 3miesiace?! bez sensu przeciez...no,ale przeciez w tym cyklu sie uda, wiec po co masz brac cokolwiek:) Miałam dzisiaj wolne i zaszalałam:D najpierw sobie posprzątałam, później poszłam na leżak trochę się opalić, jak już mi się znudziło to pojechałam na zakupy. Przed chwilą farbnęłam sobie kudełki na śliwkowy kolorek jak za starych dobrych czasów, bo brąz mi się znudził. Jak siedziałam w wannie i goliłam sobie nogi, to pierwszy raz w życiu czułam jak śmierdzę spalenizną...myślałam zawsze,że takie coś jest tylko po solarium..jeśli jutro nie dostanę @ to w niedzielę testuję,bo coś mi tutaj nie pasi..aczkolwiek w cuda nie wierzę, bo nawet nie zaczęłam się jeszcze starać tak na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem, miałam dzisiaj dzien przygód: jak jechałam do szpitala to zasłabłam w tramwaju, na szczescie ludzie sie mną zajeli i nie padłam na podłogę. ale ledwo na ta wizyte dojechałam. wizyta u gina ok, ale sie troche zdenarwowałam bo podczas badania wziernikiem lekarz mi nadrzerke naruszył i poleciała mi krew i palmie teraz troche, ehh... ja to mam szczescie, teraz sie tym zamartwiac bede. dodatkowo jakas infekcja sie przypałetała i globulki pobrac musze :( ale poza tym wszystko dobrze, macica sie prawidłowo powieksza i badanka tez spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus ty kochana to masz szczescie do zachodzenia w ciaze! ale lekarz wiedzac ,ze ciezko ci utrzymac powinien klasc cie do lozka;) i dawac leki na podtrzymanie i tak conajmniej 3 m-ce!! a jak nie to ja cie przywiaze do lozia;) dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuniu kochana trzymaj się A ja dziewczyny nadal nierozpakowana, no fakt termin dopiero na poniedziałek(ten najpóźniejszy, bo jak wam już kiedyś pisałam terminów kilka miałam wyznaczonych z usg, no ale ten najwcześniejszy też już poszedł w zapomnienie-z OM miałam na 13) Teraz tylko marzę by się nie przeterminować, spaceruję ile się da i na ile siły pozwolą, dzisiaj np byłam na spacerze 5 godzin(z godzinną przerwą na ławeczce) i też nic nie podziałało. Mówię wam takie czekanie jest straszne, do tego maleństwo zrobiło się strasznie leniwe-raz na jakiś czas muszę lekko pouciskać brzuch żeby się obudził i dał znać kopniakiem że wszystko w porządku. Na szczęście jakiś czas temu dostałam urządzenie do słuchania serduszka więc czasem podsłuchuę maluszka żeby być spokojną. Mam nadzieję ża jak już zdecyduje się wyjść nadal będzie taki spokojny, no chyba że teraz zbiera siły żeby potem dać nam popalić. Moja Wiki też już się bardzo niecierpliwi i gada do brzucha-\"dzidziusiu wychodź już\" Ale ten bąbel nikogo nie słucha. Pozdrawiam was wszystkie, zajrzę tu jutro-choć w sumie mam nadzieję że coś się ruszy i odezwę się po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor poznym wieczorkiem! Demiluna Bosze to az tyle spacerowalas!? to przeciez ogrom! mnie by nogi w tylek weszly! :D cos czuje ze dzidzia z zaskoczenia wyjdzie. A Twoja Wikusia to drugi skarb, jka to pieknie powiedziala... dzidziusiu wychoc juz... to az mnie tknelo za serducho... Zycze lekkiego finishowania. 🌻 Koug rzeczywisci emlao do nas zagladasz? moze my musimy zajrzec do Cibie co ? co tym tam przypadkiem robisz w tym lozku... ze tyle czasu w nim spedzasz... :p 🌻 Majus mnie to tez u Ciebie podejrzanie wyglada... no apetyt to masz galanty! :D :D :D i menu bardzo urodzajne w smaki! :) 🌻 Validosku zupa koperkowa! mniam mniam na moje wzdecia w sam raz! :D :D i kluski z borowkami! pozycz mi babcie choc na tydzien czasu co\\/ please... 