Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dizeń dobry, dobry wieczór... jak tu się witać, gdy jeszcze ciemno na dworze? niestety obudził mnie skurcz łydki - jestem wkurzona, bo suplementacja magnezem mi na to nie pomaga :( mania- w kwietniu jeszcze chodziłam w normalnych ciuchach - nie miałam żadnego brzucha. Wyskoczył nagle na początku maja. Ale jeszcze ludzie nie widzieli - 20 maja miałam rozmowę kwalifikacyjną z dziewczyną, którą przyjęliśmy i ona mówi, że nic wtedy nie zauważyła, tak samo koleżanki na szkoleniu. Wypinałam brzuchol na poczcie i w tramwaju ;) ale też nic nie działało. Można powiedzieć, że brzuch dużych rozmiarów dostałam od początku czerwca, bo wtedy ludzie mnie już pytali. to by było 25/26 tydzień. no i teraz to już tragedia :( mania, czy na magnezie też się znasz?? co ja mam poradzić na te skurcze?? grrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie czy kiedy jessteście na zwolnieniu to do końca czy z przerwami.... Ja jestem teraz na 3 tygodnie i już powiedziala moja ginekolog, że przedłuży mi następnym razem.....Nic się u mnie nie dzieje tylko chcialam odpocząć trochę ale zwolnienie bym przyjęła, mój mąż teraz pracuje i nie może wziąść urlopu, może za jakieś 3-4 tygodnie.....i chcialabym jeszcze przedłużyć, tylko się waham czy dobrze zrobię.....;( U mnie w pracy sytuacja malo komfortowa malo osób do pracy. Aha, czy na zwolnieniu można gdzieś wyjeżdzać np. do rodziców chcialam jakieś 40 km odemnie..... Powiedzcie dziewczęta doświadczone.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa coś pytalaś o zdjęcia co do tych zdjęć nie mam jeszcze urządzonego mieszkania śpimy na materacu, kuchnię mam urządzoną w miarę, nie mam jeszcze co pokazywać naprawdę..... Na razie zamawiamy mebelki do pokoju dziennego i narożnik, stół z krzesłami....do sypialni ramę i mebelki jakies komódki itp....... Sama jeszcze się wkurzam że tak powoli to trwa ale na meble trzeba czekać dwa miesiące, na kanapę ponad miesiąc itd.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obidźxie się, pobudka he hej, mój brzdąc coś chyba się rozpycha bo mam delikatne kłucia w brzuchu, w nocy mialam nawet przy kichaniu......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze idę do łóżeczka odpoczywać, dzisiaj mnie jeszcze czeka sprzątanie ale przeciez nie będę kisila się cały dzień w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) widze,ze za duzego ruchu tu nie ma ale pewnie sie urlopujecie:) od 2 dni popijam sobie eliksirek, moze zadziala... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek własnie zwlekłam tyłek w wyrka Goosha przepisu na magiczny eliksir nie znajdziesz na topiku.to czary mary Koug ide umyć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Malwina, pójdę na zwolnienie, lada moment... Zastanawiam sie tylko czy czekać do następnej wizyty (16 lipca) czy zadzwonić do lekarza i jakoś wczesniej się umówić. Fisia, dzibassek, dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina oleju nie biore, moze od nastepnego cyklu, staranka w toku dzis 14dc wiec jeszcze duzo przede mna validos pojechala na tydziwen do babci takze pewnie wroci w niedziele dafi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej to podstawa aj asiedzę w domku, właśnie obejrzalam filmik ;) Nawet mnie zaciekawil.......ale w sumie był denny.... Zaraz się umyję i idę sprzątać, mam zamiar dzisiaj okna pomyć, przynajmniej w jednym pomieszczeniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodna jestem ajki macie pomysł dzisiaj na obiadek??????? Bo ja chcę coś upichcić.... Wczoraj zrobilam piersi z kurczaka i prawie nie tknęłam....nie chodzi o to, że było mi niedobrze ale po prostu nie mialam najmniejszej ochoty ale zjadłam szpinak, który później też źle wspominalam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja nadal w dwupaku buuu.... Koug a może masz jakiś magiczny eliksir na uparciucha w brzuchu który nie chce wyjść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunka, słyszałam o jednym magicznym eliksirku, który może przyspieszyć sprawę. Mąż musi CI go dostarczyć ;) Dziś w pracy jest trochę luźniej... całe szczęście. zwykle nie pozwalam sobie na siedzenie na necie w pracy, ale dziś jest dzień wyjątkowy.. jeszcze nie wiem, jak aokazje, ale coś się wymyśli :) Strasznie duszno we Wrocławiu. wiecie co? zapisałam się wreszcie do szkoły rodzenia, od 10 lipca, do 21 sierpnia. Akurat skończę tuż przed porodem :) 13 spotkań. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm żadnej nie ma chyba wylegowujecie się na słoneczku...o wlasnie jakie filtry sa dla kobiet w ciąży, clyszalam, że 30-40...czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, W W-Wie słonecznie i gorąco. Rano były chmury i wyglądało jakby miało padać, ale się gdzieś rozpierzchły :) Ja na obiad dziś podaję spagetti ze smażoną cukinią i oliwą z oliwek. Pynia... :) Koug, był u mnie listonosz w dniu wczorajszym i zostawił awizo (nasz listonosz zachowuje się jak ten z filmu z Chavy Chase - Wesoły domek), założył, że o 9.00 to na pewno nikogo nie ma w domu... :) :) :) :) :) :) Oznacza to, że eliksirek najprawdopodobniej już na mnie czeka :P Biegnę go odebrać :) Na dwupak eliksirek męża działa idealnie (oczywiście tak słyszałam :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, a ja w domku jeszcze do końca miesiąca i potem już do pracy...plamienia mam nadal poprzednio ciągło sie to niemiłosiernie,skończyło sie tabletami:( wiec nie wiem jak to tym razem będzie:(:(:(:( Chciałabym aby sie skończyły i juz nie myśleć o tym....mam nadzieje że do września sytuacja sie wyklaruje i będziemy mogli starać sie od nowa...:( zobaczymy...Pozdrawiam Wszystkie Kochane koleżanki a szczególnie te w dwupaku(super nazwa) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł właśnie wstałam i zjadłam sniadanie. Myslę co by tu nz dzis zaplanować ale chyba z tego myslenia to aż mi sie spać zachciało;-) dziś serwuje świeży soczek z marchwi i jabłek, Mąż mi robił wieczorem w przerwie meczu:-)kochany jest. Malwina ty myjesz okna? ja się boje robić to na początku ciąży. Dziubasku słonko to masz sam środeczek, działałaś troszku w tym cyklu? Demiluna tak, sex powinien pomóc:-) albo rozpakuj torbę i powiedz, że nigdzie nie idziesz wtedy od razu Cie weźmie:-) Fisia może jakies capucino chociaż wypijemy coo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko tak! dzialalismy troche ale boje sie przesadzic zeby potem nie bylo rozczarowania milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , kopnijcie mnie w tyłek MOCNO!!! co amm zrobic zeby móc skupic sie na nauce? mam ostatnie 2 tygodnie intensywnej nauki, a tu co wezme notatki w reke to usypiam albo mysle o czyms innym , jesczez nigdy nie bylam taka rozkojarzona!a słyszalam ze w ciazy jestes bardziej skoncentrowana ... taaa akurat nie w moim przypadku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku poprzedniej ciąży też ciągle spałam i na niczym się nie mogłam skoncentrować,później było już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×