Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

pijemy dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamy 200 stronkę. (ciezarne sok lub cole na rzyganko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam na tą 200 stronę żeby coś napisać. Ostatnimi czasy duzo się działo,dziewczyny odchodziły,inne dołączały do nas ale odkąd tu jestem czyli niesmiało wpraszając się w listopadzie czułam się cholernie swojsko. 🌼Dziubassek Tobie naraziłam się jako pierwsza z tym horrorem,do tej pory nie wiem czy Ci się spodobał polubiłam Cię znawco grafiki komputerowej.Sama wiesz najlepiej ile czasu razem przegadałyśmy i tego już nam nikt nie odbierze 🌼Fisia Nigdy jej na oczy nie widziałam a swojego chłopa chciała mi oddac -cud miód malina.Jak było jej nie lubić? Nie znam drugiej tak wesołej i poukładanej istoty,która zawsze zaproponuję obiadek albo chociaz kawkę Tak jak obiecałam nakopie jej kiedys -ot tak dla zasady :D 🌼Validos Od początku wierzylam w Twój potencjał,choć były momenty zwątpienia mówiłam niemozliwe. Z taką determinacją walczysz o swoje że byłam spokojna stojąc przy Twoim boku. Twoje teksty o cudownym dziecku i podlewaniu fasolki na zawsze sobie zakoduję 🌼Scherri Na 200% przygotowana do bycia mamą.Wierzę ze Ci się uda 🌼Agi37 Nestorka naszego topiku-ostatnio napisałas że do szczęścia potrzebne Ci już tylko maleństwo -więc życze Ci tego szczęścia z całego serca 🌼Cebulka - wprawdzie krótko u nas jest ale z nią ostatnio bardzo się żżyłam. Drugiej tak zdeterminowanej dziewczyny trudno byłoby mi znaleźć Stałam z Wami w szeregu 3 równe miesiące ale czas stąd spadać.Będę za wami tęsknić. Mam nadzieję że się spotkamy P.S.Dzięki równiez za miłe towarzystwo innym nie wymienionym wyżej dziewczynom: Michelle,Malwina,Basiunia❤️ oraz pozostałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja winko prosze:) ja na obiadek nalesnik ale chodza za mna placki zmieniaczane:):) i duuuzzzzoooo smietany!! za chwile ja sie nie podniose z krzesła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ani się waż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra !!:) to ja tez zaczne:) dziewcznki nie znam Was osobiscie ale- ❤️ dla kazdej z WAS dzieki Wam kazda @ nie jest staszna dzien w pracy mija szybciej noooo i mam wielka wiare ze uda nam sie kazdej mieć upragnionego dzidziusia (nio KOUG sie chroni dzielnie:):)) dziekuje Wam za to ze kiedy jestem zła na meza wysłuchujecie tego:) rodzicie, ze razem przechodzimy przez wizyty u lekarzy.............pijemy kawe iiiii DZIEKI za wszystko co uczyniłyscie dla mnie ale stokroc za to ze jestescie KOUG nigdzie nie idziesz............zostajesz znami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuu już myślałam ze następna chce odejśc Koug ja nie wiem czy wiesz ale Ty NIGDZIE NIE IDZIESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .PAMIETAJ,że ja Cię znajde w tym Opolu i nakope do dupy ze wrócisz w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz z reka na sercu mogę Wam poeidziec ze zapraszam Was jak tylko postawie domek:) wielka parapetówka u ASI:) co Wy na to :) nocleg i wyzywienie zapewnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kochanie spadam do sylwii,harbatki,kurde no,demiluny,dafodilka,wiktorii przyjmiecie mnie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakoś głupio wyszło. Widać takie ze mnie security jak z koziej dupy reisen-tasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dziewczyny a moze działa fasolkowanie na ochrone??? uwaga ja chce być ochroną!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koug!!!!!!!!!!!!!!!!!! przez chwilę nie kumałam o co biega !!!!!!!!! znów nerwy........ wrrrr :DDDDDDDDDDDDDDDDDD znaczy II kreseczki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłam ciekawa, czemu mnie olałaś w tym pożegnaniu... teraz wiem, heheheheeee !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOUG nie masz wyjscia musisz z nami juz zostac:):):) ten topik jest dla Ciebie własnie:) a my nadal próbujemy do niego wejsc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ja cie zabije za to straszenie chyba zawalu bym dostala!!!! 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻 🌻Z🌻 🌻C🌻A🌻Ł🌻E🌻G🌻O 🌻S🌻E🌻R🌻C🌻A🌻 a nic nam nie mowilas,ze sie starasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug -- jak Ty mogłaś nic nie mówić ???? czemu się boisz? kup miarkę do mierzenia brzusia! i melduj wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z dolnej częsci tabelki zostawią dla nas uchylone drzwi więc szybciutko i my tam przejdziemy.wkoncu co.......towarzycho z nas niezłe Koug -❤️ G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️ szkoda ,że taki mały wybór w tych emotikonkach bo bym zarąbała cała stronke :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co miałam mówić? wyszło jak wyszło-sami jesteśmy zaskoczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku -a tam ściepe trzeba na oblewanie zrobić.Miarke dam Koug swoją ps.ja nic tylko o tym piciu pisze jeszcze pomyślą ze kiram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kolejna dobra rada na szybkie zaciazenie: 1.wpisać się do ochrony koug 2.dać się zaskoczyć. ps.pewnie już teraz nie będzie chciała się zamienić na męża😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×