🌻 A wiecie co Dziewczeta apropo moich skojarzen... chodzi tu o nowe fotoski naszych dzieci, pisze naszych a nie topikowych, bo tak ladniej - mysle o tych wszystkich Waszych babelkach w brzuszkach... bo w sumie kazda z nas sledzi jak rosna i z taka pasja czekamy na ich przybycie, ze pozwole sobie je nazwac nasze topikowe maluchy... no to tak na wstepie... a zmierzalam o skojarzen... nie wiem co sie ze mna dzieje... widzialam focie dzidzi Validoska... pomyslalam jak nic fajke pali! :) no bo tak sobie siedzi z ta raczka w gorze, cien padl tak ze mi sie wydaje ze maly dymka sobie pali... :) :) :) kolejna fotke widze... Fisi Malenstwo na NK i znow skojarzenie... no Maly/ Mala piwo pije... jak to przy naszej FisiI! :) normalnie jakbym widziala tam butelke! :) no ja nie wiem dlaczego... czy glodnemu chleb na mysli, czy juz to jest ten czas ze powinnam do lekarza isc i powycinac pare nadfunkcyjnych platow... :D :D :D oki uciekam bo znowu sie rozpisuje... :p dobrej nocy i zdrowego snu... pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem gwiazdeczki Tituś normalnie Twoje posty mnie rozwalają:D:D:D:D:D:D Ty to masz skojarzenia:D:D:D rozwalasz mnie:D:D:D:D:D:D kochane dzisiaj z Wami nie popiszę bo smigam na weselicho.mam zamiar wpierdzielić wszystkie kwaśne rzeczy ze stołu.mniam mniam i pohulac troszku, miłego i udanego weekendu Wam zycze kissski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Tituś ja Ci dam mysleć o lobotomii !!!!!!!!! Zabiłabym z premedytacją każdego kto by Twoją gowiśkę choć trochę naruszył !!!musi być taka i koniec :P Moje dziecko wystawiło stopę więc albo chce kopnąć albo każe sie już przyzwyczajać do całowania po piętach :D Mania....Ty uważaj lepiej na drugi raz zabierz kogoś ze sobą jak będziesz jechała do lekarza...a w ogole może sama nigdzie nie wychodź na te upały... Buziaki 4 ALL życzę slonka usmiechu i udanego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziunie lasencje 😘 Koug to lobotomia sie nazywa? bardzo madrze... a dzidziusia pietke wystawila!!!!! o matko! pewnie zeby ja gilac! jakby to byla moja dzidzia to bym powiedziala ze wystawila ja do masazu! :D :D Fisia udanego weselicha! powiadasz kwasne! no to mamy chlopaka! ok teraz smutniejsze wiesci... obudzil mnie dzis sen snila mi sie krew ze dostalam @ i ze robilam test, wyszedl jakis dziwny 3kreski co oznaczalo blad w odczytaniu tj zle przeprowadzony test... wczoraj nie wytrzymalam i kupilam tesciora w aptece, po takim snie wstalam o 5.20 i go zrobilam, wyszedl (-) :( :( :( :( i powiem ze poczulam ogromne rozczarowanie... wrocilam do lozka, test schowalam pod podusie do ktorej wyplakalam sie takimi slonymi lezkami ze nie macie pojecia... 😭 wczoraj i dzis powinnam dostac @ to rowne 2tyg od owulacji i nic, czuje lekkie ciagniecie imam lekko tkliwe piersi, ale tak minimalnie -autosugestycznie... po tym wszystkim, powiedzialam do siebie, co ty oczekujesz dziewczyno! owulka miala byc na 6-7czerwca a meza zwabilam dopiero 7-ego wieczorem, bo wczesniej dac sie nie dalo (i wydaje mi sie ze bylo tu juz po ptokach) i 8-ego o poranku... statystyka wiec siada na calej linii... a mialbyc taki ladny prezent na dzien taty... :( fakt test ktory kupilam stosuje sie dzien po spodziewanej @ moze szajs kupilam... do poniedzilaku poczekam jka nie dostane kupie ten rzekomo najlepszy na tutejszym rynku Clearblue... wykrywa nawet do 3-4dni przed @ Tak mi zle dziewczeta :( bo tak pragne zostac mama... juz mam wizje gdzie lozeczko bedzie stalo, jak tule moje skarbki... aaaa koncze bo znow pochlipuje... ide do sklepu po pasek do akwarium i jakies roslinki, zarelko im kupic... byle zapomniec ten bol... odezwe sie Serduszka pozniej... ❤️ ❤️ ❤️ dziekuje ze jestescie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituń nic jeszcze straconego, może faktycznie kupiłaś jakis szajs. J a nawet jeśli w tym miesiącu nie wyjdzie to w nastpnym napewno, przecież dopiero zaczęlaś kuracje, prawda? Będzie dobrze maleńka i niebawem będziesz tuliła i masowała te maluńkie stopki:-) 👄 ja wziełam się troche za sprzątanie bo wstyd żebym ciągle leżała, mąż pojechał do robotników bo nam studnie na działce kopią. W końcu coś się już ruszyło:-) Fisia tylko nie hulaj za bardzo i nie wyrywaj starszych Panów;-) udanej zabawy:-) miłej sobotki Wam życzę Dziołchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś przykro mi:( ja tez rozpaczliwie czekalam na 2 kreseczki i lipa:( ale nastepnym razem.. wiem,ze to nie pociesza ale warto czekac na ta chwile!❤️ mam taka ochote isc sobie cos kupic ale samej mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titunia Kochana:(:(:( z reguły pierwszy test zawsze wychodzi negatywny, więc miejmy nadzieję że drugi będzie pozytywny:*:*:* uszka do góry Słonko:) jeżeli rzeczywiście się nie udało to znaczy,że Twoja dzidzia czeka na Dziubasska i Moją fasolinkę:> zobaczysz,że się uda!! ale w sumie @ nie masz, więc wszystko przed Tobą:) Kupiłam dzisiaj test ciążowy...rano jak mój chłop odwoził mnie do pracy to o mało nie zarzygałam mu auta...w pracy nie mogłam obsługiwać klientów, bo tak mnie naciągało...dobrze,że tylko przez 2 godziny tak miałam, bo jakos sobie tego nie wyobrażam..@ nie ma, aczkolwiek dzisiaj 28dc a ostatnio miałam 30dniowe cykle, więc się nie nastawiam..Dzwoniłam do doktorka o wyniki, ale nie ma wszystkich jeszcze, więc odpuściłam sobie wizytę i pójdę za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! titku --- póki @ nie ma nadzieja zawsze jest, aczkolwiek jesli nawet nie tym razem to głowa do góry i nakłaniaj męzulka do roboty w kolejnym cyklu :) majek --- będę trzymała także za Ciebie :) ja jeszcze rano plamiłam troche po tym badaniu wczorajszym ale mam nadzieje ze juz nie bede, bo sie denerwuje przez to koug--- dzis tez mi w sklepie w głowie zawirowało, najgorsze ze zapowiadaja upały w poniedziałek i pod koniec tygodnia a ja do pracy spory kawałek dojezdzam, rano problemu nie ma bo jede autkiem z klimka z męzem ale wracam dusznym i ciasnym tramwajem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titus nie zapominaj ze ja zrobilam 5 testów , dopiero 6 wyszedł mi pozytywny , takze głowka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka A w którym dniu cyklu zaczełaś robić testy i w którym Ci wyszedł pozytywny? Jak długie masz cykle i czy są regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) dobrze ze maz ma bezprzewodówke:) moge Was poczytac:) ale tylko do jutra:( hmmm na pewno sie tu utucze:) tesciowa lata kołomnie z jedzonkiem:) tesciu głaszcze brzuszek:) chyba sie cieszą:) Basiuniu strasznie mi przykro:( nie da sie pewnie opisac co czujesz ale pamietaj ze jestesmy z Toba:) i zawsze bedziemy:) trzymaj sie słonko:) Titus:) mój pierwszy test tez wyszedł na nie:) wiec trzymam kciuki zeby kolejny wyszedł pozytywny:) one chyba sie tak skon struowane ze trzeba kupic conajmniej trzy:) pewnie producent ma jakies w tym udziały:) a skojazenie to faktycznie masz the best Dziubasku:) nie łap doła:) prosze Cie:):) Majek;) hmm objawy kasiazkowe:) a ja mam nadzieje ze czerwiec bedzie Twój i nie tylko:):) mam nadzieje ze conajmniej 3 :) jak co miesiac:) Mania:)mam nadzieje ze plamnienia mina:) dobrze ze wszystko dobrze:) kołuderko:) a nie mówie ze producenci testów to sa cwani:) Fisiu:):):) oj te nasze dzieci:) jedno pije drugie pali:) co z nich bedzie:) haha Koug:) ja juz rozpaczam ze bede z Wami dopiero w sobote:( pieknych snów słoneczka:) ide do meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zaczelam robic juz 2 tyg przed spodziewanym okresem , a wyszedł mi dopiero 5 dni po tym jak nie przyszedł, co do cykli to roznie ,a z reguły mam tak co 33-35 dni , juz wiem ze tamte 5 testów to byla zmarnowana kasa a i chyba pamietacie jak sie zalamywalam tą 1 krechą , dlatego lepiej nie robic wczesniej i sie nie dolowac , życze powodzonka wszystkim testowaczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł a co to wszystkie jeszcze śpią:-)? wstawać rosół gotować;-) usprawiedliwiona jest tylko Fisia bo dogorywa po weselu, albo jszcze na nim tańczy;-) mamy piękną pogodę za oknem , trzeba to wykorzystać i jchać gdzieś w plener. Validos do sobotki czas szybko minie i znów do nas wrócisz:-) a tymczasem ciesz się że będziesz leniuchować a Teściowie będą skakać koło ciebie:-) Maniu ja pamiętam jak zemdlałam w ciąży z Nadią też w upały bo ją rodziłam w grudniu. Noś przy sobie zawsze wode i jak tylko poczujesz że robi Ci się niedobrze polej sobie rękę i wetrzyj w twarz troche ci się poprawi. A swoją droga czemu ty nie pójdziesz na zwolnienie? po co ty się tak męczysz ? Kołderko no i co czekasz do lipca z wizytą? ja chyba bym nie wytrzymała i poszła do innego chociaż na samo usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Sloneczka moje! dziekuje za slowa otuchy... od wczoraj mam delikatne plamienia... takie male przy podcieraniu... jak to wczoraj zobaczylam, znowu w ryk... i nie wytrzymalam i powiedzialam o tym wszystkim M... to ze lecze sie, ze zazywam hormony pozniej zaskrzyki i po co? powiedzilalam o owulce ze jak byly te dni to w jeden sie kochalismy i duupa z tego wyszlo, ze ide w pojedynke, ze mnie nie wspiera, ze dluzej tak nie moge czekac, bo psychicznie nie wyrabiam... lzy to lecialy mi po calej szyji... jego reakcja... niby sie usmiechal i ze jestem glupiutka... nie wiem dlaczego go to taksmieszy, nie potrafi w tym temacie normalnie porozmawiac... po tym powiedzial, ze w nastepnym cyklu zaczeniemy, dzis juz z tego sie wycofuje... bo jak to nazwal: ma inne plany...bo on najpierw chce dom wybudowac, kurwa! o czym on mowi! nie dosc ze za 2lata dopiero przeksztalcimy dzialke na budowlana, plus pozwolenia i mase rzeczy... to przepraszam ile ja mam do cholery czekac? 5lat? a ja jego dzieci to musialam wychowywac! egoista! zaznaczylam ze w nastepnym cyklu tez bede jezdzial do ginki na wyregulowanie i monitorowanie cyklu (a on na to nie trzeba) ja mowie jak to nie trzeba (bo przeciez masz wyregulowany i wszystko jest juz w porzadku) ja na to czlowieku to bylo jednorazowe! (tak sie znaja na sprawie, boszeee za jakie grzechy, co za brak wiedzy) i dodalam, ze w nastepnym cyklu, jak powiem trzeba dzialac tak ma byc! a on na to ze nie i znowu usmieszek... powiem tak, jak wywinie mi numer w nastepnym cyklu, to popamieta. bo ja nie po to robie sobie te wszystkie malo przyjemne waginalne usg, lykam tabsy, ktore oslabiaja mi bebechy, ide do pracy na 8h pozniej jade 160km w dwie strony, by mu sie odwidzialo... oj nie co to to nie! no to na tyle, wykrzyczalam to z siebie... wczoraj byla u nas para przyjaciol, i na stresa wrzucilam 3lampki martini, powiem ze troche pomogly... wciaz czuje ciagniecie w dole, mam jeszcze ta nadzieje w srodku ze jeszcze nic straconego, bo trudno to nazwac to @, chyba ze jeszcze sie rozbuja :( Koderus Ty za wczesnie robilas te testy, powinnas zrobic pierwszy najwczesniej 2dni przed planowana @ badz lepiej po terminie. Basiunia zapomnialam w tym calym stresie Ci odpisac na posta: ze bardzo mi przykro, ze to co sie stalo sie stalo, myslalam, ze bedac na tak pelnym wsparcia i radosci topiku takie rzeczy nie maja miejsca, ludzilam sie ze jednak fasolinka tak jest... trzymaj sie i przeprowadz badanka, by odnalezli przyczyne tego co sie z Toba dzieje. Majeczku trzymam kciuki za tesciorka! a dzidzie to chyba sie nasze zmowily! Manius Ty tak zawsze po badankach krwawisz? czy tylko przez ten ostatni incydent? jak sie czujesz? Validus wcinaj dobroci kuchni tesciowkow! oni sa bardzo szczesliwi z waszego szczescia i pragna malenstwa tak jak wy! Cebulcia a co dzis ugotowalas? masz ten rosolek? :) ok uciekam po nowe rybki, bo tamte co mielismy oddalismy w dobre rece, takie zwykle do stawu one byly, teraz lecimy po bardziej egzotyczne. a wiecie ile kosztuje ta sama rybka co z bajki NEMO malutka 20e ale bajka! kolorki fantastyczne... z tymze my takich nie kupujemy, za drogi gips, a jednej przeciez do akwarium nie w puszcze i woda musi byc inna i koralowce... ok spadam bo i tak juz straszenie duzo zapisalam strony... do napisania Gwiazdki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×